PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה קטנה-עוגות ושוקולד

שרירניישן
20-07-08, 18:42
שלום.
בזמן האחרון התחלתי להתאמן, ואני שומר על תפריט מאוזן יחסית, לא חיטוב לא מסה, אני שוקל 66 בן 17 גובה 166 עם 15 (בסביבות) אחוז שומן וטוב לי עם זה.
התפריט שלי מחולק ל4-5 אחרוחות, לא תפריט מוקפד במיוחד אבל אני משתדל לא לחרוג במאות קלריות ביום מין התצרוכה היומים שלי (~2500)
התפריט שלי כולל
ארוחת בוקר, שבה אני בד"כ אוכל משהו מתוק כמו עוגיות, עוגות, שוקולד בסנדויצ' וכדומה
10, בד"כ פרי כמו תפוח או ירק כמו מלפפון\כרוב
2 ארוחת צהריים מלאה.
4-5 ארוחה זהה לארוחת בוקר, סנדויצ' עם שוקולד או עוגה כלשהי.
בערב אני אוכל ירקות עם גבינה כלשהי.

השאלה שלי היא עד כמה השוקולד והעוגות משפיעים על התפריט שלי, האם כדאי להחליפם בדברים אחרים, יותר מזינים? במה אפשר להחליף אותם?

חשוב לציין שהקפה עם עוגה הזה זה הרגל של המון זמן כבר ויהיה ממש קשה לשנות אותו.

תודה לעוזרים :d

liftt
20-07-08, 21:07
מה המטרות שלך?

בסופו של דבר אם אתה לא מתאמן/אין לך מטרת חיטוב או מסה וטוב לך עם איך שאתה.. תשאר עם זה.

למרות שבוודאי שעדיף תחליף לכל השטויות האלה שיש בהם שוקולדים וכל הסוכרים למיניהים, תמיד עדיף אוכל בריא יותר. השאלה עד כמה זה חשוב לך, אפשר למשל להרכיב תפריט דומה שמתבסס על אוכל יותר בריא ומדי פעם לשלב את האוכל שחשוב לך כ"הרגל".

שרירניישן
21-07-08, 17:34
בעיקרון המטרה שלי היא לבנות גוף, שיראה טוב מבעד לחולצה ושארגיש יותר בנוח להוריד חולצה בים.
בעיקרון רציתי לדעת האם ההרגלים הללו יפריעו לי ברמה שחייב להוריד אותם או שאפשר להשאיר אותם כמו שהם?

skepper
21-07-08, 17:36
הרגל לא משנים ביום אחד.... זה לא הבעיה,

ולפי כמות הקלוריות אני מניח שאתה במסה (?)

שרירניישן
22-07-08, 01:59
לא מסה ולא חיטוב, כמו שאמרתי, פשוט חי את החיים :d
אני בן 17, לפי דברי הדיטאנית הbmr שלי הוא בסביבות ה2000~ קלוריות, להוסיף פה אמונים ושריפה יומים יוצא לי בסביבות ב3000 קלוריות ביום, שזה די הרבה...

אני חושב שלא הבנתם מה שאלתי

התכוונתי בשאלתי האם כדאי לשנות הרגל זה או שאפשר להמשיך להתאמן כרגיל,
האם הדברים הללו משפיעים לרעה עם תוצאות האמון?

sum213
22-07-08, 02:18
שמע כמו שאתה רואה כימאט כול החיים שלך זה שוקולד אז אני מציע לשנות קצת מה עם בשר???

שמע עם אתה לא אוכל ביכלל בשר אתה גמור

skepper
22-07-08, 09:18
לא מסה ולא חיטוב, כמו שאמרתי, פשוט חי את החיים

התכוונתי בשאלתי האם כדאי לשנות הרגל זה או שאפשר להמשיך להתאמן כרגיל,
האם הדברים הללו משפיעים לרעה עם תוצאות האמון?

אם אתה לא במסה ולא בחיטוב ופשוט חי את החיים.... מצבך טוב :ok: