PDA

צפה בגרסא המלאה : שילוב תוספים בחיטוב.

DarkGulis
24-07-08, 15:24
שאלתי היא כזו,האם מומלץ לשלב קריאטין בחיטוב? האם אפשר לשלב אותו עם שורף שומן?

ArschGesicht
24-07-08, 15:25
הם סותרים אחד את השני.. תצמד לאחד מהם

denous
24-07-08, 15:34
הייתי משלב קריאטין טהור אחי...
הרבה אנשים נמנעים ממנו בחיטוב בגלל הנוזלים אבל זה שטויות קילו קילו וחצי...
ואתה יכול להוריד אותם תוף 3-4 ימים.
לגבי השורף שומן לדעתי זה חרטא כל השטויות האלו זה צעצועים... שורפי שומן זה אפדרין והלאה...

WEST $ SIDE
24-07-08, 15:42
הייתי משלב קריאטין טהור אחי...
הרבה אנשים נמנעים ממנו בחיטוב בגלל הנוזלים אבל זה שטויות קילו קילו וחצי...
ואתה יכול להוריד אותם תוף 3-4 ימים.
לגבי השורף שומן לדעתי זה חרטא כל השטויות האלו זה צעצועים... שורפי שומן זה אפדרין והלאה...

אתה טועה , hydroxycut הארדקור , ליפו 6 עושים את העבודה שלהם כמו שצריך...

DarkGulis
24-07-08, 15:48
קסנדרין אקסטרים? ואיזה קריאטין מומלץ...(עד 200 שקל)

denous
24-07-08, 15:52
אתה טועה , hydroxycut הארדקור , ליפו 6 עושים את העבודה שלהם כמו שצריך...

לא חושב אחי חוץ מפוש קט שלא שווה את הכסף לא יתן כלום זו דעתי...
עדיף פשוט לשתות קפה...
וdark קריאטין mono... חפש משהו עד מאתיים שקל אני מאמין שיש משהו כמו 600 גרם במחיר טוב.

DarkGulis
24-07-08, 15:55
לא חושב אחי חוץ מפוש קט שלא שווה את הכסף לא יתן כלום זו דעתי...
עדיף פשוט לשתות קפה...
וdark קריאטין mono... חפש משהו עד מאתיים שקל אני מאמין שיש משהו כמו 600 גרם במחיר טוב.

http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=149&CategoryID=146&Page=1
זה?
לגבי הא-פ-ד-ר-י-ן שמישו פה הזכיר...חחח שמעתי שיש לו הרבה תופעות לוואי מסוכנות...האם זה באמת זה שווה תסיכון?

denous
24-07-08, 16:00
http://www.israelbody.org/index.asp?articleid=149&categoryid=146&page=1
זה?
לגבי הא-פ-ד-ר-י-ן שמישו פה הזכיר...חחח שמעתי שיש לו הרבה תופעות לוואי מסוכנות...האם זה באמת זה שווה תסיכון?

הייתי מסביר לך שזה שטויות מה שאתה חושב עליו אבל אסור לדבר עליו בפורום...
תקרא עליו ותבין שאין סיכון כמו שאתה חושב...
צריך להיות קצת מטומטם כדי שיקרה לך ממנו משהו.
וכן זה קריאטין מעולה.
ולפני שתפתח עוד דיון...
אל תעשה העמסה ואל תתחיל עם 15 גרם
5 גרם ביום הוכח שזה מספיק ואין צורך ביותר ביום ללא אימון בבוקר ביום עם אימון אחרי אימון.

superguitar
24-07-08, 16:17
כל עוד עובדים איתו בצורה נכונה הוא לא מסוכן... הבעיה היא שאנשים לא עובדים איתו בצורה נכונה..
ואנשים מתו בעבר כי הם התעלמו מהוראות שקיבלו ולקחו פי 5 ממה שמותר... מפה קיבל האפד*** את השם הרע

לך על קריאטין בעיניים עצומות

eyalamzleg
24-07-08, 16:26
הייתי מסביר לך שזה שטויות מה שאתה חושב עליו אבל אסור לדבר עליו בפורום...
תקרא עליו ותבין שאין סיכון כמו שאתה חושב...
צריך להיות קצת מטומטם כדי שיקרה לך ממנו משהו.
וכן זה קריאטין מעולה.
ולפני שתפתח עוד דיון...
אל תעשה העמסה ואל תתחיל עם 15 גרם
5 גרם ביום הוכח שזה מספיק ואין צורך ביותר ביום ללא אימון בבוקר ביום עם אימון אחרי אימון.
אפשר לראות את הוכחה לזה?

shai224
24-07-08, 16:31
חבר'ה ערב טוב לכם!
בואו נתחיל מכך שראיתי פה תגובה כלשהי שציינה כי שימוש בשורפי שומן לא תורם לכלום..אני ממש לא יודע מאיפה השמועה הזאת הונפצה לה פתאום אבל בתור מישהו שעד לפני שנה היה משתמש בחיטובים שלו רק בכוס קפה שחור כשעה לפני אימון ריצה והשנה התחיל שימוש בשורף שומן כלשהו + כדורי קפאין של 200 מ"ג (שווה ערך ל 3 כוסות קפה שחור חזק) אני יכול להעיד בבטחון מלא ובמאה אחוז שהתגובה ומשך הפעילות האירובית והעצימות שלה התגברו פלאים !
תעשו לי טובה ולא תשמיצו את שורפי השומן למיניהם , נכון שישנם כאלו שלא בהכרח עושים את עבודתם נאמנה אבל שורפי שומן כגון ליפו-6 הארדקור עושים את העבודה יפה מאוד.
בנוסף אני יכול להגיד גם שאין בעיה לשלב קראטין ביחד עם אימוני האירובי וזאת במטרה להגיע להתאוששות מהירה בין אימון לאימון , כוח ומרץ במהלכו , נכון שישנה עלייה בנוזלי הגוף אבל עלייה לא מהותית ואני לא יגיד שיורגש שינוי כלשהו לרעה מצד אימוני האירובי במידה ובאמת ישולב קראטין.
לגביי האימרות פה על השימוש באפדרה , למרות שחל איסור לדבר פה על חומרים אסורים אבל אני בכל מקרה רק יגיד שאפדרה חזר לשימוש במדפים ואף בישראל לא זכור לי כי ישנו חוק כלשהו האוסר שימוש בו אבל בעולם ואיגוד הבריאות האמריקאי אסר על השימוש באפדרין בתור תוסף תזונה/שורף שומן וזאת עקב הסיבה שאם אני לא טועה אז היו כ 2 או 3 ספורטאים שאכן הגזימו על נטילת הכדור והגיעו לכמות של כ -150 מ"ג ביום! שזה פאקין מטורף! אני לא יתפלא אם לא התפוצץ להם הלב במהלך הפעילות האירובית , בכל מקרה , כל תוסף תזונה שנילקח , יש לקחת אותו במינון הנכון תמיד ולא להגזים עם הצריכה כי בסופו של דבר גם צריכה מוגזמת של כל דבר עלולה להביא לנזקים .
חבר'ה שיהיה לכל מי שהולך לחיטוב בהצלחה !

denous
24-07-08, 17:11
אפשר לראות את הוכחה לזה?

אני לא אתחיל לחפש אחי אבל אני זוכר שהביאו על זה מחקר משה הביא אם אני לא טועה...
שי אמרתי את דעתי השורף שומן יכול לתת לך את הפוש בהתחלה אבל חוץ מזה זה כלום זה כמו שתשתה אז 3 כוסות של קפה השחור כל העניין שזה לא שווה את הכסף...

DarkGulis
24-07-08, 17:17
חבר'ה ערב טוב לכם!

אפדרין באמת עוזר?ניתן להוסיף לו קריאטין?

denous
24-07-08, 17:26
אפדרין באמת עוזר?ניתן להוסיף לו קריאטין?

כן אפדרין באמת עוזר אמרתי לך תקרא עליו קצת ותבין מה הוא עושה...
חובה גם לשלב איתו קפאין...
ואני מאמין שאין בעיה לשלב קריאטין איתו אבל אני לא בטוח בזה בכל פשוט לא חושב שיש סטירה אז אל תסתמך על זה.

DarkGulis
24-07-08, 17:35
כן אפדרין באמת עוזר אמרתי לך תקרא עליו קצת ותבין מה הוא עושה...
חובה גם לשלב איתו קפאין...
ואני מאמין שאין בעיה לשלב קריאטין איתו אבל אני לא בטוח בזה בכל פשוט לא חושב שיש סטירה אז אל תסתמך על זה.

הבנתי שצריך להוסיף לאפדרין קפאין ואספירין זה נכון? השיחה הזאת סתם לידע כללי אגב אין לי מאיפה להביא אפדרין...

gil-Nissim
24-07-08, 17:44
הבנתי שצריך להוסיף לאפדרין קפאין ואספירין זה נכון? השיחה הזאת סתם לידע כללי אגב אין לי מאיפה להביא אפדרין...
קפאין חייב להיות משולב אם אפדרין. אספירן לא חייב.

DarkGulis
24-07-08, 20:00
קפאין חייב להיות משולב אם אפדרין. אספירן לא חייב.

יענו אם לוקחים אפדרין חייב לקחת אותו עם כוס קפה?

shai224
24-07-08, 21:32
יענו אם לוקחים אפדרין חייב לקחת אותו עם כוס קפה?

לא עם כוס קפה , אפדרין בד"כ נלקח עם כדור קפאין של 120 מ"ג או היותר פופולארי זה 200 מ"ג לכדור קפאין שכמו שציינתי זה שווה ערך ל 3 כוסות קפה שחור חזק , זה ה-שילוב האולטימטיבי של אפדרה-קפאין , עוד לא הכי הבנתי בדיוק מה נכנס האספירין בכל הסיפור , תמיד יש את האספירין כתוסף שלישי אבל אני לא יודע מה בדיוק התועלת בכל הסיפור .

Nicolas
24-07-08, 22:26
תבחר משהו אחד או קריאטין או אפדרה כי עם תקח את שניהם הקפאין והקריאטין יעשו בלגן עם הנוזלים בגוף
אני אישית ממליץ על אפדרין כי בחיטוב הקריאטין לא כזה אפקטיבי כמו במאסה אז שמור אותו לתקופת העליה

denous
24-07-08, 22:31
לא עם כוס קפה , אפדרין בד"כ נלקח עם כדור קפאין של 120 מ"ג או היותר פופולארי זה 200 מ"ג לכדור קפאין שכמו שציינתי זה שווה ערך ל 3 כוסות קפה שחור חזק , זה ה-שילוב האולטימטיבי של אפדרה-קפאין , עוד לא הכי הבנתי בדיוק מה נכנס האספירין בכל הסיפור , תמיד יש את האספירין כתוסף שלישי אבל אני לא יודע מה בדיוק התועלת בכל הסיפור .

הגמזת שי...
200 גרם קפאין שווה למשהו כמו 2 כוסות קפה שחור חזק לא 3...
לגבי האספירין פעם חשבו שזה מומלץ ועזור אבל יצא על זה מחקר שזה לא משפיע ולא מועיל ואם אני לא טועה גם לא מומלץ איכשהו מצטער אם אני מטעה הזכרון קצת בוגד בי :]

shai224
24-07-08, 22:41
הגמזת שי...
200 גרם קפאין שווה למשהו כמו 2 כוסות קפה שחור חזק לא 3...
לגבי האספירין פעם חשבו שזה מומלץ ועזור אבל יצא על זה מחקר שזה לא משפיע ולא מועיל ואם אני לא טועה גם לא מומלץ איכשהו מצטער אם אני מטעה הזכרון קצת בוגד בי :]

וואלה אח יקר כוס לפה כוס לשם , תאמין לי שלי אישית זה כבר לא הכי משנה , ככה רשום על המוצר שהוא שווה ערך לכ -3 כוסות אבל לא נתווכח על זה.
העיקר שזה עוזר וזהו.

DarkGulis
24-07-08, 23:36
וואלה אח יקר כוס לפה כוס לשם , תאמין לי שלי אישית זה כבר לא הכי משנה , ככה רשום על המוצר שהוא שווה ערך לכ -3 כוסות אבל לא נתווכח על זה.
העיקר שזה עוזר וזהו.

חבל רק שאין מאיפה להביא אפדרין :(
יענו את האפדרין מומלץ לקחת עם כדורי גווארנה?

BodyKilo
24-07-08, 23:41
שמע אם אתה לפני גיל 18 אז השימוש באפדרין הוא לא מומלץ, זה לא ממש משחק. (לוקחים אותו פשוט עם קפאין, בין אם זה גווארנה כוס קפה או טבליות קפאין למיניהם)
ואם אתה תרצה להשיג את האפדרין, אתה תשיג..

DarkGulis
25-07-08, 00:49
שמע אם אתה לפני גיל 18 אז השימוש באפדרין הוא לא מומלץ, זה לא ממש משחק. (לוקחים אותו פשוט עם קפאין, בין אם זה גווארנה כוס קפה או טבליות קפאין למיניהם)
ואם אתה תרצה להשיג את האפדרין, אתה תשיג..

למה לא מומלץ לפני גיל 18?