PDA

צפה בגרסא המלאה : כמה זמן מנוחה ?

ATok
18-07-08, 20:37
כמה זמן מנוחה אני צריך לעשות בין כל חזרה ? ( אני עובד על תוכנית מאסה , 10 - 8 חזרות .. )

shai224
18-07-08, 21:19
חצי דקה.

btrea16
18-07-08, 21:33
זה תלוי מאוד במבנה גוף לפי מאמר שקראתי ובסוג התרגיל.מה מבנה הגוף שלך.

P.S Has got acquainted with the girl, http://cyberblady.com, how it to you? Only it is fair!

TheRock
18-07-08, 23:14
חצי דקה.

תלוי גם אם איזה משקל אתה עושה אם משקל מקסימלי בחיים לא תצליח חצי דקה

Bono
19-07-08, 00:07
תלוי כמה חזרות אתה עושה בסט .
אם אתה אתה עושה 8-12 תנוח 1-1.5 דק' (זה מה שהמאמן במכון אמר לי )

ATok
19-07-08, 02:07
כן אני נח בסביביות 1.5 - 2 ... אבל יש תרגילים שאני ממש מתקשה בחזרות האחרונות .
ועוד משהו , אני לא יודע אם יש מאמר כזה , אם יש אני אשמח ללניק . אם אין תוכלו לענות לי פה ?
אין לי תוכנית מיוחדת , כאילו איזה p \ rr משהו כזה חחח יש לי AB , עכשיו אני לא בטוח איך לאמן תשריר ככה שמהאימון אני יוכל להוציא את ה 100 % .
מה שאני עושה עכשיו זה פשוט נגיד ואני מתחיל ממשקל מסויים בתרגיל של 4 סטים 10 - 8 חזרות .
כל סט אני מעלה תמשקל , ומוריד חזרה ... ולא יודע ראיתי משהו על דאדליפטסט משהו כזה ? =))
ששם ההפך עושים , מה יותר טוב בשבילי לעלייה במאסה ?

btrea16
19-07-08, 03:08
נראה לי שזה באמת הרבה
בכל זאת מה מבנה הגוף שלך (לדוגמא שמן רזה) או כל דבר אחר.ועוד משהוא אם תרצה יש מאמר שמדבר על זמן מנוחה בין סט לסט אז אני יביא לך קישור.כתוב שם שה תלוי במבנה הגוף סוג התרגיל ומספר החזרות.

shahar-king
19-07-08, 05:21
עקרונית זה תלוי במספר חזרות אבל תלוי בעוד הרבה גורמים
12 חזרות - 45 שניות
10 חזרות - דקה
8 חזרות - דקה וחצי
6 חזרות - 2 דקות
טווח כוח (1-5) - 2-5 דקות תלוי אם עשיתה בדיקת rm1 כמובן שתיצטרך 5 דקות כדי להמשיך באימון בצורה טובה

בכל מיקרה אל תיתייחס לזמנים האלה ככללי ברזל אם נגיד עשיתה 6 חזרות ואתה מרגיש אחרי דקה וחצי או דקה שאתה יכול להמשיך לסט הבא תעשה את זה אבל באופן עקרוני אם אתה עובד נכון וכבד ויודע לנצל את הסט טוב אתה תיצטרך ת'זמן הזה

שייקה
19-07-08, 23:08
עקרונית זה תלוי במספר חזרות אבל תלוי בעוד הרבה גורמים
12 חזרות - 45 שניות
10 חזרות - דקה
8 חזרות - דקה וחצי
6 חזרות - 2 דקות
טווח כוח (1-5) - 2-5 דקות תלוי אם עשיתה בדיקת rm1 כמובן שתיצטרך 5 דקות כדי להמשיך באימון בצורה טובה

בכל מיקרה אל תיתייחס לזמנים האלה ככללי ברזל אם נגיד עשיתה 6 חזרות ואתה מרגיש אחרי דקה וחצי או דקה שאתה יכול להמשיך לסט הבא תעשה את זה אבל באופן עקרוני אם אתה עובד נכון וכבד ויודע לנצל את הסט טוב אתה תיצטרך ת'זמן הזה

שטויות אחי כל אחד והקצב התאוששות שלו לא נראה לי שאתה יכול לשפוט זמנים לפי מספר חזרות תקן אותי, אבל אחרי זה תיקנת את עצמך

ATok
20-07-08, 14:54
ועוד משהו , אני לא יודע אם יש מאמר כזה , אם יש אני אשמח ללניק . אם אין תוכלו לענות לי פה ?
אין לי תוכנית מיוחדת , כאילו איזה p \ rr משהו כזה חחח יש לי ab , עכשיו אני לא בטוח איך לאמן תשריר ככה שמהאימון אני יוכל להוציא את ה 100 % .
מה שאני עושה עכשיו זה פשוט נגיד ואני מתחיל ממשקל מסויים בתרגיל של 4 סטים 10 - 8 חזרות .
כל סט אני מעלה תמשקל , ומוריד חזרה ... ולא יודע ראיתי משהו על דאדליפטסט משהו כזה ? =))
ששם ההפך עושים , מה יותר טוב בשבילי לעלייה במאסה ?

תודה על השאלה הקודמת , מה עם זאת ? =)

shahar-king
21-07-08, 01:35
שטויות אחי כל אחד והקצב התאוששות שלו לא נראה לי שאתה יכול לשפוט זמנים לפי מספר חזרות תקן אותי, אבל אחרי זה תיקנת את עצמך
אני במפורש אמרתי לו שלא יתייחס לזמנים האלו ככללי ברזל וזה עניין אינדיבידואלי המיספרים שנתתי באו גם לתת לו מושג ברור שצריך להקשיב לגוף ואף אחד לא יעמוד עם סטופר ויחשב 45 שניות
בקשר למה שאמרתה שזה לא קשור למספר חזרות אתה מאוד טועה אתה יכול להמשיך לסט הבא הרבה יותר מהר אחרי שעשיתה 12 חזרות מאשר אחרי שעשיתה 4 חזרות
ביגלל סוג הסיבים שעבדו.