PDA

צפה בגרסא המלאה : Creatine Ethyl Ester

Yogev22
15-07-08, 19:52
שלום ,

האם רצוי לקחת יחד עם Creatine Ethyl Ester סוכר ענבים בשייק אחד כדי שהספיגה של הקריאטין הזה תהיה אופטימלית? או שרק עם מונו הפשוט צורכים איתו סוכר ענבים?

כמה רצוי לקחת מ Creatine Ethyl Ester?
5 גרם(כפית) בבוקר ו 5 גרם בערב?
או לחלק ל 2.5 גרם בבוקר ו 2.5 גרם בערב (סה"כ 5 גרם ליום ) ?

תודה :)

MagneZium
15-07-08, 20:38
רק אל תגיד לי שהזמנת כבר

Yogev22
15-07-08, 20:43
הביאו לי.. שמעתי שהטעם פשוט בלתי נסבל
חיכיתי להכי נורא, אבל דווקא סביר (אני אף פעם לא התלוננתי על טעמים יותר מדי:)
אז הטעם דיי בסדר , אני לא שותה רק אותו, אלא מוסיף לשייק עם חלבון או גיינר.

אז מה אומרים בקשר לשאלה למעלה?

shai224
15-07-08, 20:52
רצוי לבצע העמסה וזאת ע"מ לקבל את הפוש הראשוני של הקראטין . בכל מקרה במידה ואתה לא מעוניין בשלב העמסה אז קח 5 גרם לפני אימון ו 5 גרם לאחריו בשילוב של סוכר ענבים כמובן וזאת לספיגה מקסימלית של הקראטין .

Yogev22
15-07-08, 20:56
לדעתי אתה טועה. בקריאטין אסטר אין צורך בשלב העמסה. וגם אין צורך לקחת אותו עם סוכר ענבים הרי שתוספת אסטר עושה את העבודה בנוגע לספיגתו.

MagneZium
15-07-08, 21:09
רגע של איזה חברה הבאת? עם של הייג פאוור אין לי מושג איך אתה שותה את זה אני מכיר לפחות 15 איש שקנו את זה וכולם זרקו את זה מהחלון זה יושב לי פה במדף 500 גרם טאורים שלקחתי מהם 2 כפיות
הייתי שותה לפני אימון פאקק שמע זה יותר גרוע משוט וודקה באמת שאי אפשר לתאר תגועל
לגבי חברות אחרות אני לא יודע.

ironman
15-07-08, 22:14
חחח היה לי את זה התפללתי שיום אחד זה יגמר קניתי קילו של זה אפילו נתתי לאבא שלי פעם אחת עשה לו כאבי בטן כל האימון בסוף זרקתי חצי מזה. כמובן שזה לא עובד כמו שחושבים עדיף מונו.

shahar-king
15-07-08, 23:03
שלום ,

האם רצוי לקחת יחד עם creatine ethyl ester סוכר ענבים בשייק אחד כדי שהספיגה של הקריאטין הזה תהיה אופטימלית? או שרק עם מונו הפשוט צורכים איתו סוכר ענבים?

כמה רצוי לקחת מ creatine ethyl ester?
5 גרם(כפית) בבוקר ו 5 גרם בערב?
או לחלק ל 2.5 גרם בבוקר ו 2.5 גרם בערב (סה"כ 5 גרם ליום ) ?

תודה :)

כבר ממיזמן ידוע שזה מיתוס!
בקשר לקריאטין אני אישית ממליץ מונו בלי שום העמסה וכל מיני שטויות 5 גרם לפני אימון 5 אחרי בימים בלי אימון 5 בבוקר (יש כאלה שמאמינים ש5 גרם כל יום מספיר)

Yogev22
16-07-08, 21:10
מישהו יודע אם הגוף יכול לספוג יותר מ 5 גרם ליום creatine ethyl ester ?

Holy_Templar
16-07-08, 21:12
חחח היה לי את זה התפללתי שיום אחד זה יגמר קניתי קילו של זה אפילו נתתי לאבא שלי פעם אחת עשה לו כאבי בטן כל האימון בסוף זרקתי חצי מזה. כמובן שזה לא עובד כמו שחושבים עדיף מונו.

כאבי בטן כנראה לא שתה מספיק מים ...

הבעיה שזה סופח נוזלים ויכול לעשות התכווצויות בעיקר בבטן אם לא שותים מספיק מים , וזה אומר מלללאאא מים :)

לפחות מהמאמרים פה באתר.. שקראתי ובכלל באינטרנט