PDA

צפה בגרסא המלאה : פלסטינאים: "הנשק שקיבלנו יופנה נגד ישראל"

OMRI-TURBO
28-12-06, 14:20
http://www.ynet.co.il/ws.gif

ועדות ההתנגדות: "הנשק שהגיע יופנה נגד ישראל"

דובר הארגון, מוחמד עבד אל ע'אל, מבטיח בשיחה עם ynet: "נראה לישראלים בקרוב מאוד את הנשק שהעבירו בימים האחרונים למשמר הנשיאותי ולמנגנוני הביטחון כשהוא מופנה לעבר הכיבוש". לטענתו, "לפחות שליש מכוח האדם במנגנונים הממשלתיים השונים הם חברים בארגוני ההתנגדות, והנשק יגיע משם אלינו"
אנחנו מבטיחים להראות לישראלים בקרוב מאוד את הנשק שהעבירו בימים האחרונים למשמר הנשיאותי ולמנגנוני הביטחון כשהוא מופנה כלפי הכיבוש", כך אומר היום (ה') מוחמד עבד אל ע'אל, דובר ועדות ההתנגדות.

ע'אל התייחס להעברת אלפי רובים ואמצעי לחימה אמש ממצרים לרצועת עזה. המשלוח, שכלל בעיקר רובים, נעשה באישור ובתיאום עם ישראל. על פי הדיווחים, אמצעי הלחימה מיועדים עבור המשמר הלאומי הפלסטיני ולא לחברי הארגונים.

על פי ע'אל, "בכל מנגנוני הביטחון הפלסטינים, כולל במשמר הנשיאותי, ישנם פעילים הנמנים על כל הארגונים הפלסטינים, ובכלל זה הארגון שלנו, החמאס ועל יתר הארגונים". לדבריו, חלק גדול מן הנשק שנמצא במנגנונים מגיע לארגונים הפלסטינים, בין באמצעות אנשיהם שבמנגנונים, ובין אם באמצעות קנייתו מאנשי ביטחון פלסטינים.
עבד ע'אל אומר כי הצעד הישראלי של העברת נשק לכוחותיו של אבו מאזן לא יופנה במאבק הארגונים: "אנו מבטיחים שלא ייעשה בו שימוש לצורך מלחמת אזרחים, כי אם אנו מבטיחים שהנשק החדש והמבריק הזה יגיע בחלקו לארגוני ההתנגדות והוא יופנה כלפי הכיבוש והאויב הציוני".

בתשובה לשאלה האם יש לארגונים חדירה ורגל באמצעות פעילים המשרתים במנגנונים הרשמיים, אמר ע'אל: "בכל המנגנונים, ובכלל זה במשמר הנשיאותי, שום צעד ואף מידע אינו נשאר רחוק מאיתנו ומידיעתנו. לנו, לחמאס ולארגונים האחרים יש פעילים רבים בכל המנגנונים. אגיד לך יותר מזה, לפחות שליש מכוח האדם במנגנונים השונים הם חברי בארגוני ההתנגדות, ובאחד המנגנונים היותר חשובים חצי מכוח האדם שייך לארגוני ההתנגדות".

עבד ע'אל אומר כי כבר בשלב התוכניות ותחילת האימונים בחודשים האחרונים של המשמר הנשיאותי קיבלו הארגונים שעל הכוונת, ובפרט ארגון החמאס, מידע על האימונים ועל התוכניות, "וכן גם פרטים לגבי הנשק שמגיע, ובכלל זה המשלוח האחרון שבשעות הקרובות אנו נעמוד על אמיתות הדיווח בנושא".

לדבריו, "אלי באופן אישי הגיע קצין מהמשמר הנשיאותי, ציין בפני שלו ולמקורביו אין שום קשר לעימות שאירע לאחרונה בין אנשי המשמר לבין החמאס, וכך הרבה דברים שקורים בתוך המנגנונים קורים תחת שליטה ובקרה שלנו".
עבד ע'אל הבטיח לסיום כי "אויביי העם הפלסטיני לא ידחפו אותו למלחמה: "למרות מה שנראה לאחרונה כמלחמת אזרחים, בסופו של דבר אנחנו וכל הארגונים והרוב המכריע של מנגנוני הביטחון נמצאים באוניה אחת, במאבק נגד הכיבוש".

לדבריו, "לא רק אנשי ביטחון מן השורה, גם חלק גדול מהקצינים במנגנונים הם פעילים בארגונים, בין אם באופן גלוי, בין אם באופן נסתר. כך שהנשק הזה שאנחנו מודים לישראל על שיגורו, מהר מאוד יגיע אלינו ויעשה בו שימוש במלחמה נגד הכיבוש".

-----------------------------------------------------------
עד מתי נעביר לרוצחים שלנו נשק, עד מתי?

Nadav19
28-12-06, 14:24
http://www.ynet.co.il/ws.gif

עד מתי נעביר לרוצחים שלנו נשק, עד מתי?

זה לא אנחנו, זה ראשי הממשלה המטומטמים שצריך להאכיל אותם ציאניד.

NIRAN
28-12-06, 14:25
אני פשוט לא מבין מה קורה בישראל...
אין לי מילים, לא שווה להיות קרבי כבר... סתם נמות באיזה קרב מטומטם מהרובים שלנו...

Bodybuilder
28-12-06, 14:29
נשק שלו ! שיכניס אותו לתחת את הנשק שלו חחחחחח
את מי זה מעניין http://www.atraf-f.net/or/images/icons/icon10.gif מעניין את סבטא שלי אולי ? חחח
במקום לפרסם פה שטויות תתחיל להגיב בפורום אימונים ו תזונה ותוספים :)
חחחחח מה זה פה ? עשינו מהפורום הזה "פורום פיטפותים וחפירות")
בלי להליב ...
במקום לקדם את הענף ספורט הזה בישארל ולעזור לנובים שלא מבינים שום דבר בעסק אנכנו יושבים בדיבורים כללי וחופרים בורות ... כמה אפשר ?
מה איכפת לי מפלסטינים ? שיהיו בריאים גם הם וגם אנגנו :)

סליחה עם פגעתי ... אמרתי את דעה שלי !

חוץ מזה : אולמרט פרץ וחלוץ - שווים ל פלוץ ...
נמאס מהם כבר לפעמים זה נראה שהם בצד של האיבים שלנו חחחחח

OMRI-TURBO
28-12-06, 14:29
זה לא אנחנו, זה ראשי הממשלה המטומטמים שצריך להאכיל אותם ציאניד.

כן ,הכוונה באנחנו זה ראש הממשלה, כי הממשלה מייצגת את הציבור לפי החוק. האחריות היא עלינו...

OMRI-TURBO
28-12-06, 14:36
את מי זה מעניין http://www.atraf-f.net/or/images/icons/icon10.gif מעניין את סבטא שלי אולי ? חחח
בלי להליב ...
במקום לקדם את הענף ספורט הזה בישארל ולעזור לנובים שלא מבינים שום דבר בעסק אנכנו יושבים בדיבורים כללי וחופרים בורות ... כמה אפשר ?

סבבה אמרת, עכשיו תשמור את הדעות שלך לעצמך מהיום, אני לא הולך לנהל איתך דיון על זה. אמרת את דעתך, יפה מאוד, שלום.

בלי להעליב אתה הבור הכי גדול שניתקלתי בו עד היום, אתה לא יודע לכתוב, לא יודע את השפה, לא מעניין אותך מה קורה במדינה הזאת, מה אתה עושה פה בכלל? יש לנו בעיית קיום כאן, אם לא שמת לב, אנחנו לא ברוסיה כאן, הארץ הזאת מהקמתה נלחמת להישרדות שלה! אין לך שום חלק בזה ואתה לא יודע מזה לשרוד בכלל כיון שלא היית בצבא, ההורים שלך לא היו בצבא, אתה לא ציוני, ואפילו לא נתקלת באנטשימיות בגולה כיון שאינך יהודי. אז בטח שלא יעניין אותך מה שקורה במדינה הזאת כי אתה לא מחובר לכלום שקורה כאן, העם הזה נמצא במלחמת קיום אם לא שמת לב. לפחות תן כבוד למדינה שאתה חי בב ותנצור את הלשון שלך.
אנשים מתים כל יום בשביל המדינה הזאת, אנשים קורעים את התחת בשירות צבאי,יש לך מושג כמה חיילים נהרגו בשביל הגנה על המדינה? יש לך מושג כמה נפגעי טרור יש כאן? תצא מהבועה שלך בן אדם, או שלפחות תן כבוד למקום שאתה חי בו ותנצור את הלשון שלך.

Der Metzgermeister
28-12-06, 14:41
אני לא מאמין עד כמה אולמרט יכול להיות מטומטם
והמדינה שלנו עוד יותר שהיא בחרה אותו!

OMRI-TURBO
28-12-06, 14:45
אני לא מאמין עד כמה אולמרט יכול להיות מטומטם
והמדינה שלנו עוד יותר שהיא בחרה אותו!

אנחנו בחרנו אותנו. אנחנו=הציבור.
זה נקרא דמוקרטיה יצוגית,זאת אומרת שהעם בוחר מנהיג שייצג אותו בכנסת. בניגוד לדמוקרטיה ישירה שאין היום בעולם שאומרת שהעם עצמו משתתף בהחלטות המדינה.

Der Metzgermeister
28-12-06, 14:46
אנחנו בחרנו אותנו. אנחנו=הציבור.
זה נקרא דמוקרטיה יצוגית,זאת אומרת שהעם בוחר מנהיג שייצג אותו בכנסת. בניגוד לדמוקרטיה ישירה שאין היום בעולם שאומרת שהעם עצמו משתתף בהחלטות המדינה.

מדינה = עם

זה מה שהכוונתי.
בתור ראש עיריית ירושלים הוא היה פשוט אידיוט ועכשיו הוא הוכיח שהוא בכלל לא השתנה אלה נהייה יותר אידיוט

OMRI-TURBO
28-12-06, 14:47
אומרים שהוא היה סוכן נדל"ן מצויין.... זה כן.:jockey:

Bodybuilder
28-12-06, 14:47
עומרי אמרתה הרבה דברים והכול בלי קשר !

1)ברוסיה החיים הם הרבה יותר קשים
2)האורים שלי באמת לא אלכו לצבא ביגלל שלא היה להם זמן לזה http://www.atraf-f.net/or/images/icons/icon8.gif
אבא שלי מגיל 17 עבד כמו חמור בגרוזיה בכול עבודה אפשרית כדי שאמא שלו אח והאחיות שלו לא ימותו מרעב !
3)אתה בכלל יודע מה זה חיים קשים ? אתה היתה פעם במצב שאין לך מה לאכול בבית ?
אתה סבלתה 9 שנים ופחדתה לישון בבית שלך ביגלל שיכולים לבוא אליך ליבשור את הדלת ולחתוך לך את הראש ? עם לא , אז אני והאורים שלי כן ! 9 שנים שלמים שגרנו בגרוזיה !!!
אתה יודע מזה 9 שנים בלי חשמל ? אין לא רק מחשב "אין מנורה" כי אין חשמל אין כסף !!!!!!!!!!!!!!! אין כלום זה החיים אח שלי ואיפה שאתה גר אחשיו אחי זה גן עדן !
כול שבועיים היו רוצחים מישהו בשכונה שאנכנו גרנו בא כול הזמן הייו חוטחים למישהו את הצוואר

אז עשה לי טובה אל תדבר יותר מדי ! ואל תזכיר את החילים שמתים במילחמה כי אולי גם אני כשאני יהיה חיל ימות בישויל הארץ הזאת http://www.atraf-f.net/or/images/icons/icon8.gif

ואכי חשוב תפסיק להיתלונן ! כמו שאמרתי את חי כמו מלך בגן עדן

meni32
28-12-06, 14:48
זה פשוט בלתי נתפס.
זה כאילו אתה עומד מול מחבל...לך יש נשק...לו אין.
אתה נותן לו את הנשק..."קח...תהרוג אותי."
חחח זה מגוחך ברמות.
בשביל מה בכלל הפלשתינים צריכים נשק?
חוץ מלהשתמש בו נגדנו, איזה עוד שימוש יש להם בנשק?
זה טמטום לא נורמלי.

OMRI-TURBO
28-12-06, 14:51

2)האורים שלי באמת לא אלכו לצבא ביגלל שלא היה להם זמן לזה http://www.atraf-f.net/or/images/icons/icon8.gif
אבא שלי מגיל 17 עבד כמו חמור בגרוזיה בכול עבודה אפשרית כדי שאמא שלו אח והאחיות שלו לא ימותו מרעב !
אתה סבלתה 9 שנים ופחדתה לישון בבית שלך ביגלל שיכולים לבוא אליך ליבשור את הדלת ולחתוך לך את הראש ? עם לא , אז אני והאורים שלי כן ! 9 שנים שלמים שגרנו בגרוזיה !!!
אז עשה לי טובה אל תדבר יותר מדי ! ואל תזכיר את החילים שמתים במילחמה כי אולי גם אני כשאני יהיה חיל ימות בישויל הארץ הזאת http://www.atraf-f.net/or/images/icons/icon8.gif

זה לא קשור, לא אמרתי שהיו לך חיים קלים, אמרתי שאין לך כל רגשי הזדהות עם מה שקורה במדינה כיוון שאינך מעורב בה בשום דרך. אין לך מה להעלב זאת המציאות. וההודעה שלך שרשמת באמת משקפת את זה "למי איכפת שבליון וחצי מוסלמים רוצים להכחיד אותנו, למי איכפת בכלל מטרור ובעיות הקיום של העם היהודי והמדינה הציונית, צריך לאכול חלבון!!! "
עכשיו אני מודיע לך חד משמעית, בפורום הזה, אם אתה לא רוצה להשתתף בדיון אל תשתתף, נקודה. אתה לא תגיד לאף חבר פורום באיזה דיון הוא ישתתף, אתה תחליט לגבי עצמך. האם אני מובן? אני לא רוצה לראות יותר שום הודעה כזאת, אם לא מתאים לך להשתתף אל תשתתף נקודה, ואני לא הולך לנהל איתך דיון על זה , הנושא סגור.

OMRI-TURBO
28-12-06, 14:56
זה פשוט בלתי נתפס.
זה כאילו אתה עומד מול מחבל...לך יש נשק...לו אין.
אתה נותן לו את הנשק..."קח...תהרוג אותי."
חחח זה מגוחך ברמות.
בשביל מה בכלל הפלשתינים צריכים נשק?
חוץ מלהשתמש בו נגדנו, איזה עוד שימוש יש להם בנשק?
זה טמטום לא נורמלי.

זה כל כך מגוחך, אתה יודע מה הבעיה? הפערי תפיסה בין העולם המערבי למוסלמי. זאת אומרת, מנסים להתמודד עם תרבות אחרת שהיא לא מערבית בשום דרך, בשיטות מערביות נטו, זאת אומרת דמוקרטיה,חתימה על ניירות שלא שווים אפילו לנגב את התחת איתם, חימוש של ארגונים שאנחנו אמורים לבטוח בהם וכו'.
זה בדיוק הכשלון בעיראק של האמריקאים!
הבעיה היא בפערי התפיסה שלנו ושל העולם המערבי.
ההיגיון שלנו אומר כאנשים שחיים בחברה מערבית, שאנחנו צריכים לחמש את אבו מזן ואת המשמר שלו, כיון שהם השלטון שם. אנחנו שוכחים שהם וכנופיות הטרור בעצם אחים, ומה שמשותף להם זה הכיבוש והאוייב הציוני.
לצורך העניין האוייב הציוני אפילו איחד שיעים וסונים, ואפילו איחד את האוייבים הכי גדולים בהיסטוריה, הערבים והפרסים.

SuzukiR
28-12-06, 15:37
עומרי תישמע אני חושב שאתה צריך לחשוב על קריריה בתחום הפוליטקה כי אתה לא כמו רוב האנשים שם

אתה אידאליסיט באמת עומרי

תחשוב על זה אם אתה רציני בעניין ומחפש פעילים חח אני בפנים :)

The Iron Man
28-12-06, 15:47
עומרי אולמרט הזה כבר עלה לי על העצבים
הוא הורס את המדינה במו ידיו!!!
זה פשוט מעצבן לראות איך מנהיג שלנו גורם למוות בעקיפין
ע''י מכירת נשק לטרוריסטים מה קשה לו להביןןן הם רוצחים ועם רוצחים לא עושים משא ומתן!!!

Johnny
28-12-06, 15:47
המון פוליטיקאים מתחילים כאידאליסטים.

עומרי, הפתרון שלך לא פשוט כפי שהצגת אותו. דמוקרטיה ישירה? תעשה טובה זו תשובה של ילד שרק למד את המושג. אם כל העם ישתתף בסוגיות מדיניות אתה יודע מה יקרה פה? הרוב יחליט, זה דבר ראשון. דבר שני, 90 אחוז מהמדינה לא מוסמכת ולא יודעת חצי ממה שצריך לדעת בשביל להחליט החלטות מדיניות וצבאיות מפאת חוסר מידע (לא שהרמטכל, שר הבטחון וראש הממשלה עושים עבודה יותר טובה).

אנחנו לא יכולים לפתור את הבעיה, ובטח לא ארה"ב (חבורה של אידיוטים). הפתרון צריך להגיע מהפלשתינאים, כמה מייאש זה נשמע. קח דוגמה, אטא טורק בתורכיה, עלה לשלטון, הוציא את השיחות הפוליטיות מחוץ לחוק בכותלי המסגדים! והוריד לכולם את הזקנים. בגלל זה כיום אנחנו כישראלים יכולים לנסוע לנופש בתורכיה ולא לפחד יותר מדי.
עזוב את העובדה שהוא היה שיכור :)

shahaflol
28-12-06, 15:51
אני פשוט לא מאמין על הממשלה המטומטמת שלנו. פשוט לא ייאמן, מתי כבר נלמד מהטעויות שלנו???? זו לא הפעם הראשונה, ולצערי, גם לא הפעם האחרונה שאנחנו מביאים להם נשק.
כל פעם מחדש אני מתעצבן על הממשלה האימפוטנטית שלנו שכל מה שהיא עושה זה רק להזיק למדינה ולתת עוד כלים לערבים על מנת להשמיד אותנו.

TZAHI10
28-12-06, 15:51
אני לא מאמין שזה שוב פעם קורה.. אני אמנם אדם בעל רוח שמאלנית.. אבל לאט לאט הבנתי
שאיאפשר לעשות שלום עם מי שלא רוצה לעשות שלום ואפילו מנסה להערים עלינו בכל פעם ופעם ולא מראה רצינות. ..הצבעתי בשרון אחרי זה בקדימה ועכשיו שזה לא עוזר כניראה אצטרך להצביע בליברמן

shahaflol
28-12-06, 15:53
המון פוליטיקאים מתחילים כאידאליסטים.

עומרי, הפתרון שלך לא פשוט כפי שהצגת אותו. דמוקרטיה ישירה? תעשה טובה זו תשובה של ילד שרק למד את המושג. אם כל העם ישתתף בסוגיות מדיניות אתה יודע מה יקרה פה? הרוב יחליט, זה דבר ראשון. דבר שני, 90 אחוז מהמדינה לא מוסמכת ולא יודעת חצי ממה שצריך לדעת בשביל להחליט החלטות מדיניות וצבאיות מפאת חוסר מידע (לא שהרמטכל, שר הבטחון וראש הממשלה עושים עבודה יותר טובה).

אנחנו לא יכולים לפתור את הבעיה, ובטח לא ארה"ב (חבורה של אידיוטים). הפתרון צריך להגיע מהפלשתינאים, כמה מייאש זה נשמע. קח דוגמה, אטא טורק בתורכיה, עלה לשלטון, הוציא את השיחות הפוליטיות מחוץ לחוק בכותלי המסגדים! והוריד לכולם את הזקנים. בגלל זה כיום אנחנו כישראלים יכולים לנסוע לנופש בתורכיה ולא לפחד יותר מדי.
עזוב את העובדה שהוא היה שיכור :)

לא נראה לי שהוא הציג את הדמוקרטיה הישירה כפתרון

OMRI-TURBO
28-12-06, 15:55
עומרי תישמע אני חושב שאתה צריך לחשוב על קריריה בתחום הפוליטקה כי אתה לא כמו רוב האנשים שם

אתה אידאליסיט באמת עומרי

תחשוב על זה אם אתה רציני בעניין ומחפש פעילים חח אני בפנים :)

תודה, אני לא הטיפוס לפוליטיקה, ממש נוגד את האופי שלי, אבל אני אוהב את מדע המדינה ואת כל מה שקשור לאדיאולוגיה, אתה חושב שהחברי כנסת מבינים בזה משהו? הם אומרים מה שאנשים מהתחום של מדע המדינה כותבים להם.אומרים להם בדיוק מה להגיד ומנסחים להם הכל. גם המצע שלהם לא מנוסח לבד,לכל דבר יש מומחים שרושמים להם הכל.

Johnny
28-12-06, 15:56
אם לא אז אל תתייחס עומרי :)
חוץ מזה, אין מה לעשות, לא צריך להאשים יותר מדי את הממשלה, העובדה שאנחנו מטומטמים מספיק לתת לטמבל כמו אולמרט להיות ראש ממשלה, ועוד אחרי שהוא הראה לנו כמה שהוא מתפקד כראש עיר בירושלים (פשוט תת רמה).

VoRteX
28-12-06, 15:57
האם קיים בכלל האדם שיכול לנהל את המדינה הזו?
המצב פה על הפנים מאז שאריק עזב אותנו (וכלי תקוות שהוא יחזור)

slim shady
28-12-06, 15:58
בלי להליב ...

חוץ מזה : אולמרט פרץ וחלוץ - שווים ל פלוץ ...
נמאס מהם כבר לפעמים זה נראה שהם בצד של האיבים שלנו חחחחח

*סבתא...
*פיטפוטים..
*אנחנו...
*אם...

אתה יודע מזה 9 שנים בלי חשמל ? אין לא רק מחשב "אין מנורה" כי אין חשמל אין כסף !!!!!!!!!!!!!!! אין כלום זה החיים אח שלי ואיפה שאתה גר אחשיו אחי זה גן עדן !
כול שבועיים היו רוצחים מישהו בשכונה שאנכנו גרנו בא כול הזמן הייו חוטחים למישהו את הצוואר

ואכי חשוב תפסיק להיתלונן ! כמו שאמרתי את חי כמו מלך בגן עדן

*אמרת...
*ההורים...
*הלכו...
*סבלת...
*פחדת...
*אם...
*עכשיו...
*בה..
*חותכים..
*בשביל..
*הכי...

עכשיו למה שאמרת....אתה מגזים...תגיד לי...אם בנאדם לא סבל כל החיים שלו לא נקטעה לו רגל והוא לא צמח אז הוא לא יכול להתלונן על המצב...הוא לא יכול להעביר ביקורת..??
מה שציינת בהודעה הראשונה היה טיפשי...אם אתה לא מתעניין במה שרשום בפוסט אל תגיב...!!
כל אחד יעשה מה שבראש שלו ולא זכור לי שצריך לבקש רשות ממישהו מה לרשום...(במיוחד כשמדובר במנהל של הפורום)...

אני פשוט לא יודע מה נהיה עם המדינה הזאת...מה השלב הבא...??...מתנת סנטה קלאוס פצצת אטום מהמלאי של ישראל...???....משהו צריך לעשות "ערוך" ולשנות את כל הממשלה הדפוקה הזאת!!!!:diractor:

OMRI-TURBO
28-12-06, 15:58
[quote=Johnny].

לא זכור לי שהצעתי את הפתרון של דמוקרטיה ישירה,כל מה שעשיתי זה הצגתי את הדמוקרטיה הייצוגית ואמרתי מזה דמוקרטיה ישירה.

אנחנו לא יכולים לפתור את הבעיה, ובטח לא ארה"ב (חבורה של אידיוטים). הפתרון צריך להגיע מהפלשתינאים, כמה מייאש זה נשמע.

נכון,בגלל זה אמרתי שארה"ב נכשלה בעיראק.

Gil-G
28-12-06, 15:59
הבעיה בארץ הזאת מסובכת מידי בשביל בן אדם
אני לא רואה שום דרך שאפשר לפתור את הבעיה המדינית הזאת

OMRI-TURBO
28-12-06, 15:59

גם אריק התחרפן בשנה האחרונה שלו.

shahaflol
28-12-06, 16:00
סלים שיידי, יש לו שם עוד כמה שגיאות כתיב

slim shady
28-12-06, 16:01
אני בעד לעזור לערבים...אני בעד למכור להם נשק...עזבו למכור...לתת מתנה..פצצות אטום...רק ככה נפתור את הבעיה....אולי ככה נקדים את מלחמת גוג ומגוג ועם ישראל ינצל מהר...אחרת זה פשוט מוות איטי ובייסורים...

סלים שיידי, יש לו שם עוד כמה שגיאות כתיב

אני לא יכול יותר אין לי כוח...סימנתי את העקריים...:s....

SiX PACK
28-12-06, 16:26
סבבה אמרת, עכשיו תשמור את הדעות שלך לעצמך מהיום, אני לא הולך לנהל איתך דיון על זה. אמרת את דעתך, יפה מאוד, שלום.

בלי להעליב אתה הבור הכי גדול שניתקלתי בו עד היום, אתה לא יודע לכתוב, לא יודע את השפה, לא מעניין אותך מה קורה במדינה הזאת, מה אתה עושה פה בכלל? יש לנו בעיית קיום כאן, אם לא שמת לב, אנחנו לא ברוסיה כאן, הארץ הזאת מהקמתה נלחמת להישרדות שלה! אין לך שום חלק בזה ואתה לא יודע מזה לשרוד בכלל כיון שלא היית בצבא, ההורים שלך לא היו בצבא, אתה לא ציוני, ואפילו לא נתקלת באנטשימיות בגולה כיון שאינך יהודי. אז בטח שלא יעניין אותך מה שקורה במדינה הזאת כי אתה לא מחובר לכלום שקורה כאן, העם הזה נמצא במלחמת קיום אם לא שמת לב. לפחות תן כבוד למדינה שאתה חי בב ותנצור את הלשון שלך.
אנשים מתים כל יום בשביל המדינה הזאת, אנשים קורעים את התחת בשירות צבאי,יש לך מושג כמה חיילים נהרגו בשביל הגנה על המדינה? יש לך מושג כמה נפגעי טרור יש כאן? תצא מהבועה שלך בן אדם, או שלפחות תן כבוד למקום שאתה חי בו ותנצור את הלשון שלך.

עמרי למה אתה תוקף אותו? הוא לא אמר שום דבר נגד המדינה ולא דיבר לא יפה...
מה שהוא בא לומר פה זה שלא מעניינת אותו הכתבה ואתה לכחת את זה לכיוונים אחרים והחלטת לתקוף, אולי בגלל שאתה מנהל ואולי בגלל שאתה כזה בנאדם... בכל אופן אני לא מבין למה צריך להיות תוקפני ולהגיד לבן אדם שהוא בור שלא יודע את השפה ולא מעניין אותו מה קורה במדינה.

אישית אני גם לא מבין למה אתה מעתיק כתבות של חדשות ומדביק אותם לפה אבל זוהי דעתי...
לא תחסום לי את המשתמש בעכבות מה שכתבתי פה אני מקווה...

Johnny
28-12-06, 16:34
וואלה סיקס פאק, מה עשית מעומרי דיקטטור שתיכף שולח אותך גם לגולג.

OMRI-TURBO
28-12-06, 16:41
עמרי למה אתה תוקף אותו? הוא לא אמר שום דבר נגד המדינה ולא דיבר לא יפה...
מה שהוא בא לומר פה זה שלא מעניינת אותו הכתבה ואתה לכחת את זה לכיוונים אחרים והחלטת לתקוף, אולי בגלל שאתה מנהל ואולי בגלל שאתה כזה בנאדם... בכל אופן אני לא מבין למה צריך להיות תוקפני ולהגיד לבן אדם שהוא בור שלא יודע את השפה ולא מעניין אותו מה קורה במדינה.

אישית אני גם לא מבין למה אתה מעתיק כתבות של חדשות ומדביק אותם לפה אבל זוהי דעתי...
לא תחסום לי את המשתמש בעכבות מה שכתבתי פה אני מקווה...

SIX PACK אם הייתי רוצה לחסום אותך הייתי עושה את זה אתמול שפתחת 2 שמות משתמשים מזוייפים SLIM SHADY ו-SMALL DICK.
כמו שאתה רואה אתה עדיין כאן, למרות שהייתי יכול להשהות אותך לצמיתות מהפורום בגלל זה.
אז בוא נדבר על כמה אני לא פיר מה דעתך?

אני חוזר מי שלא מעניין אותו שלא יגיב. כמו כל נושא אחר, אף אחד לא מכריח אנשים שלא מעניין אותם להיכנס.

SiX PACK
28-12-06, 16:44
לא וואלה דווכא התפלאתי עליך שלא חסמת אותי... בקשר ל- Slim Shady אין לי מוסג מי זה אולי אתה מתכוון ל SMoOoKER

Leo
28-12-06, 16:44
צריך לעשות כל דבר אפשרי כדי לפתור את ישראל מהפלסטינים , ולשחק את זה ברמה שלהם

או לתת להם מדינה ולנתק אותם סופית מישראל לתת לכל מי שרוצה פיצויים חד פעמיים וזכות ללכת לצמיתות לשטחים של הפלסטינים .

ולהרוס את איראן === רוב הטרור המוסלמי ידעך

OMRI-TURBO
28-12-06, 16:46
לא וואלה דווכא התפלאתי עליך שלא חסמת אותי... בקשר ל- Slim Shady אין לי מוסג מי זה אולי אתה מתכוון ל SMoOoKER

צודק טעות שלי,
עכשיו מה אתה אומר על זה?
עכשיו שכולם יודעים מה אתה שווה אולי זה הזמן להתנצל?
נתתי לך עוד הזדמנות למרות שעשית מעשה שפל ועברת על חוקי הפורום.
אני רואה שאולי הייתי צריך לעקוב אחרי חוקי הפורום אתמול ולהשעות אותך קיבינימט. אבל החלטתי לתת לך עוד הזדמנות ולא חשפתי את השם שלך אתמול, כניראה שלהתנהג בסדר עם אנשים זה לא הפתרון.

PoweRule
28-12-06, 16:47
אני לא מאמין שזה שוב פעם קורה.. אני אמנם אדם בעל רוח שמאלנית.. אבל לאט לאט הבנתי
שאיאפשר לעשות שלום עם מי שלא רוצה לעשות שלום ואפילו מנסה להערים עלינו בכל פעם ופעם ולא מראה רצינות. ..הצבעתי בשרון אחרי זה בקדימה ועכשיו שזה לא עוזר כניראה אצטרך להצביע בליברמן
למה אתה חושב שליברמן טוב יותר ?
להזכירכם, במוצאי שבת נפגש אולמרט עם אבו מאזן והבטיח הקלות. כמובן שכולכם תגידו שהוא דביל וכו.... אבל מה יש לכם להגיד שהממשלה ביום ראשון אישרה את ההקלות האלה פה אחד. אני חוזר פה אחד. ולהזכיר לכולם מי יושב בממשלה?

נכון, ליברמן...

SiX PACK
28-12-06, 16:50
צודק טעות שלי,
עכשיו מה אתה אומר על זה?
עכשיו שכולם יודעים מה אתה שווה אולי זה הזמן להתנצל?
נתתי לך עוד הזדמנות למרות שעשית מעשה שפל ועברת על חוקי הפורום.
אני רואה שאולי הייתי צריך לעקוב אחרי חוקי הפורום אתמול ולהשעות אותך קיבינימט. אבל החלטתי לתת לך עוד הזדמנות ולא חשפתי את השם שלך אתמול, כניראה שלהתנהג בסדר עם אנשים זה לא הפתרון.

על מה בדיוק להתנצל? פגעתי? קיללתי? על מה אתה רוצה שאני יתנצל זוהי דעתי. אין לי שום בעייה עם זה "שחשפת" אותי אני עדיין עומד אחרי מה שאמרתי... ואני יודע שיש הרבה אנשים שחושבים אחרת אבל זוהי דעתי... [חוץ מזה שחצי מהפורום הזה מלקקים לך תתחת] ושלא תבין לא נכון אין לי שום בעייה איתך אני לא מכיר אותך פשוט כשה לי לשמור דברים בבטן גם עם זה יעלה לי במשתמש...

OMRI-TURBO
28-12-06, 16:52
למה אתה חושב שליברמן טוב יותר ?
להזכירכם, במוצאי שבת נפגש אולמרט עם אבו מאזן והבטיח הקלות. כמובן שכולכם תגידו שהוא דביל וכו.... אבל מה יש לכם להגיד שהממשלה ביום ראשון אישרה את ההקלות האלה פה אחד. אני חוזר פה אחד. ולהזכיר לכולם מי יושב בממשלה?

נכון, ליברמן...

אפשר לבוא בתלונות על כל מנהיג, בטח שליברמן לא מושלם, אבל אין לנו ברירה אלא לבחור את המנהיג שהכי מתאים לנו.
ליברמן מכל הפוליטיקאים, קולע כמעט תמיד לאופי שלי והאידיאולוגיה שלי, לכן אני הולך לבחור בו. ברגע שלא נבחר אף אחד,ונישב כמו אזרחים אדישים בבית, לא נוכל להשפיע, ואז הסכנה של כל אחד מאיתנו כמובן, היא שייבחר מנהיג שבכלל לא קולע לתפיסת עולם שלנו ולאידיאולוגיה שלנו. לכן למרות שלכל פולטיקאי יש חסרונות ויש דברים שאנחנו לא מסכימים איתם, הרי שלשבת ולא לעשות כלום בנידון לא יעזור.

OMRI-TURBO
28-12-06, 16:56
על מה בדיוק להתנצל? פגעתי? קיללתי? על מה אתה רוצה שאני יתנצל זוהי דעתי. אין לי שום בעייה עם זה "שחשפת" אותי אני עדיין עומד אחרי מה שאמרתי... ואני יודע שיש הרבה אנשים שחושבים אחרת אבל זוהי דעתי... [חוץ מזה שחצי מהפורום הזה מלקקים לך תתחת] ושלא תבין לא נכון אין לי שום בעייה איתך אני לא מכיר אותך פשוט כשה לי לשמור דברים בבטן גם עם זה יעלה לי במשתמש...

לצערי אתה צבוע, ואתה כל כך מתבייש במה שאתה חושב שאמרת את דעתך כמו פחדן בזה שנירשמת ב-2 שמות משתמשים מזוייפים SMALL DICK ו-SMOOKER ! לא עשית את זה מהשם שלך.
אני נתתי לך עוד הזדמנות אתמול בזה שלא השעתי אותך מהפורום, על התעלול הזה הייתי צריך לעשות את זה ישר.
אבל אתה יודע מה? רציתי להיות פיר איתך, אמרתי משתמש חדש, אולי מגיע לו עוד הזדמנות.

PoweRule
28-12-06, 16:59
עוד מעט שנה חדשה, תפתחו דף חדש, לא צריך לריב...

SiX PACK
28-12-06, 17:02
לצערי אתה צבוע, ואתה כל כך מתבייש במה שאתה חושב שאמרת את דעתך כמו פחדן בזה שנירשמת ב-2 שמות משתמשים מזוייפים Small Dick ו-smooker ! לא עשית את זה מהשם שלך.
אני נתתי לך עוד הזדמנות אתמול בזה שלא השעתי אותך מהפורום, על התעלול הזה הייתי צריך לעשות את זה ישר.
אבל אתה יודע מה? רציתי להיות פיר איתך, אמרתי משתמש חדש, אולי מגיע לו עוד הזדמנות.

באמת שאני מעריך את זה ואני מודה לך על זה... אני לא מתבייש במה שאני אומר באמת שלא אבל לא רציתי שתחסום לי את המשתמש, בגלל זה החלטתי להרשם עם משתמשים אחרים ולא להגיב מהשם שלי, למרות שזה לא עבד... בכל אופן אני חושב שזה רק תורם לפורום שלך כשיש חילוקי דעות זה רק נותן עניין...

OMRI-TURBO
28-12-06, 17:11
כפוי טובה שכמותך, ניסיתי להמנע מלהשעות אותך אתמול, עכשיו בהוראה של גיל אתה בחוץ.
שיהיו לך המשך חיים נעימים, פעם הבאה שבן אדם נותן לך הזדמנות שניה תנצל אותה.
ואני כניראה למדתי לקח מאוד חשוב שלהתגמש עם אנשים ולצפות לפחות שבן אדם יבקש סליחה על משהו שעשה, ונתפס, לא תמיד זאת הדרך.

OMRI-TURBO
28-12-06, 17:12
צור איתי קשר באימייל אם יש לך משהו להגיד.
omri-turbo@israelbody.org

OMRI-TURBO
28-12-06, 17:15
למי שלא ידע, זה היה SIX PACK שפתח את שמות המשתמשים המזוייפים אתמול בפוסט הזה:
http://www.atraf-f.net/or/showthread.php?t=14214

אתמול צינזרתי את השם שלו למרות שעליתי עליו,ולא עשיתי עם זה כלום. רציתי לתת לו עוד הזדמנות.

Gamerrrrr
28-12-06, 17:18
תראה על מה אתה חוסם אותי זה לא יאומן כולה הבעתי את דעתי...
ואמרתי לך שאני מעריך את זה שלא חסמת אותי מלכתחילה אבל כנראה שלא הספקת לקרוא...
יענו קצת אמרתי משהו שלא במכום ישר אתה חוסם איזה מין גישה זאת? היום אתה מנהל ויש לך כוח מחר יבוא מישהו ויתנהג אלייך באותה צורה...

מה הקשר?? בגלל שדעתך לא כמו שלו??? יש כאן עוד מלא משתמשים שהדעות שלהם לא תואמות את הדעות של עומרי ושלי לדוגמא כמו איגל, שחףשפלול (מצטער חאי אין לי מושג איך הכינוי שלך הולך :) ), יואב וכו' והם לא מושעים. אתה מושעהה כי פתחת עוד משתמשים והתחלת לדבר על הפוסטים עצמם (לא מעניין אותי, לא רוצה לראות) והתחלת לקלל. וחוץ מזה שבאופן אוטומטי אם פתחת עוד כמה משתמשים אתה צריך להיות משועהה

OMRI-TURBO
28-12-06, 17:18
תראה על מה אתה חוסם אותי זה לא יאומן כולה הבעתי את דעתי...
ואמרתי לך שאני מעריך את זה שלא חסמת אותי מלכתחילה אבל כנראה שלא הספקת לקרוא...
יענו קצת אמרתי משהו שלא במכום ישר אתה חוסם איזה מין גישה זאת? היום אתה מנהל ויש לך כוח מחר יבוא מישהו ויתנהג אלייך באותה צורה...

אתה מושעה לא על זה שהבעת את דעתך, מותר לך להביע את דעתך. זה השמות משתמשים המזוייפים וההתחזות שהושעת בגללם.
כל דיון שיש בו תוכן הוא מבורך, לצערי הכוונות שלך היו אחרות, ואתה מוזמן לראות את אותו אשכול.
אם היית נותן לי ביקורת לא הייתי משעה אותך, למה אתה חושב שלא השעתי אף אחד אחר?

VoRteX
28-12-06, 17:29
בידור.

מתן18
28-12-06, 17:34
אם השעת אותי על זה שפתחתי שלוש משתמשים אז סבבה אני יכול להבין, לא קראתי את חוקי הפורום ולא יחסתי חשיבות למעשי...

חשבתי שאתה רוצה שאני יתנצל על זה שהגבתי לך בפוסט... תפסיק לחסום לי את המשתמשים תן לי להגיב איזה מין פיטרון זה?! עמרי אפשר את ה MSN שלך אני לא כותב אימיילים

וואו,אני חושב שעכשיו הבנתי מה זה "לוזר" במלוא מובן המילה,פשוט חתיכת אפס.

slim shady
28-12-06, 17:45
SIX PACK אם הייתי רוצה לחסום אותך הייתי עושה את זה אתמול שפתחת 2 שמות משתמשים מזוייפים SLIM SHADY ו-SMALL DICK.
.

היי...:diractor:
slim shady זה אני....אני לא קשור לשטויות האלה....:diractor: :cry_1:
חוץ מזה יש לי ותק פי 5 מהבחורצ'יק שעשה את זה אז....:S

OMRI-TURBO
28-12-06, 17:48
היי...:diractor:
slim shady זה אני....אני לא קשור לשטויות האלה....:diractor: :cry_1:
חוץ מזה יש לי ותק פי 5 מהבחורצ'יק שעשה את זה אז....:S

אני מתנצל מראש! התבלבלתי, אתה יודע שלא התכוונתי אליך אבל!
:blush: :blush: :blush: :blush:

Bullet
28-12-06, 17:51
ואני כניראה למדתי לקח מאוד חשוב שלהתגמש עם אנשים ולצפות לפחות שבן אדם יבקש סליחה על משהו שעשה, ונתפס, לא תמיד זאת הדרך.
אתה רוצה להגיד לי שאתה, עומרי טורבו נהגת במדיניות ההבלגה?! :blink:

slim shady
28-12-06, 17:53

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח.....חזק...:1e ye:

OMRI-TURBO
28-12-06, 17:55

חחחחחחחח זה מה שאמרתי לגיימר! שזאת הוכחה שזה לא עובד:jockey:
בכל אופן מי שנותן כבוד מקבל כבוד... יש אנשים עם דעות אחרות משלי וזה מה שנותן דיונים אני מכבד כל אחד כאן.
הבעיה היא שמשתמשים בטקטיקות בזויות ולא יודעים להעריך הזדמנות שניה

Bullet
28-12-06, 18:03
חחחחחחחח זה מה שאמרתי לגיימר! שזאת הוכחה שזה לא עובד:jockey:
בכל אופן מי שנותן כבוד מקבל כבוד... יש אנשים עם דעות אחרות משלי וזה מה שנותן דיונים אני מכבד כל אחד כאן.
הבעיה היא שמשתמשים בטקטיקות בזויות ולא יודעים להעריך הזדמנות שניה
אתה רצית להביא לו הזדמנות שניה, אולי היית מביא גם לפלסטינים הזדמנות שניה? :ph34r:
אתה לא פשיסט, :nonono: , אתה סתם מתחזה ממרץ! :diractor:

OMRI-TURBO
28-12-06, 18:04
אתה רצית להביא לו הזדמנות שניה, אולי היית מביא גם לפלסטינים הזדמנות שניה? :ph34r:
אתה לא פשיסט, :nonono: , אתה סתם מתחזה ממרץ! :diractor:

:cry_1: :cry_1: :cry_1: :cry_1:

Antonator1
28-12-06, 18:10
בכל אופן, לא קראתי את כל תוכן האשכול עדד עכשיו, אבל המקרה העצוב הזה פשוט מגוחך ברמה שאני לא יכול לתאר במלים. ועדיף שאני לא אתחיל, כי אני אכתוב פה ספר עכשיו...

מישהו בכלל שומע על הדברים האלה כל פעם לפני שאולמרט עושה אותם? כי אני כבר מצפה שאיזו בריגדה של ימנים קיצוניים (אולי מהכנסת) תפשוט עליו...

shahaflol
28-12-06, 20:11
מה הקשר?? בגלל שדעתך לא כמו שלו??? יש כאן עוד מלא משתמשים שהדעות שלהם לא תואמות את הדעות של עומרי ושלי לדוגמא כמו איגל, שחףשפלול (מצטער חאי אין לי מושג איך הכינוי שלך הולך :) ), יואב וכו' והם לא מושעים. אתה מושעהה כי פתחת עוד משתמשים והתחלת לדבר על הפוסטים עצמם (לא מעניין אותי, לא רוצה לראות) והתחלת לקלל. וחוץ מזה שבאופן אוטומטי אם פתחת עוד כמה משתמשים אתה צריך להיות משועהה

בעניין הזה אני מסכים איתך.

חחחחחחחחחחח שחףשפלול אל תדאג זה לא מפריע לי.

OMRI-TURBO
28-12-06, 20:55
בעניין הזה אני מסכים איתך.

חחחחחחחחחחח שחףשפלול אל תדאג זה לא מפריע לי.

חחח לא ידענו איך קוראים לך, אני בכלל חשבתי שקוראים לך שפלול.:jockey:

Leo
28-12-06, 21:06
מרץ זה המפלגה הכי פשיסטית שיש (ברצינות)

אבל לא כמו עומרי

PoweRule
28-12-06, 23:13
מרץ זה המפלגה הכי פשיסטית שיש (ברצינות)

אבל לא כמו עומרי
תגיד לי החלקת על קליפת בננה ?

מתן18
29-12-06, 00:01
תגיד לי החלקת על קליפת בננה ?

מצטרף לשאלה:blink:

OMRI-TURBO
29-12-06, 00:15
הוא צחק מה יש לכם? לא מבינים בדיחות?

ענק וחזק
29-12-06, 12:00

אני כמעט בטוח שגם שרון ומופז העבירו להם רובים "בשביל לחזק את אבו-מאזן".

בכל מקרה חלק גדול מהאשמה באיך שהמדינה נראית שייכת לאריק שרון.