PDA

צפה בגרסא המלאה : האדמור 9 חודש אחרי מר ישראל 2007

האדמור
23-07-08, 22:15
9 חודשים של מאסה אחרי מר ישראל 2007, אני מתכוון להתחרות רק בשנת 2010 ,כרגע שוקל 80 ק"ג והיד עוד נטוייה!

תנו את חוות דעתכם בבקשה ;)

http://http://img165.imageshack.us/my.php?image=170708dg5.jpg

gil-Nissim
23-07-08, 22:20
התמונות לא עובדות.. ועד היום לא הבנתי מה משמעות הכינוי שלך, האדמור ?

עריכה:
לינק מתוקן.

http://img165.imageshack.us/my.php?image=170708dg5.jpg

The Sun
23-07-08, 22:22
אמא'לה מפלצת...
בן כמה אתה ומה הגובה? לקחת אוף סיזן רציני אה? נראה מצויין ומפחיד אותי לחשוב מה יהיה המצב ב2010...
ד"א מה השם המלא שלך?

gil-Nissim
23-07-08, 22:23
מרשים מאוד, מסה מכובדת מאוד, לאחד שמתחרה, ובנוסף חטוב!

תן עוד פוזות שונות וכו'.. נתונים קצת :)

כל הכבוד :sbb4:

gil-Nissim
23-07-08, 22:23
אמא'לה מפלצת...
בן כמה אתה ומה הגובה? לקחת אוף סיזן רציני אה? נראה מצויין ומפחיד אותי לחשוב מה יהיה המצב ב2010...
ד"א מה השם המלא שלך?
אז תמשיך לפחד, ואל תכנס למקומות שמפחידים אותך ;)

לוזון
23-07-08, 22:31
מטורף לגמריייייייי
מאסיבי ביותר חיה רעהההה

The-One
23-07-08, 22:32
לא עובד.

shai224
23-07-08, 22:32
יפה יפה! אני רואה שיש לי מתחרה אה....?

האדמור
23-07-08, 22:38
אמא'לה מפלצת...
ד"א מה השם המלא שלך?

תודה תודה על המחמאות אני באמת צריך אותן! תודה.

כאן רוב הפרטים:
http://www.israelbody.org/index.asp?categoryid=372&articleid=1008&searchparam=אופיר%20בכר

קובי חיים
23-07-08, 22:46
באמת נראה מצויין זוכר אותך מתחריות בשנים האחרונות.

האדמור
23-07-08, 22:50
התמונות לא עובדות.. ועד היום לא הבנתי מה משמעות הכינוי שלך, האדמור ?

עריכה:
לינק מתוקן.

http://img165.imageshack.us/my.php?image=170708dg5.jpg

תודה.... עשיתי העתק הדבק אז למה התמונה לא עבדה?

The Sun
23-07-08, 22:59
אופיר... :) אז תגיד מה שרשום בראיון עדיין רלוונטי ? לא נראה לי ... נכון ?

talll
23-07-08, 23:00
שור רציני,בהחלט תעשה נזק שנה הבאה ב"ה בקטגוריה שתתחרה בה

תודה.... עשיתי העתק הדבק אז למה התמונה לא עבדה?

לא עבד בגלל שאתה צריך ללחוץ על הסמל של ההר,למחוחק את מה שכתוב שם (http\\) ולשים שם את הכתובת שהעתקת

Ido
23-07-08, 23:03
תותח !!!!!!!!!!!
כל הכבוד אחי השתפרת ברמה מטורפת !

JunR
23-07-08, 23:13
מטורף ביותר.. מאסיבי מסה מצויינת חיטוב מצוין הכל טוב.

Jones
23-07-08, 23:16
יש התקדמות...

האדמור
23-07-08, 23:21
שור רציני,בהחלט תעשה נזק שנה הבאה ב"ה בקטגוריה שתתחרה בה

לא עבד בגלל שאתה צריך ללחוץ על הסמל של ההר,למחוחק את מה שכתוב שם (http\\) ולשים שם את הכתובת שהעתקת

אה...תודה גבר!

שנה הבאה לא, אבל בעוד שנתיים כן! אני רוצה עוד מאסה :sbb4::sbb4:

האדמור
23-07-08, 23:36
עוד תמונה, יצאה קצת מטושטשת:
http://img77.imageshack.us/my.php?image=71837051kg3.jpg

הארדקור
23-07-08, 23:37
ניראה טוב חטוב מאוד יחסית למאסה ניראה יותר מ 80 בתמונה הזאת הייתי נותן לך 85 לפחות

talll
23-07-08, 23:40
אה...תודה גבר!

שנה הבאה לא, אבל בעוד שנתיים כן! אני רוצה עוד מאסה :sbb4::sbb4:

ווי לא שמתי לב
עוד שנתיים אז בכלל תגדל כמו שוררר
וד"א גם את התמונה הזאת לא רואים

עריכה:
אם אתה צריך עזרה או שאני ישים ת'תמונה כנס לאייסי או משו..

האדמור
23-07-08, 23:41
התמונה לא עולה...מה אני עושה לא בסדר?

gil-Nissim
23-07-08, 23:44
אתה צריך לעלות את הלינק האחרון שאתה מקבל.. שם..

http://img373.imageshack.us/img373/476/71837051kg3va8.jpg

אתה שור עצבני... קרנף אמיתי.. לכל הילדים פה, זה מה שנקרה שור..

האדמור
23-07-08, 23:50
http://img77.imageshack.us/my.php?image=71837051kg3.jpg

gil-Nissim
23-07-08, 23:55
מה יהיה איתך אופיר ?.. חח אתה לא יודע לעלות תמונה ?!

בכל מקרה, תיקנתי לך עם לא שמת לב.. עוד לפני שהגבת.

האדמור
24-07-08, 00:09
מה יהיה איתך אופיר ?.. חח אתה לא יודע לעלות תמונה ?!

בכל מקרה, תיקנתי לך עם לא שמת לב.. עוד לפני שהגבת.

:) כן כן תודה גבר אבל רציתי בכל זאת לנסות שוב כדי ללמוד... והצלחתי, תודה.

תודה על המחמאה, אני חושב שכל מי שרוצה באמת יכול להגיע לרמה טובה וגוף גדול, גם אני התחלתי מקטן ולאט לאט ועם הרבה סבלנות עליתי במאסה והשתפרתי.

יש לי הפתעה שזו תמונה שלי מגיל 15 ואני אעלה אותה בהמשך כי היא נמצאת בפלאפון....אין לי כרגע כבל... גם שם בתמונה התאמנתי.

gil-Nissim
24-07-08, 00:25
:) כן כן תודה גבר אבל רציתי בכל זאת לנסות שוב כדי ללמוד... והצלחתי, תודה.

תודה על המחמאה, אני חושב שכל מי שרוצה באמת יכול להגיע לרמה טובה וגוף גדול, גם אני התחלתי מקטן ולאט לאט ועם הרבה סבלנות עליתי במאסה והשתפרתי.

יש לי הפתעה שזו תמונה שלי מגיל 15 ואני אעלה אותה בהמשך כי היא נמצאת בפלאפון....אין לי כרגע כבל... גם שם בתמונה התאמנתי.
בכיף אחי, כל מחאמה מגיעה לך!

וזה יהיה מעניין לראות תמונה שלך מגיל 15 :yup:

P-a-n-1-c
24-07-08, 00:29
בייספס עצבני וגם החזה!
גב לוקה קצת בחסר ביחס לגוף או שזה ככה מהתמונה?
בכל אופן שינוי באמת מצויין ולדעתי אתה עושה בשכל שאתה לוקח גם את שנה הבאה כאוף סיזן, בהצלחה!!!

shahar-king
24-07-08, 00:40
ניראה מעולה אחי אני בטוח שאתה תיהיה ענק ב2010 אם תוכל תעדכן אותנו בעוד תמונות

Pro_XXL
24-07-08, 01:24
השיפור שעשיתה ידידי מטורף ומרשים ביותר!
אין לך מושג כמה התרשמתי מימך במפגש בוינגייט:)
עלה והצלח אחינו!:sbb4:

ninja
24-07-08, 10:45
כל הכבוד אחי ואתה דומה לאל פאצ'ינו בסנדק

ניגרי ענק
24-07-08, 11:55
נראה מעולה כמו תמיד אחי, אתה יודע את דעתי.
מקווה לראות אותך על לפחות 90 קילו עד הקיץ הבא.

Dr. Muscle
24-07-08, 12:05
נראה מרשים אחד השינויים היפים שראיתי (שמעתי שאביב עבר שינוי דומה), זה ממש שמים וארץ ממה שהיית.
בעבר שקלת באמת מעט מדי למשקל שלך, למרות שהגעת לתחרויות ברמה מעולה והיה תענוג להסתכל עליך - תמיד עלתה השאלה מתי תיקח את זה לשלב הבא ותקבל את העומק והmuscle maturity שדרושים לך כדי להראות מעולה. ממה שאני רואה כאן בהחלט קיבלת אותו. זה לא רק המסה שהתווספה, זה איך שהיא התווספה ועוד ב9 חודשים בלבד. באמת גאווה לפורום , אנחנו מתחייבים לבוא ולעודד גם ב2010.

ניגרי ענק
24-07-08, 12:29
הבעיה של אופיר אף פעם לא הייתה מאסה, לטעמי הוא פשוט מגזים עם השחיטה של עצמו בחיטוב, ועם האופן בו הוא עושה את זה.
היו לנו על זה עשרות שיחות, אני טוען שחודש לפני התחרות האחרונה הוא היה מוכן לגמרי, נשאר לו רק ייבוש, אבל הוא המשיך להוריד בשר, וזה פגע בו על הבמה.
מה שיפה בבאדיבילדינג זה שכל הזמן לומדים.
אם אופיר באמת ימשיך לעלות ויעשה אחר כך חיטוב נבון, הוא יוכל לעשות נזק.
אגב כשאתה תראה אותי השנה על הבמה - אתה לא תאמין למה שתראה, ואני לא מתייחס כרגע למיקום שאת זה אי אפשר לדעת עד היום עצמו, אלא לשינוי שעשיתי לעומת 2006.

Dr. Muscle
24-07-08, 12:50
אכן אגיע להסתכל ולעודד. בכל אופן מאמין שעשית שינוי אדיר , שמעתי את זה ממקורות יודעי דבר :)

YOG558
24-07-08, 12:56
משו מיוחד איזה חזה מה עם איזה תמונה גב נזכה לראות?

האדמור
24-07-08, 14:24
אופיר... :) אז תגיד מה שרשום בראיון עדיין רלוונטי ? לא נראה לי ... נכון ?

כמו מה למשל? תפרט ואענה.

The Sun
24-07-08, 14:38
התכוונתי לחלק שאמרת שאתה מעדיף להשאר ללא חומרים, לעלות נקי, להתחרות כל שנה (אני מאמין ששלושת אלו לא תקפים כבר )
אתה עדיין מתאמן abcde? כי רשמת שם שאתה מתאמן 5 ימים רצוף ונח שישי שבת, אז אני מניח שזאת התוכנית?
אתה עדיין עושה אימונים של מינימום שעה ורבע? ושלוש פעמים מינימום אירובי בשבוע?
אתה עדיין לא עושה סקוואטים?
אני שואל סתם מתוך עניין, ברור לי שאתה שונה מאוד מכל מתאמן ממוצע ועושה דברים מתוך ניסיון אישי

הארדקור
24-07-08, 14:40
לשם שינוי באמת שאלות טובות

האדמור
24-07-08, 15:19
התכוונתי לחלק שאמרת שאתה מעדיף להשאר ללא חומרים, לעלות נקי, להתחרות כל שנה (אני מאמין ששלושת אלו לא תקפים כבר )
אתה עדיין מתאמן abcde? כי רשמת שם שאתה מתאמן 5 ימים רצוף ונח שישי שבת, אז אני מניח שזאת התוכנית?
אתה עדיין עושה אימונים של מינימום שעה ורבע? ושלוש פעמים מינימום אירובי בשבוע?
אתה עדיין לא עושה סקוואטים?
אני שואל סתם מתוך עניין, ברור לי שאתה שונה מאוד מכל מתאמן ממוצע ועושה דברים מתוך ניסיון אישי

נכון שאני אולי נראה על חומרים אבל תאמין לי הבריאות שלי יותר חשובה מאשר להיות מקום ראשון בתחרויות, אז אני עדיין לא על חומרים ומאמין שגם לא אהיה.
לעלות נקי....כן זה דבר שאני מאוד משתדל אליו ומאמין בו! זה לא שאני כרגע על 10% שומן אבל ברור שלא עובר את ה-15% בערך. כל עליה ברקמת השומן מתורגמת לעודף קלורי אז אני מוצא את האיזון שיגרום לי גם לעלות בשריר וגם להשאר על אחוז שומן נמוך יחסית לאוף סיזן, מה שאני מרוויח מזה שאני נראה טוב כל השנה ועדיין עולה בשריר לאט אבל בטוח.
להתחרות כל שנה....:) זה באמת לא בגדר מחשבה כי בלי חומרים לא יהיה שיפור משמעותי אם אתחרה כל שנה, ידוע שמתוך השנה יוצאים 3-4 חודשים לחיטוב וידוע שאחרי תחרות לוקח משהו כמו חודשיים לחזור לעצמך ולמשקל שלפני החיטוב אז כך שיש לך סה"כ 5-6 חודשים כדי לצבור מאסה וזה כלום ממש כלום זמן כדי להשתפר.
תוכנית האימונים שלי:
יום א'- רגליים
יום ב'- גב +כתף אחורית + בייספס+בטן
יום ג'-מנוחה
יום ד'-רגליים
יום ה'-חזה +תלת +כתפיים+בטן
יום ו'-מנוחה
יום ש- מנוחה
לא עושה אירובי בכלל עכשיו- האימונים מספיק אינטנסיביים- דרופ סט כמעט כל הזמן!!!
סקוואטים אני עושה היום כי אין ברירה- זהו אחד התרגילים הבסיסיים לרגליים!

donone
24-07-08, 16:27
קרנפי ביותר!

The Sun
24-07-08, 18:10
תודה רבה על התשובות, אז בעצם יש לך סוג של abc *4 פעמים בשבוע...
אני מאוד מסכים עם הדרך חשיבה שלך ומאוד אוהב אותה, וכל הכבוד על ההחלטה לקחת אוף סיזן ארוך כדי להפציץ בתחרות הבאה שתשתתף בה!
תיארתי לעצמי שאתה עושה עכשיו סקוואטים - כמו שאמרת בעצמך זה תרגיל חובה בכל תוכנית :)

בהצלחה, אני לגמרי בעדך!

superbik3
24-07-08, 21:11
פשש סוס גבר.. בהצלחה!

P-a-n-1-c
24-07-08, 21:45
איך הולך אימון הרגליים שלך?

shaytaub
24-07-08, 21:54
ניראה מצויין אחי, שיהיה לך המון בהצלחה !!

האדמור
24-07-08, 22:51
עזרה- אין לי תמונה בשם שלי, איך אני מכניס את התמונה הזאת לשם?http://img165.imageshack.us/my.php?image=170708dg5.jpg

P-a-n-1-c
25-07-08, 11:16
אי אפשר ...

tomerA
25-07-08, 11:34

לא משהו שתוכל לעשות.
הבחור מזריק לבן אדם רגיל זה יראה כמו שואה :p

קובי חיים
25-07-08, 13:49
עזרה- אין לי תמונה בשם שלי, איך אני מכניס את התמונה הזאת לשם?http://img165.imageshack.us/my.php?image=170708dg5.jpg

באדמור אם אתה רוצה עזרה בתפעול תמונות ובפורומים.. תפנה אליי
אשמח לעזור לך...

talll
25-07-08, 14:25
לא משהו שתוכל לעשות.

קרא את כל הפוסט.
הוא כתב שאולי זה לא נראה הגיוני כל כך אבל הוא נקי מחומרים כי חשובה לו יותר הבריאות

האדמור
25-07-08, 15:51
לא משהו שתוכל לעשות.

אני רואה שענו לך כבר אבל אם היית קורא את כל התגובות היית מבין אחרת.

האדמור
25-07-08, 16:05

אימון רגליים:

אני מתחיל בגמישות ומתיחות ובכמה סטים של פשיטת ברך לחימום ואז עושה 6 סטים פושטי ברך ואחר כך סקוואט בסמיט משין( רק שם אני מרגיש ת'רגליים) 7 סטים וממשיך למכשיר שאני לא ממש יודע איך הוא נקרא, זה לחיצת רגליים שהגוף נמצא על מסילה נעה ועליה מניחים את הפלטות שם עושה עוד 7 סטים, אחר כך מכשיר כופפי ברך עושה 6 סטים ומשם דד ליפט עוד 5 סטים, בסוף תאומים בישיבה 8 סטים ובעמידה 8 סטים בסופר סט.
בסוף האימון 5 דקות גמישות שיחרור ומתיחות.

bigbit
25-07-08, 16:31
אימון רגליים:

אני מתחיל בגמישות ומתיחות ובכמה סטים של פשיטת ברך לחימום ואז עושה 6 סטים פושטי ברך ואחר כך סקוואט בסמיט משין( רק שם אני מרגיש ת'רגליים) 7 סטים וממשיך למכשיר שאני לא ממש יודע איך הוא נקרא, זה לחיצת רגליים שהגוף נמצא על מסילה נעה ועליה מניחים את הפלטות שם עושה עוד 7 סטים, אחר כך מכשיר כופפי ברך עושה 6 סטים ומשם דד ליפט עוד 5 סטים, בסוף תאומים בישיבה 8 סטים ובעמידה 8 סטים בסופר סט.

זה נקרא hack squat
דרך אגב אהבתי את התמונה זה נראה שנכנסת לכושר מטורף..יותר טוב משנה שעברה
לדעתי יש לך סיכוי טוב בקטגוריה שלך השנה..
נבוא לעודד אותך!!!

הארדקור
25-07-08, 17:08
הוא אמר שהוא לא מיתחרה השנה

האדמור
25-07-08, 17:12
זה נקרא hack squat
דרך אגב אהבתי את התמונה זה נראה שנכנסת לכושר מטורף..יותר טוב משנה שעברה
לדעתי יש לך סיכוי טוב בקטגוריה שלך השנה..
נבוא לעודד אותך!!!

:)תודה, לא מתחרה השנה רק ב-2010 וגם לא בטוח, נראה לפי המשקל והמאסה שאגיע אליה.

moshebe
25-07-08, 17:16
תותח אני זוכר אותך עוד מהכרטיסי ביקור האלה באתר .

האדמור
25-07-08, 17:20
עוד תמונה בלי גופייה,ישנה יותר מלפני כמה חודשים. לא שזוף....בחורף.
http://img65.imageshack.us/my.php?image=2602082300yv6.jpg

moshebe
25-07-08, 17:22
עוד תמונה בלי גופייה,ישנה יותר מלפני כמה חודשים. לא שזוף....בחורף.
http://img65.imageshack.us/my.php?image=2602082300yv6.jpg

כמה זמן אתה מתאמן ?

האדמור
25-07-08, 17:48
כמה זמן אתה מתאמן ?

נוגע במשקולות מגיל 14-15 אבל סתם זה לא היה רציני,לא הבנתי כלום בפיתוח גוף בתקופה הזאת, הרבה הפסקות של שנים.
אפשר לומר ש-5-6 שנים מתאמן ברצינות ועוד עם 5 תחרויות באמצע שידוע שיצאתי בהם לחיטוב וזה בלם את העליה במאסה.

P-a-n-1-c
25-07-08, 18:03
אימון רגליים:

אחי אתה עושה 45 סטים לשריר אחד באימון אחד? ועוד פעמיים בשבוע, יעני 90 סטים בשבוע לרגליים?
כמה זמן לוקח לך אימון כזה?

Bodybuilder
25-07-08, 18:12
אימון רגליים:

:XDemoticon::XDemoticon::XDemoticon::eek::eek::eek :

אפשר לשאול מה משקלי העבודה שלך ? לדוגמה סקוואט בסמית משין ?
פשוט זה קצת מוזר, איך אתה יכול להיתקרב בכלל להאק סקוואט לאחר סקוואט בסמית 8 סטים ופושתי ברך 6 סטים ?

P-a-n-1-c
25-07-08, 18:16
:XDemoticon::XDemoticon::XDemoticon::eek::eek::eek :

אפשר לשאול מה משקלי העבודה שלך ? לדוגמה סקוואט בסמית משין ?
פשוט זה קצת מוזר, איך אתה יכול להיתקרב בכלל להאק סקוואט לאחר סקוואט בסמית 8 סטים ופושתי ברך 6 סטים ?

ועוד אחרי זה לעשות דדליפט :eek:

האדמור
25-07-08, 18:32
אחי אתה עושה 45 סטים לשריר אחד באימון אחד? ועוד פעמיים בשבוע, יעני 90 סטים בשבוע לרגליים?
כמה זמן לוקח לך אימון כזה?

רגליים זה שריר אחד??????????!!!!!!!!!!! לא מתאים לך! יש לך 13,511 הודעות בפורום!

Dr. Muscle
25-07-08, 18:41
מתאים מתאים לו, 13,510 מהן זה בדיבורים כללי .

P-a-n-1-c
25-07-08, 18:49
זה כמו שתגיד כתפיים זה כמה שרירים....
רגליים זה שריר גדול ומורכב, אבל זה עדיין "חלק" אחד.
בכל אופן, 45 סטים לרגליים? כמה זמן לוקח לך אימון?

מתאים מתאים לו, 13,510 מהן זה בדיבורים כללי

מה אתה קופץ? מה אני לא צודק ש45 סטים לרגליים באימון זה יותר מידי?

האדמור
25-07-08, 19:04
זה כמו שתגיד כתפיים זה כמה שרירים....
רגליים זה שריר גדול ומורכב, אבל זה עדיין "חלק" אחד.
בכל אופן, 45 סטים לרגליים? כמה זמן לוקח לך אימון?

מה אתה קופץ? מה אני לא צודק ש45 סטים לרגליים באימון זה יותר מידי?

אשאל אותך שאלה:

ליד (כל היד מהכתף עד לסוף האצבעות) אפשר לקרוא לזה שריר אחד?!

וזו דוגמא טובה מאוד כדי שתבין את זה כי הרגל היא בעצם כמו היד, מבחינת שרירים ומנופים אם אתה מבין למה אני מתכוון.

P-a-n-1-c
25-07-08, 19:08
אשאל אותך שאלה:

ליד (כל היד מהכתף עד לסוף האצבעות) אפשר לקרוא לזה שריר אחד?!

וזו דוגמא טובה מאוד כדי שתבין את זה כי הרגל היא בעצם כמו היד, מבחינת שרירים ומנופים אם אתה מבין למה אני מתכוון.

אני מסכים איתך שהרגליים זה שריר מאוד מורכב, אבל אפשר להגיד את זה גם על הגב לדוג'. בכל אופן להכניס 45[!!!] סטים לאימון זה פשוט טירוף. ועוד לעשות את זה פעמיים בשבוע. 90 סטים בשבוע? אחי זה באמת מוגזם, במיוחד כשאתה טבעי.

moshebe
25-07-08, 19:32
אני מסכים איתך שהרגליים זה שריר מאוד מורכב, אבל אפשר להגיד את זה גם על הגב לדוג'. בכל אופן להכניס 45[!!!] סטים לאימון זה פשוט טירוף. ועוד לעשות את זה פעמיים בשבוע. 90 סטים בשבוע? אחי זה באמת מוגזם, במיוחד כשאתה טבעי.

מי אמר לך ?

האדמור
25-07-08, 21:21

אם אתה אומר שהרגליים הם כמו הגב...אז אתה לא יודע את סוגי המנופים שבשרירים והם:

עבודה על הגב(הרחב גבי) היא קירוב שחמות- תנועות חתירה ומשיכה, הכל באותו מישור ואילו עבודה על הרגליים דורשת כפיפה של הברך(שזה שריר אחד), פשיטה של הברך(שזה שריר נוסף) והרמת עקבים(שזה עוד שריר נפרד) + שריר נוסף שמתקשר לרגליים זה הישבן.
אמרתי, תחשוב שהרגל היא כמו היד: התלת ראשי הוא ה-4 ראשי של הרגל. הדו ראשי של היד הוא כמו ההמסטרינג של הרגל והאמה ביד היא כמו התאומים של הרגל.

אימון רגליים דורש נגיעה בכל השרירים הנמצאים וכן, 45 סטים זה לא מעט אבל אין ברירה.

P-a-n-1-c
25-07-08, 21:34
אם אתה אומר שהרגליים הם כמו הגב...אז אתה לא יודע את סוגי המנופים שבשרירים והם:

עבודה על הגב(הרחב גבי) היא קירוב שחמות- תנועות חתירה ומשיכה, הכל באותו מישור ואילו עבודה על הרגליים דורשת כפיפה של הברך(שזה שריר אחד), פשיטה של הברך(שזה שריר נוסף) והרמת עקבים(שזה עוד שריר נפרד) + שריר נוסף שמתקשר לרגליים זה הישבן.
אמרתי, תחשוב שהרגל היא כמו היד: התלת ראשי הוא ה-4 ראשי של הרגל. הדו ראשי של היד הוא כמו ההמסטרינג של הרגל והאמה ביד היא כמו התאומים של הרגל.

אימון רגליים דורש נגיעה בכל השרירים הנמצאים וכן, 45 סטים זה לא מעט אבל אין ברירה.

בגב יש גם את הטרפזים, גב תחתון..

בכל אופן, אם זאת הגישה, למה לא לפצל את שרירי הרגליים לימים שונים?

האדמור
25-07-08, 22:49
בגב יש גם את הטרפזים, גב תחתון..

בכל אופן, אם זאת הגישה, למה לא לפצל את שרירי הרגליים לימים שונים?

יש תקופות באמת שכדי לפצל את אימון הרגליים על מנת לתת דגש על חלק חלש יחסית אך לרוב נהוג לעבוד על כל שרירי הרגליים באימון אחד.

arbel2
27-07-08, 11:44
לא מבין את הבעיה באימון רגליים מאסיבי כל כך ,אם אני שיש לי גנטיקה טובה ברגליים (שזה הדבר היחידי שאני אומר שיש לי גנטיקה טובה בו ) עושה אימוני רגליים של איזה 30+ סטים ,אז למה שאופיר שאם כל הכבוד שיש לי אליו לא בורך בגנטיקה טובה מדי לרגליים יעשה אימונים קשים יותר ? הוא צריך להכריח את הגוף שלו לגדול ,ולפעמים זה אומר לעשות דברים קיצוניים.

Bodybuilder
27-07-08, 12:05
לא מבין את הבעיה באימון רגליים מאסיבי כל כך ,אם אני שיש לי גנטיקה טובה ברגליים (שזה הדבר היחידי שאני אומר שיש לי גנטיקה טובה בו ) עושה אימוני רגליים של איזה 30+ סטים ,אז למה שאופיר שאם כל הכבוד שיש לי אליו לא בורך בגנטיקה טובה מדי לרגליים יעשה אימונים קשים יותר ? הוא צריך להכריח את הגוף שלו לגדול ,ולפעמים זה אומר לעשות דברים קיצוניים.

ארבל אתה בילבלת כמה דברים, זה שיש לך גנטיקה טובה ברגליים ואתה עושה 30 + סטים לרגליים זה לא אומר שגם הוא צריך לעשות את זה, ובגלל שהגנטיקה שלו פחות טובה אז הוא כאילו אמור להוסיף עוד סטים ולעשות יותר ממך ... (אם זה מה שאתה מנסה להגיד)
אתה לא מסכים איתי שיותר חכם להוריד חצי מהכמות של הסטים, להוריד את כול התרגילים המיותרים כמו כפיפות ופשיתות (שתאכלס למתאמן רציני לרוב זה די מיותר, וזה לא הכרחי אלה תרגילים שיוכולים "להוסיף) בו נקרא לזה ככה) ולהיתמקד על הסקוואט - לחיצת רגליים ודד ליפט סטיף לגד !

עוד משהו: איך אפשר לעשות פשיתות ברך, 6 סטים של בזבוז זמן, ואחרי זה לעבור לתרגיל חשוב ורציני כמו סקוואט (כשה 4 ראשי שלך כבר מפומפם) ? ואחרי 8 סטים של סקוואט ועוד אחרי זה לעבור להאק סקוואט ?
לדעתי כול העשרות סטים האלה מעידים רק על דבר 1, המתאמן לא מתעמץ מספיק ולא משקיע בכול סט ובכול חזרה !

http://israelbody.com/images/icons/icon4.gifסליחה חברה, אבל זה כבר אירוביhttp://israelbody.com/images/icons/icon4.gif

arbel2
27-07-08, 12:09
ארבל אתה בילבלת כמה דברים, זה שיש לך גנטיקה טובה ברגליים ואתה עושה 30 + סטים לרגליים זה לא אומר שגם הוא צריך לעשות את זה, ובגלל שהגנטיקה שלו פחות טובה אז הוא כאילו אמור להוסיף עוד סטים ולעשות יותר ממך ... (אם זה מה שאתה מנסה להגיד)
אתה לא מסכים איתי שיותר חכם להוריד חצי מהכמות של הסטים, להוריד את כול התרגילים המיותרים כמו כפיפות ופשיתות (שתאכלס למתאמן רציני לרוב זה די מיותר, וזה לא הכרחי אלה תרגילים שיוכולים "להוסיף) בו נקרא לזה ככה) ולהיתמקד על הסקוואט - לחיצת רגליים ודד ליפט סטיף לגד !

עוד משהו: איך אפשר לעשות פשיתות ברך, 6 סטים של בזבוז זמן, ואחרי זה לעבור לתרגיל חשוב ורציני כמו סקוואט ? ואחרי 8 סטים של סקוואט עוד לעבור להאק סקוואט ?

http://israelbody.com/images/icons/icon4.gifסליחה חברה, אבל זה כבר אירוביhttp://israelbody.com/images/icons/icon4.gif

מסכים איתך שזה סידור קצת בעייתי ,אבל אם זה עובד בשבילו ? קטונתי מלהעביר ביקורת

tomerA
27-07-08, 12:12
מסכים איתך שזה סידור קצת בעייתי ,אבל אם זה עובד בשבילו ? קטונתי מלהעביר ביקורת

אולי זה עובד אבל כמעט בטוח שכול תוכנית אחרת תעבוד יותר טוב.

arbel2
27-07-08, 12:13
אולי זה עובד אבל כמעט בטוח שכול תוכנית אחרת תעבוד יותר טוב.

זה לווא דווקא נכון אחי
יש ויש אנשים ,ולא כולם מגיבים אותו דבר לאימונים ,תהיה סמוך ובטוח שאופיר ניסה לא מעט דברים ,ואם הוא הגיע לתוכנית כזאת זה רק אחרי ניסוי וטעייה

tomerA
27-07-08, 12:20
זה לווא דווקא נכון אחי
יש ויש אנשים ,ולא כולם מגיבים אותו דבר לאימונים ,תהיה סמוך ובטוח שאופיר ניסה לא מעט דברים ,ואם הוא הגיע לתוכנית כזאת זה רק אחרי ניסוי וטעייה

יכול להיות אבל אם הוא היה עושה אימון שהוא ככה:
6 סטים סקוואט
5 סטים דדליפט
+איזה 4 סטים חירטוטים
הוא יכול להשקיע הרבה יותר טוב בסקוואט מאשר בכפיפות בירכים(!!) אתה בכלל משווה בין שניהם כתרגילים לרגליים?

הארדקור
27-07-08, 13:00
סוסף סוטף דיון איכותי תומר כול הכבוד על זה אפשר באמת להיתוכח אני אישית חושב שאימון רגלים טוב חייב להיסתים בכאב של 3ימים ואז קשה לעבוד עוד פעם באותו שבוע

P-a-n-1-c
27-07-08, 13:04
סוסף סוטף דיון איכותי תומר כול הכבוד על זה אפשר באמת להיתוכח אני אישית חושב שאימון רגלים טוב חייב להיסתים בכאב של 3ימים ואז קשה לעבוד עוד פעם באותו שבוע
מסכים איתך, אבל יש מקרים שבהם אולי עדיף לפצל את האימון רגליים ל2. לעשות 45 סטים באימון תסכים איתי שזה מטורף וזה סתם יותר מידי. בהחלט אפשר להסתפק ב20 סטים טובים.

האדמור
27-07-08, 21:50
להלן תגובתי לגבי אימון הרגליים שלי:
נכון שזה אימון מטורף ואינטנסיבי, אני כמו רוב מפתחי הגוף עשיתי את אותה טעות חמורה בעברי והיא לא לעבוד על רגליים, הייתי בא לאימונים נותן גב, ידיים חזה וכתפיים ואת הרגליים הייתי משאיר מאחור לכן היום אני נענש על כך שכן פלג גופי העליון השיג את פלג גופי התחתון ולכן אני חייב לאזן את השניים ולאמן את הרגליים בתוכניות שונות ומגוונות, פעמיים בשבוע והמון סטים כמו שכתבתי. אכן הדיון על אימון הרגליים שלי רלוונטי ונכון, אל נשכח שאני מתחרה והאימונים שלי הם לא עממיים, הם חייבים להיות אינטנסביים וקשים וכמו שאמר ארבל והוא הבין נכון שאכן ניסיתי כבר המון שיטות ורמות והגעתי למסקנה שרק אימון כזה עם שינויים כמובן בטווחי החזרות גרם לרגליים שלי לגדול ואכן הם גדלות!
אני כבר מזמן לא מאמן את השרירים שאני אוהב לאמן אלה מסתכל בראי ובוחן טוב טוב את הפרופורציה ואז מכין תוכנית אימונים עם דגש על השרירים החלשים, אני חושב שמי שמגדיר את עצמו b.b חייב להתנהג כך גם אם זה לא נוח או קשה!

האדמור
27-07-08, 21:57

אכן אימון הרגליים שלי מסתיים בכאבים קשים אך b.b הוא לא מתאמן "רגיל" הוא חייב להתאמן גם כשקצת כואב ועוד הוא חייב וצריך ללמוד לסבול כאב ולהמשיך לעבוד גם ששורף וכמעט אי אפשר להמשיך יותר ורק אז מתקיימת היפרטרופייה של ממש!

Deus ex machina
27-07-08, 22:12
אכן אימון הרגליים שלי מסתיים בכאבים קשים אך b.b הוא לא מתאמן "רגיל" הוא חייב להתאמן גם כשקצת כואב ועוד הוא חייב וצריך ללמוד לסבול כאב ולהמשיך לעבוד גם ששורף וכמעט אי אפשר להמשיך יותר ורק אז מתקיימת היפרטרופייה של ממש!

שמע אני לא בודי בילדר אבל מה הקשר בין כאב ותחושת שריפה לגדילה של שריר , ולמה לא לעשות כמו שתומר כתב כמה סטים כבדים של סקוואט כמה של דדליפט רומני ואיזה לאנג' או סקוואט בולגרי וסיימנו .

TheGift
27-07-08, 22:17
להלן תגובתי לגבי אימון הרגליים שלי:
נכון שזה אימון מטורף ואינטנסיבי, אני כמו רוב מפתחי הגוף עשיתי את אותה טעות חמורה בעברי והיא לא לעבוד על רגליים, הייתי בא לאימונים נותן גב, ידיים חזה וכתפיים ואת הרגליים הייתי משאיר מאחור לכן היום אני נענש על כך שכן פלג גופי העליון השיג את פלג גופי התחתון ולכן אני חייב לאזן את השניים ולאמן את הרגליים בתוכניות שונות ומגוונות, פעמיים בשבוע והמון סטים כמו שכתבתי. אכן הדיון על אימון הרגליים שלי רלוונטי ונכון, אל נשכח שאני מתחרה והאימונים שלי הם לא עממיים, הם חייבים להיות אינטנסביים וקשים וכמו שאמר ארבל והוא הבין נכון שאכן ניסיתי כבר המון שיטות ורמות והגעתי למסקנה שרק אימון כזה עם שינויים כמובן בטווחי החזרות גרם לרגליים שלי לגדול ואכן הם גדלות!
אני כבר מזמן לא מאמן את השרירים שאני אוהב לאמן אלה מסתכל בראי ובוחן טוב טוב את הפרופורציה ואז מכין תוכנית אימונים עם דגש על השרירים החלשים, אני חושב שמי שמגדיר את עצמו b.b חייב להתנהג כך גם אם זה לא נוח או קשה!

אחי, בעבר היית עולה לבמה כאשר לא אימנת את הרגליים בכלל, או שזה היה לפני שהתחרת?

האדמור
27-07-08, 22:34

הרבה לפני שהתחרתי, בערך בגיל 15-23 שכולכם יודעים ששם רמות הטסטוסטרון בשמיים ויש לנצל גילאים אלו לבניה מואצת וטובה ואני לא ניצלתי זמן זה מחוסר ידע בתחום ולכן אני ממליץ לכל מי שנמצא בטווח גילאים זה שלא יעשה את הטעות שלי... להתאמן חזק ונכון ולא לפספס תקופת פריחה!

Pro_XXL
27-07-08, 22:47
חחחחחחחחחחחח איך אפשר איך אפשר!
פאקינג אפשר!שהמוח לא עובד ואנשים מוכנים להקיא דם בישביל לראות עוד בשר על הרגל!
יפה מאוד אופיר ובהצלחה שיהיה לך כמו שאמרתי לך הרשמתה אותי מאוד במפגש בוינגייט אתה תותח חביבי!

רק מה שאני לא מסכים איתך זה סקוואט בסמית' משין חופשי עד המוות:)וגם אחרי המוות.

האדמור
27-07-08, 22:48

:) אם לא הייתי מאמן את הרגליים בתקופה של התחרויות היו מגלגלים אותי את כל המדרגות של הבמה!

arbel2
27-07-08, 22:58
חחחחחחחחחחחח איך אפשר איך אפשר!
פאקינג אפשר!שהמוח לא עובד ואנשים מוכנים להקיא דם בישביל לראות עוד בשר על הרגל!
יפה מאוד אופיר ובהצלחה שיהיה לך כמו שאמרתי לך הרשמתה אותי מאוד במפגש בוינגייט אתה תותח חביבי!

רק מה שאני לא מסכים איתך זה סקוואט בסמית' משין חופשי עד המוות:)וגם אחרי המוות.

לווא דווקא
במקרה ואין מקום בטוח לבצע סקוואט חופשי ,או שקיימת פציעה מסויימת סקוואט בסמית' זאת תחלופה הגיונית ,כל עוד מבצעים בתנועה מבוקרת ועובדים ככבד ככל שאפשר אז אפשר להגיע להישגים יפים מאוד גם מסקוואט בסמית'.

הארדקור
27-07-08, 23:07
אין כמו ברזל חופשי וחי בלעט

bigbit
27-07-08, 23:47
:)תודה, לא מתחרה השנה רק ב-2010 וגם לא בטוח, נראה לפי המשקל והמאסה שאגיע אליה.

2010 חח נכון זה נשמע עתידני כזה?
כאילו יהיה תחרות וכולם ישתגרו כזה לבמה ורובוטים ישפטו אותנו חחח

arbel2
28-07-08, 00:01
2010 חח נכון זה נשמע עתידני כזה?
כאילו יהיה תחרות וכולם ישתגרו כזה לבמה ורובוטים ישפטו אותנו חחח

אולי אז יהיה שיפוט הוגן בifbb

bigbit
28-07-08, 14:22

חחחחחחח

האדמור
28-07-08, 15:52
שמע אני לא בודי בילדר אבל מה הקשר בין כאב ותחושת שריפה לגדילה של שריר , ולמה לא לעשות כמו שתומר כתב כמה סטים כבדים של סקוואט כמה של דדליפט רומני ואיזה לאנג' או סקוואט בולגרי וסיימנו .

"מה הקשר בין כאב לגדילת שריר"????????!!!!!!! נו באמת אתה שואל ברצינות?:whistle:

האדמור
28-07-08, 15:55
:laughing: הרגת אותי ארבל, חחחחח

eyalamzleg
28-07-08, 15:57
לווא דווקא
במקרה ואין מקום בטוח לבצע סקוואט חופשי ,או שקיימת פציעה מסויימת סקוואט בסמית' זאת תחלופה הגיונית ,כל עוד מבצעים בתנועה מבוקרת ועובדים ככבד ככל שאפשר אז אפשר להגיע להישגים יפים מאוד גם מסקוואט בסמית'.
מזה בטוח? בטוח הכוונה לכלוב? אין כלוב אז לוקחים את המוט מעמד של המוטות כשאין ברירה אז אין ברירה

The Sun
28-07-08, 17:03
מזה בטוח? בטוח הכוונה לכלוב? אין כלוב אז לוקחים את המוט מעמד של המוטות כשאין ברירה אז אין ברירה

אני מעיף אנשים מהשטח של המקבילים מוציא את המוט מהמקבילים

Deus ex machina
28-07-08, 19:24

כן אני מדבר בשיא הרצינות , אני לא מדבר על מאמץ אלא על כאב .

arbel2
28-07-08, 19:25

כשתגיע למשקלים משמעותיים יותר בסקוואט אתה תבין את החשיבות במתקן יעודי או בכלוב .

tomerA
28-07-08, 19:29

כאב זה פונקציה של הצבטרות חומצות חלב. שזה בדרך כלל קורה בסטים מרובי חזרות.
אתה יכול לעשות סקוואטים של 20 חזרות וישרוף אליך אש אבל האם זה יותר טוב מסט כבד של 8 חזרות ופחות שורף?

Deus ex machina
28-07-08, 19:38
כאב זה פונקציה של הצבטרות חומצות חלב. שזה בדרך כלל קורה בסטים מרובי חזרות.
אתה יכול לעשות סקוואטים של 20 חזרות וישרוף אליך אש אבל האם זה יותר טוב מסט כבד של 8 חזרות ופחות שורף?

לא יודע לא כואב לי גם שאני עושה 20 חזרות כבדות , אני בקושי נושם והולך להתפוצץ לי וריד בראש אבל לא כואב .

Bodybuilder
28-07-08, 19:39
אופיר, אם כול הכבוד (ויש כבוד) :) תרשה לי לא להסכים איתך, אל תתבלבל בין הכאב שאתה מרגיש בסט עצמו (הכאב שנגרם כתוצעה מהפמפינג שקיבל שריר,חומצות חלב, חמצן, דם - לא משנה מה..) לבין כאב שיש לך יום אחרי אימון כבד !

אם לקחת לדוגמה משקולת 5 קילו ולעשות איתה כפיפות מרפקים ל 50 חזרות, יכאב וישרוף, אבל לא יצא לך מזה שום דבר.
לעומת הכאב שיש לך יום אחרי אימון כבד, הרי מזה אימון ? זה כמו שכולם יודעים - הרס טעים, הרס טעים = כאב !

Ido
28-07-08, 19:44
אופיר, אם כול הכבוד (ויש כבוד) :) תרשה לי לא להסכים איתך, אל תתבלבל בין הכאב שאתה מרגיש בסט עצמו (הכאב שנגרם כתוצעה מהפמפינג שקיבל שריר,חומצות חלב, חמצן, דם - לא משנה מה..) לבין כאב שיש לך יום אחרי אימון כבד !

אם לקחת לדוגמה משקולת 5 קילו ולעשות איתה כפיפות מרפקים ל 50 חזרות, יכאב וישרוף, אבל לא יצא לך מזה שום דבר.
לעומת הכאב שיש לך יום אחרי אימון כבד, הרי מזה אימון ? זה כמו שכולם יודעים - הרס טעים, הרס טעים = כאב !

מישה על זה אופיר מדבר על הכאב שלאחר האימון.. יום למחרת שהשרירים תפוסים והם בגדילה.

Holy_Templar
28-07-08, 19:44
[quote=האדמור;592012]עוד תמונה, יצאה קצת מטושטשת:

כ-ב-ו-ד!

אתה מעורר השראה ומכניס מוטיבציה... :)

תודה!

האדמור
28-07-08, 22:21

חברים אתם צריכים לזכור ש-b.b הוא לא מתאמן מהשורה, הוא מחוץ לתחום פעילות גופנית רגילה ועממית מה שמתקיימת לרוב בחדרי הכושר בארץ ובעולם. למה כל מי שמתאמן בחד"כ לא נראה גדול ועם מאסת שריר מעבר לנורמאלי?! בגלל שהוא לא מתאמץ מספיק!!! (כמובן שבנוסף לאימונים בחד"כ יש להקפיד על תזונה מתאימה ומנוחה הולמת) אני בתור מדריך חד"כ לא פעם ולא פעמיים כאשר בניתי תוכנית לאדם שרצה לגדול בקשתי ממנו לבצע 12 חזרות ב-rm12 עד לתשישות ומסתבר שצפיתי עליו מרחוק מבלי שידע ספרתי איתו את מספר החזרות שהוא מבצע ובסט הראשון הוא הפסיק כשהגיע ל-12 חזרות אז בסט השני השקפתי עליו מרחוק ושוב ספרתי איתו (מבלי שידע) וכשהגיע לחזרה ה-10 נגשתי אליו ובקשתי ממנו שימשיך (עם אותו משקל כמובן) עד לחזרה ה-20 והוא אכן ביצע את הסט עד לתשישות והצליח,(הוא צריך להרים את המשקל כמובן ל-RM-12) אז אני לא יודע מה איתכם אבל כאב ושריפה הם חלק מהאימון וחייבים לדעת לסבול אותם גם פיזית וגם נפשית על מנת להגיע באמת למיצוי יכולתו של השריר ולגרום להיפרטרופיה. יאיר להב בהרצה עם בראנץ' גם הזכיר את זה והרחיב בנושא ואני שמח שהם חושבים כמוני!
אני אומר ששני סוגי הכאב חייבים לבוא, גם סוג הכאב שנובע באימון עצמו וגם הכאב המאוחר שמעיד על קרעים מיקרוסקופיים ברקמת השריר.

sagi10
28-07-08, 22:48
אופיר באמת מדריך מעולה - הוא היה המדריך שלי בזמן שהתאמנתי בבית אייל .
תמיד עזר וידע להדריך ולהסביר כמו שצריך , תמיד הדגים כמו שצריך ותמיד נתן עצות וכל מיני טיפים .

אין עליך אופיר ומחזיק לך אצבעות בנאדם !

האדמור
28-07-08, 23:18
אופיר באמת מדריך מעולה - הוא היה המדריך שלי בזמן שהתאמנתי בבית אייל .
תמיד עזר וידע להדריך ולהסביר כמו שצריך , תמיד הדגים כמו שצריך ותמיד נתן עצות וכל מיני טיפים .

אין עליך אופיר ומחזיק לך אצבעות בנאדם !

:) תודה תודה על המחמאות- אני מאושר!

שגיא אתה אומנם לא מתאמן אצלי כרגע אבל אני רואה שאתה עדיין מתעניין בתחום ופעיל בפורום- כל הכבוד תמשיך תמשיך ותתקדם!

אורית
28-07-08, 23:36

יש דברים שהשתיקה יפה להם!

אורית
28-07-08, 23:42
לא יודע לא כואב לי גם שאני עושה 20 חזרות כבדות , אני בקושי נושם והולך להתפוצץ לי וריד בראש אבל לא כואב .

:cool:תשמע... אם אתה מבצע 20 חזרות "כבדות" ולא כואב לך זאת אומרת, או שאתה לא מבצע את התרגיל נכון או שהתנועה לא מלאה אז תפסיק לאמץ את הראש אלא את השריר הפעיל!!!

Deus ex machina
29-07-08, 11:51
:cool:תשמע... אם אתה מבצע 20 חזרות "כבדות" ולא כואב לך זאת אומרת, או שאתה לא מבצע את התרגיל נכון או שהתנועה לא מלאה אז תפסיק לאמץ את הראש אלא את השריר הפעיל!!!

יש הבדל בין כאב של השריר לבין מאמץ של כל הגוף , עשיתי היום 15 חזרות של 140 קילו (סקוואט )
ולא כואב לי , אולי עם הייתי עושה הרבה סטים במכונות זה היה מגיע לכאב , אבל מי שמתאמן ככה לא מגיע למשקלים כבדים .

אורית
29-07-08, 13:49
יש הבדל בין כאב של השריר לבין מאמץ של כל הגוף , עשיתי היום 15 חזרות של 140 קילו (סקוואט )
ולא כואב לי , אולי עם הייתי עושה הרבה סטים במכונות זה היה מגיע לכאב , אבל מי שמתאמן ככה לא מגיע למשקלים כבדים .

:confused:אה, אוקיי, אתה לא מפתח גוף(B.B), אתה עושה סקווט 15 חזרות במשקל 140 ק"ג ולא כואב לך...אולי תעלה תמונה שלך על מנת שנוכל להבין במה מדובר?!

Deus ex machina
29-07-08, 13:56
:confused:אה, אוקיי, אתה לא מפתח גוף(b.b), אתה עושה סקווט 15 חזרות במשקל 140 ק"ג ולא כואב לך...אולי תעלה תמונה שלך על מנת שנוכל להבין במה מדובר?!

תמונות לא כל כך יעניינו כי אני לא משהוא מיוחד , סרטונים העלתי .

Dr. Muscle
29-07-08, 14:00
הוא העלה וידאו בשבוע שעבר, בחור חזק מאד.

אני חושב שאפשר לסכם את זה ככה - אופיר מתאמן בוליום גבוה מאד, אין טעם לנסות להציק לו ולשאול אותו למה ככה או אחרת כי הוא יודע מה הכי מתאים לגוף שלו ואיך הוא גדל באופן אופטימלי אחרי שנים רבות של אימון, זו הדרך שמרבית המתאמנים הרציניים מתאמנים בה. מי שמסוגל להתאמן בעצימות לאורך זמן , אחרי שהוא פיתח כזו מסוגלות אחרי שנים רבות של אימונים - ישתמש בה. זה ממש לא במקרה שמקצוענים מתאמנים בצורה מסויימת שהיא שונה מחובבים ומי שרוצה לדעת למה זה מוזמן לקרוא את הכתבה שלי בנושא שתפורסם בקרוב.

מצד שני קביעות כאלו ואחרות על זה ש"חייב" להיות כאב זה פשוט לא נכון. כאב זה תחושה שנתונה לפרשנות ויכולה לנבוע מכל מיני גורמים בין הצטברות חומצות חלב לפציעה , ואתה לא חייב שיהיה לך את אף אחד מסוגי הכאב האלו כדי לגדול (גם לא את זה שאני מבין שאורית מתייחסת אליו שהוא הצטברות חומצות חלב).
אני אפילו אגיד מעבר , זה בכלל לא אינדיקציה לכלום. אני יכול להתאמן בטווח חזרות פסיכי עם משקלים נמוכים, לגרום לעצמי ל"כאב" ולא לגדול במילימטר. לעומת זאת אני מבטיח לכם שאדם שמתאמן שלא לכשל שמגדיל משקלים בין שבוע לשבוע יגדל .

Sugarzaza
29-07-08, 14:20
העיקר שהוא גדל ומתקדם, גם אם אנחנו לא מסכימים עם הצורת אימונים שלו

האדמור
30-07-08, 16:20
העיקר שהוא גדל ומתקדם, גם אם אנחנו לא מסכימים עם הצורת אימונים שלו

:) גדל גדל!

ThE HummeR
30-07-08, 21:12
take candys ?

טל יואב
30-07-08, 23:15
תמונות יפות מסקרן אותי לראות את הגב שלך פרטים וחיטובים אף פעם לא היה חסר לך מר מזאוכיסט היקר הגיע הזמן לעבוד על העובי סה"כ מצויין כרגיל

Pro_XXL
30-07-08, 23:46
תמונות יפות מסקרן אותי לראות את הגב שלך פרטים וחיטובים אף פעם לא היה חסר לך מר מזאוכיסט היקר הגיע הזמן לעבוד על העובי סה"כ מצויין כרגיל

אופיר שלח לך מייל הבנתי שעדין לא החזרתה לו;)