PDA

צפה בגרסא המלאה : טעמים של אופטימום- מה אתם ממליצים?

KOKO16
21-07-08, 11:42
מישהו פה ניסה קרם עוגיות וגם שוקולד מילקשייק? מה כדאי לקחת?

JaSoN.B
21-07-08, 11:58
ממה שהבנתי גם הטעם בננה אמור להיות חזק...אבל לגבי המלשייק או הקרם עוגיות אני לא יודע..

superguitar
21-07-08, 12:25
בננה וקרם עוגיות

KOKO16
21-07-08, 14:09
יש בחנות תות, בננה, קרם עוגיות ושוקולד מילקשייק (של אופטימום). אבל נראה לי שכל הטעמי פירות זה סתם מגעיל ועדיף ללכת יותר לכיוון של השוקולד עוגיות וכל זה (זה גם הולך הכי טוב עם חלב בבוקר).

יש לי טראומה עוד מהאבקה האחרונה שלי, קניתי טעם וניל של אינטראקטיב וזה טעם זוועתי ומגעיללללל. עוד מעט האבקה נגמרת סופסוף...

senate
21-07-08, 14:13
בקיצור כל אחד והטעם שלו, חלק יגידו בננה מסריח השני יגיד בננה הכי טוב, קרם עוגיות מסריח ושוקלד מעפן בלי חלב

הטעמים הנפוצים שהולכים טוב הם: בננה, דאבל שוקולד, תות ווניל, קח מה שניראה לך !! :p

FireFox
21-07-08, 14:45
וניל צרפתי מומלץ בחום:boxing:

gil-Nissim
21-07-08, 14:48
תסתכל כמה עמודים למטה, שאלו את אותה השאלה.. וענו עלייה לא פעם.

BodyKilo
21-07-08, 15:13
אל תתקרב לשוקולד מילקשייק פשוט טעם כזה מגעיל.
קרם עוגיות סביר, בננה זה בן ****...

הכריש בקרייסלר
21-07-08, 15:22
אם אתה אוהב תרופות קח בטעם תות
אם אתה אוהב שוקולד ורוצה לפנק את עצמך על הבוקר עם כוס חלב ודגנים קח,שוקלד,שוקלד מלקשייק,דאבל שוקלד
אם אתה רוצה משהו טעים לך על קרם עוגיות,בננה,את התות בננה לא טעמתי אבל יכול להיות שגם לו יש מקום בקטגוריה הזאת

בכל מקרה רוב המתאמנים ששותים אבקות חלבון בד"כ מגוונים בטעמים.

WEST $ SIDE
21-07-08, 15:33
קרם עוגיות זה ממש מצויין במיוחד עם חלב ...

superguitar
21-07-08, 16:08
יש בחנות תות, בננה, קרם עוגיות ושוקולד מילקשייק (של אופטימום). אבל נראה לי שכל הטעמי פירות זה סתם מגעיל ועדיף ללכת יותר לכיוון של השוקולד עוגיות וכל זה (זה גם הולך הכי טוב עם חלב בבוקר).

יש לי טראומה עוד מהאבקה האחרונה שלי, קניתי טעם וניל של אינטראקטיב וזה טעם זוועתי ומגעיללללל. עוד מעט האבקה נגמרת סופסוף...

עוד מפגר שקנה בטעם וניל...

KOKO16
21-07-08, 16:27
עוד מפגר שקנה בטעם וניל...

לומדים מטעויות.

ודבר יפה יותר, אני גם מביאליק ויכול לעשות טובה לכל הפורום ולפרק אותך וככה לא נשמע יותר את חירטוטייך.
סתם בצחוק, אין לי כלום נגדך.

באיזה חד"כ אתה מתאמן?

boris19
21-07-08, 16:34
לומדים מטעויות.

ודבר יפה יותר, אני גם מביאליק ויכול לעשות טובה לכל הפורום ולפרק אותך וככה לא נשמע יותר את חירטוטייך.

באיזה חד"כ אתה מתאמן?

:8::8:

אין כמו טעם בננה

Rendi Orton
21-07-08, 16:54
טעמתי כמעט הכל ובננה של אופטימום הכי טוב תאמין לי..

Masquerade
21-07-08, 17:28
לקרם עוגיות היה לי טעם לוואי, ולדעתי הוא ממש לא מתאים עם מים.
בננה מעולה. מים\חלב הכל מעולה.

koriza
21-07-08, 17:45
קרם עוגיות עם חלב....זה מתוק מדי ומגעיל
קח שוקולד ..טעם סטנדרטי זה עדיף מאשר טעם לא מוכר שאתה עלול לשתות בכוח
*

shahar-king
21-07-08, 19:37
בננה! וגם קרם עוגיות חמוד אבל בעיקר עם חלב

superguitar
21-07-08, 20:22
לומדים מטעויות.

באיזה חד"כ אתה מתאמן?

אתה בביאליק??!! בן כמה?? ומאיזה אזור צור שלום??!
חחח לפרק אותי xd

KOKO16
21-07-08, 21:51
אתה בביאליק??!! בן כמה?? ומאיזה אזור צור שלום??!
חחח לפרק אותי xd

לא צור שלום, בן 16

trhetrhe
21-07-08, 21:59
קרם עוגיות בינתיים הייתה הטעם הכי מגעיל שטעמתי!
מתוק מתוק מתוק (עם חלב) ומגעיל. עם מים לא ניסיתי אבל אני מאמין שזה יותר מגעיל!
אל תחשוב אפילו לקחת קרם עוגיות, גם אני וגם שני אחים שלי נגעלנו מזה, חיכינו רק שהאבקה תיגמר שנוכל לקנות משהו אחר!

KOKO16
21-07-08, 22:27
קרם עוגיות בינתיים הייתה הטעם הכי מגעיל שטעמתי!
מתוק מתוק מתוק (עם חלב) ומגעיל. עם מים לא ניסיתי אבל אני מאמין שזה יותר מגעיל!
אל תחשוב אפילו לקחת קרם עוגיות, גם אני וגם שני אחים שלי נגעלנו מזה, חיכינו רק שהאבקה תיגמר שנוכל לקנות משהו אחר!

אתה מפחיד אותי:confused: זה בדיוק מה שקרה לי עם האבקה האחרונה, רק חיכיתי שהיא תגמר. פחדתי לקום בבוקר כדי לא לשתות אותה :):):):).

דווקא ראיתי בפורום שהרבה אמרו שקרם עוגיות זה הטעם הכי טוב, גם חשבתי לקחת את זה. איך השוקולד מילקשייק?
פעם אחרונה לקחתי דאבל ריץ' שוקולד והוא היה ממש טעים, בבוקר עם חלב זה היה תענוג לקחת אותו, בדיוק כמו שוקו.

trhetrhe
21-07-08, 22:32
אתה מפחיד אותי:confused: זה בדיוק מה שקרה לי עם האבקה האחרונה, רק חיכיתי שהיא תגמר. פחדתי לקום בבוקר כדי לא לשתות אותה :):):):).

דווקא ראיתי בפורום שהרבה אמרו שקרם עוגיות זה הטעם הכי טוב, גם חשבתי לקחת את זה. איך השוקולד מילקשייק?
פעם אחרונה לקחתי דאבל ריץ' שוקולד והוא היה ממש טעים, בבוקר עם חלב זה היה תענוג לקחת אותו, בדיוק כמו שוקו.

אם זה היה לך טעים אז למה לא לקחת אותו שוב?!??!

KOKO16
21-07-08, 22:39
אם זה היה לך טעים אז למה לא לקחת אותו שוב?!??!

אין אותו בחנות שאני קונה ממנה. וגם חשבתי לגוון, הרבה אמרו פה שקרם עוגיות מומלץ.

ArschGesicht
21-07-08, 22:52
שוקו מרשמלו = טעם חרא
קרם עוגיות = סביר
שוקו-מילקשייק = אלוהי

הכריש בקרייסלר
21-07-08, 22:57
וואי אחי כולה אבקה הביאו לך פה אלף טעמים לדוגמא ואתה עושה כזה סיפור מאבקה שתספיק לך בקושי לחודש וחצי גג חודשיים,קח מה שאתה אוהב המומלצים הם שוקולד(רובם כמעט אותו טעם),בננה,קרם עוגיות ואם בא לך טעם אחר לך על זה.

Bar's
21-07-08, 23:47
בננה ממש טעים יש לי
וגם הקרם עוגיות במיוחד עם חלב
אבל כל אחד והטעם שלו (: