PDA

צפה בגרסא המלאה : חייב לשתף מישהו .. בתקווה לזמנים טובים יותר ..

G-G
27-12-06, 19:52
נו טוב .. אז בודי בילדר אני לא יהיה , אני גם לא משלה את עצמי
אני מתאמן כבר כשנתיים , הבעיה תמיד היתה האוכל , אני פשוט לא אוכל מספיק ואני מספיק חכם לדעת שבלי זה אי אפשר יהיה לגדול
אבל למרות הכל הצלחתי להגיע לאיזשהו שיפור .. ראו את זה טוב מאוד בפלג הגוף העליון ובעוד איזה 5 קילו שלמרות הכל הצלחתי לעלות ...
היתי מלא מלא מוטיבציה , לא ויתרתי על המכון .
אבל ב3 חודשים האחרונים אין לי כח , אין לי חשק ,, אני פשוט עייף ,עד כדי כך שהפסקתי ללכת למכון , ואיבדתי כמעט את כל מה שהשגתי ,
לא הבנתי מה קרה .. למה פתאום הלך החשק , כי רצון לגוף יפה תמיד יש
ושבוע שעבר גיליתי את הסיבה
בבדיקת דם רגילה שעשיתי גיליתי שההמוגלובין שלי הגיע לרמה של 8 (נמוך מאוד )
והברזל בדם שלי הוא שמינית מהרצוי , בגלל זה העייפות
קיצר .. עכשיו אני מתחיל לקחת תוספי ברזל בתקווה לעלות לרמות נורמאליות
ומתחיל לקחת אבקת סקנדי שייק (תוספת של 1200 קלוריות ליום )
ברגע שאני יעלה עוד 3 קילו בערך נוסיף גם אבקת חלבון
בתקווה לחזור למה שהיתי

OMRI-TURBO
27-12-06, 19:56
אממ לי סתם אין חשק להתאמן בזמן האחרון... יכול להיות שיש לך סתם תקופה של חוסר מטוביציה, אני למשל לא התאמנתי בכלל איזה חודש.

מתן18
27-12-06, 20:00
נו טוב .. אז בודי בילדר אני לא יהיה , אני גם לא משלה את עצמי
אני מתאמן כבר כשנתיים , הבעיה תמיד היתה האוכל , אני פשוט לא אוכל מספיק ואני מספיק חכם לדעת שבלי זה אי אפשר יהיה לגדול
אבל למרות הכל הצלחתי להגיע לאיזשהו שיפור .. ראו את זה טוב מאוד בפלג הגוף העליון ובעוד איזה 5 קילו שלמרות הכל הצלחתי לעלות ...
היתי מלא מלא מוטיבציה , לא ויתרתי על המכון .
אבל ב3 חודשים האחרונים אין לי כח , אין לי חשק ,, אני פשוט עייף ,עד כדי כך שהפסקתי ללכת למכון , ואיבדתי כמעט את כל מה שהשגתי ,
לא הבנתי מה קרה .. למה פתאום הלך החשק , כי רצון לגוף יפה תמיד יש
ושבוע שעבר גיליתי את הסיבה
בבדיקת דם רגילה שעשיתי גיליתי שההמוגלובין שלי הגיע לרמה של 8 (נמוך מאוד )
והברזל בדם שלי הוא שמינית מהרצוי , בגלל זה העייפות
קיצר .. עכשיו אני מתחיל לקחת תוספי ברזל בתקווה לעלות לרמות נורמאליות
ומתחיל לקחת אבקת סקנדי שייק (תוספת של 1200 קלוריות ליום )
ברגע שאני יעלה עוד 3 קילו בערך נוסיף גם אבקת חלבון
בתקווה לחזור למה שהיתי

גבר,זה שטויות אפשר להתגבר בקלות.

המצב שלי הרבה יותר גרוע,יש לי בעייה בגב,כבר חודשיים וחצי שאני לא מתאמן ולא שומר על תוזנה..ואנ'לא יודע כמה זמן זה ימשך...בנתיים ירדתי קילו..

d-undertaker
27-12-06, 22:11
שאלה קטנה,למה אתה לא אוכל?

Naor Pinto
27-12-06, 22:21
לכל אלה שלא מתאמנים בזמן האחרון , זה אולי בגלל המצב רוח הגשמים וכל ככה אין חשק...

Bodybuilder
27-12-06, 22:21
אממ לי סתם אין חשק להתאמן בזמן האחרון... יכול להיות שיש לך סתם תקופה של חוסר מטוביציה, אני למשל לא התאמנתי בכלל איזה חודש.

OMRI תפסיק לשחק משחקי מחשב ולך תתאמן !

וכול מי שאין לו מוטיבציה תבקשו ממישהו לדפוק לכם מוט בראש וישר תקבלו "מוט"יבציה
חחחחחחח

חלאס להיות ילדים קטנים ! מזה אין כח לאכול ? תתחילו לפתוח את הפה שלכם ומיד http://www.atraf-f.net/or/images/icons/icon8.gif
תכניסו כמה שיותר אוכל לפה ! אף אחד לא יגדל בלי לאכול ! אז יאללה מה אנכנו פה פורום של בנות ? או בודיבילדרים ו פווארליפטרים ?
ועומרי תפסיק לשחק ב WOW ! אתה נרקומן (בלי משחקי אסטרתגיה אתה לא יכול) חחחחחחחחhttp://www.atraf-f.net/or/images/icons/icon10.gif

Psychopath
27-12-06, 22:43
בנאדם שמוותר על מכון במשך תקופה ארוכה ומחפף סטים ובתוכנית הוא בנאדם חלש בלי כוח רצון !
היום בחיפה 4 מעלות, הלכתי להתאמן אחרי שחזרתי מהביצפר ב4, הלכתי לעבוד עד 7 וחצי, אכלתי, הלכתי למכון והרבצתי אימון חורפי חזק במיוחד ועוד Fbw ! ואני לא מתלונן
לפעמים קשה, לפעמים בא לי לוותר על סט רגליים אבל זה לא אומר שאני יעשה את זה

קצת כוח רצון חבר'ה

אם זאת בעיה בדם והומוגלבין ושאר ירקות זה משהו אחר. אני מדבר על עצלנים בלי שום סיבה.

igorek
27-12-06, 22:44
לא יודע מה איתכם אבל כשאני רואה סופות גשם בחוץ זה נותן לי סופר מוטיבציה להתאמן.

Naor Pinto
27-12-06, 22:45
לי דווקא הפוך לגמרי למרות שאני מתאמן בבית אין לי חשק בגרוששש...

Bodybuilder
27-12-06, 22:46
בנאדם שמוותר על מכון במשך תקופה ארוכה ומחפף סטים ובתוכנית הוא בנאדם חלש בלי כוח רצון !
היום בחיפה 4 מעלות, הלכתי להתאמן אחרי שחזרתי מהביצפר ב4, הלכתי לעבוד עד 7 וחצי, אכלתי, הלכתי למכון והרבצתי אימון חורפי חזק במיוחד ועוד Fbw ! ואני לא מתלונן
לפעמים קשה, לפעמים בא לי לוותר על סט רגליים אבל זה לא אומר שאני יעשה את זה

קצת כוח רצון חבר'ה

אם זאת בעיה בדם והומוגלבין ושאר ירקות זה משהו אחר. אני מדבר על עצלנים בלי שום סיבה.

כול הכבוד :) אני יוצא מהבית ואולך למכון כשיש מבול :) והמכון שאני מתאמן בו כרגע הוא יחסית רחוק :)
אני לוקח אופניים,מחזיק מיתריה קטנה ביד שמאל היד השניה על האגה ולדרך חחח:jockey:

Antonator1
27-12-06, 22:49
כשאין לי חשק להתאמן, אני פשוט דוחף את עצמי בכח, אבל אז אחרי האימון יש את ההרגשה שעשית את זה וכמה חבל היה אם לא היית עושה.

Ori-Silver
27-12-06, 22:51
אתה חולה לקח לי היום שעה של שיכנוע עצמי לצאת מהבית למכון לדעתי בחורף אין על להיות בבית ולא לעשות כלום חוץ מלראות סרט טוב ולבלוס קצת אוכל מתחת לפוח

Yoshi-Moto
27-12-06, 22:56
כשאין לי חשק להתאמן(זה לא קורה הרבה אפילו בחיים), אני מכריח את עצמי ללכת, ואחרי סט אחד אני נזכר כמה כיף זה.

סוליקו
27-12-06, 23:04
מקווה שהחשק יחזור אחי חחחחחחחח ואהבתי את ה" מוט"יבציה חחח

G-G
27-12-06, 23:21
למה אני לא אוכל ?? אממממ לא יודע , מאז שהיתי קטן (בן 24 ) היתה לי את הבעיה הזאת
כרגע אני 55 קילו על 165 ... שחיף , אני יודע , אני הולך לאט לאט .. כרגע המטרה הנכספת היא 58 .. שנגיע לשם נציב מטרה חדשה ...
אני באמת מקווה שהחוסר כח וחשק נובעים רק מההמוגלובין והברזל הנמוך , כי לפני זה היתה מוטיבציה גבוהה ושומדבר לא שבר אותי
תודה למעודדים .. :)