PDA

צפה בגרסא המלאה : כאב במפרקים ביד .

OhadB
16-07-08, 16:20
שלום אני בן 15 וחצי . יש לי כאב באיזור של המפרקים ביד כבר המון זמן עשיתי הפסקהנ של איזה 4 חודשים מהחדר כושר בגלל זה וחזרתי ועכשיו אני כבר חוש בחדר כושר.
הלכתי לאורטופד ועשיתי צילום במפרקיםפ והוא היה תקין . אני לא יודע מה לעשות במצב כזה. גם יש לי קליקים בכל הגוף..

moshebe
16-07-08, 19:27
שלום אני בן 15 וחצי . יש לי כאב באיזור של המפרקים ביד כבר המון זמן עשיתי הפסקהנ של איזה 4 חודשים מהחדר כושר בגלל זה וחזרתי ועכשיו אני כבר חוש בחדר כושר.
הלכתי לאורטופד ועשיתי צילום במפרקיםפ והוא היה תקין . אני לא יודע מה לעשות במצב כזה. גם יש לי קליקים בכל הגוף..

אתה עושה חימום ?

Holy_Templar
16-07-08, 19:45

זה ביד אחת או בשתי הידיים , זה כאב שמרגיש פנימי כאילו בעצם עצמה, או שזה כאב חד ומשמעותי רק במפרק עצמו ?

כאב מתמשך , או בא בגלים ? בדקירות כאלה?

מרגיש כמו כל האיזור כואב או נקודה ספציפית ?

OhadB
16-07-08, 19:50
בכל האזור .. בשתי הידיים אבל ביד אחת יותר .. כאה פנימי ואני לא בטוח שזה במרפק עצמו .וניראלי שהוא בא בגלים .
אבל אחי זה מוזר זה לא ניראה לי דלקת כי הפסקתיל -4 חודשים מחדר כושר וזה לא הפסיק.

Holy_Templar
16-07-08, 19:56
:QUOTE=OhadB;586152]בכל האזור .. בשתי הידיים אבל ביד אחת יותר .. כאה פנימי ואני לא בטוח שזה במרפק עצמו .וניראלי שהוא בא בגלים .
אבל אחי זה מוזר זה לא ניראה לי דלקת כי הפסקתיל -4 חודשים מחדר כושר וזה לא הפסיק.[/QUOTE]

אחי דלקת בגידים, לדוגמא , יכולה לבוא וללכת כל הזמן ... גם אם היא תעלם היא יכולה לחזור , לדעתי עלייך לקחת את זה כאופציה ולראות האם ניתן לטפל בזה...

ולהתייעץ עם הרופא איזה בדיקת ניתן בכדי לאבחן דלקת בגידים או במפרקים

מה שכן אסור להתעלם, אם זה כאב שהוא בבפנים כזה מרגיש בעצמות והוא בא בגלים , לפחות מהניסיון האישי שלי זה דלקת...

לי היה דלקת בגיד התיכוני בכף היד(צצםלא דווקא מיותר מידיי מחשב מקלדת ועכבר) , שהקרין לי לאגודל, כאב שבא והלך בגלים והרגיש כאילו מתוך היד עצמה... משהו מוזר..

מציע לבדוק למען הסר ספק אחי , שלא תעשה לעצמך נזק שימנע ממך להתאמן לעוד הרבה זמן חס ושלום...

:CARRY86W:

ד"ר עופר בר
17-07-08, 17:33

טוב שנבדקת ע"י אורטופד.
אני מניח שמלבד הצילום הוא המליץ לך המלצות מסויימות.
עליך לעשות מה שהאורטופד (שמתמחה בשרירים ועצמות) יעץ לך לעשות.

בריאות שלמה.

Muscle-Man
17-07-08, 17:47
יש לי את אותה בעיה ואני כבר מתעלם ממנה כי זה כבר הרגל כל הזמן אני עושה קליק וחבר שלי תמיד שומע קליק ואומר לי דיי כבר זה יחמיר אבל הרופא הטיפש הזה אמר שזה חוסר בסידן.. עלק חוסר לסבתא שלו יש חוסר

OhadB
17-07-08, 18:31
חשוב לטוב שנבדקת ע"י אורטופד.
אני מניח שמלבד הצילום הוא המליץ לך המלצות מסויימות.
עליך לעשות מה שהאורטופד (שמתמחה בשרירים ועצמות) יעץ לך לעשות.

בריאות שלמה.

לא לא חזרתי אליו אח"כ בדקתיט את הצילום באתר של מכבי אמרו שהוא תקין .
דבר שני חשוב לציין שאני לקחתי רואקיטן (הפסקתי לקחת לפני ארבעה ימים) ורשוםפ בתופעוטת לוואי שזה מחליש את המפרקים . יש קשר אולי ?

ד"ר עופר בר
18-07-08, 16:14
חשוב ל

לא לא חזרתי אליו אח"כ בדקתיט את הצילום באתר של מכבי אמרו שהוא תקין .
דבר שני חשוב לציין שאני לקחתי רואקיטן (הפסקתי לקחת לפני ארבעה ימים) ורשוםפ בתופעוטת לוואי שזה מחליש את המפרקים . יש קשר אולי ?

רואקוטן היא התרופה הטובה ביותר לאקנה היום.
יש לה ת"ל כמו יובש, הפרעה בתפקודי כבד ושומנים בדם ועוד.
היא עלולה לגרום לכאבי מפרקים (ארתרלגיות) אך זו ת"ל פחות שכיחה.
יש לבצע מדי חודש בדיקות דם הכוללות ספירת דם וכימיה בדם, תפקודי כבד, שומנים בדם ו cpk.
במקרים קיצוניים מפסיקים את הטיפול.
אני ממליץ לך להיועץ ברופא העור לגבי המשך פעילות לאחר הטיפול ברואקוטן במקרה שלך.

רפואה שלמה.