PDA

צפה בגרסא המלאה : Noz i.v

Yogev22
14-07-08, 21:52
שלום לכולם ,

אני רוצה לשתף אותכם לגבי הנוז החדש.
אני מתאמן כבר שנתיים בערך, וצרכתי הרבה פורמולות Pre-Workout,
אבל לפני שבוע השגתי את הנוז החדש- תקשיבו אין דברים כאלה!
לקחתי ישר סקופ וחצי (הטעם לא משהו בכלל את האמת) אבל הביצועים חבל"ז.
התאמנתי שעה ולא הרגשתי שעברה שעה בכלל (וזה לא חד פעמי, לקחתי כבר 3 פעמים)
הורידים בידיים הפכו לנחשים חח. המשקלים הרגישו לי נמוכים פתאום ..
תוך מנה אחת עליתי במשקלים. חיכיתי לזה מלא זמן ...

זהו. :)
תנסו ..

הנה המרכיבים:

NOZ I.V.™ Proprietary Complex 19,300mg
Nitric Oxide Amplification Complex
Elemental Pharmaceutical-Grade Arginine Alpha-Ketoglutarate†, L-Citrulline Malate†, Eleutherococcus Senticosus†
Intracellular Recuperation Complex
Beta-Alanine (As 3-Aminopropanoic Acid)†, Homocarnosine (As Gamma-Aminobutyryl-L-Histidine)†, Anserine (As Beta-Alanyl-N-Methylhistidine)†, Adenosine 5' Triphosphate Disodium†, (2S)-2-Amino-4-Carbomoyl-Butanoic Acid†
Advanced Neural-Facilitating Complex
Thiamine Di(2-Methylpropionate) Disulfide†, Acacia Rigidula†, 4-Hydroxyphenylalanine†, Vinpocetine†, Caffeine Anhydrous†, L-Glycine (As Aminoethanoic Acid)†
Multi-Pathway Insulinotropic Complex
Bis Picolinato Oxo Vanadium†, Phellodendron HCL†, L-Taurine (As 2-Aminoethanesulfonic Acid)†
Multi-Stage (I.V.) Delivery System
Trehalose†, Maltose†, Pure Dextrorotatory Glucose Crystals†, Sea Salt†, Calcium Chelate†, Magnesium Chelate†, Potassium Chelate†

gil-Nissim
14-07-08, 22:40
זה פסיכולוגי, אתה לא תרגיש כלום במנה ה-1..

אם סטריאודים לא מרגישים על הצירכה ה-1, אז בטח שלא פורמולת קריאטין.

אגב, זה פרמולה לא כל כך חדשה. ומאיפה קנית ?

ArschGesicht
14-07-08, 23:36
רגע...
למה זה לא עובד בפעם הראשונה וזה יעבוד בפעמים הבאות? נגיד מישהו עושה fbw
3 בשבוע ויש לו יום מנוחה באמצע אז משהו נספג בכלל שזה כן יעבוד באימון הבא? זה לא מונו שצריך להאגר או משהו כזה - אני אשמח מאוד להסבר
ובטח יש שם חומרים כמו ניטריק אוקסייד שכן עובדים על הפעם הראשונה ולפחות הפאמפ מורגש (למרות שאני בספק שהמינונים שם שווים משהו)

Yogev22
14-07-08, 23:43
המוצר הזה הוא בעצם (רובו) מורכב מחומרי Nitric Oxide אשר מורגשים כבר במנה הראשונה. כמובן שאני לא מדבר על תוספות קריאטין למינהם שלא משתתפים בפאמפ. הזמנתי מ BB

ironman
15-07-08, 00:55
המוצר הזה הוא בעצם (רובו) מורכב מחומרי nitric oxide אשר מורגשים כבר במנה הראשונה. כמובן שאני לא מדבר על תוספות קריאטין למינהם שלא משתתפים בפאמפ. הזמנתי מ bb

תגיד חייב ויזה בינלאומית או שאפשר להזמין גם מויזה רגילה שם?

amir1990
15-07-08, 08:55
אתה מתכוון לתוסף הזה?
http://www.israelbody.org/_Uploads/ma_1097nozanddatapagefoto.jpg

YONI
15-07-08, 09:11
http://www.:):):):):):):):):):):):):):):):):)/store/nbol/noziv.jpg

amir1990
15-07-08, 11:51
http://www.:):):):):):):):):):):):):):):):):)/store/nbol/noziv.jpg

ומה עדיף מבין השניים?

YONI
15-07-08, 14:23
החדש כנראה..
אין אותו בארץ ולפי התגובות הוא יותר חזק מהנוז הרגיל ה supercharged
אני כשהתנסתי בנוז שיש בחנות אצל גיל , הייתי מאוד מרוצה האימונים היו חבל על הזמן
לא צריך להילחץ על מה שאין בארץ ולהזמין בהרבה יותר כסף מחול בשביל הבדל קטן יחסית.
כמובן כל מה שאמרתי מתבטל בשנייה ברגע שאתה נוסע בעצמך ודואג לך בארה"ב ומביא מזוודה של תוספים אבל זה נושא אחר

ran_z
15-07-08, 15:18
גם עלי מוצרי הno השפיעו מצוין ומיידי, בפורמולת הוואסיב... ננסה בעתיד את המהדורה החדשה של הנוז.

shahar-king
15-07-08, 16:55
מה אתה מדבר הוואסיב השפיע עליי מהאימון הראשון
אבל לקחתי לפני זה קריאטין מונו

גיל גרנות
15-07-08, 17:17
לוואסיב יש יתרון ויש בו את הקפאין. לכן הוא מעורר ונותן אנרגיה.
לעומת זאת, ב noz יש tcm ( טרי קריאטין מלאט) ספיגתו/הטמעתו טובה יותר.

לסיכום...אין מוצר שמתאים לכולם, עליך לבצע ניסוי וטעייה. לכל אחד המוצרים השפעות שונות וכל אדם מגיב בצורה אחרת.

בהצלחה!

gil-Nissim
16-07-08, 00:06

לסיכום...אין מוצר שמתאים לכולם, עליך לבצע ניסוי וטעייה. לכל אחד המוצרים השפעות שונות וכל אדם מגיב בצורה אחרת.

בהצלחה!
קפיאן מבטל את הפעולה של הקריאטין.

ואווסיב די חלש, הוא לא ברמה של הנוז.

למה לא מרגישים בפעם ה-1 ?..
כי המינון ממש נמוך, מזאת אומרת ?

נניח שיש במנה בסה"כ 3 גרם קריאטין, לקריאטין לוקח זמן להיקלט בגוף, אז בטח ש-3 גרם קריאטין לא ישפיעו על הפעם ה-1.. שלא ימכרו לכם לוקשים.

הניטריקס, מתחיל לפעול באופן מידי, בגלל שהוא ממריץ את זרימת הדם בגוף.. אבל עדין השפעה שלו על הצריכה ה-1, די חלשה. ולא מתקרב להפשעה שתגיע אחרי שבוע,שבועיים..

הוואסיב, איכזב בהחלט, הוא לא בליגה של שאר המוצרים.

amir1990
16-07-08, 01:08

בהצלחה!

האם אתה גיל גרנות,יכול להבטיח לי שבמידה ואקח את הנוז ואת המוצר שמתווסף אליו(המחיר הכולל של ה-800 שקל),בשילוב של אימונים נכונים ותזונה נכונה אני אראה שיפור משמעותי או שמדובר בסך הכל בקמח בטעמים שלמעט מבחינה פסיכלוגית לא יסייע לי?

shai224
16-07-08, 01:55
גיל יש מצב שתתחיל לשווק בזמן הקרוב את הנוז החדש?

gil-Nissim
16-07-08, 20:29
האם אתה גיל גרנות,יכול להבטיח לי שבמידה ואקח את הנוז ואת המוצר שמתווסף אליו(המחיר הכולל של ה-800 שקל),בשילוב של אימונים נכונים ותזונה נכונה אני אראה שיפור משמעותי או שמדובר בסך הכל בקמח בטעמים שלמעט מבחינה פסיכלוגית לא יסייע לי?
איזה תוצאות ?.. זה רק קריאטין.

800 שקל שמור אותם, או שתקנה לך איזה סייקל במחיר הזה, ותעלה 7 קילו שריר, ב3 חודשים..