PDA

צפה בגרסא המלאה : עד כמה חשוב לעבוד על בטן?

sneori2
16-07-08, 22:35
תגידו... לעבוד על בטן זה חשוב? הרי בטן זה לא שריר שגודל נכון? (תקנו אותי אם אני טועה) אלא רק מתחזק...

אז עם אני בחיטוב ואני יעבוד על בטן זה לא מה שיקדים לי את "הניצוצות" של הקוביות בבטן נכון?

הכוונה שלראות את הקוביות זה רק עניין של אחוזי שומן... נכון?

shahar-king
16-07-08, 22:53
נכון חחח

BodyBone
16-07-08, 23:37
בטן זה שריר והוא כן גודל אם הצורה שלו היא שונה אבל הוא גודל.

sneori2
17-07-08, 00:18
מישהו בכלל עובד על בטן פה ??!

shahar-king
17-07-08, 00:22
תשמע אם אתה עושה תרגילים מורכבים כמו דדליפט וסקאווט לפי דעתי מיותר לעבוד בטן אולי אולי פעם ב... בשביל הכיף או פעם בשבוע כמה סטים

shai224
17-07-08, 02:34
תעבוד תאמין לי שזה חשוב ע"מ לשמור על הגב והיציבות , בגדול אני יכול להגיד לך שלא סתם זה נמצא שם ויש סיבה לכך שזה שם אז נצל את זה ותשקיע.

Muscle-Man
17-07-08, 02:37
עד לפני שעבדתי בטן ובכללי עד לפני שהתאמנתי הייתי חולם על קוביות עד שהתחלתי להתאמן עם משקולות על בטן גדלה לי שם המסה ועשיתי מן חיטוב קצר כזה בלי לדעת על חלבונים וכל זה.. סתם רצתי בהליכון והרעבתי את עצמי. וראיתי תוצאות.. בקיצור כל מה שאמרת דיי נכון..

buzaglo
17-07-08, 11:53
עבודה על בטן די חשובה למרות שבתרגילים במורכבים כמו דד ליפט וסקוואט הבטן עובד טוב מאוד, אבל בכל מקרה עדיף לעבוד על בטן פעמיים שלוש בשבוע..

*DAVID*
17-07-08, 12:35
לא עובד על בטן אני 9-10 אחוז שומן ואין לי בכלל ריבועים וזה לא ממש מפריע לי

הכריש בקרייסלר
17-07-08, 13:06
תעבוד פעמיים בשבוע על בטן שלוש סטים כל פעם זה שטויות ואתה תתרגל לזה וכשהתוצאות יהיו ממש טובות תהפוך את זה לפעם בשבוע,צריך לעבוד על הבטן נכון שזה הרבה תלוי באחוזי שומן אבל התרגילים יותר מבליטים אותה וזה חשוב.

eyalamzleg
17-07-08, 13:29
תעבוד תאמין לי שזה חשוב ע"מ לשמור על הגב והיציבות , בגדול אני יכול להגיד לך שלא סתם זה נמצא שם ויש סיבה לכך שזה שם אז נצל את זה ותשקיע.

צודק:diractor:

The Sun
17-07-08, 16:05
חשוב, לא מזניחים אף שריר.
שים לב רק שאתה לא מבזבז ומשקיע יותר מדי זמן בעבודה על בטן: 6-7 סטים בשבוע יספיקו.

ArschGesicht
17-07-08, 17:08
אם חשוב לעבוד? כן
אם צריך לתת תרגילים 'אקסטרניים'? לא... מספיקים לי המורכבים
אין לי כוח לבטן

Dubano
17-07-08, 18:16
תגידו... לעבוד על בטן זה חשוב? הרי בטן זה לא שריר שגודל נכון? (תקנו אותי אם אני טועה) אלא רק מתחזק...

אז עם אני בחיטוב ואני יעבוד על בטן זה לא מה שיקדים לי את "הניצוצות" של הקוביות בבטן נכון?

הכוונה שלראות את הקוביות זה רק עניין של אחוזי שומן... נכון?

זה הדבר הכי מטומטם ששמעתי

קח את זה כעובדה שרירי השלד של הגוף בנויים אותו דבר
כלומר שלוקח להם אותה כמות זמן להתאושש ואותם סיכויים לגדול...

אהה ודרך אגב האימונים לא אמורים ליהיות שונים בין חיטוב למאסה, ההבדלים אמורים ליהיות רק בתזונה...

reshos123
18-07-08, 17:38
אל תזניח אף שריר אף פעם ולא בהכרח מטעמי אסתטיקה

joker1
18-07-08, 18:28
תשמע אם אתה עושה תרגילים מורכבים כמו דדליפט וסקאווט לפי דעתי מיותר לעבוד בטן אולי אולי פעם ב... בשביל הכיף או פעם בשבוע כמה סטים

כן אני הפסקתי עם בטן בגלל שעם המורכבים שאני עושה, אז ניסיתי להשתגע עם 3 סטים לבטן ולא יכלתי להתאמן חצי שבוע בגלל זה.

לדעתי תרגילים מורכבים עובדים מספיק.
אולי סט בשבוע.