PDA

צפה בגרסא המלאה : מקגיוור - קצת נוסטלגיה

Gamerrrrr
27-12-06, 17:59
http://www.dailymotion.com/video/x3h2d_macgyvervideo
אני ראיתי את הסדרה כשידרו אותה מחדש בכבלים כשהייתי בן 10 אני חושב, איזה כיף זה להזכר :)

meni32
27-12-06, 18:02
מה אתה מביא לנו את הפתיח?
תביא פרקים בהורדה ישירה!

Gamerrrrr
27-12-06, 18:16
מה אתה מביא לנו את הפתיח?
תביא פרקים בהורדה ישירה!
זה הג'וב שלך ידידי :cool:

meni32
27-12-06, 18:29
מקגייור - כעת בהורדה ישירה באשכול ההורדות.

amir harduf
27-12-06, 18:38
לא מת עליו

OMRI-TURBO
27-12-06, 19:39
בטח שאתה לא מת עליו כי שששידרו את זה רק נולדת.:disgust:
אני למשל גדלתי על זה, הרי היה רק ערוץ אחד בהתחלה וזה היה שם.
סידרה ענקית! פשוט ענקית.
הבן אדם הזה בונה לך לווין מקופסת קרמבו+אנטנה+חוט חשמל+חטיף חלבון.

d-undertaker
27-12-06, 19:42
סידרה ענקית! פשוט ענקית.

חח אם כבר אתה מזכיר..
בקיץ לפני כמה שנים היו משדרים את זה ב AXN
אז תמיד שהייתי חוזר מהבריכה הייתי רואה את זה ואחר כך יוצא בחוץ לנסות כל מיני דברים..

חחח פעם הוא בנה מוקש מאצטרובלים ושרף של העיצים,ניסיתי ונשריפה לי כל האצבע חחח...

Psychopath
27-12-06, 19:49
סידרה ענקית! פשוט ענקית.

אז מה ? אורי גלר מעקם כפיות.

OMRI-TURBO
27-12-06, 20:07
חח אם כבר אתה מזכיר..
בקיץ לפני כמה שנים היו משדרים את זה ב AXN
אז תמיד שהייתי חוזר מהבריכה הייתי רואה את זה ואחר כך יוצא בחוץ לנסות כל מיני דברים..

חחח פעם הוא בנה מוקש מאצטרובלים ושרף של העיצים,ניסיתי ונשריפה לי כל האצבע חחח...

חחח ענק!
תשמע בתור ילד ממש התלהבתי מהפטנטים שלו... הרי לא היה אינטרנט ולא היה כלום כל מה שידעת זה מה שמראים בערוץ 1

jonathan
27-12-06, 20:36
תנו איזה תקציר קטן,לא יודע אם זה היה שהייתי קטן אבל אני לא גדלתי על ערוץ אחד...
הדבר היחיד שאהבתי זה עם החתולים האלה,ובימבה

Antonator1
27-12-06, 20:38
תנו איזה תקציר קטן,לא יודע אם זה היה שהייתי קטן אבל אני לא גדלתי על ערוץ אחד...
הדבר היחיד שאהבתי זה עם החתולים האלה,ובימבה
זה מ - 1985.

OMRI-TURBO
27-12-06, 20:47
אני זוכר שזה שודר עד 1990 בערך..

Antonator1
27-12-06, 20:48
מישהו ראה צוות לעניין? זה פשוט מגוחך!

OMRI-TURBO
27-12-06, 20:51
למה מגוחך? זאת עוד סידרה שכילדים בשנות ה-80 גדלנו עליה:jockey:

Antonator1
27-12-06, 20:55
לא לגמרי מגוחך אבל אין פרק שאין בו את הקטע הזה של האיש המתהפך שמצולם מלמטה ואת המכונית המתהפכת מהצד (אתה בטח יודע על מה אני מדבר). כל הסדרה לא היה אף לא מקרה מוות אחד.

OMRI-TURBO
27-12-06, 20:59
לא לגמרי מגוחך אבל אין פרק שאין בו את הקטע הזה של האיש המתהפך שמצולם מלמטה ואת המכונית המתהפכת מהצד (אתה בטח יודע על מה אני מדבר). כל הסדרה לא היה אף לא מקרה מוות אחד.

חחחחחח נו בטח שלא, כי זאת סידרה מכוונת לילדים. גם בצבי הנינגה ובכוח המחץ או כל הסדרות האחרות שהיו פעם לילדים אף אחד בחיים לא נהרג.
אבל היה לי מאוד נחמד לראות את צוות לעניין ובעיקר אהבתי את הכושי
MR-T . עדיין היו משדרים את זה ב-HOT לפני לא הרבה זמן והייתי רואה.

Nareznoy
27-12-06, 21:06
מני אהבתי את החתימה שלך :d

ניגרי ענק
27-12-06, 21:16
הלינק לא טוב, רואים סרטון מעפן בצרפתית.
מחזק את דבריו של עומרי, דור האינטרנט לא מבין מה הביג דיל, אבל חלקנו גדלנו על מקגיוור, הייתי מוטרף על הסידרה הזאת, ואפילו הקלטתי חלק מהפרקים.
נוסטלגיה, חבל על הזמן.

OMRI-TURBO
27-12-06, 21:27
הלינק לא טוב, רואים סרטון מעפן בצרפתית.
מחזק את דבריו של עומרי, דור האינטרנט לא מבין מה הביג דיל, אבל חלקנו גדלנו על מקגיוור, הייתי מוטרף על הסידרה הזאת, ואפילו הקלטתי חלק מהפרקים.
נוסטלגיה, חבל על הזמן.

תאמין לי אז ילדים היו תמימים, לא כמו היום. החשיפה לאינטרנט "ולעולם האמיתי החיצוני" היא היום אפשרית לילד בן 5. אפשר לראות את כל זוועות העולם דרך המסך, אני חושב שהפורנוגרפיה שהילדים חשופים אליה,לצורך העניין פעם ילדים בכיתה ג' לא היו צופים בפורנו, כולנו היינו תמימים, וגם הבנות. כל החשיפה הזאת להכל היא לא טובה בהכרח.
אנחנו כילדים לא היינו חשופים לכל הדברים האלה, כי לבית שלנו הגיע רק תחנה אחת ואחרי זה 2. ובאמת היינו תמימים מאוד יחסים לילדים של היום.

Gamerrrrr
27-12-06, 21:30
מה שיפה במקגייוור, שהוא לא נוגע אף פעם ברובים אף פעם. בצוות לעיניין היו כמה דברים ממש דפוקים כמו העובדה באמת שאף אחד לא מת חוץ מהמהמפקד שהפליל אותם (עונה שנייה פרק ראשון לפני שקולנל דקר התחיל לרדוף אותם) בקיצור זאת סדרה די חמודה, לא משתווה למקגייור

Yoshi-Moto
27-12-06, 22:02
עוד משהו על צבי בנינג'ה של פעם.
שמתי לב שבצבי הנינג'ה הישן הישן שהם אף פעם לא הבריצו מכות, הם רק היו זורקים כל מיני דברים או שלדוגמא זורקים מקל על איזה ברז שבתקרה והאוייב מתמלא מים, או שזורקים את הנשקים על חביות/צמיגים וזה נופל על האוייב וכל מיני כאלה, הם אף פעם לא היו פוגעים באופן ישיר עם הנשק באוייב.
(לא יודע עד כמה זה קשור)

jonathan
27-12-06, 22:11
אין כמו בבוספוג!
אין זה הסדרה המצויירת

Antonator1
27-12-06, 22:14
אני זוכר כשעליתי לארץ הייתי לומד עברית מארתור!

Yoshi-Moto
27-12-06, 22:15
אין כמו בבוספוג!
אין זה הסדרה המצויירת
חחח נכון זה ענק!!!
כמה שזה נשמע ילדותי יש שם אנימציות שיכולות להרוג אותך מצחוק ושלא נדבר על היציאות הדפוקות שיש שם!

Antonator1
27-12-06, 22:15
מה עם ביוויס ובאטהד?

Gangster
27-12-06, 22:18
איך אני מת על הסדרה הזאת מקגיוור שהייתי קטן שידרו אותה ב Axn וגם את צוות לעניין למרות שלא ממש עקבתי אחרי צוות לעניין אבל היה שידור חוזר של כל הסדרה לפני איזה שנה בערך וראיתי כמעט את כל הפרקים.

jonathan
27-12-06, 22:20
חחח נכון זה ענק!!!
כמה שזה נשמע ילדותי יש שם אנימציות שיכולות להרוג אותך מצחוק ושלא נדבר על היציאות הדפוקות שיש שם!
חח אחי זה סדרה חזקה
כמעט כל הפרקים ראיתי חח
היציאות שם זה באמת משהו..וזה גם קול מצחיק..
בקיצורר..אין כמו ספונגבוב

HHHEELLBBOOYY
27-12-06, 23:28
איןןן מקגיוור סדרה חזקה רצחחח איזה נוסטליגהה,,, כל כך אהבתי אותה

ניגרי ענק
28-12-06, 01:07
תאמין לי אז ילדים היו תמימים, לא כמו היום. החשיפה לאינטרנט "ולעולם האמיתי החיצוני" היא היום אפשרית לילד בן 5. אפשר לראות את כל זוועות העולם דרך המסך, אני חושב שהפורנוגרפיה שהילדים חשופים אליה,לצורך העניין פעם ילדים בכיתה ג' לא היו צופים בפורנו, כולנו היינו תמימים, וגם הבנות. כל החשיפה הזאת להכל היא לא טובה בהכרח.
אנחנו כילדים לא היינו חשופים לכל הדברים האלה, כי לבית שלנו הגיע רק תחנה אחת ואחרי זה 2. ובאמת היינו תמימים מאוד יחסים לילדים של היום.

יש הרבה פספוס באיך שהנוער של היום גדל.
האינטרנט הוא דבר מדהים, והילדים של היום חכמים ויודעים הרבה, הם מתוחכמים מאוד, אין בהם תמימות.
מצד שני, אני נזכר תמיד בשורה המדהימה של אביב גפן מתוך "סוף העולם": "ילד סינטטי יושב מול מסך שדולק. תסתכל על הרחוב איך הוא ריק. כבר שכחנו איך לשחק".
לפני שבועיים לקחתי את אשתי למקומות בהם גדלתי כילד, ונזכרתי איזה ילדות נפלאה הייתה לי, מלאת חוויות.
היינו חותכים דרך דרכי קיצור לא תקניות לעלות הבייתה, פרצנו לאולם כדורסל בלילה כדי לשחק, התגנבנו לבריכה. נסענו על טרקטורונים, על טרקטורים, עבדנו אצל שמואל בחקלאות.
כדי לראות בחורה ערומה היינו מתגנבים לקיבוצים מציצים למתנדבות, וחושבים שאנחנו הכי תותחים בעולם.
היום אין תמימות.
הח'ברה כל היום באי סי קיו, הילדות שלהם פחות חווייתית.
הזמנים השתנו, לא תמיד זה לטובה.

OMRI-TURBO
28-12-06, 01:12
יש הרבה פספוס באיך שהנוער של היום גדל.
האינטרנט הוא דבר מדהים, והילדים של היום חכמים ויודעים הרבה, הם מתוחכמים מאוד, אין בהם תמימות.
מצד שני, אני נזכר תמיד בשורה המדהימה של אביב גפן מתוך "סוף העולם": "ילד סינטטי יושב מול מסך שדולק. תסתכל על הרחוב איך הוא ריק. כבר שכחנו איך לשחק".
לפני שבועיים לקחתי את אשתי למקומות בהם גדלתי כילד, ונזכרתי איזה ילדות נפלאה הייתה לי, מלאת חוויות.
היינו חותכים דרך דרכי קיצור לא תקניות לעלות הבייתה, פרצנו לאולם כדורסל בלילה כדי לשחק, התגנבנו לבריכה. נסענו על טרקטורונים, על טרקטורים, עבדנו אצל שמואל בחקלאות.
כדי לראות בחורה ערומה היינו מתגנבים לקיבוצים מציצים למתנדבות, וחושבים שאנחנו הכי תותחים בעולם.
היום אין תמימות.
הח'ברה כל היום באי סי קיו, הילדות שלהם פחות חווייתית.
הזמנים השתנו, לא תמיד זה לטובה.
יפה נאמר!:sbb3:

Nadav19
28-12-06, 08:23
הבן אדם הזה הוא הכי מצחיק בארץ..
חח ריצ'רד דין, בונה לך פולי עליון מ 4 בננות ומזלג.

The Iron Man
28-12-06, 12:02
חחח ענק!
תשמע בתור ילד ממש התלהבתי מהפטנטים שלו... הרי לא היה אינטרנט ולא היה כלום כל מה שידעת זה מה שמראים בערוץ 1
עומרי ראיתי את הסדרה שהייה משודרת ב AXN וממש הייתי מכור
הייתי כל יום חוזר מהבצפר ורואה =)
אחת הסדרות הטובותת:jockey:

NIRAN
28-12-06, 14:00
פשש גם אני גדלתי על זה!
ניגרי, אני אוהב תסיפורים שלך :)

Johnny
28-12-06, 19:30
לגבי הילדות, תלוי איפה. במושבים ואזורים כפריים כולם בחוץ רוב היום, אמנם הגיע האינטרנט אבל הוא לא כובל את הילדים לבית. אני גדלתי בירושלים באיזור שופע נופים, וכל היום הייתי בחוץ מתעסק בשטויות.

מקגיוור פשוט ענק, אין על האלתורים שלו. בקשר לa Team, תמיד Ba הסתובב עם שרשרים וגורמטים, אבל ראיתי אותו בטלוויזיה לפני חודש, הוא הפסיק ללכת עם זהב והוא פשוט נראה ערום חח.