PDA

צפה בגרסא המלאה : עזרה אני צריך המלצה על גיינר טוב......

The-One
07-07-08, 19:05
טוב אני מתלבט אני רוצה לקנות גיינר חשבתי על perfect 3000 מה אתם אומרים מי שהשתתמש בזה זה טוב?:] תציעו לי מה שווה לי לקנות ואני במאסה כמובן.

buzaglo
07-07-08, 22:27
גם אני רוצה לקנות על האבקה, ואני מכיר מלא שהשתמשו בה ולא התאכזבו לך על זה, שיהיה לי כסף אני יקנה. ותקנה בטעם שוקו טעמתי את זה כמה פעמים ממש טעים!

The-One
07-07-08, 23:19
תמליצו לי על אבקה אנשים עודד.

BodyKilo
07-07-08, 23:43
אתה באמת חושב שאתה צריך ג'יינר? קשה לך לעלות במשקל או מה?

The-One
08-07-08, 11:46
אתה באמת חושב שאתה צריך ג'יינר? קשה לך לעלות במשקל או מה?
לא בדיוק אני פשוט צריך המלצה אני רוצה לנסות ... אני מנסה לאכול כמה שיותר לפי התפריט אבל עדיין.

BodyKilo
08-07-08, 11:49
עזוב אחי אם ככה סתם אתה זורק ת'כסף, מה שכן זה לא מספיק להרבה זמן, וזה מאוד יקר...

תאכל הרבה תתאמן ותישן, יותר מזה אין מה לעשות.

The-One
08-07-08, 12:30
עזוב אחי אם ככה סתם אתה זורק ת'כסף, מה שכן זה לא מספיק להרבה זמן, וזה מאוד יקר...

אחי יש לך איסי/מסנ אני רוצה להתיעץ..

maorstyle
08-07-08, 13:39

כמה שטיות אתה אומר כמה!!

LHO
08-07-08, 14:11
תלוי בטבע של הגוף שלך, אם קל לך לעלות אז פשוט תטחן ואל תקנה סתם אבקה ,אם בכל זאת אתה רוצה לקנות אז תקח משהו עם יחס פחמימה יחסית נמוך כגון האופטימום גיינר.
אם קשה לך לעלות תקנה משהו עם יחס גבוה של פחמימות כגון הסירואס מאס וכדומה

look
08-07-08, 15:35
תשמע גבר,
אני קונה אבקה רק כי בבוקר אני לא מסוגל לדחוף כלום לפה וכבר הקאתי פעמיים שניסיתי בכוח, פשוט נסגור ת'עניין בשייק.
אל תקנה סתם כי אתה לא עולה במשקל. תאכל יותר, תעלה כמויות, תרגיש גם יותר שבע. קשה לשבוע מ6 ארוחות קטנות ביום.. תנסה להגדיל קצת לא תפסיד מזה.