PDA

צפה בגרסא המלאה : עצה

JoeTwille
10-07-08, 21:43
תודה שניכנסתם...

אני בבעיה בחיטוב הזה..

אני כבר דיי הרבה זמן בחיטוב אבל לגמריי on and off ככה שאני נישאר במקום..

עכשיו התחלתי רציני פעם אחת.. אני מתמיד והכל יפה אבל זה בעיה כי חברים רוצים לצאת כל יום ואני פשוט מסרב לצאת כל פעם מחדש כי אני לא רוצה להרוס את החיטוב את האימונים והארוחות..

וזה כבר מצב לא נעים וזה מעיק.. אפילו שאני כבר חייב (!!!) להיות חטוב לקראת גיבושים ואירועים שהולכים לבוא בעתיד הקרוב שבעצם קצת רחוק..

אני טס לאיה נאפה עוד שבועיים, אחרי זה אני חוזר וטס עם המשפחה ליוון לשבועיים..

קיצר נישרף לי חודש..

חשבתי להמשיך את החיטוב גם בחו''ל (לא באיה נאפה, 5 ימים)

קיצר זה מייאש מה לעשות?

yager4
12-07-08, 14:43
לי בידיוק יש אותו בעיה אני וחברים שלי אוהבים לצאת לברים ולשתות הרבה בירה ואני כבר חודש וחצי לא יוצא לבלות בשביל לא להתפתות אין מה לעשות עם אין לך אופי חזק עדיף שתגמור את זה כמו שצריך ותבלה אחרי החיטוב לגבי חוץ לארץ יש לי בערך אותו בעיה אני הולך למחנה קיץ ל9 ימים בשטח אז רציתי לשמור על תזונה נכונה בשטח לחיטוב אך גיל גרנות אמר לי שאין סיכוי שאני יחזיק מעמד בתזונה בשטח אז הוא הציע לי לאכול כמה שיותר חלבונים ולהימנע מסוכרים ולעשות כל יום 30 דקות ריצה אירובי בשביל לשמור על התוצאות שהשגתי את כה והלמשיך את החיטוב אחר כך את החופשה בחו'ל כך כהפסקה מהחיטוב ותמשיך לעשות אירובי בזמן החופשה ותשתדל לא להשתולל באוכל

בצלחה!!

freepsider
12-07-08, 15:02
שמע, לפני שבועיים חזרתי ממרמריס בתורקיה...

קיצר, חודש לפני התחלתי חיטוב של כל יום לרוץ 8-10 קלומטר...בסוף הפכתי לשחיף, ראו את הקוביות משהו בן ****, ואז בחופשה לא מנעתי מעצמי שום דבר זללתי כמו מטורף, שמע י שלהם לחמג'ון מטורף...ובירות ושתייה ושווארמות...

ועכשיו חזרתיו אני מתחיל מסה... קיצר אין מה לעשות....סופשים גם קשה, שתה לא 3 בירות...
שתה בירה אחת של שליש ושוט וודקה...זורם

Bar's
12-07-08, 21:25
שמע, לפני שבועיים חזרתי ממרמריס בתורקיה...

קיצר, חודש לפני התחלתי חיטוב של כל יום לרוץ 8-10 קלומטר...בסוף הפכתי לשחיף, ראו את הקוביות משהו בן ****, ואז בחופשה לא מנעתי מעצמי שום דבר זללתי כמו מטורף, שמע י שלהם לחמג'ון מטורף...ובירות ושתייה ושווארמות...

ועכשיו חזרתיו אני מתחיל מסה... קיצר אין מה לעשות....סופשים גם קשה, שתה לא 3 בירות...
שתה בירה אחת של שליש ושוט וודקה...זורם

לא השמנת?