PDA

צפה בגרסא המלאה : Serious Mass

gonen
22-07-08, 17:03
שלום אני הולך לקנות את האבקה לעלייה במסה Serious Mass ואמרו לי שאם אני לוקח את האבקה הזאת אחרי האימון אז אני לא צריך לאכול כלום אחרי האימון???
אם זה לא נכון מישו יכול לבנות לי תפריט תזונה לאחרי האימון כולל האבקה לעלייה במסה Serious Mass !!
תודה

http://israelbody.org/Index.asp?ArticleID=135&CategoryID=100&Page=1

Holy_Templar
22-07-08, 17:07
שלום אני הולך לקנות את האבקה לעלייה במסה serious mass ואמרו לי שאם אני לוקח את האבקה הזאת אחרי האימון אז אני לא צריך לאכול כלום אחרי האימון???
אם זה לא נכון מישו יכול לבנות לי תפריט תזונה לאחרי האימון כולל האבקה לעלייה במסה serious mass !!
תודה

http://israelbody.org/index.asp?articleid=135&categoryid=100&page=1

למה פתחת שתי שרשירים ?? על אותו דבר ?

ואף אחד לא יבנה לך תפריט , תכנס תקרא מאמרים באתר ותבנה לעצמך תפריט ...

trhetrhe
22-07-08, 17:47
כן, אפשרי לקחת רק את האבקה אחרי אימון!

Holy_Templar
22-07-08, 18:04
שלום אני הולך לקנות את האבקה לעלייה במסה serious mass ואמרו לי שאם אני לוקח את האבקה הזאת אחרי האימון אז אני לא צריך לאכול כלום אחרי האימון???
אם זה לא נכון מישו יכול לבנות לי תפריט תזונה לאחרי האימון כולל האבקה לעלייה במסה serious mass !!
תודה

http://israelbody.org/index.asp?articleid=135&categoryid=100&page=1

תקשיב אני קניתי גיינר , אבל גיינר זה אבקה שנועדה להשלים לך את הפחמימות זו אינה אבקת קסם ... כן אתה יכול לצרוך אותה מייד אחרי אימון אני עושה זאת ...

אבל זה מאד תלוי בתפריט שלך, באימון שלך , ובגיינר שלך ...

shai224
22-07-08, 18:07
חבר יקר , זה שתיקח את האבקה לאחר האימון , הכל יהיה טוב ויפה אבל אל תשכח! זה נקרא "תוסף תזונה" ולא ארוחה....קיצר מה אני בא להגיד לך זה , אין תחליף לאחרוחה של אחרי אימון , אתה לוקח את האבקה בתור "פלוס" נוסף ולא בתור ארוחה של אחרי.

Holy_Templar
22-07-08, 18:10
חבר יקר , זה שתיקח את האבקה לאחר האימון , הכל יהיה טוב ויפה אבל אל תשכח! זה נקרא "תוסף תזונה" ולא ארוחה....קיצר מה אני בא להגיד לך זה , אין תחליף לאחרוחה של אחרי אימון , אתה לוקח את האבקה בתור "פלוס" נוסף ולא בתור ארוחה של אחרי.

שי צודק, אך אם אתה צורך 4\3 של מנת גיינר אתה יכול בהחלט להחליף ארוחה שאחרי אימון ...

תחשוב שאני מכניס מייד אחרי אימון בגיינר שלי ... 55 גרם חלבון + 660 קלוריות מפחמימות איכותיות.. (זה בהחלט שווה ערך לארוחה) אני מערבב את זה עם חלבון שנספג לאט יותר (קוטג') וכו' ... צורך את הגיינר ו כ 10-15 דקות אחרי כן את החצי קופסת קוטג' ...

אך כמובן לא לדלג לעולם על ארוחת בוקר , צהריים , ערב, לילה ... כי זהו תוסף תזונה ולא תחליף לארוחה ...

כעיקרון אני אוכל עוד ארוחה פלוס בין לבין...

ועוד רבע מנת גיינר ... בבוקר לפני האימון

מסה זה מסה :)

shai224
22-07-08, 18:11
שי צודק, אך אם אתה צורך 4\3 של מנת גיינר אתה יכול בהחלט להחליף ארוחה שאחרי אימון ...

תחשוב שאני מכניס מייד אחרי אימון בגיינר שלי ... 55 גרם חלבון + 660 קלוריות מפחמימות איכותיות.. (זה בהחלט שווה ערך לארוחה) אני מערבב את זה עם חלבון שנספג לאט יותר (קוטג') וכו' ... צורך את הגיינר ו כ 10-15 דקות אחרי כן את החצי קופסת קוטג' ...

אך כמובן לא לדלג לעולם על ארוחת בוקר , צהריים , ערב, לילה ... כי זהו תוסף תזונה ולא תחליף לארוחה ...

כעיקרון אני אוכל עוד ארוחה פלוס בין לבין...

ועוד רבע מנת גיינר ... בבוקר לפני האימון

מסה זה מסה :)

נותן בראש בארוחות אה...?

Holy_Templar
22-07-08, 18:14
נותן בראש בארוחות אה...?

אחי חופשי... אני מעמיס כמו חמור , ושתדע לך שזה לא קל לי ... אני מעולם לא הייתי אכלן , הייתי חי על סנדוויץ' ביום לפני שהתחלתי להתאמן...

וואי אני לא מאמין בכלל שזה הייתי אני :)

היום אחי , 5 ארוחות ביום ...

בשביל לעלות מסה צריך לאכול אין מה לעשות ... וזה קשה אחי, נו טוב מה אני מספר לך אתה בטוח יודע :)

אני מתמודד עם האכילה המאסיבית והקשיים של ההתחלה ... התחלתי להתרגל עכשיו קרוב לחודש שאני מתאמן ....

shai224
22-07-08, 18:16
אחי חופשי... אני מעמיס כמו חמור , ושתדע לך שזה לא קל לי ... אני מעולם לא הייתי אכלן , הייתי חי על סנדוויץ' ביום לפני שהתחלתי להתאמן...

וואי אני לא מאמין בכלל שזה הייתי אני :)

היום אחי , 5 ארוחות ביום ...

בשביל לעלות מסה צריך לאכול אין מה לעשות ... וזה קשה אחי, נו טוב מה אני מספר לך אתה בטוח יודע :)

אני מתמודד עם האכילה המאסיבית והקשיים של ההתחלה ... התחלתי להתרגל עכשיו קרוב לחודש שאני מתאמן ....

ווואלה כל הכבוד אחי ! תמשיך במצב הזה ואני מצפה לראות תמונות אה?

Holy_Templar
22-07-08, 18:23
ווואלה כל הכבוד אחי ! תמשיך במצב הזה ואני מצפה לראות תמונות אה?

וואי הקהל פה קשה רצח אחי ... אני רוצה בספטמבר להגיע למשקל 67 קילו ואז אני אעלה תמונות ...
לפני כן אני כולי רזה , לא מתאים :)

shai224
22-07-08, 18:26
וואי הקהל פה קשה רצח אחי ... אני רוצה בספטמבר להגיע למשקל 67 קילו ואז אני אעלה תמונות ...
לפני כן אני כולי רזה , לא מתאים :)

גם מהנדס מתחיל עם מטאטא....חומר למחשבה...:)

Holy_Templar
22-07-08, 18:27
גם מהנדס מתחיל עם מטאטא....חומר למחשבה...:)

אתה רומז שעליי להעלות תמונות של נקודת ההתחלה שלי ?
:)

הכריש בקרייסלר
22-07-08, 18:39
שמע חבר יקר אני מהחודש מעלה למחשב תמונות וקליפ מצב גוף של כל חודש וככה כל חודש אוכל לראות את השינויים בתקווה שעוד שנה אראה שינויים טובים וזה רק מביא לך מוטיבציה ומראה לך איפה הנקודות החלשות שלך שצריך לשפר(לדוגמא:טרפזים,כתפיים)כולם מתחילים ממשהו...

shai224
22-07-08, 18:42
אתה רומז שעליי להעלות תמונות של נקודת ההתחלה שלי ?
:)

לא רומז כלום לב חבר , רק מציין ואומר כי כל אחד מתחיל בנקודה כלשהי ולא בהכרח כולנו התחלנו עם גוף ענק או מבנה מחוטב או כל דבר אחר.
מה שאני בא להגיד לך זה שוואלה תתאמן , תאכל ותשקיע והתוצאות לא יאחרו לבוא .
מאחל לך המון הצלחה בהמשך!

Holy_Templar
22-07-08, 19:07
לא רומז כלום לב חבר , רק מציין ואומר כי כל אחד מתחיל בנקודה כלשהי ולא בהכרח כולנו התחלנו עם גוף ענק או מבנה מחוטב או כל דבר אחר.
מה שאני בא להגיד לך זה שוואלה תתאמן , תאכל ותשקיע והתוצאות לא יאחרו לבוא .
מאחל לך המון הצלחה בהמשך!

תודה ידידי , הלוואי ובפורום הזה כולם היו מפרגנים כמוך ... לצערנו המון ילדים שלא יודעים לפרגן :)

כן אחי , להתאמן כמו חיה לאכול כמו חמור ... התוצאות לא יאחרו לבוא , כבר יש תוצאות קטנות .. :)

shai224
22-07-08, 19:22
תודה ידידי , הלוואי ובפורום הזה כולם היו מפרגנים כמוך ... לצערנו המון ילדים שלא יודעים לפרגן :)

כן אחי , להתאמן כמו חיה לאכול כמו חמור ... התוצאות לא יאחרו לבוא , כבר יש תוצאות קטנות .. :)

למה לא אחי בכיף!