PDA

צפה בגרסא המלאה : תמונות עדכניות של גדי טרוני! שבעה שבועות לפני התחרות.

קובי חיים
16-07-08, 16:21
צילמתי את גדי אחרי אימון במכון כושר.. לקראת התחרות!

בחודש הבא יהיה הפורייקט האמיתי.. כשגדי יהיה בשיא... חכו לשינויים!

אשמח לקבל תגובות!

http://www.myg.co.il/uploads/phpioH5fR.jpg

http://www.myg.co.il/uploads/phpnaugtt.jpg

http://www.myg.co.il/uploads/phpdoOffF.jpg

Yoshi-Moto
16-07-08, 16:22
יפה מאוד!!
בונא נראה כ"כ הארדקור בתמונה הראשונה.

הוא נראה מצויין שיהיה בהצלחה, הוא אמור להגיע במצב טוב לתחרות.

hell
16-07-08, 16:29
גדי, יא מניוק, היית מתקשר...היינו עושים איזה בוק ביחד.
אתה פשוט תופעה!
ראיתי אותך לפני חודשיים, נראית כמו מישהו שלא ראה משקולת מימיו...
מה הסוד שלך ?
:d

Dr. Muscle
16-07-08, 16:37
נראה מצויין ובייחוד איזור החזה והכתפיים
רואים שיש קצת נוזלים בבטן אבל סה"כ הכל במקום

צילום מעולה ד"א

Bodybuilder
16-07-08, 16:43
גדי נראה מצויין, אבל לא הגיע הזמן לעשות צעד קדימה ולעלות לקתגוריית משקל כבדה יותר ?
התחרת עד 75 שנה שעברה אם זכור לי טוב...

גיל גרנות
16-07-08, 16:50
כמו תמיד, מר טרוני הצעיר נראה פגז.
כל שנה הוא מפציץ מחדש.

תמשיך ככה מר בחור, אוהבים אותך. :)

arbel2
16-07-08, 17:07
משתפר מיום ליום

כל הכבוד גדי ,אתה יודע בדיוק מה אני חושב עליך :)

לוזון
16-07-08, 17:21
מאסיבי בטירוף וקרנף לא מהעולם הזה..

The Sun
16-07-08, 17:24
התמונה הראשונה נראית ברמה מאוד גבוהה, כל הכבוד לקובי על הצילום.
נראה מצויין אם לוקחים בחשבון את העובדה שהוא חוזר מהפסקה ארוכה...

*DAVID*
16-07-08, 18:07
באיזה קטגוריה הוא?..

trx--->sus
16-07-08, 18:12
נראה טוב תנסה לקחת אוף סיזן של שנתיים ולעלות קטגורית משקל

Blabla144
16-07-08, 18:15
לדעתי בזמן הזה היתה צריך להיות קצת יותר חטוב כבר,אבל נראה מצוין לא האמנתי בהתחלה שתצליח, עכשיו אני רואה שיש סיכוי טוב !
בהצלחה!

הארדקור
16-07-08, 18:20
לדעתי בזמן הזה היתה צריך להיות קצת יותר חטוב כבר,אבל נראה מצוין לא האמנתי בהתחלה שתצליח, עכשיו אני רואה שיש סיכוי טוב !
בהצלחה!

עוד קשקוש של ילד שאין לו מושג ירקרק בנפלאות החומרים ובשינויים שעובר גוף אשר מתוחזק על פחות ממאה גרם פחמימה.
6 שבועות זה נצח כשעושים דברים קיצוניים אם אתה לא מבין נסה לשתוק.
אם כבר יש מה להעיר זה שבשנה שעברה הוא היה הרבה יותר טוב וצריך לזכור שיש פה עוד דרך כדי להיות מוכן לגמרי ולכן בניגוד לשנה שעברה אני חושב שהבחור לא פייבוריט.
יש מחיר לזה שבנאדם שנה שלמה לא מתאמן עים כל הכבוד לגנטיקה והכל.
בכל מקרה נראה יפה מאוד בהצלחה גדי.

גדי 21
16-07-08, 19:06
כמו תמיד, מר טרוני הצעיר נראה פגז.
כל שנה הוא מפציץ מחדש.

תמשיך ככה מר בחור, אוהבים אותך. :)

אהבתי... ח"ח על הפירגון.

עכשיו ככה, קודם כל תודה ענקית לקובי חיים - צלם ענק עם הרבה סבלנות, ידע וכישרון..
עבדנו כשעה על הרבה תמונות (שרובן עוד בתהליך פיתוח) והבן אדם ידע להוציא את המיטב מכל זווית ומכל פוזה שהיא. אז תודה רבה לקובי..

שנית, תודה למי שמפרגן ולמי שמבקר..
כמו שכבר נאמר, תשעה חודשים לא התאמנתי ולא שמרתי על תזונה - הגעתי לשפל מבחינת מראה הגוף בייחוד מבחינה מקצועית. החלטתי לחזור ולעלות לאותה קטגוריה ורציתי לעשות את זה בצורה טבעית (או במילים אחרות: בלתי אפשרית), ההתקדמות הייתה אדירה, עליתי כמעט 7 קילוגרם בחודש וחצי ללא גיינרים וללא חומרים והאימונים היו מטורפים.. אני עדיין חושב שיש ביכולתי לעלות השנה לאותה קטגוריה ולהיות בין השלישייה, אבל השאיפה שלי גבוהה יותר ולכן החלטתי לעזוב את המשחקים ואת הנסיונות המטומטמים שאפשר גם אחרת.. ביום שני האחרון התחלתי עם קצת עזרה חיצונית - מה שלדעתי יוביל אותי למקום אליו אני שואף - עד 82 ק"ג.

אני מאמין ביכולות שלי, אבל יכול להיות שאני טועה.. אני מוצא לנכון להתאמץ מאוד ואולי גם אצליח.
כרגע אני עוד עולה משקל.. כן, אני יודע שאין זמן - אבל שוב: It's my way or no way
אני לא עובד לפי הספר..

arbel2
16-07-08, 19:08
אהבתי... ח"ח על הפירגון.

עכשיו ככה, קודם כל תודה ענקית לקובי חיים - צלם ענק עם הרבה סבלנות, ידע וכישרון..
עבדנו כשעה על הרבה תמונות (שרובן עוד בתהליך פיתוח) והבן אדם ידע להוציא את המיטב מכל זווית ומכל פוזה שהיא. אז תודה רבה לקובי..

כמו שכבר נאמר, תשעה חודשים לא התאמנתי ולא שמרתי על תזונה - הגעתי לשפל מבחינת מראה הגוף בייחוד מבחינה מקצועית. החלטתי לחזור ולעלות לאותה קטגוריה ורציתי לעשות את זה בצורה טבעית (או במילים אחרות: בלתי אפשרית), ההתקדמות הייתה אדירה, עליתי כמעט 7 קילוגרם בחודש וחצי ללא גיינרים וללא חומרים והאימונים היו מטורפים.. אני עדיין חושב שיש ביכולתי לעלות השנה לאותה קטגוריה ולהיות בין השלישייה, אבל השאיפה שלי גבוהה יותר ולכן החלטתי לעזוב את המשחקים ואת הנסיונות המטומטמים שאפשר גם אחרת.. ביום שני האחרון התחלתי עם קצת עזרה חיצונית - מה שלדעתי יוביל אותי למקום אליו אני שואף - עד 82 ק"ג.

אני מאמין ביכולות שלי, אבל יכול להיות שאני טועה.. אני מוצא לנכון להתאמץ מאוד ואולי גם אצליח.
אני לא עובד לפי הספר..

כמו שאמרתי לך לא פעם ,לא תמיד מסכים עם מה שאתה עושה ,אבל אני איתך 100 אחוז מהדרך.

Dr. Muscle
16-07-08, 19:25
יש לי שאלה שאלתית - למה הניסיון הזה לצבור כמות מסויימת של שריר לפני התחרות ולהגיע לקטגוריה מסויימת? אני חושב שגם ככה הפרופורציות (למעט חסרון קטן ברגליים, אבל זה לא יסגר בשבעה שבועות) מצויינות והמראה הכללי טוב, למה לא לשאוף לconditioning מושלם ויהיה המשקל שיהיה, ובהתאם לזה תהיה בקטגורייה המתאימה.

גדי 21
16-07-08, 19:30
יש לי שאלה שאלתית - למה הניסיון הזה לצבור כמות מסויימת של שריר לפני התחרות ולהגיע לקטגוריה מסויימת? אני חושב שגם ככה הפרופורציות (למעט חסרון קטן ברגליים, אבל זה לא יסגר בשבעה שבועות) מצויינות והמראה הכללי טוב, למה לא לשאוף לconditioning מושלם ויהיה המשקל שיהיה, ובהתאם לזה תהיה בקטגורייה המתאימה.

תראה, אני לא אתעקש לעלות לעד 82 קילו בכל מחיר.. במידה ואני רואה שעדיף לבוא בשייפ טוב יותר ל75 אעשה זאת. אבל קצת מבאס לבוא אחרי שנה ולעמוד במקום.. באופן טבעי בן אדם רוצה להתקדם.

החיסרון הגדול הוא לא הרגליים - ממש לא.. התמונה לא משקפת בכלל את הרגליים. החיסרון הוא עומק/עובי.

Dr. Muscle
16-07-08, 19:38
תראה, אני לא אתעקש לעלות לעד 82 קילו בכל מחיר.. במידה ואני רואה שעדיף לבוא בשייפ טוב יותר ל75 אעשה זאת. אבל קצת מבאס לבוא אחרי שנה ולעמוד במקום.. באופן טבעי בן אדם רוצה להתקדם.

החיסרון הגדול הוא לא הרגליים - ממש לא.. התמונה לא משקפת בכלל את הרגליים. החיסרון הוא עומק/עובי.

מסכים איתך ומבין אותך , למרות שאני לא מתחרה, אני משתגע מזה שאני כבר כמה שנים פחות או יותר באותה הרמה... מצד שני, משקל זה רק מספר, יש אנשים שמתחרים באותה קטגורייה כבר שנים ועם הזמן הצורה של השריר שונה, הבגרות של השריר, ההכנה וכו' - הם ממשיכים להתקדם למעלה בדירוגים.

את הרגליים פחות רואים, היה נראה שבאופן כללי הן טיפה קטנות, בתחרות יהיה השיפוט האמיתי :d עומק ועובי זו בעיה של כל מתחרה בארץ וזה בעצם התחום שאף אחד לא נולד איתו אלא הוא בעיקר מגיע עם המסה. אני דווקא רואה שלמשקל שלך יש עובי מצויין , הכל ביחס למשקל כמובן, יש עוד כמה שנים טובות להוסיף שכבה על שכבה.

Logout
16-07-08, 19:47
מה הגובה שלך גדי?

גדי 21
16-07-08, 19:55
מה הגובה שלך גדי?

1.76 מטר

Holy_Templar
16-07-08, 20:34
נראה פצייץ!

:)

כל הכבוד

בהצלחה! :)

Blabla144
16-07-08, 20:51
עוד קשקוש של ילד שאין לו מושג ירקרק בנפלאות החומרים ובשינויים שעובר גוף אשר מתוחזק על פחות ממאה גרם פחמימה.
6 שבועות זה נצח כשעושים דברים קיצוניים אם אתה לא מבין נסה לשתוק.
אם כבר יש מה להעיר זה שבשנה שעברה הוא היה הרבה יותר טוב וצריך לזכור שיש פה עוד דרך כדי להיות מוכן לגמרי ולכן בניגוד לשנה שעברה אני חושב שהבחור לא פייבוריט.
יש מחיר לזה שבנאדם שנה שלמה לא מתאמן עים כל הכבוד לגנטיקה והכל.
בכל מקרה נראה יפה מאוד בהצלחה גדי.

הוא אמר שהוא ינסה לעשות את זה בלי סוכריות, אז עשה טובה לפני שתמתחיל לבלבל תשכל...סתום!
נמאס מכל האנשים שחושבים שהם מבינים גדולים וכל דעה שלא מתאימה להם נכנסים באנשים שכתבו אותה ,יאלה חברה תרשמו מה שרציתם ותפסיקו לבלבל תשכל!

israel2290
16-07-08, 22:08
לדעתי בן אדם שעולה ככה לתחרות הוא בושה לתחרות.....
חצי מהמכון כושר שלי ברמה של המשקל הזה נראה יותר טוב
הוא נראה כמו אחד שלא מתאמן......לא שאנייי משו מיוחד 87 קילו על 12 אחוז שומן
אבלל באמת שזה איכזב....
ועוד דבר זאתי הדעה שלי ואף אחד לא ישנה אותה!

גדי 21
16-07-08, 22:09
הוא אמר שהוא ינסה לעשות את זה בלי סוכריות, אז עשה טובה לפני שתמתחיל לבלבל תשכל...סתום!
נמאס מכל האנשים שחושבים שהם מבינים גדולים וכל דעה שלא מתאימה להם נכנסים באנשים שכתבו אותה ,יאלה חברה תרשמו מה שרציתם ותפסיקו לבלבל תשכל!

שיניתי את דעתי בהמשך הדרך.

אגב, אין לי בעיה שכולם יכתבו כל אשר על ליבם, אייחס חשיבות רק למה שנראה לי אז זה בסדר, תרגישו חופשי.

arbel2
16-07-08, 22:10
אבלל באמת שזה איכזב....

אחרי ששיחררתי רצף של קללות על המסך...נסכם הכל ב"טוב כפרה"

גדי 21
16-07-08, 22:10
אבלל באמת שזה איכזב....

למרות מה שכתבתי שניה אחת לפני זה.. תזדיין אתה והדעות שלך.
אם אתה לא יודע על מה אתה מדבר אז סתום ת'ג'ורה.

israel2290
16-07-08, 22:13
אתה רשמת שכל אחד ירשום כל אשר ליבם זה מה שאני חושב
כי זה לא רמה שאנשים כמוך יתחרו אני חושב שלפני שאני מתחרים צריך לראות אותם שלא יהיה פדיחה לאיגוד

The Sun
16-07-08, 22:13
אבלל באמת שזה איכזב....

:(
sadface

Holy_Templar
16-07-08, 22:14
אבלל באמת שזה איכזב....

מעניין אותי מאיפה נובע כל החוסר פירגון הזה..

"חצי מהמכון כושר שלי ברמה של בלה בלה בלה"

למי לעזאזל איכפת...מההתבכיינות המפגרת שלך...

ממש כמו ילדה קטנה שמקבלת מחזור בפעם הראשונה באמצע בכיתה ..

israel2290
16-07-08, 22:15
מעניין אותי מאיפה נובע כל החוסר פירגון הזה..

"חצי מהמכון כושר שלי בלה בלה בלה"

למי לעזאזל איכפת...

זה לא קנאה או משו בסגנון אפילו פשוט זאתי דעתי!

גדי 21
16-07-08, 22:16
אתה רשמת שכל אחד ירשום כל אשר ליבם זה מה שאני חושב
כי זה לא רמה שאנשים כמוך יתחרו אני חושב שלפני שאני מתחרים צריך לראות אותם שלא יהיה פדיחה לאיגוד

נכון, אתה צודק.. אני פורש.. כי לפני תחרות אין מוקדמות ובסוף יעלו אותי להתחרות ואם לא יבואו מתחרים אז לא תהיה ברירה ואז אני אזכה.. באלגן, יהיו פאדיחות לכל התחרוית באשר הם.

חבר'ה באופן רשמי - בזכות מה שרשם פה הגאון מוילנה החלטתי לרדת מפיתוח גוף כדי לא לעשות לכם בושות.
מה אני מתרגש מאחד כמוך בכלל?

Yoshi-Moto
16-07-08, 22:17
באמת ישראל איזה שטויות אתה מדבר.
העובדות מדברות בעד עצמן- מדובר במר ישראל של שנה שעברה עד 75 קיל, והשנה גם הולך להתברג גבוה ודעה שלך באמת לא חשובה.

אני לא בא בנימה של חנפנות, באמת שלא יצא לי כלום מחנפנות.
פשוט דיברת שטויות אז הייתי צריך לגונן..

israel2290
16-07-08, 22:18
אולי אני טועה ואם אני טועה אני מצטער אבל לפי התמונות המצב לא כל כך טוב ........
מותר לתת דעה גם כזאת........
אפשר לעלות תמונה שלו?

גדי 21
16-07-08, 22:22
אולי אני טועה ואם אני טועה אני מצטער אבל לפי התמונות המצב לא כל כך טוב ........
מותר לתת דעה גם כזאת........
אפשר לעלות תמונה שלו?

אפשר גם אפשר:
http://www.upfree.net/801965

arbel2
16-07-08, 22:22
למרות מה שכתבתי שניה אחת לפני זה.. תזדיין אתה והדעות שלך.
אם אתה לא יודע על מה אתה מדבר אז סתום ת'ג'ורה.

אשכרה צחקתי בקול רם מזה

The Sun
16-07-08, 22:24
אפשר גם אפשר:
http://www.upfree.net/801965

זאת תמנוה של אחרי התחרות בשנה שעברה? נראה מפחיד ברמות...

גדי 21
16-07-08, 22:26
זאת תמנוה של אחרי התחרות בשנה שעברה? נראה מפחיד ברמות...

שלושה שבועות לפני התחרות

israel2290
16-07-08, 22:27
אחלה תמונה שבעולם מגיע לך כל הפירגון שבעולם .......
אבל התמונות שהעלית לא הכי מחמיאות לך

Blabla144
16-07-08, 22:31
שיניתי את דעתי בהמשך הדרך.

אגב, אין לי בעיה שכולם יכתבו כל אשר על ליבם, אייחס חשיבות רק למה שנראה לי אז זה בסדר, תרגישו חופשי.

זה כבר משהו אחר:):clap:
בהצלחה בתחרות!

ואן דאם
16-07-08, 22:31
אבלל באמת שזה איכזב....

הבן אדם לא נגע במשקולות תשעה חודשים מה אתה רוצה יחתיכת מעפן < ?
גדי נראה מצוין אחי... גם באוף סיזן אתה יחסית חטוב ..אני זוכר עוד את התמונות שלך משנה שעברה .
בהצלחה אני מאמין שתצליח להגיע מוכן .. ואל תתייחס לתגובות מפגרות תמיד יש קנאים ואנשים שלא אוהבים לפרגן . וד"א לדעתי הרגליים זה דווקא החלק הכי חזק אצלך ולא החלש כמו שאמרו ..

גדי 21
16-07-08, 22:33
אחלה תמונה שבעולם מגיע לך כל הפירגון שבעולם .......
אבל התמונות שהעלית לא הכי מחמיאות לך

א. לא אני העליתי את התמונות.
ב. לא אמרתי שהן הכי מחמיאות.. זה מה שיש כרגע.
ג. תודה ל 'ואן דאם' אני מסכים איתך ;)

israel2290
16-07-08, 22:35
אתה תהיה במר ישראל נכון?
אז נראה אותך במציאות

גדי 21
16-07-08, 22:36
אתה תהיה במר ישראל נכון?
אז נראה אותך במציאות

אם הכל יילך כשורה בע"ה.

israel2290
בע"ה ........

shahar-king
גדי אני ניראה מעולה ועוד
עשיתה ממש את הבלתי אפשרי כימעט ואתה מייצג בתחרות בכבוד!!
בהצלחה

גדי 21
16-07-08, 22:41
גדי אני ניראה מעולה ועוד
עשיתה ממש את הבלתי אפשרי כימעט ואתה מייצג בתחרות בכבוד!!
בהצלחה

תודה גבר...

Muscle-Man
16-07-08, 22:41
אהבתי תקעקוע באמה וד''א נראה בן **** בהצלחה בתחרות!

הארדקור
16-07-08, 23:07
הכי קל לקשקש מאחורי מקלדת כי אז כולם 87 קילו על 10 אחוז שומן הבעיה היא שאחר כך אותם אנשים לא ממש מראים את עצמם מעניין למה ובקשר לאמירה שכל אחד בחדר כושר שלי נראה ככה מדובר בקשקוש בתחת אני הייתי במספיק חדרי כושר כדי להגיד לך שאתה חי בסרטים אפילו מתחרה חלש כמו שגיא גרשגורן נראה הרבה הרבה הרבה יותר טוב מהאנשים הרגילים בחדרי הכושר אז שב בבית ואל תבלבל לנו בביצים.
לגבי הבחור שציטט שכביכול לא יהיה שימוש בחומרים עשה טובה ותנוח גם כן לא נולדנו אתמול היה ברור שאח של מישל וחבר של עמית לא יילך לתחרות עם תה ירוק והינה הוא מודה בזה בעצמו.
לעניין שוב יש מחיר לזריקת זין של כמעט שנה אין דרך לכפר על זה בכמה חודשים גם עים דוחפים ג'יאייץ טרן בולדנון פרופיונאט טי 3 ותמשיכו לבד.
למרות הכל ואחרי הכל הוא פחות טוב בהרבה משנה שעברה אבל הוא נראה סבבה לגמרי יחסית למה שעבר. מה אני הייתי רוצה לראות בימקום אבחנות מטומטמות של אני יותר גדול או אתה לא חטוב בדיון כזה שיבואו וישאלו דברים מעניינים כמו על פחמימות אתה כעת או מה תוכניות לאחרי התחרות או על איזה סולו הולך או כמה שוקל כרגע דברים מעניינים ולא חרטא שרק מוריד את הפורום לזנות ומוריד לאנשים מוטיבציה לשים ביכלל תמונות.

הארדקור
16-07-08, 23:08
עוד דבר שלא צייניתי זה החומרים שהיה מאוד מעניין כמוהבן לפתח דיון אבל זה לא אפשרי כאן בפורום לצערי הרב מאוד. (בינתיים...)

gilsXM
16-07-08, 23:40
זה אח של מישל לא?
ענקק איזה קטגוריה הוא?

Pro_XXL
16-07-08, 23:43
גדי אתה תותח אתה תצליח ומעבר לזה אתה אחלה בן אדם!
מחזיק לך המון אצבעות ובהצלחה :sbb4:

hell
17-07-08, 00:39
גדי, אם אני אצטרך, אני ארד לעד 82...אולי ניפגש על הבמה, יהיה משעשע.
:d

Pro_XXL
17-07-08, 00:55
אתה תהיה במר ישראל נכון?
אז נראה אותך במציאות

תגיד לי מזה הזילזול הזה אתה לא מתבייש?
בן אדם מר ישראל עד 75 קרע תתחת בדיאטה ובייבוש שנה שעברה תפר אותו חזרה ושוב קרע אותו ואתה בא ויורק עליו שכחתה מה הוא עשה?ולאן הוא הגיע?כל החבר'ה במכון אצלך שוקלים כמוהו סבבה אבל לשקול במשקל הזה ולהגיע מוכן לתחרות ולקחת מקום ראשון זה עולם אחר:)
גם אמא שלי שוקלת כמו מרקוס רול אבל היא לא ניראת כמוהו תהיה בטוח.

Logout
17-07-08, 00:59
בן אדם מר ישראל עד 75 קרע תתחת בדיאטה ובייבוש שנה שעברה תפר אותו חזרה ושוב קרע אותו ואתה בא ויורק עליו שכחתה מה הוא עשה?ולאן הוא הגיע?כל החבר'ה במכון אצלך שוקלים כמוהו סבבה אבל לשקול במשקל הזה ולהגיע מוכן לתחרות ולקחת מקום ראשון זה עולם אחר:)
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

LAMPARD
17-07-08, 01:53

אחי אתה מלך והתגובות שלך מספר אחד, הרגת אותי מצחוק.

imported_NIR_B
17-07-08, 02:09
תמונות טובות..
גדי, יש לך אולי תמונות שלך אחרי ה 9 חודשים שלא התאמנת ולא שמרת על תזונה? יהיה מענין לראות..
ובינתים שנשאר עד בערך חודשים לתחרות, מה התוכניות שלך? מתי תתחיל עם החיטוב?

Blabla144
17-07-08, 02:14
תמונות טובות..
גדי, יש לך אולי תמונות שלך אחרי ה 9 חודשים שלא התאמנת ולא שמרת על תזונה? יהיה מענין לראות..
ובינתים שנשאר עד בערך חודשים לתחרות, מה התוכניות שלך? מתי תתחיל עם החיטוב?
:disgust: הוא כבר בחיטוב לפי ההיגיון 7 שבועות לתחרות.

imported_NIR_B
17-07-08, 02:21
:disgust: הוא כבר בחיטוב לפי ההיגיון 7 שבועות לתחרות.

באחד ההודעות שלו קראתי שהוא לא.. ממשיך במאסה משהו אנעארף

Vodex
17-07-08, 13:45
יש פה אנשים שלא צרכים להשהות אותם אלא להרוג אותם!!!!
גדי שמע יש לי לב חלש לדברים האלה אני לא יכול לראות מישהו שהיה גדול וירד במסה כמו קווין לברון שזה פשוט מזעזע..למה הפסקת להתאמן 9 חודשים? וחודשים שלושה לפני התחרות אתה נזכר לעלות על הבמה? ואחר כך תצפה להיות יותר טוב משנה שעברה ולהשתפר בפיתוח גוף אין קיצורים זה עבודה קשה מאוד אני לא צריך לספר לך אבל אני חושב שהציפיות שלך קצת מוגזמות ..בכל מקרה לפי מה שאתה אומר בחודש וחצי עלית 7 קילו שזה מטורף..שיהיה בהצלחה בתחרות

הארדקור
17-07-08, 13:51
הוא לא מצפה להיות יותר טוב משנה שעברה זה לא יכול לקרות בחיים אבל הוא חושב שמה שיש כרגע יספיק לו לנצח אם זה באמת ככה זה דבר די עצוב לפיתוח הגוף בארץ אבל מישום מה יש לי תחושה שזה לא יקרה אנשים לא פראיירים היתארגנו עשו סייקלים וכולם יגיעו מוכנים

guyzys
17-07-08, 16:00
לא ברור לי איך אפשר כל כך מהר להחזיר את כל המסה. נכון, יש זיכרון שרירים, אבל עוד בצורה טבעית ובפרט אחרי שראיתי אותך במכון כחוש ורזה לפני מספר חודשים בודדים בלבד.

מדהים.

Cortex
17-07-08, 17:15
לא ברור לי איך אפשר כל כך מהר להחזיר את כל המסה. נכון, יש זיכרון שרירים, אבל עוד בצורה טבעית ובפרט אחרי שראיתי אותך במכון כחוש ורזה לפני מספר חודשים בודדים בלבד.

מדהים.
זה לא ..

הארדקור
17-07-08, 17:37
תפסיקו כבר עם הטבעית הזאת לקחת חומרים זה לא קסם קורעים תוכעס פי מיליון הבנאדם ניכנס למישטר ולקח כמה פושים הוא לא יגיד לכם בידיוק מה אבל אפילו מישהו שבונה סייקלים הכי פצצה לא יכול להחזיר לו הכול בכמה חודשים אין דבר כבזה בנאדם פירק לעצמו את הצורה שנה שלמה בזמן שאחרים קרעו את עצמם כמו מאניוקים עכשיו הוא ניראה סבבה אבל יבואו אנשים בשייפ טוב יותר אני כמעט בטוח בזה הקטוריה של ה 75 תמיד היתה קשה זה מסורתצ של שנים אנשים באים שם גזורים לעצם

guyzys
17-07-08, 17:43
אהבתי... ח"ח על הפירגון.

אני לא עובד לפי הספר..

מכאן הבנתי שהוא עשה זאת טבעית. ייתכן ולא והוא אחרי חודש החליט לקחת שוב חומרים. גם אם כן, עדיין מדובר בשינוי לא הגיוני. לא ראיתם את הבן אדם לפני מספר חודשים.

אגב, יסלח לי גדי(איני מתכוון לזלזל), אבל אבוי לרמת הענף (ולספורט בכלל) בארץ אם אדם יכול להגיע לטופ הארצי לאחר הכנה של 3 חודשים בלבד, ובפרט לאחר הפוגה של 9 חודשים. יש כאן נקודות זכות רבות לגדי, לגנטיקה שלו, ולעבודה הקשה שלו, אך עדיין מדובר בתעודת עניות לענף בארץ.

הארדקור
17-07-08, 17:46
פפפפפפפפפפפפפפפפפ לא ראיתי את ההודעה הזאת אז גדי עולה קטגוריה? זה לא ידעתי כל הכבוד בחור עכשיו אתה מדבר!
בהצלחה תהייה תחרות אכזרית ב 82...

Philip1123
17-07-08, 22:22
בהצלחה לגדי. יהיה קשה בקטגוריה יותר גבוהה, אבל באמת הבן אדם עושה את הבלתי אפשרי, וצריך לתת לו הרבה קרדיט. גם אם לא יהיה מקום ראשון השנה, הרבה אנשים כאן כולל אני, צופים לו דברים גדולים בשנה הבאה והבאות אחריה...
יחד עם זאת, אם הבחור בסופו של דבר כן יקח מקום ראשון גם השנה, זו לא תהיה הפתעה גדולה מדי, תקנו אותי אם אני טועה. פשוט יש לו את זה.
בהצלחה וכל הכבוד. תמשיך עם העבודה הקשה, זה ישתם בסוף!

Cortex
17-07-08, 22:30
מכאן הבנתי שהוא עשה זאת טבעית. ייתכן ולא והוא אחרי חודש החליט לקחת שוב חומרים. גם אם כן, עדיין מדובר בשינוי לא הגיוני. לא ראיתם את הבן אדם לפני מספר חודשים.

אגב, יסלח לי גדי(איני מתכוון לזלזל), אבל אבוי לרמת הענף (ולספורט בכלל) בארץ אם אדם יכול להגיע לטופ הארצי לאחר הכנה של 3 חודשים בלבד, ובפרט לאחר הפוגה של 9 חודשים. יש כאן נקודות זכות רבות לגדי, לגנטיקה שלו, ולעבודה הקשה שלו, אך עדיין מדובר בתעודת עניות לענף בארץ.

אז הבנת לא נכון . !
ואם הוא היה עושה זה אז הייתי חושב שהוא משוגע ..
ב-3 חודשים להתחיל שוב מ-0 ולהגיע למה שהיית פעם טבעי ?!
זה לא הגיוני וגם אם כן הוא בחיים לא היה מגיע באותו שייפ ...

guyzys
17-07-08, 22:55
אתה עושה מחומרים קסם. שוב מבלי כוונה להעליב את גדי, ההגדרה ש-hell נתן שהיה נראה כאילו הוא לא נגע במשקולת מעולם - מדוייקת.

זה עדיין בלתי נתפס

אביב מאילת
17-07-08, 23:55
גדי בהצלחה אחי !!! :sbb4::sbb4::sbb4::sbb4::sbb4:

ניגרי ענק
18-07-08, 01:54
נראה אחלה.
אז אתה ב 82 בסוף, זה יהיה מעניין...
בהצלחה לשנינו ידידי...

Philip1123
18-07-08, 08:05
אני לא מכיר את הפוליטיקה של כל האיגודים האלה, אבל אני חושש (ותקנו אותי עם השיקול שלי מוטעה) מדבר כזה - שגם אם גדי טרוני עולה הכי הכי טוב בקטגוריה שלו, עלולים אולי השופטים מהאיגוד לא לרצות לתת לו את המקום הראשון כדי לשלוח מסר של "אנחנו לא ניתן מקום ראשון למי שהתאמן רק כמה חודשים בעוד שאחרים קרעו את התחת במשך שנה, גם אם הם פחות טובים". זה עלול להיות מאוד מאוד לא מקצועי, אבל מצד שני, זה ישראל אז לא יפתיע... לאלה מכם שמיכירים את התחום קצת יותר מבפנים - זה עלול לקרות?...

Bodybuilder
18-07-08, 10:49
אני לא מכיר את הפוליטיקה של כל האיגודים האלה, אבל אני חושש (ותקנו אותי עם השיקול שלי מוטעה) מדבר כזה - שגם אם גדי טרוני עולה הכי הכי טוב בקטגוריה שלו, עלולים אולי השופטים מהאיגוד לא לרצות לתת לו את המקום הראשון כדי לשלוח מסר של "אנחנו לא ניתן מקום ראשון למי שהתאמן רק כמה חודשים בעוד שאחרים קרעו את התחת במשך שנה, גם אם הם פחות טובים". זה עלול להיות מאוד מאוד לא מקצועי, אבל מצד שני, זה ישראל אז לא יפתיע... לאלה מכם שמיכירים את התחום קצת יותר מבפנים - זה עלול לקרות?...

כן זה עלול לקרות, במידה ואתה רץ לאמנון ולאלי עכשיו ומתחיל להתלונן ......
למה זה צריך לעניין אותם בכלל ? מה שחשוב בסופו של דבר זה איך אתה נראה, ולא כמה זמן עבדת על זה..

הארדקור
18-07-08, 10:56
עוד פעם אתם עושים את זה.
אף אחד מכם לא היה בתחרות אפילו בקהל שלא לדבר על להיתחרות בחיים לא ראיתם את אמנון או אשר או חס וחלילה דיברתם איתם אבל להמציא תירוריות דביליות זה כן בכיף למה לא לא עולה כסף.
גדי טרוני לא יקבל שום פרוטקציה ואת השופטים לא מעניין מיצד שני שהוא לא היתאמן שנה ושחודש וחצי ליפני התחרות היא ניראה כככה וככה מה שמעניין זה איך הוא באותו יום

*DAVID*
18-07-08, 11:21
פפפפפפפפפפפפפפפפפ לא ראיתי את ההודעה הזאת אז גדי עולה קטגוריה? זה לא ידעתי כל הכבוד בחור עכשיו אתה מדבר!
בהצלחה תהייה תחרות אכזרית ב 82...

"תקרא הודעות לפני שאתה קופץ"
אם אתה שואל למה הציטוט כי אני שאלתה שאלה שהתשובה שלה הייתה באחת מההודעות וזה מה שכתבת לי
אז שוב אני מבקש ממך תפסיק לחשוב שאתה יותר טוב מאחרים

Philip1123
18-07-08, 11:30
עוד פעם אתם עושים את זה.
אף אחד מכם לא היה בתחרות אפילו בקהל שלא לדבר על להיתחרות בחיים לא ראיתם את אמנון או אשר או חס וחלילה דיברתם איתם אבל להמציא תירוריות דביליות זה כן בכיף למה לא לא עולה כסף.
גדי טרוני לא יקבל שום פרוטקציה ואת השופטים לא מעניין מיצד שני שהוא לא היתאמן שנה ושחודש וחצי ליפני התחרות היא ניראה כככה וככה מה שמעניין זה איך הוא באותו יום

לא הבנת את הכוונה שלי. לא ניסיתי להתחכם או למצוא תירוצים חס וחלילה. תקרא טוב בפעם הבאה. להיפך, אני מאוד מאוד בעד גדי טרוני וכל מה שהוא עושה ואני פשוט חושש שלאור אי הצדק שהיה במר דרום, יש מגמה של שיקול דעת לא ענייני אצל השופטים, זה הכול.

גדי 21
18-07-08, 11:32
אתה עושה מחומרים קסם. שוב מבלי כוונה להעליב את גדי, ההגדרה ש-hell נתן שהיה נראה כאילו הוא לא נגע במשקולת מעולם - מדוייקת.

זה עדיין בלתי נתפס

בזמן האחרון אני מת להגיב אבל לא יוצא לי כ"כ..
בכל אופן זה מצחיק אותי מה ש -Hell כתב וזה נכון. צדק פה אחד החבר'ה שאמר שאנשים פה מתעסקים בתפל ולא בעיקר..
דבר נוסף, נורא מאכזב אותי שאנשים כביכול כועסים עליי שפרשתי ועכשיו אני חוזר כמה חודשים לפני ורוצה לזכות - חברים, יש לי חיים מעבר לאימונים ושנה שעברה קרעתי את התחת והוצאתי סכומים אסטרונומיים שבדיעבד לא השתלם לי כל העסק. אני לא יכול להרשות לעצמי להתאמן בצורה מקצועית באופן קבוע, כל שכן שאני גם בן אדם שמאוד אוהב לחיות.
לא החלטתי: הנה, עכשיו אני חוזר ואני רוצה להתחרות, חזרתי סתם להתאמן וראיתי שהגוף מגיב מאוד יפה לאימונים אז החלטתי ללכת על זה.. שוב פעם, יכול מאוד להיות שגם לא אצליח. אבל ממתי לנסות הפך להיות אסור?

בכל אופן תודה ענקית לכל החבר'ה פה..

גדי 21
18-07-08, 11:33
לא הבנת את הכוונה שלי. לא ניסיתי להתחכם או למצוא תירוצים חס וחלילה. תקרא טוב בפעם הבאה. להיפך, אני מאוד מאוד בעד גדי טרוני וכל מה שהוא עושה ואני פשוט חושש שלאור אי הצדק שהיה במר דרום, יש מגמה של שיקול דעת לא ענייני אצל השופטים, זה הכול.

לא בנאבבא.. זאת אומרת לא יותר.. שנה שעברה הם הוכיחו את זה בגדול. היו חילוקי דעות לגבי הניצחון של חוסאם על עאדל חאג' אבל חוץ מזה השיפוט היה מקצועי נטו לכל הדעות.

MagneZium
18-07-08, 12:50
עוד פעם אתם עושים את זה.
טוב הבנו אתה הייתה בכול תחרות ובכול סמינר ,אולי מספיק עם השחצנות הזאת?
-דרך אגב כול הקטגוריה של ה80 + שיהיה בהצלחה אבל אתם הולכים לקבל בראש מבחור בשם אלון מראשון הוא גם הפרטנר שלי באימונים יאיר מרמת גן מכין אותו לתחרות הזאת, אבל מי שבאמת גידל אותו כול השנים האלו זה שי הררי:carry86w:.

donone
18-07-08, 15:15
נירא טוב מאוד ! חייב לההזכיר הצילומים שלך ברמה גבוה מאוד

arbel2
18-07-08, 15:16
טוב הבנו אתה הייתה בכול תחרות ובכול סמינר ,אולי מספיק עם השחצנות הזאת?
-דרך אגב כול הקטגוריה של ה80 + שיהיה בהצלחה אבל אתם הולכים לקבל בראש מבחור בשם אלון מראשון הוא גם הפרטנר שלי באימונים יאיר מרמת גן מכין אותו לתחרות הזאת, אבל מי שבאמת גידל אותו כול השנים האלו זה שי הררי:carry86w:.

אני נורא אוהב את הדיבורים האלו "הקטגוריה של x ,או y ,בסוף תמיד יש הפתעות ביום התחרות "

בתור אחד שראה את גדי היום,הוא משתפר לא מיום ליום ,אלא משעה לשעה ,וכמו שהוכיח נסיון עבר ,גדי יכול להכנס לחיטוב של תחרות ב3 שבועות ,משהו מפחיד לגמרי.

ניגרי ענק
18-07-08, 15:17
כל הקטגוריות יהיו קשות, ויהיה מאוד מענין לראות ח'ברה חדשים וטובים.
המתחרים עכשיו צריכים להתרכז בעצמם ולהגיע הכי טוב שאפשר.
השוואות ופוליטיקות זה טוב בשביל השעשוע, על הבמה כולם יעמדו זה מול זה, ואני מאמין שהשופטים יידעו מה לעשות. בהצלה לכולם, כולנו יודעים איזה חרא אנחנו אוכלים בזמן החיטוב, וכמה זה קשה.
אני מאמין שלמרות התחרותיות, יש איזו שהיא אחווה (אירובי מסביב לשכונה ב 12 בלילה עם הרוח על הפרצוף...).

Pro_XXL
18-07-08, 15:28
כל הקטגוריות יהיו קשות, ויהיה מאוד מענין לראות ח'ברה חדשים וטובים.
המתחרים עכשיו צריכים להתרכז בעצמם ולהגיע הכי טוב שאפשר.
השוואות ופוליטיקות זה טוב בשביל השעשוע, על הבמה כולם יעמדו זה מול זה, ואני מאמין שהשופטים יידעו מה לעשות. בהצלה לכולם, כולנו יודעים איזה חרא אנחנו אוכלים בזמן החיטוב, וכמה זה קשה.
אני מאמין שלמרות התחרותיות, יש איזו שהיא אחווה (אירובי מסביב לשכונה ב 12 בלילה עם הרוח על הפרצוף...).

הפסקתה לענות לטלפונים?:mad:
כדי לך לענות יש משהו שצריך לדון עליו:D

ניגרי ענק
18-07-08, 15:45
אין לי פרטיות...דבר איתי היום בלילה אחי, או מחר בלילה.

arbel2
18-07-08, 15:47
אין לי פרטיות...דבר איתי היום בלילה אחי, או מחר בלילה.

אותו כנ"ל ,תרים טלפון כשאתה פנוי .

MagneZium
18-07-08, 17:53
אני נורא אוהב את הדיבורים האלו "הקטגוריה של x ,או y ,בסוף תמיד יש הפתעות ביום התחרות "

בתור אחד שראה את גדי היום,הוא משתפר לא מיום ליום ,אלא משעה לשעה ,וכמו שהוכיח נסיון עבר ,גדי יכול להכנס לחיטוב של תחרות ב3 שבועות ,משהו מפחיד לגמרי.

ואללה סבבה אין בעיה פשוט נראה שכולם פה חיים בסוג של הופורייה שהנצחון בכיס וחבל
אין מה לעשות חלק מהספורט הזה זה להשקיע יום יום חורף סתיו אביב קיץ בחוץ שיהיה טורנדו הולכים למכון!!!
האוטו במוסך? אין בעיה נילך 25 דקות ברגל למכון לא מוותרים על אימון !! זה הקרבה !!!
ולא חודשיים לפני תחרות להזכר שיש מקום כזה שנקרא חדר כושר פשוט לא מסתדר לי
בכול מקרה אין לי מושג איזה קטגוריות כול אחד הולך ושיהיה בהצלחה לכולם.

גדי 21
18-07-08, 18:03
אין מה לעשות חלק מהספורט הזה זה להשקיע יום יום חורף סתיו אביב קיץ בחוץ שיהיה טורנדו הולכים למכון!!!
האוטו במוסך? אין בעיה נילך 25 דקות ברגל למכון לא מוותרים על אימון !! זה הקרבה !!!

הניצחון רחוק מלהיות בכיס - וזה באמת חבל.
אחי, אני לא עושה לאף אחד דווקא, למה כולם נפגעים? :-)
חזרתי להתאמן ובא לי להתחרות, מה הבעיה של כולם? אני לא רוצה להגיד פה מה אני שם על אנשים כאלה כי ארבל לא אוהב את זה :-)
ואם לא בא לי להתאמן בחורף אז אני לא אתאמן בחורף ואם אני לא רוצה ללכת ברגל אז אני לא אלך ברגל.. מה, אני צריך לעשות מה שכולם עושים כדי להיות בקומונה. מעניין לי את הזין.
תיכף תגיד לי גם שזה הכל סטרואידים ואני רק אוויר... אני לא עושה את זה בשבילך, נכון? אני עושה את זה בשבילי..
אם היית מממן לי את האימונים הייתי מקשיב לך ובא להתאמן גם בשלג ובחמסין.

arbel2
18-07-08, 18:06
להגיד שאני אוהב את השיטה של גדי ? ואללה לא ,כואב לי בעיינים לראות את זה
אבל מה ? אתם עדיין רובכם ילדים ,שתבינו מה זה לגור לבד ,לשלם שכר דירה ,לשלם חשבון חשמל ,לשלם אוכל , ועוד איכשהו להמשיך לחיות ולממן תחביבים ,אז אני אקח את המנטליות שלכם קצת יותר ברצינות
בתור אחד שגר קצת לבד לפני הצבא ,אני מבין את זה ,חלקכם עדיין לא

גדי 21
18-07-08, 18:13
http://www.jup.co.il/files/5e4b674a97.jpg

מקווה שהתמונה עולה.. למי שביקש - תמונה לפני שחזרתי להתאמן, מהתקופה האחרונה.

arbel2
18-07-08, 18:33
http://www.jup.co.il/files/5e4b674a97.jpg

מקווה שהתמונה עולה.. למי שביקש - תמונה לפני שחזרתי להתאמן, מהתקופה האחרונה.

חח איזה ילד מכוער אתה
:p

כפרה עליך ! :flowers:

Dr. Muscle
18-07-08, 18:38
גם בתמונה הזו אני חושב שזו הגזמה להגיד שאתה לא נראית כמו אחד שמתאמן...
ושוב לא מבין מה העליהום הזה , כמו שארבל אמר זה קצת יותר קשה כשיש עבודה בתוך כל המעגל הזה שנקרא חיי באדיבילדינג. מי שלא מכיר לא יכול לבקר.

עלוש
18-07-08, 18:55
גדי אתה נראה טוב אחי , מזכיר לי את הגוף שלי , אותו מבנה , בייספס קצת חלש וללא פיק , תאומים מפגרים קצת אחרי הקוואדס , גב וחזה מצויינים , וגם כמעט שנינו באותו גובה . בהצלחה לך ידידי :sbb4:

מסכים איתך :ok:

בהצלחה למתחרים היקרים שפה :)
בנוער תהיה הפתעה גדולה , גלעד היום 125~ קילו על ~10% שומן , עד 75 לא יודע מי המתחרים , בקטגוריית ה 82 בהצלחה לאביב ולגדי , עד 90 זה יהיה קרב גדול , כמובן עאדל חאג' יהיה 100% מוכן ורוצה לקחת מה שלא הצליח לקחת ב 2007 , לפני כמה ימים ראיתי את סאלח והיא כנראה יגיע מוכן , בהצלחה גם לך אייל , במשקל הכבד תהיה ההפתעה כי אף אחד לא יודע מי המתחרים ...

ואנשים שלא מפרגנים ומדברים שטויות , יש כפתור למעלה התנתק (http://www.israelbody.com/login.php?do=logout&logouthash=1216396279-6b21fe8bda4f5f902873d52bb5ff726191019bc2) אנא ללחוץ עליו וללכת מפה , אתם הסיבה שאנשים רבים פרשו מפה ואני אחד מהם , והרמה פה ירדה בהרבה , בימים הטובים היה כיף לקרוא הודעות פה , במיוחד של SHKIOLM ו GAL.T , עכשיו הכל סתם כולם מדברים שטויות וכולם ילדי 14 שנה שלא יודעים כלום והורסים את הכל , חבל :( .
שבוע טוב :)

* לא , לא חזרתי לפה ועדיין לא חזרתי להתאמן :)

Kachok
18-07-08, 19:01
האווירה בפורום מה זה התעכרה...חבל"ז....
מתי התחרות? אני מת להגיע

arbel2
18-07-08, 19:06
גדי אתה נראה טוב אחי , מזכיר לי את הגוף שלי , אותו מבנה , בייספס קצת חלש וללא פיק , תאומים מפגרים קצת אחרי הקוואדס , גב וחזה מצויינים , וגם כמעט שנינו באותו גובה . בהצלחה לך ידידי :sbb4:

מסכים איתך :ok:

בהצלחה למתחרים היקרים שפה :)
בנוער תהיה הפתעה גדולה , גלעד היום 125~ קילו על ~10% שומן , עד 75 לא יודע מי המתחרים , בקטגוריית ה 82 בהצלחה לאביב ולגדי , עד 90 זה יהיה קרב גדול , כמובן עאדל חאג' יהיה 100% מוכן ורוצה לקחת מה שלא הצליח לקחת ב 2007 , לפני כמה ימים ראיתי את סאלח והיא כנראה יגיע מוכן , בהצלחה גם לך אייל , במשקל הכבד תהיה ההפתעה כי אף אחד לא יודע מי המתחרים ...

ואנשים שלא מפרגנים ומדברים שטויות , יש כפתור למעלה התנתק (http://www.israelbody.com/login.php?do=logout&logouthash=1216396279-6b21fe8bda4f5f902873d52bb5ff726191019bc2) אנא ללחוץ עליו וללכת מפה , אתם הסיבה שאנשים רבים פרשו מפה ואני אחד מהם , והרמה פה ירדה בהרבה , בימים הטובים היה כיף לקרוא הודעות פה , במיוחד של shkiolm ו gal.t , עכשיו הכל סתם כולם מדברים שטויות וכולם ילדי 14 שנה שלא יודעים כלום והורסים את הכל , חבל :( .
שבוע טוב :)

* לא , לא חזרתי לפה ועדיין לא חזרתי להתאמן :)

למרות הכל אתה אחד האנשים שאני הכי אוהב פה
מקווה לראות אותך בתחרות

עלוש
18-07-08, 19:13
למרות הכל אתה אחד האנשים שאני הכי אוהב פה
מקווה לראות אותך בתחרות

עוד 3 שבועות אני נכנס לתקופת מסה מלוכלכת וארוכההההה , גם אני מקווה לראותך אחי :)
ולא לחשוב על חיטוב עד להגיע ליותר מ 90 , אני כבר ירדתי ל 72 בשלושת החודשים המזדיינים שלא התאמנתי :(

The Sun
18-07-08, 19:21
עלוש אתה חסר לנו :(
גדי גם בתמונה של ההפסקה אתה נראה יותר טוב מ95% מהאנשים בארץ.

MagneZium
18-07-08, 19:54
הניצחון רחוק מלהיות בכיס - וזה באמת חבל.
חזרתי להתאמן ובא לי להתחרות, מה הבעיה של כולם? אני לא רוצה להגיד פה מה אני שם על אנשים כאלה כי ארבל לא אוהב את זה :-)
ואם לא בא לי להתאמן בחורף אז אני לא אתאמן בחורף ואם אני לא רוצה ללכת ברגל אז אני לא אלך ברגל.. מה, אני צריך לעשות מה שכולם עושים כדי להיות בקומונה. מעניין לי את הזין.
תיכף תגיד לי גם שזה הכל סטרואידים ואני רק אוויר... אני לא עושה את זה בשבילך, נכון? אני עושה את זה בשבילי..
תאמת ההודעה שלי היית פחות מופנת אישית עלייך אתה ריאלי לגבי התחרות וזה טוב
אפחד לא נפגע ממך זה הגישה שלך לתחום הזה וסבבה בכול מקרה בהצלחה;)

hell
18-07-08, 19:59
עלוש אתה חסר לנו :(
גדי גם בתמונה של ההפסקה אתה נראה יותר טוב מ95% מהאנשים בארץ.
התכוונת ל95% מהאנשים בפורום פיתוח גוף...
;)

Kachok
18-07-08, 21:32
חברה באיזה תאריך התחרות? ואיזה יום בשבוע זה יוצא? שעה?

גדי 21
19-07-08, 09:50
חברה באיזה תאריך התחרות? ואיזה יום בשבוע זה יוצא? שעה?

בעשרים ושמונה באוגוסט - זה יוצא ביום חמישי.. שעה עוד לא נקבעה, מן הסתם בשעות הערב.

!Demon!
19-07-08, 12:10
ואללה אתה ניראה לי יותר מהמשקלים שציענת..ועוד על הגובה שלך..
מה הקף יד?
בהצלחה בתחרות על תסים לב לכל האנשים המפגרים פה , מי שלא מתחרה אין לו זכות דיבור בכלל

LAMPARD
19-07-08, 15:22
דבר ראשון כל הכבוד לגדי על הביצים שיש לו לבוא פתאום משום מקום, להתחרות ולקרוא תיגר לכל התמחרים במשקל שלו.
רוב המתאמנים גם כשהם מתכוננים כל השנה לפעמים מפחדים להתחרות וגם נשברים בדיאטה, כי אחרי הכל באדיבילדר זה לא אחד שמיתאמן כל היום מזריק חומרים אוכל מסביב לשעון ועושה פוזות של מפתח גוף מקצוען- זה כל אחד בתכלס יכול לעשות, באדיבילדר זה אופי- זה המושג האמיתי והיחידי ולגדי לא חסר אופי ואם הוא מחליט הוא עושה ואני מתלהב מאנשים חזקים שמאמינים בעצמם למרות כל הקשיים.
לי באופן אישי נורא קשה להאמין שגדי מסוגל לעשות את כל התהליך בתקופה של שלושה חודשים ועוד לעלות במישקל כבד יותר משנה שעברה ולהראות טוב ליד המתחרים, אני לא מדבר על לנצח, אבל הלוואי ואני טועה, כי אז יווכח לי שאין דבר העומד בפני הרצון-שיהיה לך המון בהצלחה והלוואי שתעשה את הבלתי אפשרי, מבחינתי אתה מקום ראשון רק בזכות התעוזה שלך.

Kachok
19-07-08, 17:28
בעשרים ושמונה באוגוסט - זה יוצא ביום חמישי.. שעה עוד לא נקבעה, מן הסתם בשעות הערב.

אז אני בטוח בא!
יש זה בדיוק נופל על חמשוש שאני יוצא , אני אבוא ישר מהבסיס , אז אל תתפלאו לראות אותי על מדים :)
אני בשמחה אעודד אותך כמו שנה שעברה (אני אילן ומאיר באנו לחצנו לך את היד אחרי התחרות אם אתה זוכר)

הרבה בהצלחה אחינו הקרנף :)

denous
19-07-08, 19:37
נחמד אחי שיהיה לך בהצלחה.

דרך אגב אל תעלב אבל אם תיקח קטגוריה כלשהי ככה זה יהיה בושה...
ושוב אל תעלב פשוט אנשים הכינו את עצמם כל כך הרבה זמן ואתה כולה 3 חודשים אם אני זוכר נכון ועוד הזנחת לפני.
זה פשוט יהיה בושה לרמה בארץ אם תקח איזשהי קטגוריה.

גדי 21
19-07-08, 20:00
נחמד אחי שיהיה לך בהצלחה.

דרך אגב אל תעלב אבל אם תיקח קטגוריה כלשהי ככה זה יהיה בושה...
ושוב אל תעלב פשוט אנשים הכינו את עצמם כל כך הרבה זמן ואתה כולה 3 חודשים אם אני זוכר נכון ועוד הזנחת לפני.
זה פשוט יהיה בושה לרמה בארץ אם תקח איזשהי קטגוריה.

בושההה??? אתה לא מעליב אותי, אתה מעליב את שאר המתמודדים.. אותי אתה משבח. הרמה שנה שעברה הייתה מעולה אז אין קשר לכמה זמן התאמנתי או איך אני נראה, אם המתמודדים נראים טוב ואני בטוח שהם ייראו טוב אז על איזו בושה אנחנו מדברים???

וכן, kachok, אני זוכר אתכם למרות שהייתי חצי מעולף אחרי התחרות.

arbel2
19-07-08, 20:02
הבן אדם הבא שאומר "גדי" ו"בושה" באותו הקשר מקבל סטירת בולבול..

גדי 21
19-07-08, 20:04
הבן אדם הבא שאומר "גדי" ו"בושה" באותו הקשר מקבל סטירת בולבול..

:-) אוי ואבוי.. זה באמת מסוכן.

arbel2
19-07-08, 20:05

:boxing:

denous
19-07-08, 21:28
בושההה??? אתה לא מעליב אותי, אתה מעליב את שאר המתמודדים.. אותי אתה משבח. הרמה שנה שעברה הייתה מעולה אז אין קשר לכמה זמן התאמנתי או איך אני נראה, אם המתמודדים נראים טוב ואני בטוח שהם ייראו טוב אז על איזו בושה אנחנו מדברים???

וכן, kachok, אני זוכר אתכם למרות שהייתי חצי מעולף אחרי התחרות.

אנחנו מדברים על בושה שאחד כמוך יבוא כמעט בלי זמן להכין את עצמו ובלי תקופת אוף סיזן שעבר ויקח מקום ראשון שני או שלישי מול אנשים שהכינו את עצמם במשך שנה שלמה. זה נראה לך נורמלי ? לדעתי זה יהיה בושה לשאר המתחרים...ובכללי לרמה כאן.
וכן שאני חושב על זה שוב אני די משבח אותך אם זה יקרה...

וארבל... - :|.

עלוש
19-07-08, 22:24
אנחנו מדברים על בושה שאחד כמוך יבוא כמעט בלי זמן להכין את עצמו ובלי תקופת אוף סיזן שעבר ויקח מקום ראשון שני או שלישי מול אנשים שהכינו את עצמם במשך שנה שלמה. זה נראה לך נורמלי ? לדעתי זה יהיה בושה לשאר המתחרים...ובכללי לרמה כאן.
וכן שאני חושב על זה שוב אני די משבח אותך אם זה יקרה...

וארבל... - :|.

גם קווין לברוני עשה ככה , התאמן 6 חודשים בשנה .. זה גם בושה ?
ואם גדי יבוא מוכן ויקח אז סחטין , אף אחד מהשופטים לא אכפת לו מה עשו המתחרים בכל השנה , רק יום התחרות הוא החשוב , לילה טוב :)
אני אובייקטיבי אחי , ואוהב אותך אבל אל תדבר שטויות ככה :)

TheGift
19-07-08, 22:44
דניוס,
תסלח לי אבל אתה מדבר שטויות... לאף אחד מהשופטים לא אכפת כמה זמן הבנאדם התאמן במשך השנה, מה הוא אכל ומה הוא הזריק, אלא אך ורק איך שהוא נראה ביום התחרות.

ברנץ' וורן מתאמן קשה פי 10 מרוב המתחרים באולימפיה, אבל עדיין הוא לא יהיה בטופ 6 כנראה. הבנת את זה?

וכמה חבל שהצבא לא איפשר לי לראות את המפלצת הזאת בלייב :mad:

big_boss
19-07-08, 22:53
לאיזה קטגוריה אתה נכנס?

שייקה
19-07-08, 23:40
יפה מאוד שיהיה בהצלחה בהמשך ובתחום פיתוח הגוף

gilad1234
20-07-08, 00:07
גדי יש מה לשפר נשמה עדיין

שייקה
20-07-08, 00:19
גדי יש מה לשפר נשמה עדיין

גלעד גם אני גר בראש העין אתה מתאמן בוילייף ? ואתה בשכונת דנייה אחי ?

denous
20-07-08, 00:31
גם קווין לברוני עשה ככה , התאמן 6 חודשים בשנה .. זה גם בושה ?
ואם גדי יבוא מוכן ויקח אז סחטין , אף אחד מהשופטים לא אכפת לו מה עשו המתחרים בכל השנה , רק יום התחרות הוא החשוב , לילה טוב :)
אני אובייקטיבי אחי , ואוהב אותך אבל אל תדבר שטויות ככה :)

אחי אני לא מדבר על השופטים...
בטח שלא אכפת לשופטים ולא כלום הם פשוט שופטים...
אני מדבר מבחינת המתחרים שזה יהיה להם בושה לא לבוא מוכנים כמו שצריך ולהראות יותר טוב אחרי שנה ארוכה של אוף סיזן וחיטוב עם חומרים לא כמו גדי...
אתה לא חושב שזה יהיה מבייש אם אחד שהזניח את עצמו ופתאום 3 חודשים לפני תחרות עושה רק חיטוב יקח מקום ראשון או שני או שלישי ליד אנשים שהתאמנו קשה כל השנה.

וגדי אחי אתה נראה בסדר גמור שלא תחשוב שאני אומר שאתה נראה טוב פשוט אני מצפה משאר המתחרים שעבדו קשה כל השנה אלו שיעמדו לידך על הבמה שיראו טוב יותר...

bigbit
20-07-08, 19:32

אחי זה שטויות..מה שמשנה בסוף של דבר זה הדירוג שלך..אם תקח את הגביע אף אחד לא יזכור באיזה כושר היית..זוכרים מי לקח את הגביע בסופו של דבר..אחרי כמה חודשים לא זוכרים איך נראית בתחרות אבל יודעים אם היית מר ישראל או לא..
תספק את הסחורה תביא את הגביע..אתה תצא מאושר תשתיק כמה פיות בדרך..שיהיה בהצלחה
זה ספורט אכזרי..לא תמיד מי שהכי טוב ומי שהכי בכושר מנצח..

באיזה קטגוריה אתה מתחרה אגב?

noel clarck
20-07-08, 21:32
:clap::clap:הניצחון רחוק מלהיות בכיס - וזה באמת חבל.

:clap:
אוהבים אותך, גדי!
אין על התגובות שלך! - הנאה צרופה!
תרים את הראש, אל תשים לב לקנאים, שלרוב רק יודעים לדבר ולהעביר ביקורת ותלך עם הלב שלך!

ThE HummeR
20-07-08, 22:00
איפה הרגליים ?

גדי 21
20-07-08, 23:47
:clap::clap:

אוהבים אותך, גדי!
תרים את הראש, אל תשים לב לקנאים, שלרוב רק יודעים לדבר ולהעביר ביקורת ותלך עם הלב שלך!

תודה, אלופה.. את האמת אני נהנה פה מהכל - מאלה שמגיבים יפה ומאלה שפחות יפה.
ל - Big Bit - ככל הנראה אתחרה עד 75 קילו שוב פעם.

גדי 21
20-07-08, 23:48
איפה הרגליים ?

בדר"כ מתחת לאיזור הבטן והמותניים..

סתם.. הרגליים בתהליכי צמיחה.. סבלנות - עוד כמה שבועות הכל ייראה טוב יותר - מילה.

arbel2
20-07-08, 23:58
:clap::clap:

אוהבים אותך, גדי!

תמיד תענוג לראות אותך פה :)

Samsung
21-07-08, 00:00
גדי אתה נראה ממש טוב גם עכשיו, אני מאמין שתסגור את הפינישים כמו שצריך.
נראה כי אתה מכיר טוב את הגוף שלך, זה חשוב וטוב.
כנראה ה"זכרון שריר" אצלך מהטכנולוגיה המתקדמת, תתחדש :)

גדי 21
21-07-08, 00:10
גדי אתה נראה ממש טוב גם עכשיו, אני מאמין שתסגור את הפינישים כמו שצריך.
נראה כי אתה מכיר טוב את הגוף שלך, זה חשוב וטוב.
כנראה ה"זכרון שריר" אצלך מהטכנולוגיה המתקדמת, תתחדש :)

:-) :cool: תודה גבר

gil-Nissim
21-07-08, 00:31
יפה מאוד.

בהחלט שיפור ריצני, אהבתי מיוחד את הידיים.. כל הכבוד!

בהצלחה!

ThE HummeR
21-07-08, 10:37
בדר"כ מתחת לאיזור הבטן והמותניים..

סתם.. הרגליים בתהליכי צמיחה.. סבלנות - עוד כמה שבועות הכל ייראה טוב יותר - מילה.

אני לא אומר בכדי לפגוע, חס וחלילה ..
פשוט חבל..
אבל אם ת'אומר נחכה ונראה :winked:

ניגרי ענק
21-07-08, 10:56
אחי זה שטויות..מה שמשנה בסוף של דבר זה הדירוג שלך..אם תקח את הגביע אף אחד לא יזכור באיזה כושר היית..זוכרים מי לקח את הגביע בסופו של דבר..אחרי כמה חודשים לא זוכרים איך נראית בתחרות אבל יודעים אם היית מר ישראל או לא..
תספק את הסחורה תביא את הגביע..אתה תצא מאושר תשתיק כמה פיות בדרך..שיהיה בהצלחה
זה ספורט אכזרי..לא תמיד מי שהכי טוב ומי שהכי בכושר מנצח..

באיזה קטגוריה אתה מתחרה אגב?

מה עניינים כריש? אתה בארץ?

הארדקור
21-07-08, 14:18
ב 82 גדי, הל, ניגרי, קולינה, מהפורום של סטס ואולי גם בוכניק תהיה קטגוריה מאוד מאוד איכותית בלעט.

bigbit
21-07-08, 16:47
מה עניינים כריש? אתה בארץ?

כן אחי חזרתי..
איך הולך לך בהכנות?

ניגרי ענק
21-07-08, 18:42
כן אחי חזרתי..
איך הולך לך בהכנות?

הולך מעולה.
חשבתי להעלות תמונות אבל נראה לי שאני מעדיף להפתיע ביום עצמו...
בינתיים המאמץ הוא פשוט פסיכי אבל רוב הזמן אני נהנה.

arbel2
21-07-08, 18:59
כן אחי חזרתי..
איך הולך לך בהכנות?

חזרת ולא עושים טלפון ? נקניק !

bigbit
21-07-08, 19:43
חזרת ולא עושים טלפון ? נקניק !

אתה תקבל טלפון אל תדאג..פשוט רק אתמול התגברתי על הג'ט לג אני כולי היתי הפוך

bigbit
21-07-08, 19:44
הולך מעולה.

סבבה שכנעת אותי..
אני אבוא לעודד אותך השנה..

eyalamzleg
21-07-08, 22:15
הולך מעולה.
תעלה תעלה מעניין:rolleyes:
אתה תמיד איך שהוא שוקל פעמים לפני שאתה מעלה תמונות ובסוף לא מעלה הפעם תעלה ;)

Pro_XXL
21-07-08, 22:46
הולך מעולה.

בדוק תמייל שלך יא מפלצת:CARRY86W:ואני מתכון למילה מפלצת:winked:

ניגרי ענק
21-07-08, 23:21
חח אהבת את התמונות של הנחשים באמות ובידיים...
החזרתי לך מייל אחי.

Blabla144
22-07-08, 00:24
בדוק תמייל שלך יא מפלצת:carry86w:ואני מתכון למילה מפלצת:winked:

תעלה גם אתה תמונות, או לפחות תביא למישהו שיעלה אם אתה לא רוצה שכולם ידעו מי אתה;)

טל יואב
24-07-08, 08:50
רק עכשיו אני רואה את הפוסט הזה (הרבה זמן לא נכנסתי בכלל למחשב ) .

תמונות מעולות נראה ממש מצויין .

גדי כבר הוכיח שהוא יכול להגיע כבר בשייפ מעולה יבש כמו אבן , וחד כמו סכין , לא משנה באיזה קטגוריה הוא יעלה הוא יעשה המון נזק לכל מתחרה שיעמוד מולו .
שיהיה בהצלחה .

הארדקור
24-07-08, 09:58
מה עיניינים יואב זה נכון שרצית להיתחרות השנה יש שמועות כאלה הגעת כבר לאחוז שומן חד ספרתי?

gallevi123
24-07-08, 13:19
תותח אחי
גם הצלם נראה מוכשר שם כל הכבוד לצלם
אולי תצלם גם אותי?

Pro_XXL
24-07-08, 15:22
מה עיניינים יואב זה נכון שרצית להיתחרות השנה יש שמועות כאלה הגעת כבר לאחוז שומן תלת ספרתי?

:lol:

Yehuda-Benaim
24-07-08, 18:01
חחח יפה אחי כול הכבוד גדי שיהיה בהצלחה אחיץ

מקווה שניפגש שם בתחרות יפה מאוד אחי תמיד יש אנשים טוביפ פה ויש גם את אלו שמקנאים אחי

אני בטוח ששמת תמונות להטעות את האוייב :):):):)

כול הכבוד אחי :)

אגב לאיזה איגוד אתה תילך??

Bodybuilder
24-07-08, 18:42
מה עיניינים יואב זה נכון שרצית להיתחרות השנה יש שמועות כאלה הגעת כבר לאחוז שומן חד ספרתי?

ducati ???? חחחחחחחחח

הארדקור
24-07-08, 20:34
לא אני לא עדי למרות שיש לי הערכה גדולה לאהבה של הבחור הזה לספורט ולהשקעה שלו תפסיקו לנחש לא תגיעו ולא מעניין גם מי אני

goldBEN
24-07-08, 20:36
לא אני לא עדי למרות שיש לי הערכה גדולה לאהבה של הבחור הזה לספורט ולהשקעה שלו תפסיקו לנחש לא תגיעו ולא מעניין גם מי אני

אבא? O:

Bodybuilder
24-07-08, 21:05

מייקל לואיס :eek::eek::eek: ????????????

סתם אחי, מה יש לך להסתיר, אתה נשמע אחד רציני שמשוגע על הספורט, כול הודעה שטותית שאתה רואה אתה ישר מגיב עליה בתקיפה ...
אתה מעדיף להישאר סודי ולא לעלות תמונות http://israelbody.com/images/icons/icon12.gif?

monster
24-07-08, 21:09
גדי אורן?

די להתעצבן ,לקחת בצדק מר דרום,הנצחון הגיע לך:lol:

אחח אזה בטן

הארדקור
24-07-08, 21:23
אתה לא שווה את ציפורן רגלו של גדי אורן בלי קשר למר דרום או לא בגיל שלו אתה תיהיה סבא עים כרס וכפכפים בעצם כניראה גם בגיל שלך עים הגישה הזאת
גדי אורן הוא ספורטאי מדהים אין לך זכות לדבר עליו ביכלל

Yehuda-Benaim
24-07-08, 22:01
גדי אורן כול הכבוד לו שגם בגיל כזה עוד ממשיך להיתחרות חברים..

הוא ניראה מצוין :)

monster
24-07-08, 22:15
בן כמה הוא?

alex950
25-07-08, 18:12
נחמד לא יותר...

*DAVID*
25-07-08, 20:21
ducati ???? חחחחחחחחח

לההההההההההה אין מצב

Elevation
27-07-08, 01:42
הבא שפותח על גדי (טרוני), עף על באן. :)

arbel2
27-07-08, 11:41

מחזק ונותן אישור מנהלתי

הארדקור
27-07-08, 11:51
לא רק גדי צריך ליהיות נוהל שמי שיוצא על כול מיתחרה רציני יקבל באן ויעוף מיפה לכול הרוחות זה בסדר לתת ביקורת אף אחד לא חסים אבל עים זה לא עיניני לא צריך ליהיות אזהרות ביכלל אלא להעיף לכול החיים ואולי ככה המיתחריפ ירצו ליכתוב פה

עלוש
27-07-08, 12:14
מסכים איתך , כל מי שזורק מילה רעה על מתחרה כלשהו צריך לתת לו באן אוטומטי . ובמיוחד מה שמעיז לדבר על אלי האנה המלך יקבל באן לצמיתות .

arbel2
27-07-08, 12:15
מסכים איתך , כל מי שזורק מילה רעה על מתחרה כלשהו צריך לתת לו באן אוטומטי . ובמיוחד מה שמעיז לדבר על אלי האנה המלך יקבל באן לצמיתות .

בעייתי ,גם המתחרים חשופים לביקורת ,אפילו אלי ,אבל אני מסכים שיש פה ילדים שמדברים קצת מעל הגובה שלהם
והחתימה החדשה שלך מצויינת אחי

עלוש
27-07-08, 12:58
בעייתי ,גם המתחרים חשופים לביקורת ,אפילו אלי ,אבל אני מסכים שיש פה ילדים שמדברים קצת מעל הגובה שלהם
והחתימה החדשה שלך מצויינת אחי

לתת ביקורת בונה זה בסדר גמור וגם המתחרים רוצים את זה , אבל לזרוק סתם מילים כמו שהילדים פה עושים זה לא טוב לא טוב :mad:
ותודה :)

הארדקור
27-07-08, 12:59
ביקורת כן אבל קשקושים בזין זה לא עים זה ילד פעור ואידיוט ואפשר בקלות לזהות אז להעיף לריבינירעבאק עים בנאדם רציני כותב ביקורת אפילו לא מחמיאה זה רצוי אפילו אין עים זה בעיה צריך פשוט לסנן ולנקות את החרבנה שניהיתה פו אני יודע שאתה יכול לעשות את זה בעיקר אחרי שניקית את הראש טוב טוב בסוף השבוע המצוין שלך בבסיס ואתה במצב רוח חבלז מזמז מיהכיף שהיה לך...

עלוש
27-07-08, 13:15
ביקורת כן אבל קשקושים בזין זה לא עים זה ילד פעור ואידיוט ואפשר בקלות לזהות אז להעיף לריבינירעבאק עים בנאדם רציני כותב ביקורת אפילו לא מחמיאה זה רצוי אפילו אין עים זה בעיה צריך פשוט לסנן ולנקות את החרבנה שניהיתה פו אני יודע שאתה יכול לעשות את זה בעיקר אחרי שניקית את הראש טוב טוב בסוף השבוע המצוין שלך בבסיס ואתה במצב רוח חבלז מזמז מיהכיף שהיה לך...

מהכתיבה שלך אני באמת רואה שהשנאה שלך לשחיפים והילדים למיניהים היא בדם :)

עלוש
27-07-08, 13:15
WTF double***

הארדקור
27-07-08, 13:22
שינאה זו מילה חזקה אחי אכבר חזקה אבל אני ניגעל מיהם ומיתפלא כול פעם מהתעוזה הזות כי אני זוכר איך היתי אני מיתנהג כשהיתי בהתחלה ואני חושב שרק ביגלל המגיפה הזות של הילדודס הפורום פו הפך למיזבלה אורגנית שהיבריחה את כול האנשים הרצינים עדיף פורום של 20 כותבים והיתר צופים עים רמה נמוכה אני בעד חשיפה לכמה שיותר ושלא נהיה פה מחתרת אבל צריך שהחארות האלה לא יגיבו שיראו בסבבה אבל שלא יגיבו לא מעניםן לישמוע אותם

עלוש
27-07-08, 13:25
:ok:

. .

Logout
27-07-08, 13:38
בונא הארדקור מי אתה חושב שאתה?
מזה נראה לך תורת הגזע..אתה מנסה לטהר את הפורום לא יודע מה יש לך..
אתה לא יכול להעיף מפה את כל השחיפים תתינחם בזה שבחיים לא תצליח, כי על כל אחד שתעיף יבואו כמה חדשים,תן להם ת'זמן ללמוד, בגיל 14, אתה ידעת משו בכלל על פיתוח גוף? אל תשכח שבסך הכל גם הם ילדים והתגובות שלהם בהתאם..אז מה תעשה? תגביל את הכניסה לפורום בגיל? חלאס כבר

הארדקור
27-07-08, 13:49
לא קראת מה כתבתי אני בעד שכולם יצפו פו כולם כולל כולם מיציגדי תהי לכאן תינוקות בני יום שיצפו ויראו איך צריך להיראות גבר מה שאני אומר שלא כולם יוכלו להגיב צריך ליהיות תנאי להגיב כאן ואחרים יכולים ליצפות עד שיהיה להם באמת מה ליתרום בתגובות שלהם

Logout
27-07-08, 13:51
לא קראת מה כתבתי אני בעד שכולם יצפו פו כולם כולל כולם מיציגדי תהי לכאן תינוקות בני יום שיצפו ויראו איך צריך להיראות גבר מה שאני אומר שלא כולם יוכלו להגיב צריך ליהיות תנאי להגיב כאן ואחרים יכולים ליצפות עד שיהיה להם באמת מה ליתרום בתגובות שלהם

ואיך תדע מתי מישהוא שצופה יכול לתרום?:rolleyes:
יהיו מיבחני קבלה בישביל להגיב?

xLaes
27-07-08, 14:30

הבעיה היחידה,שאתה לא תורם כלום.אז במה אתה עוזר?
:(

shai224
27-07-08, 14:41
נערך.

zuko
27-07-08, 14:46
אם את מישהו מחברי הפורום צריך לצנזר זה אותך,ממספר סיבות ספונטניות שעולות לי בראש:
1.יש לך מלא שגיאות כתיב,וסימני פיסוק שמעת? או שכולם פה צריכים לקחת אויר לפני כל תגובה שלך?.
2.אתה יורד פה על כולם,80% מההודעות שלך זה ביקורות (לא בונות) ושאר ה20 % זה שגיאות כתיב אז עדיין לא הבנתי בעצמי.

המסקנה ברורה טורררנדוו

P-a-n-1-c
27-07-08, 14:50
למה להעיף אותו? המצב של הפורום גם ככה חרא.. לפחות שיהיה מצחיק

goldBEN
27-07-08, 14:52

+1:sbb3:

tomerA
27-07-08, 15:14

:sbb3:

Elevation
29-08-08, 14:23

הקפצתי, כדי שגדי יוכל להיכנס לכאן, להגיב ולשים בהודעה שלו תמונה של זין ענק ושחור!

The Sun
29-08-08, 14:26
הקפצתי, כדי שגדי יוכל להיכנס לכאן, להגיב ולשים בהודעה שלו תמונה של זין ענק ושחור!

:clap::clap::clap::clap:

גדי אתה ה-מלך, כמו שאיחלתי לך בפייסבוק, כמו שאתמול בתחרות צעקתי כמו מטורף כשעלית ונתת רוטינה או בפוזות החובה:
יאלללללללללללללללללללללללה גדי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

היה כיף לראות אותך מבסוט בסוף התחרות עם הארטיק פצפוצים :D

Elevation
29-08-08, 14:27
אבלל באמת שזה איכזב....

שניה שניה, אהבתי גם את זה.

The Sun
29-08-08, 14:28
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחה גבריאל אם מ. לא הייתה רלוונטית הייתי מציע לך משגל פאסיבי, אני בטוח שהיית מסכים.

Elevation
29-08-08, 14:30
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחה גבריאל אם מ. לא הייתה רלוונטית הייתי מציע לך משגל פאסיבי, אני בטוח שהיית מסכים.

נשמע עלייך! קורן פנק אותי בעוד ציטוט שגדי האכיל בזין, אני במצב רוח עכשיו, אני חייב לבן **** כרטיסי ביקור (התערבתי איתו זה נגד דלי, כשהיה לי ברור שאני הולך להפסיד, אתה יכול לשאול את ארבל אפילו, אבל כל דבר בשביל לתת לו מוטיבציה, הבנאדם פשוט נשמה) ואני צריך משהו שלפחות יגרום לזה פחות לכאוב בכיס.

עלוש
29-08-08, 14:30
חחחחחחחח אכלתם זין
גדי פשוט מלך!

The Sun
29-08-08, 14:44
חחחחחחחחחח גבריאל אני לא מוצא בפוסט הזה עוד מהסיבה הפשוטה שאיימתם בבאן על כל מי שיעז לפתוח פה על המלך הבלתי ניתן לעירעור בקטגוריית העד 75.
גדי אתה מלך - מלך שחזרת, מלך שהשקעת מאמץ, מלך שהעזת ואחושרמוטה מלך שניצחת!

end of story!

Elevation
29-08-08, 14:47
חחחחחחחחחח גבריאל אני לא מוצא בפוסט הזה עוד מהסיבה הפשוטה שאיימתם בבאן על כל מי שיעז לפתוח פה על המלך הבלתי ניתן לעירעור בקטגוריית העד 75.
גדי אתה מלך - מלך שחזרת, מלך שהשקעת מאמץ, מלך שהעזת ואחושרמוטה מלך שניצחת!

end of story!

אתה מתכוון לזה? :whistle:

The Sun
29-08-08, 14:48
חס ושלום ! :) :) :) :) :)
קיצר כל הכבוד לגדי.

Holy_Templar
29-08-08, 15:02
מלך מלך מלך! בילתי מנוצח שוב לקחת את הקטגוריה :)

יא מפלצת! :)

גדי 21
29-08-08, 15:12
מלך מלך מלך! בילתי מנוצח שוב לקחת את הקטגוריה :)

יא מפלצת! :)

מצחיקים אתם.... תודה ולא, אני לא הולך להתרברב יותר ממה שהתרברבתי כבר ולצחוק על כולם, אני שמח בחלקי והוכחתי לעצמי (בלבד) מה שרציתי להוכיח.. תודה לכולם - הייתה חוויה נפלאה, חבל לי שניצחתי בגלל איך שהמתחרים האחרים נראו ולא בזכות איך שאני נראיתי... יכולתי להגיע טוב יותר, ממש עצוב לי שלא היה לי עוד קצת זמן להתכונן.. אני מאמין שלא יזכרו שהייתה לי קטגוריה נוחה וחלשה, אלא יזכרו שזכיתי.
elevation - אפשר להחליף את כרטיסי הביקור בדלי חלבון אם נוח לך... אני הולך לגבות עוד הרבה מהרבה אנשים שהתערבתי איתם.
יש לי הרבה תירוצים, אבל בגלל שניצחתי אין טעם להשתמש בהם.. אני מקווה שהפעם אמשיך להתאמן ואעלה שנה הבאה ברמה לעד 82.
שוב תודה לכולם - אגב, לא היו הרבה תמונות שלי ולכם אודה למי שצילם אותי באופן עצמאי ויוכל להעלות את התמונות.
המשך שבת שלום לכולם.

arbel2
29-08-08, 15:15
תמונה שצילמתי בפלאפון
http://i35.tinypic.com/440nd.jpg

גדי 21
29-08-08, 15:17
תמונה שצילמתי בפלאפון
[]

רק תמונות טובות בבקשה :)
אבל תודה ארבליקו..

arbel2
29-08-08, 15:18
אבל תודה ארבליקו..

בכיף נסיך
תעלה את התמונות שצילמו שלנו ביחד !

Holy_Templar
29-08-08, 15:20
מצחיקים אתם.... תודה ולא, אני לא הולך להתרברב יותר ממה שהתרברבתי כבר ולצחוק על כולם, אני שמח בחלקי והוכחתי לעצמי (בלבד) מה שרציתי להוכיח.. תודה לכולם - הייתה חוויה נפלאה, חבל לי שניצחתי בגלל איך שהמתחרים האחרים נראו ולא בזכות איך שאני נראיתי... יכולתי להגיע טוב יותר, ממש עצוב לי שלא היה לי עוד קצת זמן להתכונן.. אני מאמין שלא יזכרו שהייתה לי קטגוריה נוחה וחלשה, אלא יזכרו שזכיתי.
Elevation - אפשר להחליף את כרטיסי הביקור בדלי חלבון אם נוח לך... אני הולך לגבות עוד הרבה מהרבה אנשים שהתערבתי איתם.
יש לי הרבה תירוצים, אבל בגלל שניצחתי אין טעם להשתמש בהם.. אני מקווה שהפעם אמשיך להתאמן ואעלה שנה הבאה ברמה לעד 82.
שוב תודה לכולם - אגב, לא היו הרבה תמונות שלי ולכם אודה למי שצילם אותי באופן עצמאי ויוכל להעלות את התמונות.
המשך שבת שלום לכולם.

אחי אל תצטנע... אמנם כן הגיעו רובם לא מוכנים אבל זכית כי אתה היית הכי מוכן והכי טוב ... על סמך זה בחרו אותך .. :)

אתה ניצחת כי אתה היית מוכן וסבבה! על מה אתה מדבר אתה נראה מפלצת אחי! כל הכבוד!

The Sun
29-08-08, 15:21
Elevation - אפשר להחליף את כרטיסי הביקור בדלי חלבון אם נוח לך... אני הולך לגבות עוד הרבה מהרבה אנשים שהתערבתי איתם.
המשך שבת שלום לכולם.

גדי יא תותח, חפש את התמונות שלך שצילמתי באשכול שלי בפורום פיתוח גוף תחרותי!

גדי 21
29-08-08, 15:46
גדי יא תותח, חפש את התמונות שלך שצילמתי באשכול שלי בפורום פיתוח גוף תחרותי!

מצאתי נשמה, תמונות פצצה, תודה..
ארבל, עוד לא קיבלתי תמונות מאיש אז זה עשוי לקחת קצת זמן.
ומורטקס - תודה אחי.. :)

zuko
31-08-08, 20:02
גדי שיחקת אותה כל כבוד על הזכיה !!
ראיתי אותך על הבמה בתחרות,וניראת מדהים,
כמה שקלת בתחרות אפשר לשאול? (על גובה 176 נכון?)

גדי 21
31-08-08, 22:33
גדי שיחקת אותה כל כבוד על הזכיה !!
ראיתי אותך על הבמה בתחרות,וניראת מדהים,
כמה שקלת בתחרות אפשר לשאול? (על גובה 176 נכון?)

נשקלתי בבוקר 74.6 ואכלתי כמו חמור אז כנראה שמשהו בסביבות 77 קילו על הבמה.
שנה שעברה הייתי נראה הרבה יותר גדול והרבה יותר חטוב ושקלתי רק 72 - למרות שהיו טענות ששקלתי 80.

גדי 21
31-08-08, 22:34
ואם מישהו תוהה, אז זה חוקי וגם בעולם - לאחר שקילה מותר לאכול כמה שרוצים.. הקטגוריה נקבעת לפי רגע השקילה ולא לפי העלייה לבמה.

HardCor3
31-08-08, 22:41
ואם מישהו תוהה, אז זה חוקי וגם בעולם - לאחר שקילה מותר לאכול כמה שרוצים.. הקטגוריה נקבעת לפי רגע השקילה ולא לפי העלייה לבמה.

לפי מה שאביב עומר אמר נאבאא לא התייחסו לשקילה בבוקר זאת אומרת אם הייתי נשקל בבוקר התחרות 82 הם היו מכניסים אותי לתחרות של עד 90 ק"ג בטענה שעד ערב התחרות מעלים לפחות ק"ג.

גדי 21
31-08-08, 23:04
לפי מה שאביב עומר אמר נאבאא לא התייחסו לשקילה בבוקר זאת אומרת אם הייתי נשקל בבוקר התחרות 82 הם היו מכניסים אותי לתחרות של עד 90 ק"ג בטענה שעד ערב התחרות מעלים לפחות ק"ג.

נכון, הם ביקשו מאנשים להגיע קילו פחות, אבל לא עידכנו מראש, לכן אנשים כמוני, שכיוונו במיוחד להגיע הכי כבדים בקטגוריה יכלו להידפק.
יכולתי לקחת עוד קצת משתנים ולהוריד עוד חצי קילו לפני השקילה, אבל הם יודעים שזה לא קריטי...
הבקשה שלהם הייתה לגיטימית...

ניגרי ענק
31-08-08, 23:08

זה לא מה שאמרתי.
היו שמועות שבבוקר יגבילו כל קטגוריה בקילו פחות, בהנחה שעד הערב בנאדם עולה עם הטענת הפחמימות.
בפועל הם היו הוגנים: מי שנשקל פחות בגרם מהקטגוריה נכנס אליה, ומי שהיה יותר בגרם, נאלץ לעלות קטגוריה.
זה בסדר גמור, רק היה צריך להפריך את השמועות וליישר קו.
אני נשקלתי 82.9 עם בגדים ונעליים, כלומר 82 עירום, ואולי טיפונת פחות, הכניסו אותי ל 82 בלי בעיה. עד הערב אכלתי לפחות 4 ארוחות, וכנראה הייתי באזור ה 84, אבל כמו שאומר גדי זה חוקי לגמרי.

ניגרי ענק
31-08-08, 23:11
נכון, הם ביקשו מאנשים להגיע קילו פחות, אבל לא עידכנו מראש, לכן אנשים כמוני, שכיוונו במיוחד להגיע הכי כבדים בקטגוריה יכלו להידפק.
יכולתי לקחת עוד קצת משתנים ולהוריד עוד חצי קילו לפני השקילה, אבל הם יודעים שזה לא קריטי...
הבקשה שלהם הייתה לגיטימית...

אני לא חושב.
אם הקטגוריה היא עד 90 נניח, אז ככה צריך לחשב את זה ולא להניח שאדם יעלה או יירד עד הערב.
מה הבנאדם עושה עד הערב זה עניין שלו, יש כאלה שבאמת ירדו במשקל עד הערב משיקולים שלהם ויש כאלה שעלו, זה לא דבר מובן מאליו.
בשקילה צריך להחשיב מול גבול הקטגוריה ולא מול גבול תיאורטי.
בנאדם 89.9 בשקילה, צריך להיות בעד 90, כי זה מה שהוא כרגע.
להגיד: טוב עד הערב הוא יהיה 91, זה פשוט לא נכון ולא הוגן.
אני שמח שזה באמת לא נעשה ככה.

HardCor3
31-08-08, 23:47
אני לא חושב.
אם הקטגוריה היא עד 90 נניח, אז ככה צריך לחשב את זה ולא להניח שאדם יעלה או יירד עד הערב.
מה הבנאדם עושה עד הערב זה עניין שלו, יש כאלה שבאמת ירדו במשקל עד הערב משיקולים שלהם ויש כאלה שעלו, זה לא דבר מובן מאליו.

אוקיי ,עכשיו זה הרבה יותר ברור.

גדי 21
01-09-08, 09:00
אני לא חושב.

תבין, הם לא אכפו את זה ולכן זה לגיטימי כי מן הסתם אני מאמין שהם פחדו שאנשים יכוונו למשקל גבולי ויגיעו 100 או 200 גרם יותר וירצו להיכנס לקטגוריה הנמוכה, מה שבאמת קרה - אחד המתחרים נשקל 75.1 והלך להתחרות בעד 82.
הם לא רצו לקחת ריזיקות וביקשו ללכת על בטוח.. אם לא עשו לך ולי בעיות אז הם בסדר. ממש כיוונתי להגיע קרוב ככל הניתן ל75 כדי לאכול ולעלות על הבמה 76 או 77 וברוך השם הצלחתי.

ניגרי ענק
01-09-08, 09:13
בכל מקרה זה חייב להיות מוגדר ומוסמר שנה הבאה: בשקילה מי שעובר בגרם יעלה קטגוריה, אבל מותר לשקול עד גבול הקטגוריה, בשום אופן לא קילו פחות וכל מיני חישובים הזויים כאלה.

noel clarck
02-09-08, 11:12
אבל תודה ארבליקו..

אין כמוך גדי!

הרבה כבוד!

מצטערת שלא באתי לעודד.

גדי 21
02-09-08, 11:37
אין כמוך גדי!

הרבה כבוד!

מצטערת שלא באתי לעודד.

תודה מותק, זה בסדר, אני מניח שלא הסתדר לך.. לא לוקח את זה קשה :)
שנה הבאה תבואי ;)