PDA

צפה בגרסא המלאה : שיבולת שועל עם חלב? ........

The-One
25-07-08, 12:40
טוב אני קונה תחילת שבוע הבא שיבולת שועל השאלה שלי זה טעים בכלל לשלב את זה עם חלב? כי זה הרבה קלוריות וזה יקל עלי הרבה...,

יש דרך לעשות את זה טעים? איך אתם אוכלים את זה בדיוק?..

joker1
25-07-08, 12:45
אני אוכל cup שבולת שועל(16 כפות שטוחות), אני חופר עם הכפית, מכניס לפה ומהר שוטף את זה עם מים.
לא מוכנה.

מוכנה זה הדבר בין הטעימים, במיוחד אם נשלב עם דבש, אבל כל הקלוריות והפחמימות נאבדות בבישול וחבל.

The-One
25-07-08, 12:48
אני אוכל cup שבולת שועל(16 כפות שטוחות), אני חופר עם הכפית, מכניס לפה ומהר שוטף את זה עם מים.
לא מוכנה.

מוכנה זה הדבר בין הטעימים, במיוחד אם נשלב עם דבש, אבל כל הקלוריות והפחמימות נאבדות בבישול וחבל.

כן אני יודע ברור שאני לא יבשל את זה בישביל הקלוריות השאלה שלי אחי קודם כול כמה זה עולה איזה סוג שיבולת שועל לקנות קווקאר לא מבושל נכון? ולכמה זמן זה מחזיק מעמד וכמה קלוריות יש בזה בדיוק תיודע? נגיד ב100גרם או משהו. ואיך אתה משלב את זה.

haha10
25-07-08, 14:30
עדיף לאכול שיבולת שועל לא מבושלת?

liftt
25-07-08, 14:30
לא מוכנה.

מה אתה מבלבל תמוח?

tal_s
25-07-08, 14:34
לא מוכנה.

:huh:סייג לחוכמה שתיקה...

Bono
25-07-08, 14:42
תאכל את זה כמו שפאניק אמר לך.. ככה תוכל לדחוף הרבה...
אם בא לך על משהו טעים אז יש כמה אפשרויות:
לאכול את זה עם יוגורט ולהוסיף קינמון\דבש\ פירות יבשים \שקדים \ אגוזים \הכל ביחד.
לבשל את זה עם מים, חלב, קינמון וחלבון וזה יוצא טעים.
ראיתי פה משיהו שאמר שהוא שם את זה על המחבת עם חביתה.
אתה גם יכול לערבב את זה עם גבינה \ קוטג' ולדחוס.

Bono
25-07-08, 14:43
לא מוכנה.

:blink:לאן הן הולכות שהן נאבדות?

joker1
25-07-08, 14:45
לא לזיין תשכל זה כן מאבד, לא יודע לאן הולך לאדים אין לי מושג אבל זה כן הולך.

Bono
25-07-08, 14:46
לא לזיין תשכל זה כן מאבד.

מאבד ממה!?!?!?!
אתה שם מאה גרם ש"ש שזה מכיל נגיד 100 קל' בבישול שתוציא זה ישקול יותר כי זה יספוח מים וחלב אבל זה אותן קלוריות !!!!!!!!!!

The-One
25-07-08, 14:56
חברה הוא צודק שיבולת שועל מבושלת זה כן מאבד את הקלוריות תבדקו במחשבון תזונה... הוא צודק בזה..

ולעניןי מישהו יכול להגיד לי כמה קלוריות יש בשיבולת שועל בערך נגיד בקילו או משה וכזה קלוריות פחיממה תפרטו על הקלוריות.

Bono
25-07-08, 14:57
חברה הוא צודק שיבולת שועל מבושלת זה כן מאבד את הקלוריות תבדקו במחשבון תזונה... הוא צודק בזה..

ולעניןי מישהו יכול להגיד לי כמה קלוריות יש בשיבולת שועל בערך נגיד בקילו או משה וכזה קלוריות פחיממה תפרטו על הקלוריות.

זה לא מאבד!!!!!!!!!!!
זה פחות קל' כי כשזה מבושל אז סופח מים ואז זה שוקל יותר.
סתם דוגמה תשים100 גרם ש"ש לאחר הבישול זה יהיה 300 גרם מבין ? זה כמו שאתה עושה אורז !
תחשב פה
http://www.olympusfit.co.il/show_mamarim.asp?cat_id=11&id=46

The-One
25-07-08, 15:14
טוב תענו על השאלה םע מה לשלב את זה ומה ערכים של זה.

liftt
25-07-08, 15:20
לא לזיין תשכל זה כן מאבד, לא יודע לאן הולך לאדים אין לי מושג אבל זה כן הולך.

פאק, מה אתה רציני ?

Bono
25-07-08, 15:22
טוב תענו על השאלה םע מה לשלב את זה ומה ערכים של זה.

תגיד אתה דפוק?!
כבר עניתי לך על השאלה הזאת פעמיים

senate
25-07-08, 15:22
זה לא ממש ניקרא לבשל, שים על זה מיים חמים (לא רותחים כדי שתוכל לאכול) או 1 דקה לכל כוס מיים במיקרו (כולל הש'ש) וזה יוצא טעים

אני אישית מוסיף לזה לפני המיקרו פרוסת של 20 גרם גבינת טוסטי דלת שומן וזה יוצא מעדן.

עם חלב זה יוצא כמו דייסה מגעילה.

The-One
25-07-08, 15:28
זה לא ממש ניקרא לבשל, שים על זה מיים חמים (לא רותחים כדי שתוכל לאכול) או 1 דקה לכל כוס מיים במיקרו (כולל הש'ש) וזה יוצא טעים

אני אישית מוסיף לזה לפני המיקרו פרוסת של 20 גרם גבינת טוסטי דלת שומן וזה יוצא מעדן.

עם חלב זה יוצא כמו דייסה מגעילה.

אחי לא ראיתי שרשמת כמ הקלוריות יש בזה וכמה זה עולה בדיוק ותגיד איך אתה ממליץ לעשות כאילו להכין את זה שזה יצא הכי טעים כי אני לא רוצה לאכול משהו שמגעיל מבין אבל כמו שכמה אמרו פה עם מבשלים זה מאבד תקלוריות גם ככה זה רשום במחשבון תזונה שיבולת שועל קווקאר מבושלת מקווה תשענה.

senate
25-07-08, 15:36
חצי קילו בקופסא של קוואקר עולה 12 שח, שמים מיים פי 2 מהנפח של השיבולת

אני שם לרוב 50 גרם שיבולת, שזה 180~ קלוריות תוסיך את ה 40 של הגבינה יוצא 220

שניהם ביחד זה בערך 10 גרם חלבון, 35 פחמימות ו 5 גרם שומן אבל יוצא מנה יפה ומשביעה כמה שזה "קטן"

joker1
25-07-08, 16:14
זה לא מאבד!!!!!!!!!!!
זה פחות קל' כי כשזה מבושל אז סופח מים ואז זה שוקל יותר.
סתם דוגמה תשים100 גרם ש"ש לאחר הבישול זה יהיה 300 גרם מבין ? זה כמו שאתה עושה אורז !
תחשב פה
http://www.olympusfit.co.il/show_mamarim.asp?cat_id=11&id=46

מה הקשר אבל?

Bono
25-07-08, 16:22
מה הקשר אבל?

אתה מדבר על הקישור ששמתי?
הקישור זה בשביל the one שביקש את הערכים של הש"ש.
עכשיו הבנתה למה זה לא מאבד קל' בבישול?

senate
25-07-08, 16:57
1.2.3.4.5 טוב נשאר קצת שכל לספור, אבל לאמר שאחרי בישול זה עם ערכים שונים זה דיבילי.

זה לא משנה אם שמת ש'ש שנגיד זה 200 קלוריות ואחרי בישול זה 400 גרם , זה עדיין אותם קלוריות כי הוספת מיים !! לא שינית את סך כל הערכים.

moshebe
25-07-08, 17:14
מה אתה שואל בכלל
זה ה-דבר

The-One
25-07-08, 17:17
מה אתה שואל בכלל
זה ה-דבר

:} כן אבל שמעתי שזה יוצא ממש מגעיל עם חלב אז אני שואל ,

יש דרך לעשות את זה טעים? לא יודע להוסיף משהו טעים אולי?
..

The Sun
25-07-08, 17:18
זכיתם בוויכוח המפגר של השנה, ברכותיי.

moshebe
25-07-08, 17:20
תוסיף סילאן/דבש רגיל
קינמון
שוקולית
לא חסר יא מטלרם

The-One
25-07-08, 18:03
תוסיף סילאן/דבש רגיל
קינמון
שוקולית
לא חסר יא מטלרם

כן אבל אתה שותה את זה עם חלב פשוט שם את השיבולת על הכוס שם חלב ושותה?

רגע לא ראיתי שיבולת שועל בחיים זה בא כאבקה או שזה מוצק?.

senate
25-07-08, 18:34
אתה יכול לקנות שיבולת מבושלת וזה כאילו כמו גרנולה (לרוב זה גם ממותק ואולי עם עוד קונצים)

ואתה יכול לקנות שיבולת להכנת דיסה, זה אותו דבר רק שצריך להוסיף לה מים או חלב חם או לחמם אותם ביחד איזה דקה.

הראשון יוצא כמו גרנולה ומומלץ עם חלב, השני שיוצא דיסה מגעיל עם חלב וטעים עם מים, אני מתבל בגבינה אתה יכול לתבל במה שבא לך.

Bono
25-07-08, 18:52
חצי קילו בקופסא של קוואקר עולה 12 שח, שמים מיים פי 2 מהנפח של השיבולת

אני שם לרוב 50 גרם שיבולת, שזה 180~ קלוריות תוסיך את ה 40 של הגבינה יוצא 220

שניהם ביחד זה בערך 10 גרם חלבון, 35 פחמימות ו 5 גרם שומן אבל יוצא מנה יפה ומשביעה כמה שזה "קטן"

חבל על הכסף... אמא שלי קונה קוואקר (לא בסופר) לפי משקל ב8 שקל לקילו.

senate
25-07-08, 19:29
מכיר את זה, אן לזה טעם כמו זו של קוואקראוטס, יש לזה טעם של סימילאק :p

Big_Hand
25-07-08, 19:36
איזה שטויות דיברתי, ג'וקר.
אחרי הבישול הערכים נישארים אותם ערכים, אלא אם כן זה נדבק לסיר...
אם אתה משתכל על ערכים של ספגטי לפני בישול ל-100 גרם, שוקל, מכין את כל ה-100 ואוכל את כל הסיר (100 גרם של לפני הבישול), אכלת את כל הערכים של לפני הבישול.
הערכים לא נפגעים.