PDA

צפה בגרסא המלאה : -סקר- מה הצ'יט שלכם?

shai224
16-07-08, 22:12
ערב טוב לכולם , לא בדיוק זוכר אם היה או לא סקר כזה אבל מעניין אותי מה הצ'יט של חברי הפורום ובאיזה תדירות .

אז הצ'יט שלי כרגע (תקופת חיטוב) היה בתדירות של פעם בשבוע ועבר לתדירות של פעם ב 3 שבועות בד"כ זה במוצ"ש בערב סביבות 22 ככה , הולך עם החברה למוזס בהרצליה פיתוח או לאגדיר , מזמין המבורגר 330 גרם עם דיאט קולה וככה אני מתפרע לקראת השבוע החדש. זה בעיקרון הצ'יט היחיד שאני עושה כרגע .
ויש לציין שהרגע חרגתי ממנהגי ואכלתי לאחר ריצה של 10 ק"מ בשעה רבע לעשר בערב , פיתה עם שווארמה ו 3 כדורי פלאפל עם 2 כוסות של דיאט קולה ואני מרגיש כזה ביזבוז של אימון אירובי שחבל על הזמן!

The Sun
16-07-08, 22:16
כל אירוע שאני מוזמן אליו, פעם בשבועיים, מעמיס כל מה שאני יכול.
הצ'יט האחרון היה בשבועות בארוחה משפחתית גדולה (אימא לא יצאה מהמטבח יומיים כפרה עלייה, לפני הרבה זמן יחסית - 3 שבועות ? ) ואכלתי כמו משפחה שלמה ;)

אל תרגיש בזבוז בגלל צ'יט, תהנה מהצ'יט ותפרגן לגוף שלך אחרי שאתה קורע אותו באימונים - זה המעט שמגיע לו.
לא יקרה כלום זאת כולה ארוחה אחת מתוך כמה עשרות ארוחות בשבוע.

idoshaq
16-07-08, 22:16
חח אם אתה כבר עושה צ'יט מה הקטע של הדיאט קולה? שתה קולה רגיל תתפנק אחי..
אני גם עושה צ'יט כל שבועיים-שלושה.. בדרך כלל זה מסתכם בבשר בקר איכותי.. באלגאוצו/פאפאגיו

:)

!Demon!
16-07-08, 22:17
אם כבר ציט מה דייט קולה :)

אצלי ביחטוב שעשיתי פירקתי ציקן דיל בנאפיס + 6-7 לא זוכר בורקיסים בבית :))

Rendi Orton
16-07-08, 22:18
כל אירוע שאני מוזמן אליו, פעם בשבועיים, מעמיס כל מה שאני יכול.
הצ'יט האחרון היה בשבועות בארוחה משפחתית גדולה (אימא לא יצאה מהמטבח יומיים כפרה עלייה, לפני הרבה זמן יחסית - 3 שבועות ? ) ואכלתי כמו משפחה שלמה ;)

אל תרגיש בזבוז בגלל צ'יט, תהנה מהצ'יט ותפרגן לגוף שלך אחרי שאתה קורע אותו באימונים - זה המעט שמגיע לו.
לא יקרה כלום זאת כולה ארוחה אחת מתוך כמה עשרות ארוחות בשבוע.

חחחחחח אתה מתחיל להזכיר את ארבל :d

arbel2
16-07-08, 22:20
חחחחחח אתה מתחיל להזכיר את ארבל :d

לקחתי אותו תחת חסותי ..

The Sun
16-07-08, 22:21
:emb1:
כשאני אהיה חצי מארבל אני אגיע למצב שאני מתחיל להיות מרוצה...

ואן דאם
16-07-08, 22:22
אלכוהול עם כמה שטויות ופינוקים בצד בסוף שבוע ..

Bono
16-07-08, 22:34
אצלי זה ארוחות עם המשפחה בשישי בערב ושבת בצהריים.. אוכל עד שאני מרגיש מפוצץ...
וגם אם יוצאים עם חברים אז לפעמים אני מתפנק על איזה ג'אנק, אבל בד"כ משתדל להמנע כי גם ככה יש את הארוחות בשישי ושבת שבהם אני חוגג :):):):).
ומה רע בדיאט קולה, גם כשעושים צ'יט צריך למזער נזקים, לא?(או שרק אצלי זה ככה חחח)

shai224
16-07-08, 22:47
אצלי זה ארוחות עם המשפחה בשישי בערב ושבת בצהריים.. אוכל עד שאני מרגיש מפוצץ...
וגם אם יוצאים עם חברים אז לפעמים אני מתפנק על איזה ג'אנק, אבל בד"כ משתדל להמנע כי גם ככה יש את הארוחות בשישי ושבת שבהם אני חוגג :):):):).
ומה רע בדיאט קולה, גם כשעושים צ'יט צריך למזער נזקים, לא?(או שרק אצלי זה ככה חחח)

מחזק את דברייך איש יקר , אם כבר צ'יט אז לפחות אצלי כמה שפחות נזק ככה יותר טוב! ומבחינתי קולה? וואלה בכוס קולה אם לא ידעתם יש 8 כפיות סוכר חבר'ה!

Muscle-Man
16-07-08, 22:52
פיצה משפחתית לבד :p וקולה וכל מיני שטויות. חח בקושי 3 גרם חלבון אבל חפיף.. מותר קצת להנות לא צריך להקריב את כל החיים בישביל פיתוח גוף יש עוד הרבה דברים שאפשר לעשות..

Rendi Orton
16-07-08, 22:53
אפילו בצ'יטים שלי אין קולה,מזיין את האמ אמא של השיניים..

Holy_Templar
17-07-08, 08:07
אפילו בצ'יטים שלי אין קולה,מזיין את האמ אמא של השיניים..

לא רק מזיין את השיניים , מזיין את העצמות בדרך :)

כל הזרחן הזה סופח לך את כל הטוב מהגוף ... קולה זה רעל :)

BodyKilo
17-07-08, 10:13
האמת אני גדלתי על דיאט קולה ככה שאני כבר רגיל לשתות את זה ואין לי בעיה...

והצ'יט האחרון שלי היה רביולי עם רוטב עגבניות, ממש טעים. (מחר עוד צ'יט, עושה על האש עם חברים)

senate
17-07-08, 11:12
100 מ'ל אלכוהול פעם בשבוע. אבל אחרכך כל הלילה:3:

חח

JaSoN.B
17-07-08, 11:21
האמת אני גדלתי על דיאט קולה ככה שאני כבר רגיל לשתות את זה ואין לי בעיה...

והצ'יט האחרון שלי היה רביולי עם רוטב עגבניות, ממש טעים. (מחר עוד צ'יט, עושה על האש עם חברים)

רביולי נחשב לצ'יט אצלך?אני אוכל את זה לפעמים בימים שאין לי אימון ככה לקבל קצת חלבון לא רק מבשר בארוחות הגדולות=]
והצ'יט שלי הוא שוקולד(עוגות שוקלד או קינדר בואנו...יאמייי!)

BodyKilo
17-07-08, 11:56
אתה במסה זה קצת שונה.

הכריש בקרייסלר
17-07-08, 13:22
שלי זה הארוחות שישי/שבת וככה ביום יום שוקלד קטן פה ושם,ותמיד קולה דיאט או זירו,למה לשתות סתם קולה רגיל יותר מ-100 קלוריות לכוס!

Big_Hand
17-07-08, 14:08
בחיטוב- פעם באף פעם (רק כשחובה כמו בחגים)
בחיטוב של החצי השנה האחרונה שעשיתי, יצא לי רק 2 צ'יטים ועוד פעם אחת של גלידה.

במסה- פעם בשבוע, הכי אהוב עליי זה חלבה.