PDA

צפה בגרסא המלאה : סריוס מאס לפני אימון

Avi
08-07-08, 20:29
חשבתי להתחיל לקחת סריוס מאס במקום הארוחה של לפני האימון ( בדרך ככל 2.5-3 שעות לפני האימון) אבל ראיתי שבמנה של סריוס מאס יש 40 גרם סוכר ואני צריך לפני האימון פחמימות מורכבות. אז מה אתם אומרים? עדיף להמנע מזה או שזה בסדר?

Avi
09-07-08, 12:14
מקפיץ

jonathan
09-07-08, 22:34
אין בעיה,החשש לסוכר לפני אימון הוא לנפילת סוכר,ה40 גרם סוכרים האלה באים לך יחד עם עוד משהו כמו 80 גרם פחמימות מורכבות,בנוסף עם שומן וחלבון.
כשאני השתמשתי בסיריוס מאס לקחתי לפעמים לפני האימון,רק עזר לי..

Avi
10-07-08, 10:07
ואם אני לוקח רק סקופ אחד (חצי מנה) לפני אימון. זה מספיק?

Avi
10-07-08, 10:30
דרך אגב. עכשיו בדקתי את המוצר ב bb.com ורשום שם שבמנה יש 20 גרם סוכר ולא 40. ככה שאם אני לוקח סקופ שעתיים לפני אימון זה יוצא 10 גרם סוכר.
משהו יודע אז כמה גרם סוכר באמת יש במנה ואיזה אחוז מהפחמימות הם באמת מורכבות ויש להם א"ג נמוך?

ironman
10-07-08, 12:07
בתכלס לא נראה לי שיש להם אינדקס גליקמי נמוך זה הכל שם מלטודקסטרין ועוד כמות גבוהה במנה יוצרת עומס גליקמי גבוה
אני הייתי הולך על שני פרוסות לחם חיטה מלאה או תפוח עץ + סקופ חלבון חצי שעה לפני אימון כאקסטרה אנרגיה לפני אל תשכח שאת רוב האנרגיה שלך באימון אתה מקבל ממאגרי הגליקוגן שדאגת למלא כבר יום לפני.
תשמור את המנה של הסיריוס לאחרי אימון יותר יעיל.

Avi
10-07-08, 14:57
בתכלס לא נראה לי שיש להם אינדקס גליקמי נמוך זה הכל שם מלטודקסטרין ועוד כמות גבוהה במנה יוצרת עומס גליקמי גבוה
אני הייתי הולך על שני פרוסות לחם חיטה מלאה או תפוח עץ + סקופ חלבון חצי שעה לפני אימון כאקסטרה אנרגיה לפני אל תשכח שאת רוב האנרגיה שלך באימון אתה מקבל ממאגרי הגליקוגן שדאגת למלא כבר יום לפני.

תודה אחי.
עוד תגובות ייתקבלו בברכה.

jonathan
10-07-08, 16:51
למה אחרי אימון יותר יעיל?

ironman
10-07-08, 17:39
למה אחרי אימון יותר יעיל?

יותר פחמימות (גרם125) למלא את המאגרים יותר אינסולין גבוה אין צורך בכמות גבוהה כזו לפני האימון שרק תכביד עליו תגרום תחושה לא נעימה. הוא צריך כמות קטנה 30-40 גרם לא יותר ופחמימה עם אינדקס גליקמי נמוך. ואחרי האימון זה זמן יותר טוב לכמות גבוהה של קלוריות מפחמימות.

jonathan
10-07-08, 17:45
יותר פחמימות (גרם125) למלא את המאגרים יותר אינסולין גבוה אין צורך בכמות גבוהה כזו לפני האימון שרק תכביד עליו תגרום תחושה לא נעימה. הוא צריך כמות קטנה 30-40 גרם לא יותר ופחמימה עם אינדקס גליקמי נמוך. ואחרי האימון זה זמן יותר טוב לכמות גבוהה של קלוריות מפחמימות.
1)למה אין צורך בארוחה כזו לפני אימון?(הרי באימון צריכים אנרגיה,חלבונים זמינים וכו')
2)מה הקשר פה אינדקס גליקמי?ועוד נמוך?אני חושב שהסעיף הזה מיותר
3)למה אחרי אימון זה זמן יותר טוב מלפני אימון?

ironman
10-07-08, 18:13
1)למה אין צורך בארוחה כזו לפני אימון?(הרי באימון צריכים אנרגיה,חלבונים זמינים וכו')
2)מה הקשר פה אינדקס גליקמי?ועוד נמוך?אני חושב שהסעיף הזה מיותר
3)למה אחרי אימון זה זמן יותר טוב מלפני אימון?

1)כי זה ארוחה גדולה מידיי והיא סמוך לאימון עדיף שייק של mrp כבר.
2)כן קשור אינדקס גליקמי גבוה יעצור לו את שריפת השומנים באימון אחרי עומס גלקמי גבוה גם באה צניחה שלו שתתן לו תחושת עיפות. אינדקס גליקמי נמוך ישחרר לו אנרגיה באיטיות.
3)אחרי אימון רגישות גבוהה לאינסולין אפשרות לאכול כמות גבוהה של פחמימות מבלי להשמין ומילוי המאגרים. וזה זמן אופטימלי להרים את האינסולין גבוה למצב אנבולי.
דיי חזרתי על הדברים פה

Avi
10-07-08, 19:30
Ironman, חיפשתי בחנות של האתר חברה בשם mrp ואני לא מוצא.
ודרך אגב לפני אימון אני אוכל 6 סנדויצים מלחם מקמח מלא (בערך 3 שעות לפני האימון). ככה שזה יוצא לי יותר מ 80 גרם פחמימות. אתה בטוח ש 40 גרם זה לא קצת מידי?

ironman
10-07-08, 19:57
Ironman, חיפשתי בחנות של האתר חברה בשם mrp ואני לא מוצא.
ודרך אגב לפני אימון אני אוכל 6 סנדויצים מלחם מקמח מלא (בערך 3 שעות לפני האימון). ככה שזה יוצא לי יותר מ 80 גרם פחמימות. אתה בטוח ש 40 גרם זה לא קצת מידי?

mrp=meal replacement זה תחליפ ארוחה זמין בדר"כ בלי כמות פחמימות גבוהה האיכותים מכילים גם סיבים ותשלובת חלבונים. יש לצמפיום ולאופטימום לידיעתי.
3 שעות זה ספיק זמן לארוחה גדולה. אני דיברתי פה על ארוחה קטנה לפני אימון 30 דקות .

Avi
10-07-08, 20:11
אבל אני צריך תחליף לארוחה של שלוש שעות לפני אימון. זה ממש סיוט לאכול את ה 3 סנדויצים האלה. הפסקתי לאכול חצי שעה לפני אימון. זה סתם העיק עליי.

ironman
10-07-08, 21:28
אבל אני צריך תחליף לארוחה של שלוש שעות לפני אימון. זה ממש סיוט לאכול את ה 3 סנדויצים האלה. הפסקתי לאכול חצי שעה לפני אימון. זה סתם העיק עליי.

אין תחליף לאוכל תוספים לעולם לא יחליפו אוכל אמיתי ואיכותי.
אתה צריך להתבסס ברוב הארוחות על אוכל מוצק. אל תאכל 3 סנווצים תאכל משהו אחר אפשר להחנק מרוב לחם. וכנראה שהיית אוכל ארוחה לא נכונה לפני האימון.
תקח את הגיינר או על הבוקר או בין הארוחות. הגיינר מתפנה מהר בגוף ונותן לך ככה את האפשרות לאכול שוב ולא לפוצץ אותך ל3 שעות. ואת המנה השניה אחרי אימון.

jonathan
11-07-08, 01:47
אין תחליף לאוכל תוספים לעולם לא יחליפו אוכל אמיתי ואיכותי.
אתה צריך להתבסס ברוב הארוחות על אוכל מוצק. אל תאכל 3 סנווצים תאכל משהו אחר אפשר להחנק מרוב לחם. וכנראה שהיית אוכל ארוחה לא נכונה לפני האימון.
תקח את הגיינר או על הבוקר או בין הארוחות. הגיינר מתפנה מהר בגוף ונותן לך ככה את האפשרות לאכול שוב ולא לפוצץ אותך ל3 שעות. ואת המנה השניה אחרי אימון.
מאיפה כל המיתוסים האלה?איפה אתה מוצא אותם?רוב מה שאמרת בפוסט הזה זה בולשיט של דיאטניות,אני מציע לך להתעדכן בכל הנושא של ערך גליקמי ,אינסולין,ומה זה תוספים.
תוספים כן יחליפו אוכל אמיתי אם אתה רוצה להכניס לגוף שלך מרכיבים כלשהם,זה לא ישביע אותך אולי,אבל זה כן יכניס לך מה שאתה צריך,זה בהחלט תחליף.

Avi
11-07-08, 12:09
. אל תאכל 3 סנווצים תאכל משהו אחר אפשר להחנק מרוב לחם. וכנראה שהיית אוכל ארוחה לא נכונה לפני האימון.

יש המלצות לארוחה אחרת? קח בחשבון שרוב הזמן אני לא בבית ככה שזאת צריכה להיות ארוחה שאפשר לארוז ולקחת.

ironman
11-07-08, 13:17
מאיפה כל המיתוסים האלה?איפה אתה מוצא אותם?רוב מה שאמרת בפוסט הזה זה בולשיט של דיאטניות,אני מציע לך להתעדכן בכל הנושא של ערך גליקמי ,אינסולין,ומה זה תוספים.
תוספים כן יחליפו אוכל אמיתי אם אתה רוצה להכניס לגוף שלך מרכיבים כלשהם,זה לא ישביע אותך אולי,אבל זה כן יכניס לך מה שאתה צריך,זה בהחלט תחליף.

אני מעודכן הכל טוב ויפה עם המחקרים רק בשטח הם לא טובים לרוב האוכלוסיה רק לשחיפים שמתקשים לעלות וחטובים מטבעם. עליהם זה לא תופס.
אני לא מכיר שום מפתח גוף מקצועי שלא יחשבן לזה ויאכל איזה פחמימה שבא לו. ובטח שלא יחליף את הארוחות הרגילות שלו בתוספים. אחרת הם כבר לא תוספים.
אין שום בעיה עם תוספים יכול להחליף ארוחה שניים רק לא היתי מתבסס עליהם.
הוא בעצמו אומר לא מסוגל לאכול סנוויצים זה הפיתרון ? קח גיינר.. לא מסוגל לאכול על הבוקר? קח גיינר..זה סתם יעשה לו חור בכיס ולא יעלה אותו במשקל כמו שהוא רוצה.
וכל הקטע שהתכוונתי זה שהגיינר לא מתאים ביחסים שלו לארוחה סמוך לאימון ובטח שלא רחוק מהאימון אחרת הוא מגיע כבר רעב לאימון.

Avi
11-07-08, 14:42
צודק אחי.
אבל אם נחזור להודעה שמעל ההודעה שלך. יש המלצות?

boris19
11-07-08, 14:45
תצרוך אחרי אימון
ובבוקר/בין הארוחות

jonathan
11-07-08, 18:09
אני מעודכן הכל טוב ויפה עם המחקרים רק בשטח הם לא טובים לרוב האוכלוסיה רק לשחיפים שמתקשים לעלות וחטובים מטבעם. עליהם זה לא תופס.
אני לא מכיר שום מפתח גוף מקצועי שלא יחשבן לזה ויאכל איזה פחמימה שבא לו. ובטח שלא יחליף את הארוחות הרגילות שלו בתוספים. אחרת הם כבר לא תוספים.
אין שום בעיה עם תוספים יכול להחליף ארוחה שניים רק לא היתי מתבסס עליהם.
הוא בעצמו אומר לא מסוגל לאכול סנוויצים זה הפיתרון ? קח גיינר.. לא מסוגל לאכול על הבוקר? קח גיינר..זה סתם יעשה לו חור בכיס ולא יעלה אותו במשקל כמו שהוא רוצה.
וכל הקטע שהתכוונתי זה שהגיינר לא מתאים ביחסים שלו לארוחה סמוך לאימון ובטח שלא רחוק מהאימון אחרת הוא מגיע כבר רעב לאימון.
אבל זהו שהפחמימות האלה בסדר גמור,רוב הפחמימות שם מורכבות..יותר מרבע מהפחמימות עם סוכר,אין בעיה בזה,ותוסיפים כן יכולים להחליף ארוחות רגילות!לא דיברתי על הרעב שכרוך בזה,אלא על התחליף של אבות המזון,מאוכל מוצק,למשקה.אין הבדל.

Avi
11-07-08, 19:17
אני אנסח את השאלה האחרונה שלי אחרת. מה אתם אוכלים שעתיים- שלוש לפני אימון במידה ואתם לא נמצאים בבית?

ironman
11-07-08, 20:01
אבל זהו שהפחמימות האלה בסדר גמור,רוב הפחמימות שם מורכבות..יותר מרבע מהפחמימות עם סוכר,אין בעיה בזה,ותוסיפים כן יכולים להחליף ארוחות רגילות!לא דיברתי על הרעב שכרוך בזה,אלא על התחליף של אבות המזון,מאוכל מוצק,למשקה.אין הבדל.

בקיצור היתרונות של אוכל מוצק עולות עליו אתה רוצה תשתה כל היום סיריוס מאס תהיה בריא.
הדבר היחיד שלא יהיה בו הבדל זה בחרא שיוצא מהתחת.
מלטודקסטרין זה פחמימה מורכבת אז מה? בפועל היא עובדת כמו סוכר ואף יש לה אם זיכרוני אינו טועה אינדקס גליקמי יותר גבוה משל סוכר שולחן מטבח.
כל זה סתם לא קשור לשאלה שלו בכלל לא היתי שותה את הגיינר הזה כארוחה אחרונה 2-3 שעות לפני נראה אותך מתאמן רעב.

ironman
11-07-08, 20:07
אני אנסח את השאלה האחרונה שלי אחרת. מה אתם אוכלים שעתיים- שלוש לפני אימון במידה ואתם לא נמצאים בבית?

את מה שהיתי רוצה לאכול בבית קר או חם תדאג לקחת איתך אוכל לכל מקום ככה זה עובד.
אם אתה לא יודע מה לאכול אז פה הבעיה.

Avi
12-07-08, 21:13
את מה שהיתי רוצה לאכול בבית קר או חם תדאג לקחת איתך אוכל לכל מקום ככה זה עובד.
אם אתה לא יודע מה לאכול אז פה הבעיה.

אני אחרוש כל מיני אתרים עם מתכונים ואכין לי תפריט.
תודה על העזרה.