PDA

צפה בגרסא המלאה : דיון שיעזור להרבה כאן...

denous
07-07-08, 01:12
בזמן האחרון יש פה מלא אנשים ואני לא מדבר על וותיקים אלא חדשים שמתאמנים כולה איזה חצי שנה ופחות או בני 14-15-16 משהו בסגנון שפשוט מפליצים תוכניות שבכלל לא מתאימות להם...
תוכנית מפגרות שלא יעזרו להם לגדול....
תוכניות שהסיכוי לפצוע את עצמם בהם מאוד גדול...
המון פה צריכים להבין תוכנית כמו שפאניק פרסם למשל לא מתאימה לכל אחד שהתחיל להתאמן עזבו לא מתאימה...
לא מומלצת בכלל !
בכלל החלוקה הזאת שרואים הרבה בזמן האחרון abcd מלא אנשים כאן שעוד אין להם שנה או חצי שנה או בכלל שלושה חודשים !!! בחדר כושר עושים אותה :|
מה הקשר שלכם ל-abcd ? או abcde (עוד יותר גרוע) ? אתם לא תגדלו עם זה בכלל וזה סתם דפוק בשביל חלק מהאנשים פה בעצם שחושבים על זה לרוב... כל מי שיגיד אחרת ויביא מחקרים או לא יודע מה יכול להגיד מה שהוא רוצה אבל זה עובדה שילד בן 15 שמתאמן בנס חצי שנה ויעשה abcde זה טמטום זה סתם יפגע בו וזה סתם לא יתן לו כלום חוץ מאימון יתר או דברים לא מועילים אחרים...
בקיצור לפני שאתם לוקחים תוכנית וישר מסתכלים על המספר חזרות ורואים 6 חזרות דדליפט ואז אומרים וואיי חזק איזה כיף יאללה בוא נעשה 6 חזרות נעמיס משקל יאללה...
תחשבו טוב כי זה לא טווח חזרות מתאים לכולם ולא כל החלוקות מתאימות לכולם ולא כל התוכניות המשונות מתאימות לכולם...
הייתי ממליץ לכל אחד להתייעץ או אם אחד שבאמת מנוסה בתחום או המאמן שלו שמבין משהו בתחום ויש מאמנים כאלו.
לילה טוב...

Cookie
07-07-08, 01:30
למה abcd או abcde לא מתאים למתאמן מתחיל?

tomerA
07-07-08, 01:32
abcd זה חרא תוכנית לכל רמת מתאמן.

The-One
07-07-08, 01:59

למה שזה יתאים למתחיל abcd-abcde זה תוכניות מורכבות יחסית מין הסתם צריך ותק לפני שמתחילים תוכניות ברמה הזאת.

Mr.Bazooka
07-07-08, 05:41
התדירות\העומס\העצימות תקרא לזה איך שבא לך..לא מתאימות לסטנדרטים של מתאמן מתחיל שלרוב מתאמן חודשיים ראשונים fbw ואז עובר לab (שלפי דעתי זאת החלוקה הכי טובה ) וברוב הפעמים נשאר בה או שבמקרה הכי הכי קיצוני מגיע לabc.

Abcd מתאימה לאנשים שנשמצאים הרבה זמן בתחום והם מכירים את הגוף שלהם ויודעים מה טוב בשבילו ואיך לאמן אותו..עדיין זה מיותר ודיי אידיוטי.

denous
07-07-08, 08:43
תסתכל על התגובה של בזוקה שם התשובה...
ויש עוד כמה סיבות אחי.
למשל הגירוי לשריר לדעתי...

The Sun
07-07-08, 09:02
כי מתאמן מתחיל לא יוכל להגיע לכשל חיובי באימון.
ומתאמן מתחיל עונה על הקטגוריה של בנאדם שמתאמן פחות משנה.

P-a-n-1-c
07-07-08, 09:18
. - נקודה
, - פסיק
! - סימן קריאה
?- סימן שאלה
: - נקודותיים
; - נקודה פסיק

דנאוס - סימני פיסוק, סימני פיסוק - דנאוס. נעים מאוד.
תשתמש בהם!

Dr. Muscle
07-07-08, 09:42
אני מאמין שצריך להתחיל מחודשיים בערך של עבודה לא אמיתית ללא כשלים בשביל להכין את השרירים והגידים למעמסה. אחרי זה להתחיל fbw אמיתי , ובטווחים של כ4 חודשים לעשות ניסויים. משמע תוך שנה, שנה וחצי ואפילו הרבה פחות - כבר אפשר להגיע למסקנות ש abc מתאים למתאמן (או כל ואריאציה אחרת).

P-a-n-1-c
07-07-08, 09:43
אני מאמין שצריך להתחיל מחודשיים בערך של עבודה לא אמיתית ללא כשלים בשביל להכין את השרירים והגידים למעמסה. אחרי זה להתחיל fbw אמיתי , ובטווחים של כ4 חודשים לעשות ניסויים. משמע תוך שנה, שנה וחצי ואפילו הרבה פחות - כבר אפשר להגיע למסקנות ש abc מתאים למתאמן (או כל ואריאציה אחרת).

ממש לא מסכים.
לדעתי בהתחלה תוכנית כמו fbw בהחלט הכי טובה, לאחר חודשיים אפשר לעבור לab בשקט - כמובן עבודה די מבוקרת ולא להשתגע.

Dr. Muscle
07-07-08, 09:45
אין בעיה להתחיל גם עם ab, השאלה איך תדע בתור מתאמן מתחיל ש fbw לא יתאים לך? אני מאמין בלנסות, ואם לנסות אז הכי טוב להתחיל עם fbw בסיסי בסיסי.

eyalamzleg
07-07-08, 10:42
abcd זה חרא תוכנית לכל רמת מתאמן.
כזאתי שטות

zuko
07-07-08, 13:48
מתאמן מתחיל יגדל מכל תוכנית אימונים עם משקולות ab או abcde לא משנה,פציעות ועומס יתר זה כבר סיפור אחר.

dani_katz
07-07-08, 14:03
בן אדם שרק התחיל להתאמן לא יכול להתחיל לעשות על השריר ישר 12 סטים, או אפילו 10 זה יותר מידי.
מי שמתחיל עושה בדרך כלל בין 3 ל-6 סטים לקבוצת שרירים אחת, וגם זה לא בעצימות גבוהה מידי שתגרום לו להגיע לכשל כי השרירים שלו לא מורגלים עדיין לסוג כושר הזה.
שלא נדבר על כאלה שמתחילים עם תוכנית acbd עם 4-6 חזרות זה באמת מתכון לפציעה, אפילו למתקדמים!
אז תפנימו את זה כל המתחילים, אל תנסו לחקות ישר תוכניות של מתחרים במר אולימפיה...

P-a-n-1-c
07-07-08, 14:09
בן אדם שרק התחיל להתאמן לא יכול להתחיל לעשות על השריר ישר 12 סטים, או אפילו 10 זה יותר מידי.
מי שמתחיל עושה בדרך כלל בין 3 ל-6 סטים לקבוצת שרירים אחת, וגם זה לא בעצימות גבוהה מידי שתגרום לו להגיע לכשל כי השרירים שלו לא מורגלים עדיין לסוג כושר הזה.
שלא נדבר על כאלה שמתחילים עם תוכנית acbd עם 4-6 חזרות זה באמת מתכון לפציעה, אפילו למתקדמים!
אז תפנימו את זה כל המתחילים, אל תנסו לחקות ישר תוכניות של מתחרים במר אולימפיה...

למה זה מתכון לפציעה 4-6 חזרות "גם למתקדמים" ?

the animal
07-07-08, 14:17
. - נקודה
, - פסיק
! - סימן קריאה
?- סימן שאלה
; - נקודה פסיק

תשתמש בהם!

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח הרגת אותי פאניק:clap:

zuko
07-07-08, 14:25
וואלה כל אחד פה עם העצות שלו,פיתוח שרירים זה לא תורה מסיני אין כלילים מפורשים לגירוי השריר בצורה הנכונה ביותר,לכל אדם ספציפי,אני בעד לעשות ניסויים על עצמך,למתאמנים מתחילים שלא יעבור את ה3 אימונים בשבוע וזהו.

denous
07-07-08, 15:55
. - נקודה
, - פסיק
! - סימן קריאה
?- סימן שאלה
; - נקודה פסיק

תשתמש בהם!

וואי תפסיק כבר לזיין את השכל ככה אני כותב לא מכיר לא את נקודה לא את פסיק ולא את השאר ...
אף אחד לא הכריח אותך לקרוא מה אתה רוצה אז ?

Zuko אז מזה אומר שאתה מתאמן חודשיים תעשה ניסויי על עצמך abcde טווח חזרות של 4-6 ?
למה ?
כי כמה אנשים פה בפורום עושים את זה ואמרו שזה טוב שבעצם האנשישם האלו מתאמנים יותר זמן מהגיל של זה שמתאמן חודשיים.

P-a-n-1-c
07-07-08, 16:23
וואי תפסיק כבר לזיין את השכל ככה אני כותב לא מכיר לא את נקודה לא את פסיק ולא את השאר ...
אף אחד לא הכריח אותך לקרוא מה אתה רוצה אז ?

Zuko אז מזה אומר שאתה מתאמן חודשיים תעשה ניסויי על עצמך abcde טווח חזרות של 4-6 ?
למה ?
כי כמה אנשים פה בפורום עושים את זה ואמרו שזה טוב שבעצם האנשישם האלו מתאמנים יותר זמן מהגיל של זה שמתאמן חודשיים.

אז תתחיל להכיר. אתה כבר בן 16 לא 10, תלמד לכתוב כמו בנאדם.

ומה הפואנטה באשכול?

odedik
07-07-08, 16:38
וואי אחי אתה מתעסק בחרא , מה איכפת לך מה אחרים עושים לך למטבח קישטה

Rendi Orton
07-07-08, 16:40
פאניק חתימה חזקה אחי :]
תומר-תסביר..?

Rendi Orton
07-07-08, 16:42
וואי אחי אתה מתעסק בחרא , מה איכפת לך מה אחרים עושים לך למטבח קישטה

אכפת לו,כדי שאנשים לא יפגעו בעצמם.
אתה רואה מתאמן מתחיל עושה abcd?

P-a-n-1-c
07-07-08, 17:34
פאניק חתימה חזקה אחי :]
תומר-תסביר..?

איזה חלק מהחתימה?

BodyKilo
07-07-08, 17:42
פאניק מה שלום הכבד אחי?

P-a-n-1-c
07-07-08, 17:45
מחפש מחליף

ArschGesicht
07-07-08, 19:01
אכפת לו,כדי שאנשים לא יפגעו בעצמם.
אתה רואה מתאמן מתחיל עושה abcd?

אוי לא! ABCD?! רק משוגע יעשה כזאת תוכנית:mad::mad::mad:
הכותרת של הדיון אומרת שהוא יעזור להרבה, הדיון הזה עזר למישהו בכלל?:rolleyes:

The-One
07-07-08, 19:11
אוי לא! Abcd?! רק משוגע יעשה כזאת תוכנית:mad::mad::mad:
הכותרת של הדיון אומרת שהוא יעזור להרבה, הדיון הזה עזר למישהו בכלל?:rolleyes:

אחי שתוק מה אתה חש מעצמך זה עזר להרבה אנשים אפילו לי זה עזר אז על תדבר יותר מידי כול האנשים פה חושבים שאחרי חודש הם יכולים להתחיל abcd abcde, תבין שזה לא הולך ככה צריך ותק צריך נסיון אני אישית כבר מתאמן חודשיים וחצי נגיד ככה ורק עכשיו התחלתי ab זה הכול עניין של הדרגה אל תחוש יותר מידי.

THE_JUGGERNAUT
07-07-08, 19:16
היה פה כבר אשכול כזה דיי גדול, שגם היה נעוץ אבל נעלם משום מה:

http://www.israelbody.com/showthread.php?t=4&highlight=ABCD

denous
07-07-08, 20:00
Odedik מה אתה מזיין את השכל ? אם יש פה מישהו שמתעסק בחרא זה אתה שלא אכפת לך מכלום ורוצה להעלות את המונה בככה שאתה אומר לי קישטה למטבח...טוב אחי.
פאניק עדיין לא בא לי להכיר משום מה... מה לעשות לא ילך.
והפואטה היא שילדים שבאים פה לפורום ורואים דיון כמו של ארבל רואים את ארבל ותוכנית כמו של ארבל לא ירוצו לעשות את התוכנית שהוא עושה ויחשבו שהם יגדלו ככה... אני יודע יש כמה כמוך ששמים זין ולא אכפת להם...
אבל מה לעשות לי אכפת.
Arshמשהו פשוט סתום גבר אם אין לך מה להגיד סתום די להיות מושפע.

P-a-n-1-c
07-07-08, 20:34
וואל'ק דנאוס הסבל עם המדליות בדרך.. תפתח לו את הדלת
כל הכבוד אחי, אות הנשיא בדרך אליך

מה אתה רוצה שכל תוכנית שמישהו יפרסם שיכתוב "לא מומלץ לכאלה שאין להם פזם של שנה באימונים"?

Rendi Orton
07-07-08, 22:03
:blink:איזה חלק מהחתימה?

עם הבירה :D

The-One
07-07-08, 22:23
:blink:

עם הבירה :d

רנדי אורטן יש לך מסנ-איסי אחי?

denous
07-07-08, 22:52
וואל'ק דנאוס הסבל עם המדליות בדרך.. תפתח לו את הדלת
כל הכבוד אחי, אות הנשיא בדרך אליך

מה אתה רוצה שכל תוכנית שמישהו יפרסם שיכתוב "לא מומלץ לכאלה שאין להם פזם של שנה באימונים"?

אחי באמת שאין לי כוח אפילו לענות לך...
אתה צודק אחי עזוב כל מה שתגיד אתה צודק...

Cookie
10-07-08, 13:02
לפי קבעתם שabcd/abcde לא מתאים למתחילים?