PDA

צפה בגרסא המלאה : אחרי שהתאכזבתי מהבננה של אופטימום...

senate
26-07-08, 01:17
וואלה לא טעים בכלל , לא מיים ולא חלב ולא קר ולא פושר, סתם סבלתי דלי שלם

היה לי לפני כן וניל של יוניברסל, למרות שהוא לא מתערבב בכלל, לפחות הוא טעים מאוד אפילו עם מיים לא קרים.

עכשיו אני רוצה ללכת על צ'מפיון אבל לא בא לי בננה עוד פעם.

מה ממש מומלץ עם צ'מפיון/met-rx שהולך טוב עם מיים ?

superguitar
26-07-08, 01:37
קרם עוגיות...
אחי לא אהבתה תבננה??!!אבל כן אהבתה וניל???!!!!ישך טעם מוזר
ההמלצה הכי טובה זה להתרחק מוניל

KOKO16
26-07-08, 01:51
שוקולד מילקשייק של אופטימום בנזונה!!!!!!!!

עם חלב זה ממש מעולה, כמו שוקו. מרגישים את הטעם של השוקולד, פשוט מעולה.
וגם עם מים יש לזה טעם ממש טוב- גם שזה מים מרגישים כאילו זה ממש שוקו - טעם שוקולדי וחלבי...

דור דהאן :)
26-07-08, 04:24
קרם עוגיות...
אחי לא אהבתה תבננה??!!אבל כן אהבתה וניל???!!!!ישך טעם מוזר
ההמלצה הכי טובה זה להתרחק מוניל
כן איכסס וניל גועל נפש..
ד"t הקרם עוגיות של אופטימום אשכרה בטעם קפוצינו אבל דווקא טעם חמוד למדי..

senate
26-07-08, 10:07
את האמת גם לא אהבתי את המרקם של השייק שיוצא , ממש מימי ודק כזה למרות שאני בושי שם נוזלים
אפילו עם יוניברסל שזה לא מתערבב ועושה ממש צרות, מה שכן מצליח להתערבב עושה את השייק כמו שמנת כזו.
לכן אני רוצה להלחליף חברה, עדיין לא ניסיתי צ'מפיון ומטרקס ולכן הייתי רוצה לקבל המלצות על טעמים (מלבד בננה)

superguitar
26-07-08, 10:12
עם זה צמפיון או בטעם בבננה או קרם עוגיות
עם אופטימיום או בננה או קרם עוגיות או שוקולד מילקשייק

The Sun
26-07-08, 11:05
בננה של צ'מפיון.

P-a-n-1-c
26-07-08, 11:08
בננה של צ'מפיון.

קראת את ההודעה שלו?

Dr. Muscle
26-07-08, 11:35
שמע אני אהיה איתך כנה לגמרי
על טעם ועל ריח אין מה להתווכח ואולי תמצא טעם שיותר יערב לחיכך.
אבל אבקת חלבון זה אוכל פונקציונאלי ומבחינתי לפחות איך שלא תהפוך אותו ובאיזה טעם הוא יהיה, הוא עדיין יהיה יותר טעים מטונה למשל.
אבל גם אם כל הטעמים יהיו מגעילים בעינך - אז מה? כולה כוס של משקה שאתה לא אוהב ביום. כשאני התחלתי להתאמן עשיתי ניסיונות עם כמה חברות עלומות שם אני אומר לך זה היה כמו לשתות טיח. הייתי מערבב את השייק עם שופל מוריד אותו בשוטים, סותם ת'אף כדי לא להקיא. אני לא מדבר בכלל על החבר'ה עם היותר ניסיון ממני ששתו אבקות חלבון בשנות ה70 וה80 שם באמת נטען שהיה לזה מרקם של חול אחד לאחד.
הנקודה שלי היא שאני מאחל לך למצוא טעם טעים אבל גם אם לא, עם כל דבר אפשר להסתדר :)

senate
26-07-08, 12:09
מסכים איתך, אבל מאחר ואני בחיטוב גם ככה הארוחות לא נוראיות אבל לא טעימות כמו שיכלו להיות במאסה
אז אם כבר שותים שייק ,לפחות ישיה משהו טעים במהלך היום.

אז אני מבין שקרם עוגיות של צ'מפיון יהיה טוב ע'פ רוב הדעות,האם זה נכון אם הוא מעורבב עם מים ?
בנוסף רציתי לדעת אם למישהו יש חו'ד על שוקולד של met-rx כשהוא עם מיים?

פאראמדיק
26-07-08, 12:22
יש מצב שאתה שם יותר מידי מים/חלב ואז השייק יוצא דליל ללא מרקם ובטח לא הכי טעים.
בגדול, אין כמו צ'מפיון מבחינת טעמים.

אבל כמו שנאמר קודם, על טעם וריח אין מה להתווכח.

senate
26-07-08, 12:48
אפילו עם 100 מיליליטר מיים האופטימום יוצא לי יותר מימי מיוניברסל עם 250 מיים שחצי אבקה לא מתערבבת והינה גושים ודבוקה לכוס

פשוט קלטתי את הקטע של האבקה, היא לא מתגבשת לגושים אבל לא ממש מסיסה במיים אלא היא מיקרונית כזו

בכל אופן אני יורד ממנה, כי גם אם זה היה טעים אני לא אוהב את המרקם (עוד חודש-חודשיים אני אקבל מחול את ה 16pack) אז אני יבדוק אולי בטעמים אחרים המרקם שונה.
עד אז אני אשתמש במשהו אחר

superguitar
26-07-08, 13:59
אפילו עם 100 מיליליטר מיים האופטימום יוצא לי יותר מימי מיוניברסל עם 250 מיים שחצי אבקה לא מתערבבת והינה גושים ודבוקה לכוס

פשוט קלטתי את הקטע של האבקה, היא לא מתגבשת לגושים אבל לא ממש מסיסה במיים אלא היא מיקרונית כזו

בכל אופן אני יורד ממנה, כי גם אם זה היה טעים אני לא אוהב את המרקם (עוד חודש-חודשיים אני אקבל מחול את ה 16pack) אז אני יבדוק אולי בטעמים אחרים המרקם שונה.
עד אז אני אשתמש במשהו אחר

אם תוכל תזמין לי גם אני אשלם :p

ThE HummeR
26-07-08, 20:39
אל תקנה קרם עוגיות של צ'מפיון !
יש לי אותו והתאכזבתי אש!
יותר מדי מתוק וגם קצת טעם לוואי .

Masquerade
26-07-08, 21:36
צ'מפיון אהבתי בננה כמובן, כמו כן גם מוקה.

Bodybuilder
26-07-08, 21:42
וואלה לא טעים בכלל , לא מיים ולא חלב ולא קר ולא פושר, סתם סבלתי דלי שלם

היה לי לפני כן וניל של יוניברסל, למרות שהוא לא מתערבב בכלל, לפחות הוא טעים מאוד אפילו עם מיים לא קרים.

עכשיו אני רוצה ללכת על צ'מפיון אבל לא בא לי בננה עוד פעם.

מה ממש מומלץ עם צ'מפיון/met-rx שהולך טוב עם מיים ?

אל תשווה את הבננה של צ'מפיון לבננה של אופטימום ;)
אם כבר אתה הולך על אופטימום ואתה רוצה טעם נחמד, אז לך על הטות, לפחות אני אהבתי אותו (עם מים)
לא משהו מיוחד, אבל נחמד מאוד עם מים !