PDA

צפה בגרסא המלאה : מתאמן חדש שאלות בקשר לתוספים ואבקות למיניהם

e-d-a
13-07-08, 01:32
היי

התחלתי להתאמן לא מזמן ובחודש האחרון בהתמדה קבועה, אני רואה עלייה קטנה בנפח הגוף שזה המטרה העיקרית שלי ומצליח להרים משקלים הרבה יותר מבהתחלה, אבל בוא נתחיל מזה...
אני 1.70 שוקל 54-55 ויש לי חילוף חומרים ממש ממש מהיר זה המשקל שלי מאז שאני זוכר את עצמי לא משנה מה אני עושה וכמה.
אני רוצה להתחיל לקחת אבקות או איך שלא קוראים לזה שיעזור לי להרים יותר משקלים וכמובן לעלות במסה, גם כי התיאבון שלי ממש קטן ואני מתמלא ממש מהר.
המליצו לי על שילוב של אבקת חלבון (מטריקס נראה לי) וקריאטין, וזה לא שאני לא סומך על אלו שהמליצו לי אלא ממש ההיפך אבל בכל זאת זה הגוף שלי ואני רוצה עוד כמה דעות.
בכל מקרה מחכה לתשובתכם בכללי ועל הסוג אבקות וחברות שכדאי לי לקחת ולקנות, תודה מראש.

odedik
13-07-08, 01:37
עזוב אבקת חלבון אני הייתי הולך על גיינר כל שהוא בגלל שאתה רזה אבקת חלבון היא בעלת ערך קלורי נמוך ולא יעיל בשבילך... תחפש באתר גיינרים ותמצא הייתי הולך על סריוס מאס זה הכי שכיח.

אגב גיינר שאני צרכתי פעם הכיל בכל מנת הגשה: 50 גרם פחמימה 25 חלבון ו1 גרם קריאטין

e-d-a
18-07-08, 17:44
טוב עד עכשיו לא קיבלתי את האבקות מהמאמן וחלטתי להזמין לבד רק שממש אין לי מושג בזה אז...
אני ישמח אם תמליצו לי על שילוב כלשהו של אבקת חלבון (לפי מה שהבנתי שתעזור לעלות במשקל ובנפח) וקריאטין שעוזר גם לנפח וגם לתוספת כוח..
כמו שאמרתי הגובה שלי הוא 1.70 שוקל 54-55 חילוף חומרים ממש ממש מהיר ואני מתאמן 3 פעמים בשבוע.
המאמן שלי המליץ לי על שילוב הזה http://www.:):):):):):):):):):):):):)/ProductPage.asp?PID=1137&CatID=# כנראה, כי הוא אמר לי אבקת חלבון וקריאטין של מטריקס...
אחרי שקראתי פה הבנתי שיש חברות הרבה יותר מומלצות, קראתי גם משהו על קריאטין אקסטרים וכו, בכל מקרה מחכה לתשובתכם על איזה שילוב או אבקות הכי כדאי לי ומה יעזור לי הכי הרבה להשיג את המטרה שלי לעלות במשקל בצורה יפה לא של שומנים...
חח והכי חשוב שחכתי, שיהיו טעימות :)

Holy_Templar
18-07-08, 17:46
היי

התחלתי להתאמן לא מזמן ובחודש האחרון בהתמדה קבועה, אני רואה עלייה קטנה בנפח הגוף שזה המטרה העיקרית שלי ומצליח להרים משקלים הרבה יותר מבהתחלה, אבל בוא נתחיל מזה...
אני 1.70 שוקל 54-55 ויש לי חילוף חומרים ממש ממש מהיר זה המשקל שלי מאז שאני זוכר את עצמי לא משנה מה אני עושה וכמה.
אני רוצה להתחיל לקחת אבקות או איך שלא קוראים לזה שיעזור לי להרים יותר משקלים וכמובן לעלות במסה, גם כי התיאבון שלי ממש קטן ואני מתמלא ממש מהר.
המליצו לי על שילוב של אבקת חלבון (מטריקס נראה לי) וקריאטין, וזה לא שאני לא סומך על אלו שהמליצו לי אלא ממש ההיפך אבל בכל זאת זה הגוף שלי ואני רוצה עוד כמה דעות.
בכל מקרה מחכה לתשובתכם בכללי ועל הסוג אבקות וחברות שכדאי לי לקחת ולקנות, תודה מראש.

אחי.. שמע לי

אני כל החיים שלי שקלתי 55 אני מטר 80 ...
לפני המד שלי כפי שאתה רואה התחלתי להתאמן לפני 21 יום ...
קניתי גיינר , יש לי תפריט מסודר ותוכנית אימונים...

שהתחלתי להתאמן הייתי 57 קילו
עכשיו אני 60 קילו ...

לאט לאט עולים במשקל אחי ...

תאכל תישן תתאמן תאכל את הגיינר , בשביל להשלים את הקלוריות ... והפחמימות

ויהיה טוב :)

הדלי גיינר הזה יעלה אותי תכלס בסביבות ה 4-5 קילו ... עם אכילה נכונה , ואימונים 3 פעמים בשבוע...
אני רואה שיפור אדיר :)

e-d-a
19-07-08, 13:41
תודה על התשובה ובלי לזלזל אני באמת רואה שאתה מתאמן ממש מעט וכנראה שלא בעל נסיון או הבנה גדולה בתחום (כמוני בדיוק), אז אם אפשר עוד תשובות מבעלי נסיון או אחראים פה וכו וכו זה יהיה פצצה...
גם אם יהיה אפשר לקבל המלצות לתוכנית אימונים ותפריט זה יהיה גם אחלה...

גיל גרנות
20-07-08, 00:19
בוא נעשה סדר.

מספיק עם העצות הדביליות של כל מיני חכמולוגים בחדר כושר. אני פשוט שונא אותן ואותם.

מי שאמר לך שאתה צריך להוסיף קראיטין פשוט לא יודע על מה הוא מדבר, אתה "חדש מידי" בשביל זה.

התחל עם אבקה לעלייה במסה המכילה חלבון ופחמימות. צבור מסה וניסיון ומשם תמשיך הלאה.

תרגיש חופשי לפנות אלי במייל

Holy_Templar
20-07-08, 00:25
תודה על התשובה ובלי לזלזל אני באמת רואה שאתה מתאמן ממש מעט וכנראה שלא בעל נסיון או הבנה גדולה בתחום (כמוני בדיוק), אז אם אפשר עוד תשובות מבעלי נסיון או אחראים פה וכו וכו זה יהיה פצצה...
גם אם יהיה אפשר לקבל המלצות לתוכנית אימונים ותפריט זה יהיה גם אחלה...

חס וחלילה אני לא חושב שאתה מזלזל אני מבין אותך לחלוטין...

אבל התשובה שאמרתי לך אני קיבלתי גם :) אמרו לי בגלל המשקל שלי לקחת גיינר להתאמן לאכול להתמיד ואחרי שאני אעלה ל 70-75 קילוגרם. רק אז להתחיל עם אבקות חלבון ..