PDA

צפה בגרסא המלאה : אני יודע שקריאטין משפר כח, השאלה כמה הוא יהרוס לי את החיטוב ?

senate
13-07-08, 22:00
קיבלתי קריאטין במתנה מחבר שהפסיק להתאמן (100% מונו')

אני אחרי חודש ראשון בחיטוב, בעיקרון לא מעוניין יותר לגדול במאסה כרגע וגם אחרי החיטוב

אבל אני רוצה להשתפר בכח, ולא רוצה שלקיחת קריאטי תרוס את החיטוב

מה המינון שיכול להיות טוב ? (5 גרם רק לפני אימון ?, אולי גם אחרי ? בלי קריאטין ביום מנוחה ?)

נ.ב. קראתי את כל המאמרים ועוד כמה עשרות אשכולות מתוך ה500 שעלו בחיפוש ולא מצאתי תשובה חד משמעית.

senate
14-07-08, 11:47
אפפ, עבר לדף 2

THE_JUGGERNAUT
14-07-08, 15:11
למה שזה "יהרוס" את החיטוב?

denous
14-07-08, 15:24
JAGGER הוא כנראה קרא איפשהו שלא כדי לקחת קריאטין בחיטוב בגלל הנוזלים... אז הוא חושב שזה הורס...

אז ככה הגבר החסרון היחידי של הקריאטין טהור בחיטוב זה שהוא פשוט סופח נוזלי ובעצם בחיטוב אתה מנסה לקבל את המראה הקשיח ולהיות חטוב יותר ולכן הנוזלים האלו מפריעים אבל זה לא מה שיהרוס לך את החיטוב...
אם אני לא טועה לפי מאמר של m0she אפילו מומלץ קריאטין בחיטוב... וזה לא כזה סיפור שאתה רוצה להפסיק איתו אתה מפסיק אחרי 3-4 ימים יורדים כל הנוזלים כבר...

senate
14-07-08, 16:03
אז פשוט לקחת רגיל בלי העמסה, 5 גרם ליום תחזוקה ו5 לפני ו5 אחרי ביום אימון ?

ובאותה נימה, יש בעיה לערבב איתו קפאין ?
הבנתי שקריאטין סופח נוזלים, וקפאין עושה להיפך, אבל מה זה צריך לעניין אם הם רבים ביניהם, הקריאטין נותן את הכח שלו לא בגלל ספיחת הנוזלים וקפאין מעורר ועוזר, מה פיספסתי ?

denous
14-07-08, 16:08
אז פשוט לקחת רגיל בלי העמסה, 5 גרם ליום תחזוקה ו5 לפני ו5 אחרי ביום אימון ?

ובאותה נימה, יש בעיה לערבב איתו קפאין ?
הבנתי שקריאטין סופח נוזלים, וקפאין עושה להיפך, אבל מה זה צריך לעניין אם הם רבים ביניהם, הקריאטין נותן את הכח שלו לא בגלל ספיחת הנוזלים וקפאין מעורר ועוזר, מה פיספסתי ?

אין שום סיבה לעשות העמסה...
יש ויכוח לגבי הכמות יש כאלו שביום אימון לוקחים 15 גרם יש כאלו אומרים -5 מספיק ויש כאלו שלוקחים 10 אני מבינהם.

אז לדעתי 5 שעה לפני אימון ו-5 מיד לאחר האימון.
ביום ללא אימון בבוקר 5 גרם.
אני לא חושב שיש בעיה לערבב אותו עם קפאין אבל אל תסמוך עליי חכה למישהו שמבין יותר בזה.

גיל גרנות
14-07-08, 17:00
בואו נעשה סדר אחת ולתמיד.

קריאטין סופח נוזלים, אמנם התהליך מאוד מינורי אם בכלל מורגש.
עליית הנוזלים החוץ תאיים המצטברים מנטילת קריאטין בד"כ מתבטאת ב 0.5- 1 ק"ג לכל היותר ( אלא אם אתה מפתח גוף של 100 ויותר) .
אותם נוזלים תת עוריים וחוץ תאיים (מחוץ לתא השריר) במילא יורדים בסיום שימוש הקריאטין.
אולם,,, וזה אולם גדול:
ההשפעה על איכות החיטוב והמראה היא אפסית בקרב מתאמנים רגילים שאחוז השומן שלהם הוא מעל 6-7%.
כאשר אנחנו באחוז שומן שכזה, לכמות הנוזלים מתחת לעור אין כמעט חשיבות בכל הקשור לחיטוב שלנו.
אולם, כאשר מדובר על רמה תחרותית של 5% שומן ומטה ( עמית ספיר/מאור) כל גרם מיותר של מים עלול להפריע ולהסתיר את הסיבים וההפרדות.

עוד משהו מעניין,
כיום, ישנם מפתחי גוף מקצועיים, הממליצים על העמסת פחמימות יום / יומיים לפני התחרות בשילוב של קריאטין על מנת לקבל מראה נפוח ומלא יותר של השרירים. יש לציין שהשיטה הזאת קצת מלחיצה אותי באופן אישי ודורשת הכרה מדוקדקת של המתאמן והמהירות שבה גופו סופח נוזלים מיותרים.

senate
14-07-08, 17:27
:clap:

senate
15-07-08, 11:25
מה לגבי צריכת קריאטין עם קפאין

לפני אימון בדרך אני שותה קפאין בדיוק בזמן שצריך לקחת קריאטין

כנל בבוקר ביום מנוחה שצריך לקחת קריאטין, לאחר מכן הארוחת בוקר הינה עם קפה

senate
16-07-08, 00:40
Help.

moshebe
16-07-08, 00:54
מה לגבי צריכת קריאטין עם קפאין

לפני אימון בדרך אני שותה קפאין בדיוק בזמן שצריך לקחת קריאטין

כנל בבוקר ביום מנוחה שצריך לקחת קריאטין, לאחר מכן הארוחת בוקר הינה עם קפה

תתרחק מהפורמולות למינהן .

וקריאטין זה אחלה גם בחיטוב וגם במאסה .

denous
16-07-08, 02:08
תתרחק מהפורמולות למינהן .

וקריאטין זה אחלה גם בחיטוב וגם במאסה .

אתה יכול בבקשה להסביר לי למה הוא צריך להתרחק מהפורמולות ? זה יהרוג אותו ?

גיל גרנות
16-07-08, 03:59
חבר'ה, בלי שטויות.
הפורמולות נהדרות למי שיודע להשתמש בהם או למי שהן עונות לדרישות.
הפוסט סגור. מי שזקוק לעוד מידע בנוגע לאופן השימוש וכדומה תמיד מוזמן לפנות אלי במייל.
בקרוב יעלה מאמר מאוד מקיף על כל נושא הקריאטינים שצצו לאחרונה :-)