PDA

צפה בגרסא המלאה : תמונות שלי לפני חיטוב

eminemfan
29-12-06, 02:24
לפני חיטוב,כשהתכנון הוא לחטב עד הקיץ/חצי שנה(אף פעם לא התאמנתי בחדר כושר באופן סדיר)
משקל 93 גובה182 (התמונות הם מהקיץ אך מצבי לא השתנה מאז)

http://www.2send.us/picture.php?file=41598d7b32.jpg
http://www.2send.us/picture.php?file=4624f6be79.jpg
http://www.2send.us/picture.php?file=28cd5bdb56.jpg

משה.ל
29-12-06, 02:29
סדר הקישורים

Red_Hot
29-12-06, 03:06
מה יש לחטב פה?

Lil Wayne
29-12-06, 04:16
אין לך אחי מה לחטב...
אני מזהה את החו, הזה...אשדוד...כמה זמן לא הייתי שמה..
וואי זה מעלה זיכרונות טובים..

oR1515
29-12-06, 06:13
מזה מה אין לחטב יש לו כרסונת אבל הוא באמת לא בעליה רצינית

eminemfan
29-12-06, 06:58
אלה תמונות מטעות!! יש לי הרבה שומן ביטני שזה אומר הרבה אחוזי שומן+אף פעם לא היו לי ריבועים וזה חלום ובשביל להגיע לזה צריך אחוז שומן נמוך+יש לי טיפה מסת שרירים ויש לי כוח פשוט השומן מסתיר את השרירים(קלישאה!!) אז אני לא מפחד מפירוק שריר+הbmi שלי אומר שאני במשקל עודף-אני שוקל 93 על 182 גובה שזה הרבה למרות שלפעמים זה שטויות כי אם לך הרבה שרירים אז זה מטעה,אני יביא לכם תמונות יותר מזעזעות ואז תגידו לי מסה או חיטוב. מסה אני יעשה אבל רק לאחר חיטוב!(ירידה למען עלייה)

P-a-n-1-c
29-12-06, 07:33
בלי להעליב אותך אבל הבעיה שלך זה לא הכרס אלא המאסת שריר שהיא די אפסית.
לדעתי אם תעלה במאסה ואז תחטב זה יראה הרבה יותר טוב.. במיוחד כשעכשיו חורף ואני די בטוח שאתה רוצה לחטב בשביל הים.
בהצלחה במה שתבחר :]

דניס
29-12-06, 10:15
מאסה אחשלי מה יש לך לחטב אתה רוצה להיות עור ועצמות?תעשה עליה נקייה במאסה תשלב אירובי בסוף אימון אבל תעלה במסת שריר..

Troya
29-12-06, 10:28
אם אתה לא רוצה לעלות במסה אז תעשה חיטוב והמון אירובי אבל במקביל תעבוד גם משקולות גם ככה המסת שריר שלך חלשה

Fiberglass
29-12-06, 10:46
חוץ מאשדוד לא ראיתי כאן משהו משיוחד

dstyle
29-12-06, 11:03
הוא על אחוז גבוה יחסית וישלו מבנה חרא אין הרבה מסה אבל האחוז גבוה יחסית אז תחטב קצת תיהיה ממש שחיף ואז תתחיל לטחון את עצמך במסה -אם הוא ממשיך מסה מכאן תיהיה לו בעיה רצינית בחיטוב הבא :s בנוסף לזה אתה צריך לעבוד נכון ולאכול נכון וכן לעבוד באופן סדיר אחרת מה אתה רוצה שנעשה אתה בעצמך אומר שאתה לא משקיע.תשקיע!
בהצלחה

NIRAN
29-12-06, 11:18
Bmi זה חרטא ברטה!
דבר שני אתה תהיה שחיף אחרי חיטוב
אני במקומך גם הייתי מחטב ואז עושה מסה בין מלוכלכת לנקי...

Johnny
29-12-06, 12:33
יש לך מבנה גוף דומה לשלי, איפה בדיוק 93 קילו?! או שהעצמות שלך כבדות או שאתה מרוכז! :)

Antonator1
29-12-06, 14:05
די כבר עם המסה שלכם כל הזמן! הבן אדם אומר שיש לו שומן שהוא רוצה להיפטר ממנו ואתם ישר קופצים למסה?! אתם יודעים בכלל מה המטרות שלו?! הוא רוצה ריבועים - אז שיחטב!!!

eminemfan
29-12-06, 14:53
אני חוזר ואומר זה תמונות סופר מטעות אני בקרוב ישלח חדשות ואז תגיבו וכן 93 קילו הייתי אפילו 100 קילו ! אז מפה עוד מסה? לא נראה לי,חיטוב רצחני,ולא אני לא יהיה שחיף אתם תיראו,אני מכיר את עצמי מצויין,בכל מקרה תודה על העצות אבל ללא ספק 100 אחוז חיטוב ואז מסה,לאט,לאט יש זמן,שבת שלום חבר'ה.

Antonator1
29-12-06, 14:55
אני חוזר ואומר זה תמונות סופר מטעות אני בקרוב ישלח חדשות ואז תגיבו וכן 93 קילו הייתי אפילו 100 קילו ! אז מפה עוד מסה? לא נראה לי,חיטוב רצחני,ולא אני לא יהיה שחיף אתם תיראו,אני מכיר את עצמי מצויין,בכל מקרה תודה על העצות אבל ללא ספק 100 אחוז חיטוב ואז מסה,לאט,לאט יש זמן,שבת שלום חבר'ה.
עדיף תחטב עכשיו ואחר כך תעלה במסה אם אתה רוצה מנקודה טובה, מאשר לעלות בשריר ובשומן עכשיו ולהסתבך.

Moshe
08-01-07, 18:49
הייתי מרביץ חיטוב עד 10% והולך למסה עד 14-16% ודופק שוב חיטוב ואם יהיה לך כוח לעשות את זה ככה כל החיים :]
סחטיין אחי תמשיך בהשקעה אתה בדרך הנכונה...

Gamerrrrr
08-01-07, 18:53
חצי שנה זה יותר מידי חוץ מזה שאין לך מה לחטב, אחרי חיטוב אתה תהיה שיפודון

ran_z
08-01-07, 19:06
התמונה מחוף היד באשדוד אתם אומרים? ההיתי באשדוד כמה פעמים לאחרונה, עיר חמודה לאללה, עברתי באזור איפה שיש מלא אתיופים נראה לי ברובע ו' או משהו כזה אזור שכ' נתן אלבז איפה שיש שם מרכז עם פלאפל של דתיים, הייתה איזה אתיופית אחח אחחח איזה שווה! נראה לי גם חרמנית אני חושב יצא לה עשן מבין הרגליים או שהיא עמדה ליד אוטו שלא מילו לו שמן כבר שנה,
אבל כוס אחתק היה יום גשום היא נעלמה בין הריח של האינג'אררה שבקע מאחד הביניינים.

HHHEELLBBOOYY
09-01-07, 11:42
תחטב ומה?
אין עליך טיפת מאסה,
תחשוב טוב על הכיוון שלך

Bodybuilder
09-01-07, 13:17
לא חיטובבבבבבבבבב
זאת התעוט הכי גדולה שלך ..............

oR1515
09-01-07, 13:59
לא חיטובבבבבבבבבב
זאת התעוט הכי גדולה שלך ..............
אפשר לשאול בן כמה אתה?
והטעות הכי גדולה זה הטעות שרשמת טעות ככה..

Gamerrrrr
09-01-07, 14:08
התמונה מחוף היד באשדוד אתם אומרים? ההיתי באשדוד כמה פעמים לאחרונה, עיר חמודה לאללה, עברתי באזור איפה שיש מלא אתיופים נראה לי ברובע ו' או משהו כזה אזור שכ' נתן אלבז איפה שיש שם מרכז עם פלאפל של דתיים, הייתה איזה אתיופית אחח אחחח איזה שווה! נראה לי גם חרמנית אני חושב יצא לה עשן מבין הרגליים או שהיא עמדה ליד אוטו שלא מילו לו שמן כבר שנה,
אבל כוס אחתק היה יום גשום היא נעלמה בין הריח של האינג'אררה שבקע מאחד הביניינים.
חחחחחחחחחחח

חתיכת חרא אתה!!! אתה לאשדוד ולא מפרסם??

ran_z
09-01-07, 15:59
חחח' לא אחי באמת זה לא מה שזה נראה,, רק חלפתי מישם איזה פעמיים שלוש בדרך למקום אחר לגמרי,לא היה לי זמן אפילו להתמעמע שם, רק עצרתי שם לאכול או לכמה מפגשי עסקים בקשר לסחורה.
וזה רק בבוקר שאתם חזק בתוך הכיתה, אם זה היה בערב ככה לביקור ההיתי מודיע אחי למה לא.

Nimrod
09-01-07, 16:14
חחח' לא אחי באמת זה לא מה שזה נראה,, רק חלפתי מישם איזה פעמיים שלוש בדרך למקום אחר לגמרי,לא היה לי זמן אפילו להתמעמע שם, רק עצרתי שם לאכול או לכמה מפגשי עסקים בקשר לסחורה.
וזה רק בבוקר שאתם חזק בתוך הכיתה, אם זה היה בערב ככה לביקור ההיתי מודיע אחי למה לא.

תירוצים... :whistle:
לפי דעתי אתה מפחד להתאמן עם איתי :1eye:

סתם כפרה עליך :)