PDA

צפה בגרסא המלאה : זה לא פירסומת! החלבון הטעים בעולם לדעתי...

הארדקור
26-07-08, 21:05
צמפיון בננה זה פאקינג מילקשייק ועוד עים מים אני רק יכול לתאר לי איך על חלב אני אנסה את זה בעוד כמה זמן אחרי שלא אצטרך ליהיות חטוב...אבל קבלו המלצה אדירה צמפיון בננה הכי טוב שיש ואני וואלאק ניסיתי כבר כול מה שאתם רוצים אופטימום אולטימט אם אר אם (הכי חרא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) פרפקט מטריקס מה שתרצו ככה שיש לי יכולת לישפוט בתיאבון

הארדקור
26-07-08, 21:05
גם מיבחינת נוחות הוא מיתמוסס מדהים עים מים בכוס לא צריך אפילו שיקר בחישה קלה וזה פאקינג מילקשיק בלי גושים תענוג

The Sun
26-07-08, 21:07
גם אני טוען ככה :)

Bodybuilder
26-07-08, 21:14
צמפיון בננה זה פאקינג מילקשייק ועוד עים מים אני רק יכול לתאר לי איך על חלב אני אנסה את זה בעוד כמה זמן אחרי שלא אצטרך ליהיות חטוב...אבל קבלו המלצה אדירה צמפיון בננה הכי טוב שיש ואני וואלאק ניסיתי כבר כול מה שאתם רוצים אופטימום אולטימט אם אר אם (הכי חרא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) פרפקט מטריקס מה שתרצו ככה שיש לי יכולת לישפוט בתיאבון

נוסטלגיה, צ'מפיון בננה החלבון הראשון שקניתי, ניסיתי מלא חברות וטעמים שונים אחרי האבקה הזאת, והאבקה היחידה שאהבתי אותה כמו את הבננה של צ'מפיון זה mrm שוקו !
ניסיתי גם את הבננה של iss דרך אגב, וזה כזה גועל נפש שאי אפשר לתאר ...

הארדקור
26-07-08, 21:19
אם אר אם זה פשוט גורם לי להקיא אני לקחתי התות בננה שלהם זה גרם לי ליבכות ואני לא מפונק נישאר לי רבע דלי אני שוקל לעשות איתו כביסה פשוט גועל נפש ואומר לך את זה אדם שחי על מלפפונים חזה עוך ופאקינג טונה במים מממארס...

boris19
26-07-08, 21:24
אם אר אם זה פשוט גורם לי להקיא אני לקחתי התות בננה שלהם זה גרם לי ליבכות ואני לא מפונק נישאר לי רבע דלי אני שוקל לעשות איתו כביסה פשוט גועל נפש ואומר לך את זה אדם שחי על מלפפונים חזה עוך ופאקינג טונה במים מממארס...

התות בננה של mrm ? אם כן נכון זה הדבר הכי מגעיל שקיים - וזה ללא הגזמה.

מנגד השוקו שלהם מעולה

idoshaq
26-07-08, 21:25

שפכת אותי אנני מתתתתתתת
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:lol:

Bodybuilder
26-07-08, 21:31
לא טות חברה, שוקו ! Mrm שוקו זה דבר קטלני, היתי שותה אותו כמה פעמים ביום לפעמים (לא לפי התפריט) היה קשה לעבור ליד הדלי בשקט ..

Dr. Muscle
26-07-08, 21:56
אח יקר אתה...!!! ניסיתי הרבה אבקות במהלך הדרך , כל אחד היתה דפוקה בדרכה. אחת הרגה אותי הכניסה אותי למינוס כשהייתי בצבא, אחת היתה רמאות לשמה של צבי הרלב ימח שמו 80% סוכר עליתי בשומן כאילו אני אוכל פיצה משפחתית כפולה כל יום ואני לא מבין מה הולך איתי, היו אבקות עם כזה טעם לוואי חזק הייתי אשכרה חייב לשטוף את הפה עם ספירט אחריהן... אבקות שהסריחו לי חדרים בבית 4 שנים אחרי אני לא מעז להריח את האיזור ומה שהיה משותף להם זה המרקם הזה כאילו אני מלקק בוץ והכל היה נדבק לשיניים ולחיך שפשפתי את זה כל כך חזק שנהיית לי דלקת חניכיים , ואני לא צוחק.
אחרי זה השתדרגתי לאופטימום שמאד אהבתי את השוקו והוניל ועכשיו בדיוק זה האהבה החדשה צ'מפיון בננה. אני לוקח מיכל של זה לעבודה ואנשים לוקחים ממני קצת ומוסיפים מים שותים את זה כמו הקפה של הבוקר, ואני לא צוחק איתכם. אני בכלל לא משתמש בשייקר שכחתי כבר מה זה .

eyalamzleg
26-07-08, 22:38
Mrm וניל זה הכי טעים שטעמתי

הארדקור
26-07-08, 23:39
אם אר אם גמרו אצליח את הקריירה רעבאק בתקופה של חיטוב שבמילא ני סובל מיאוכל עוד יש את העונוי הזה של התות בננה זה פאקינג כמו מקולקל הזבל הזה גועל נפש של החיים צמפיון בננה הציל אותי אני פשוט מחכה לארוחות שיש לי שייק פשוט טעים וההתמוססות שלו זה דבר מטורף לגמרי לא ראיתי דבר כזה

SiX PACK
26-07-08, 23:45
מה אתה מתרגש חביבי, זה ידוע ממזמן שצ'מפיון בננה הוא בעל טעם מעולה.
אני אישית לא טעמתי, פשוט יש הרבה תגובות טובות עליו מהרבה אנשים, מומלץ.

imported_NIR_B
26-07-08, 23:54
האדקור מזאת החתימה הזאת מה אתה חש ימסריח אני שחיף ואני גם שונא אותך

Bar's
27-07-08, 00:45
גם לי יש ואני מרוצה מאוד.. גמרתי חצי קופסא ולא ניסתי עוד עם חלב o: מחר אני חייב לנסות

FireFox
27-07-08, 01:44
האמתי שבהתחלה היא אבקה נורא טעימה אבל לקראת סוף הדלי כבר התחילה להמאס עליי.
כנ"ל קרם עוגיות..

שוקו של אופטינום שולט,סיימתי 2 דליים ועכשיו קניתי וניל צרפתי שגם מעולה ואפשר להוסיף לו מלא דברים ולשנות ולשפר את הטעם =]

:sbb2:

הארדקור
27-07-08, 13:37
השוקו של אופטימום גם טוב אפילו טוב מאוד

joker1
27-07-08, 14:20
סבבה אז צ'מפיון בננה? אני קונה כבר שבוע הבא :p

בחור בחיטוב
27-07-08, 14:25
אופטימום בננה משתין עליו בקשת...

The Sun
27-07-08, 16:11