PDA

צפה בגרסא המלאה : ניגש לטסט יום ראשון, טיפים, הצעות

THOMPSON
28-12-06, 19:43
שלום מפתחי גוף יקרים שלי.

יום ראשון הקרוב הנני ניגש לטסט חיצוני.
החברה הבוגרים שעברו את הדבר הלא נחוץ הזה, תחלקו איתי בבקשה,
כמה טיפים , עצות, משהו שיעזור לי בטסט.
הנהיגה שלי טובה, אבל הטסטרים בטח מחפשים בקטנה, על מה, ממי כדי להיזהר?

תודה

PcGunMan
28-12-06, 19:45
שהיה בהצלחה חבר!:jockey:

אודות החליף
28-12-06, 19:50
בעיקר:
תנשום עמוק

HHHEELLBBOOYY
28-12-06, 20:02
חפש בנענע יש מאמרים גבר

Johnny
28-12-06, 20:02
גבר, פשוט תרגע, הטסטרים לא מחפשים להכשיל, להם אין מכסה של אנשים שהם חייבם להכשיל (למרות שצריכה להיות אצל בחורות).
אם המורה שלך היה טוב אין לך מה לדאוג. אתה מרגיש מוכן?

בולדוג
28-12-06, 20:04
תבוא עם בטחון עצמי

ran_z
28-12-06, 20:08
איך שאתה ניכנס לאוטו והטסטר מסתכל עליך לפני שאתה מניע תתחיל לכוון את כל המראות באוטו,,ככה זה מראה על רצינות כזאת שמע לי , זה מחרמן תטסטרים הוא אחרי רבע שעה אומר לך, מספיק עברת.

Yoshi-Moto
28-12-06, 20:11
איך שאתה ניכנס לאוטו והטסטר מסתכל עליך לפני שאתה מניע תתחיל לכוון את כל המראות באוטו,,ככה זה מראה על רצינות כזאת שמע לי , זה מחרמן תטסטרים הוא אחרי רבע שעה אומר לך, מספיק עברת.
חחח אחלה רעיון.

gog
28-12-06, 20:12
לדעתי הכי חשוב להפגין ביטחון (לא יותר מדי כמובן).
טסט זה הצגה, כי דברים שאתה עושה בטסט לא תעשה בנהיגת היומיום שלך.
לפני כל מעבר נתיב תסתכל במראות (טסטרים מתים על זה!), איתותים, נסיעה במהירות הגבוהה ביותר שאפשרית, לא לזחול.
זהו נראה לי, קח אוויר לפני הטסט ואם אתה מוכן, אין סיבה שלא תעבור.
בהצלחה ;)

THOMPSON
28-12-06, 20:24
הכשילו חבר שלי על "יתר ביטחון" או משהו כזה, חח.. זה אפשרי/מותר?

אם אני ייעשה את הכול מושלם, איתות, מראות, נסיעה, יש מצב הטסטר ידלק עליי?

G-G
28-12-06, 20:25
זה מותר ..

שאתה מסתכל במראות תזיז את הראש לא רק את העיניים
שיהיה להם ברור שאתה מסתכל

VoRteX
28-12-06, 20:38
תתפלל שהטסטר קם על רגל ימין...

THOMPSON
28-12-06, 20:40
תתפלל שהטסטר קם על רגל ימין...
אם לא על הזין שלי, מילה/מבט לא יפה מהטסטר דופק לו נגחה

HHHEELLBBOOYY
28-12-06, 20:56
אל תחשוב על זה כי הוא יכניד אותך לוועדה שתמשוך אותך שנה שנתיים כדי לבדוק אם אתה בכלל מתאים לקבל רישיון

Daniel-Barak
28-12-06, 22:18
תבוא רגוע, תחשוב חיובי... תנסה להיות מרוכז בהכל, אבל לא להראות לחץ בגלל זה.
תתחיל לנסוע, תעשה כמה פעולות טובות כמו שצריך, הביטחון יעלה ונקווה שהשאר ילך גם טוב.

זה היה בכללי.

עכשיו, בנוסף למה שאמרו, אני אוסיף:
עצה שלי, ספציפית, היא לשים לב *טוב מאוד* למתני זכויות קדימה. לכל מי שמגיע - תן. הולך רגל מתכוון לחצות? עצור עד שהוא עובד אפילו ביותר מצד אחד את שפת הכביש מהצד השני...
מעגל תנועה? אתה לא בטוח אם אתה עובר (בד"כ הילוך שני) או עוצר? תוריד להילוך ראשון תהיה עם רגל בזמן הנכון על הקלאץ' (לא לזרוק) ואם החלטת לעצור - שים ברקס, אם הכל נקי ואתה צריך לעבור - לשחרר לאט קלאץ' להוסיף גז ביחד ולנסוע. העיקר: לא להגיע למצב שלא נתת זכות קדימה! אם מכונית מתחילה "להתגלגל" למעגל או כל מקום אחר בו אתה רוצה לעבור וצריך לתת זכות קדימה - תעצור!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!! (הרבה חברים שלי נכשלו על זה).

אודות החליף
28-12-06, 22:45
תודה על הטיפים חברים גם לי זה יעזור

The Rock
29-12-06, 01:12
ככל שתחשוב יותר ככה תיהיה לחוץ יותר תפרק עצבים לפניי הטסט ויהיה בסדר..ופשוט תיהיה רגוע...ואל תגיד לעצמך הנה עוד דקה ניגמר...אתה צריך לרצות לנהוג כמה שיותר ולא כמה שפחות...

maya
29-12-06, 04:35
המלצות למבחן נהיגה מעשי.

שלום לתלמידים העומדים בפני מבחן מעשי.

מצאנו לנכון לפנות אליכם במאמר לא רשמי ומעשי בכדי להסביר לכם את מהות המבחן המעשי בנהיגה ואת הדרישות שלנו במבחן.

הכי חושב, צאו מתוך הנחה בסיסית וחשובה שאף בוחן לא עולה לרכב בכדי להכשיל את התלמיד.

התלמיד ורק הוא קובע את תוצאת המבחן.

תוציאו את הסטיגמות אשר עושים מורים לבוחנים וכדאי לכם לשכוח את כל מה שאמר תלמיד זה או אחר על בוחן כזה או אחר, המידע עלול להיות מטעה ובטח שלא צריך להיות מרכיב בבחינה שלכם.

לטובתכם, כדי שתמצו את היכולות שלכם במבחן בצורה הטובה ביותר עליכם לבוא ללא

דעות מוקדמות, כפי שאנו הבוחנים באים ללא דעות מוקדמות. תמיד תשאפו לעשות את הטוב שאתם יודעים.

בכביש קיימים משתנים רבים ותכופים - תנו לנו להרגיש בנוח, אל תכנסו למצבים מסוכנים, מנגד אל תהססו לבצע פעולות שיוכיחו לנו שאתם ראויים לקבלת רישיון.

הכנה למבחן:

תגיעו למבחן רגועים, למרות כל הלחץ הפסיכולוגי, תעבדו על עצמכם בעזרת מורה הנהיגה או מישהו שאתם סומכים עליו מבני המשפחה הקרובה או חבר קרוב שיודע להרגיע ולהכניס ביטחון. חשוב לקחת בקלילות את המבחן הכל כדי שתוכלו למצות את כל היכולות שלכם על הצד הטוב ביותר.

זכרו תמיד שלצידכם במבחן עומד בן-אדם (ובוחן כמובן) אשר מודע להתרגשות שלכם ותפקידו הראשון לפני מתן תוצאה הוא להחזיר אתכם בשלום מהמבחן. אם לא ברורה לך הוראה כלשהי של הבוחן שאל ואנו נשמח לענות ו/או להבהיר.

כפי שאנו מכבדים אתכם כשאנו באים לרכב נקיים ובזמן, אנו מבקשים מכם את המעט הזה, למען אוירה טובה ברכב אנא הקפידו על סדר וניקיון אישי .

מהמורים נבקש שרכב המבחן יהיה נקי, כל המסמכים הנדרשים מסודרים ותקפים.

המבחן :

לא נפרט כאן את כל דיני התעבורה. את זה בוודאי למדתם בשיעורים ו/או לקראת המבחן העיוני, מה שכן נדגיש את הנקודות החשובות שהן:

מעבר לנהיגה עפ"י הכללים, דברים "קטנים" אשר חשובים לנו כבוחנים ושאולי יציגו אתכם בעיננו כנהגים הראויים לרישיון.

הילוכים: הילוך ראשון נועד להתחלת נסיעה או במקרים שצריך כוח, לא בכל צומת ופניה!

קצב נסיעה וזרימת תנועה: זהו אחד האלמנטים החשובים שרבים מכם לא מקדישים לו את תשומת הלב הראויה. חשוב שתסעו בקצב הרכבים שנוסעים לצידכם או לפניכם לפחות, תדעו שנהיגה במהירות איטית מוכיחה לנו את ההפך ממה שאתם רוצים לשדר לנו.

מעבר נתיבים: בהרבה מקרים דרושה האצה להתאמת מהירות, בצעו זאת ללא הססנות, זה אחד האלמנטים שמוכיחים את מיומנותכם בנהיגה ומוסיף לכם נקודות.

מהירות: כשאתה בדרך בין עירונית תפתח מהירות, אם אפשר עד המהירות המותרת. הקפידו להשתמש בנתיבי האטה, האצה והשתלבות בצורה נכונה.

צמתים: בכניסה לצומת או בהשתלבות - אל תחכו ל"יום כיפור" צאו כשאפשר ובהאצה מתאימה. תזכרו צומת הוא מקום מסוכן לכן כשאפשר עוברים ומהר. דעו שאנו מסיקים מסקנות מהביצועים שלכם במבחן. אם הגעת לצומת שהזכות שלך, סע! אם אתה צריך לתת זכות לרכב מכיוון אחד סע מיד אחריו, כך אתה מוכיח שאתה מבין סדרי תנועה. כל השתהות שלך או ניסיון להיות "טוב" מוכיחה את ההפך!

רמזורים: ירוק מהבהב זה ירוק לכל דבר, לא בולמים אם אתה 5-10 מ' מהצומת ובטח לא אם אתה סמוך עוד יותר לצומת.

שימוש במראות: תסתכלו כמה שצריך ומתי שצריך! את ההצגות תשאירו לתיאטרון!

עקיפות: אל תהססו ואל תימנעו. תזכרו: הימנעות מעקיפה מורידה נקודות.

נסיעה לאחור: אם התבקשת לבצע נסיעה לאחור במקביל למדרכה תביא את הרכב קרוב למדרכה ולא רחוק מהרכב לידו ביצעת את הנסיעה. אם התבקשת לבצע נסיעה לאחור בניצב תביא את הרכב קרוב לרכב החונה ולא רחוק ממנו.

אם התבקשת לבצע נסיעה לאחור בין 2 רכבים חונים תתייחס לשניהם!

אין צורך לשאול את הבוחן אם זה טוב. אנו מצפים שאתה תדע לאן הבאת את הרכב, אם צריך לתקן, תקן! כשסיימת צא מהחניה לנסיעה.