PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה|בקשר להשמנה...

barak666
21-07-08, 17:57
אז ככה אני גבוהה מאוד ורזה גובהה:1.90 מישקל:63

ואני עם אחוזי שומן מאוד נמוכים משהוא כמו 5.4% בפעם האחרונה שבדקתי ורציתי לעלות באחוזי שומן קצת ליפני שאני ניכנס תוכנית אימונים בחדר כושר לפחות לאיזה 11% שומן...
(אני רוצה קודם להשמין אחרי זה להיכנס לחדר כושר כרגע אני לא מיתאמן)

אני חייב לציין שיש לי חילוף חומרים ממשששששש מהיר יעני אני יכול לאכול מלא אוכל ולא לעלות במישקל

איזה אבקה לעליה באחוזי שומן אתה ממליצים?

וכמה קלוריות ביום היא מספקת האבקה?
והאם זה בסדר ולא מזיק לקחת אבקה בלי להיתאמן?

orpir
21-07-08, 18:02
אחי נראה לי אתה קרוב לאנורקסיה אני לא צוחק איתך, אני 1.75 ואני שוקל 68.
נראה לי תתחיל לאכול ג'אנק פוד כאילו המון תאכל הרבה הרבה זה מפחיד בטח אתה דק כמו לא יודע מה...

barak666
21-07-08, 18:10
אני אומר לך יש לי חילוף חומרים מהיר מה הקשר עכשיו תוכל מלא ג'אנקפוד ואני אוכל יותר ממה אתה חושב ומתאר לעצמך...

denous
21-07-08, 18:20
אמאלה :|
אתה 30 קילו מתחת לגובה שלך.
וחאלס עם השטויות שלך על החילוף חומרים מהיר בן אדם אני מכיר ילדים כמוך שאומרים אני אוכל מלא ג'אנק פוד.
'מה אתם רוצים אני אוכל היום דפקתי 4 פיצות'
זה לא נקרא לאכול אחי וככה גם לא תעלה.
תקרא את המדריך לעלייה במאסה תבנה תפריט עם מספר ארוחות ולא ארוחה אחת שלא תאכל אחרי זה במשך היום ותגיד אכלתי.
ותתחיל לאכול ומהר אחי כי אתה במצב שכבר רואים לך את העצמות ביידים בטח :|

לגבי האבקה פשוט אבק לעלייה במאסה...
Sirious mass או perfect 3000 רק תבחר...
ואתה תשמין אם לא תתאמין מן הסתם אתה תאכל כמו חזיר אבל במצב שלך גם אם תעלה 10 קילו אתה לא תראה שמן ולא כלום אחי אתה חייב לאכול...
והייתי מציע לך להתאמן גם שתעלה גם עם שריר חבל שהכל יהיה שומן ונוזלים...

maya
21-07-08, 20:14
מומלץ לך כן להירשם לחדר כושר זה גם יעזור לך לעלות במשקל ברור שאל תעשה אימון אירובי אולי רק פעם בשבוע בשביל סבולת לב ריאה , בנוסף האימון יעזור לך בתאבון ולעליה במשקל מהשרירים

barak666
24-07-08, 08:27
מה יותר משמין Sirious mass או perfect 3000 ???

YOG558
24-07-08, 13:11
תרשם לחדר כושר ותתאמן ותאכל מה יתן לך לאכול ככה סתם לפני החדר כושר אני לא מבין מה אז תהיה רזון עם כמה צמיגונים בצד מה זה ישנה כבר? לך למכון תאמן ותראה איך תתחיל להיות רעב ולטחון ואז תעלה כמו בנאדם

denous
24-07-08, 15:33
מה יותר משמין sirious mass או perfect 3000 ???

במצב שלך קנה את שתיהם ביחדדדד !
תתחיל לאכול כמו מטורף גיינרים זה לא מה שיעלה אותך.
קדימה אל תתחיל עכשיו לחפש אבקות קסם ודרכים מהירות.
אוכל זו הדרך הכי מהירה!
בהצלחה.

barak666
25-07-08, 22:56
לא קשור אבקות קסם אני ניסיתי לעלות במישקל עם אוכל ולא הצלחתי עכשיו אני ינסה את השיטה של האבקות בישביל זה האבקות נועדו... כמובן שליפני זה ניסיתי דברים אחרים רק שאלתי מה יותר משמיןן בין האבקות ועוד לא קיבלתי תשובה.
מה יותר משמין Sirious mass או perfect 3000 ???

Big_Hand
26-07-08, 09:06
לדעתי אתה לא אוכל הרבה, אולי יוצא לך פעם ב להגיע למאזן קלורי חיובי, אבל בדר"כ במקרים כמו שלך, זה אנשים שאוכלים יום אחד המון (אולי 1000 מעל התחזוקה), אבל לרוב הם במאזן שלילי.

superguitar
26-07-08, 09:57
אוווווויייייייייייי נווווו מה אתם מכניסים לו סרטים לראש על אבקות...תקח את זה רק אחריי שתנסה תפריט נורמלי למסה
ואם לא עליתה במשקל כפי שציפתה תוכל לקנות גיינר ולהוסיף אותו לתפריט...ומה אתם ממליצים לו על גיינרים כאלה מגעילים אל ההתחלה

barak666
27-07-08, 05:01
אז איזה גיינר אתה ממליץ שאני אקח שמתאים להשמנה??? תגיד שם...

SiX PACK
27-07-08, 06:02
במצב שלך קנה את שתיהם ביחדדדד !
תתחיל לאכול כמו מטורף גיינרים זה לא מה שיעלה אותך.
קדימה אל תתחיל עכשיו לחפש אבקות קסם ודרכים מהירות.
אוכל זו הדרך הכי מהירה!
בהצלחה.

למה לא..? אתה יודע מה 1,000 קלוריות בודדות יכולות לעולל..?

ברק נעים מאוד וברוך הבא לפורום,

קודם כל אתה לא רוצה להשמין, אתה רוצה "לעלות במאסה" (מאסת שריר) זה דבר ראשון.

עכשיו חשוב שתדע שגיינר הוא תוסף תזונה אשר מסייע לעלות במשקל, ולא המרכיב העיקרי בתזונה שלך, המרכיב העיקרי הוא התזונה עצמה - האוכל שאתה אוכל. בקשר לשאלתך, כן, אתה תוכל להשתמש בגיינרים למינהם על בסיס יומיומי גם בלי שתעסוק באימוני כושר למינהם כלל וכלל.
המטרה היא עלייה במשקל זאת אומרת מאזן קלורי חיובי (סך קלורי גבוהה - הרבה קלוריות במשך היום)

בהצלחה.

superguitar
27-07-08, 13:04
יפה^

בקיצור:בנה תפריט תזונה למאסה תבדוק אותו במשך חודש אם עליתה קצת במשקל תנסה להוסיף גיינר...
גיינרים טובים :
Pro complex gainer טעים והרבה קלוריות הבעיה שהוא מאוד יקר

mussive muscle gainer :טעים מאוד (רק טעם שוקו) זול יחסית ויותר קלוריות מאשר ^^

שני הגינריים טעימים ,כמעט בלי סוכר 5-6 ג' סוכר למנה במקום כ-50 ג' סוכר שיש בperfect 3000
ובsirious mass

ולגבי הסיריוס אנשים עובדים עליכם בעניים כתוב ללא תוספת סוכר כלומר יש סוכר!! ויש הרבה
פשוט לא הוסיפו סוכר בשביל טעם כלומר במקום 40 ג' סוכר יהיה 30 ג' סוכר....

denous
27-07-08, 16:24
למה לא..? אתה יודע מה 1,000 קלוריות בודדות יכולות לעולל..?

ברק נעים מאוד וברוך הבא לפורום,

קודם כל אתה לא רוצה להשמין, אתה רוצה "לעלות במאסה" (מאסת שריר) זה דבר ראשון.

עכשיו חשוב שתדע שגיינר הוא תוסף תזונה אשר מסייע לעלות במשקל, ולא המרכיב העיקרי בתזונה שלך, המרכיב העיקרי הוא התזונה עצמה - האוכל שאתה אוכל. בקשר לשאלתך, כן, אתה תוכל להשתמש בגיינרים למינהם על בסיס יומיומי גם בלי שתעסוק באימוני כושר למינהם כלל וכלל.
המטרה היא עלייה במשקל זאת אומרת מאזן קלורי חיובי (סך קלורי גבוהה - הרבה קלוריות במשך היום)

בהצלחה.

:|
למה לא מה ?
ואני יודע מה הן יכולות לעולל אחי מן הסתם... לא הבנתי מה אתה רוצה להגיד ?
אחי אני לא יודע מה איתך אבל אני מעדיף להכניס 1000 קלוריות למשל משיבולת שועל ועוד כמה דברים טחונים מאשר להוציא 400 שקל על שטויות לדעתי...

SiX PACK
27-07-08, 17:22
הכוונה שלי היא שגיינרים כן מסייעים בעלייה במשקל. 2 מנות גיינר ביום זה הרבה מאוד קלוריות, שקל מאוד להכניס.

Nicolas
27-07-08, 23:20
אחי נראה לי אתה קרוב לאנורקסיה אני לא צוחק איתך, אני 1.75 ואני שוקל 68.
נראה לי תתחיל לאכול ג'אנק פוד כאילו המון תאכל הרבה הרבה זה מפחיד בטח אתה דק כמו לא יודע מה...

סתם שתדע לעתיד אנוקסיה היא מחלה ולא באיזה מצב נמצעה הגוף

בן אדם ששוקל 100 קילו יכול להיות אנורקס ואדם ששוקל 60 קילו על 1.90 יכול להיות נורמלי לחלוטין

barak666
03-08-08, 20:40
הכוונה שלי היא שגיינרים כן מסייעים בעלייה במשקל. 2 מנות גיינר ביום זה הרבה מאוד קלוריות, שקל מאוד להכניס.

אז איזה גיינר אתה ממליץ??? באיזה גיינר יש הכי הרבה קלוריות...