PDA

צפה בגרסא המלאה : עיתוי השימוש בשורפי השומן

nirbj
17-07-08, 19:23
אז ככה בדרך כלל אני קם בשעה 04:30 לפנות בוקר, עושה הליכה של 45 דקות , חוזר אוכל, נח שעה ואז הולך למכון הכושר ומתאמן עוד שעה.

נכון לעכשיו אני בתקופת חיטוב ומשתמש בשורף שומן (כדורים). השאלה שלי מהו העיתוי הכי טוב

לדעתכם להשתמש בכדורים הללו ?

אוה מאוד לכל מי שיענה לשאלה. :o

shai224
17-07-08, 20:19
מה הכוונה עיתוי ? תסביר?

Big_Hand
17-07-08, 21:02
אתה בכלל שומר על תזונה נכונה?
לפי איך שאתה מתאר את הפעילות הגופנית שלך, נשמע כאילו אתה קם וישר יוצא להליכה, בלי ארוחת בוקר?

senate
17-07-08, 21:04
איזה שורף שומן ?

וזה לא טוב שאתה הולך על קיבה ריקה, הגוף רעב ונימצא במצב "חיסכון" ושורך לך פחות קלוריות בעיתוי הזה

תכניס משהו קל לקיבה ואחרי כמה דקות צא להליכה ושתחזור תשלים לך את הארוחה.

חוצמזה, זה סבבה לדעתי מה שאתה עושה.

nirbj
17-07-08, 21:04
קם ב 04:30 שותה שייק ואוכל פרי, נח חצי שעה ויוצא להליכה.

חוזר מההליכה אוכל ארוחת בוקר, נח ואז מתאמן.

ואן דאם
17-07-08, 21:31
בוקר.
לפני אימון .

nirbj
17-07-08, 21:40
לפני איזה אימון, הליכה או משקולות

MagneZium
17-07-08, 21:56
אפשר לישאול למה אתה קם כול כך מוקדם? ומתי אתה הולך לישון?זה בגלל העבודה שאתה רוצה להספיק להתאמן לפני העבודה?
בכול מקרה כדור 1 איך שאתה קם על בטן ריקה 15 דקות אחריזה שייק +בננה(עדיף מתפוח מכיון הסיבים שיש בתפוח ותחושת האי נוחות בבטן לפני ריצה בנננה תתעקל יותר מהר )
כמה זמן לוקח לך ההפרש שבין האימון אירובי לבין האימון שבחדר כושר?
עם עובר את ה3 שעות אפשר כדור 1 גם לפני האימון משקולות עם לא תקח עוד כדור 1 במשך היום חצי שעה לפני האוכל רק תוודא שאתה לוקח את הכדור 6 שעות לפני שאתה רוצה ללכת לישון
רוצה ללכת לישון ב10? תכח את הכדור מקסימום עד 4 בצהריים
תראה איך משפיעה אלייך
כמו כן אתה יכול לקחת גם 2 כדורים שאתה קם(לפחות 4-5 ימים מאז שהגוף התרגל לכדור 1 בבוקר)
אפשר רק לדעת על איזה שורף שומן אנחנו מדברים?

nirbj
17-07-08, 22:09
תודה רבה לך על התשובה המפורטת מגנזיום ולענייננו :

1. אני קם מוקדם בבוקר מאחר ואני הולך לעבוד מוקדם בסביבות השעה 09:00-10:00 (תלוי) ולכן אני רוצה
להספיק לרוץ ולהרים משקולות.
2. אני הולך לישון בסביבות השעה 22:00.
3. basic cuts של חברת designer stackables (בן דוד שלי התרשם מהכדורים לטובה והמליץ לי עליהם)
בנוסף יש לי את הליפו אבל אני אחכה עם זה כאשר אני אגיע לשלב חיטוב מתקדם.

פאראמדיק
17-07-08, 22:41
תודה רבה לך על התשובה המפורטת מגנזיום ולענייננו :

1. אני קם מוקדם בבוקר מאחר ואני הולך לעבוד מוקדם בסביבות השעה 09:00-10:00 (תלוי) ולכן אני רוצה
להספיק לרוץ ולהרים משקולות.
2. אני הולך לישון בסביבות השעה 22:00.
3. Basic cuts של חברת designer stackables (בן דוד שלי התרשם מהכדורים לטובה והמליץ לי עליהם)
בנוסף יש לי את הליפו אבל אני אחכה עם זה כאשר אני אגיע לשלב חיטוב מתקדם.

דבר ראשון, כל הכבוד על ההשקעה!
הארובי בבוקר על קיבה ריקה זה הדבר הכי טוב (מלבד תזונה כמובן) שתעשה למען החיטוב שלך - אל תקח לא שייק ולא פרי לפני. צא, עשה ארובי ואז קח שייק ותאכל.
לגבי השורף שומן, קח אותו לפני אימון המשקולות.

בהצלחה,

פאראמדיק
17-07-08, 22:51
אפשר לישאול למה אתה קם כול כך מוקדם? ומתי אתה הולך לישון?זה בגלל העבודה שאתה רוצה להספיק להתאמן לפני העבודה?
בכול מקרה כדור 1 איך שאתה קם על בטן ריקה 15 דקות אחריזה שייק +בננה(עדיף מתפוח מכיון הסיבים שיש בתפוח ותחושת האי נוחות בבטן לפני ריצה בנננה תתעקל יותר מהר )
כמה זמן לוקח לך ההפרש שבין האימון אירובי לבין האימון שבחדר כושר?
עם עובר את ה3 שעות אפשר כדור 1 גם לפני האימון משקולות עם לא תקח עוד כדור 1 במשך היום חצי שעה לפני האוכל רק תוודא שאתה לוקח את הכדור 6 שעות לפני שאתה רוצה ללכת לישון
רוצה ללכת לישון ב10? תכח את הכדור מקסימום עד 4 בצהריים
תראה איך משפיעה אלייך
כמו כן אתה יכול לקחת גם 2 כדורים שאתה קם(לפחות 4-5 ימים מאז שהגוף התרגל לכדור 1 בבוקר)
אפשר רק לדעת על איזה שורף שומן אנחנו מדברים?

סתם הערה כדרך אגב - לעולם אל תמליץ על מינונים לפני שאתה יודע על איזה מוצר מדובר.

ולגבי ידידנו השואל, לא המלצתי על נטילת שורף השומן בבוקר לפני הארובי מאחר וחלק גדול מפעילות שורפי השומן הוא הפעלת המערכת האדרנרגית, משמע יותר אדרנלין מופרש למחזור הדם, משמע הדופק מואץ, ל"ד עולה ובנוסף פעילות אירובית -> יכול להוביל לכשל לבבי.
לכן, מאחר ואין אנו מכירים אותך ואת אורח חייך ממליץ אני שתיקח את שורף השומן לפני אימון המשקולות.

ironman
17-07-08, 22:53
מה שאני עשיתי שנה שעברה שורף שומן על קיבה ריקה על הבוקר (אפדרין+קפאין:emb1:)
אפילו מתפנן לי על קפה שחור גם ככה חצי שעה שיתחיל לעבוד העסק ואז חצי סקופ מי גבינה לשמור על השריר שאתה מרוקן בריצה וי'אלה לדרך :7:
עבד מצוין התחטבתי כמו שבחיים שלי לא היתי חטוב וגם במהירות יותר רבה ירדתי באחוזי שומן.
תענוג בלי חולצה בים וכל הזקנות החרמניות על הבוקר מסתכלות.

ArschGesicht
17-07-08, 23:37
מה שאני עשיתי שנה שעברה שורף שומן על קיבה ריקה על הבוקר (אפדרין+קפאין:emb1:)
אפילו מתפנן לי על קפה שחור גם ככה חצי שעה שיתחיל לעבוד העסק ואז חצי סקופ מי גבינה לשמור על השריר שאתה מרוקן בריצה וי'אלה לדרך :7:
עבד מצוין התחטבתי כמו שבחיים שלי לא היתי חטוב וגם במהירות יותר רבה ירדתי באחוזי שומן.
תענוג בלי חולצה בים וכל הזקנות החרמניות על הבוקר מסתכלות.

איך אתה יכול להשוות שורף שומן לאפדרין בכלל..
ושהבחור לא יקרא את זה ויחשוב שאפדרין זה קסם למה זה יכול להרוג אם יש לו בעיות בריאותיות \ מינונים גבוהים

shahar-king
18-07-08, 00:11
הדבר היחידי שהשורפי שומן האלה שורפים זה כסף!!!
בכל מיקרה אמורים לקחת לפני פעילות גופנית או בבוקר

MagneZium
18-07-08, 01:16
סתם הערה כדרך אגב - לעולם אל תמליץ על מינונים לפני שאתה יודע על איזה מוצר מדובר.

ולגבי ידידנו השואל, לא המלצתי על נטילת שורף השומן בבוקר לפני הארובי מאחר וחלק גדול מפעילות שורפי השומן הוא הפעלת המערכת האדרנרגית, משמע יותר אדרנלין מופרש למחזור הדם, משמע הדופק מואץ, ל"ד עולה ובנוסף פעילות אירובית -> יכול להוביל לכשל לבבי.
לכן, מאחר ואין אנו מכירים אותך ואת אורח חייך ממליץ אני שתיקח את שורף השומן לפני אימון המשקולות.
זה בסדר לא ציפיתי שהוא יגיד לי שהוא לוקח dnp או איזה t3
בסך הכול עוד אחד מהצעצועים שמוכרים היום בשוק
קצת קפאין קצת תה ירוק וטיפונת סנפירין לא משהו מיוחד רוב התוספים האלו הייצרנים ימליצו על 1-2 בבוקר 1-2 לפני אימון זה הקלאסי אין מה לעשות ולא חשוב איזה צעצוע הוא לוקח כול עוד זה חוקי.

nirbj
18-07-08, 05:53
:clap::clap::clap::clap:ח'ברה תודה רבה על התגובות ושיתוף הפעולה.:clap::clap::clap:

shahar-king
18-07-08, 06:45
:clap::clap::clap::clap:ח'ברה תודה רבה על התגובות ושיתוף הפעולה.:clap::clap::clap:
לך ת*זד**ן

YONI
18-07-08, 06:58
דבר ראשון, כל הכבוד על ההשקעה!
הארובי בבוקר על קיבה ריקה זה הדבר הכי טוב (מלבד תזונה כמובן) שתעשה למען החיטוב שלך - אל תקח לא שייק ולא פרי לפני. צא, עשה ארובי ואז קח שייק ותאכל.
לגבי השורף שומן, קח אותו לפני אימון המשקולות.

בהצלחה,

אין מה להוסיף מעבר לזה...