PDA

צפה בגרסא המלאה : אנדומורפ\אקטומורופ\מזומורפ

orel
29-07-08, 01:13
כבר שנים שאני תוהה מה אני, הממ, בתאכלס, הייתי שמן, וזה יותר נראה לי בגלל אכילת יתר וישיבה בבית, בכל מקרה, לפי מה שכתוב:
אנדומורפ
הגוף של האנדומורפ הקיצוני הוא עגול ורך. מראהו משלה בכך שנראה שרוב מאסתו מתרכזת בעיקר באיזור הבטן. זה לא חייב להיות נכון בהכרח.
הידיים והרגליים שלו בד"כ קצרות ורחבות. כפות הידיים והרגליים נראות קטנות יחסית, והחלק העליון של היד והירך לרוב מפותחים יותר מהחלקים האחרים בזרוע וברגל. כמו כן הוא בעל מתניים רחבות.
העור בד"כ רך וחלק והשיער מצוין. מבנה הראש הכללי נוטה להיות מעגלי וגדול ומבנה הפנים רחב.
הראש שלי לא עגול, הידיים שלי ארוכות כנ"ל גם רגליים, הפנים שלי דווקא משולש ויש לי רגישות לקור וחום (כמו אקטומורפ), אבל מצד שני, החלק העליון בירכיים שלי ענקי לעומת שאר הגוף, המותן רחבה, והחלק העליון בידיים גם יותר מפותח לעומת שאר הגוף(מתאים לאנדומורפ).
מה אני אמור להיות בדיוק לפי זה? :x

ArschGesicht
29-07-08, 05:04
עזוב אותך משטויות

orel
29-07-08, 11:28
עזוב אותך משטויות
חח תאכלס אבל זה אחד המעניינים לדעת :clap:

m0she
29-07-08, 11:39
אחת השטויות

senate
29-07-08, 11:58
מזמשנה, גם ככה כולנו מונגולואידים (חוץ מהקווקזים)

tipakess
29-07-08, 12:10
אחי מ ה רע בזה?
הרזים קשה לגדול השמנים קשה לרזות רק לנו החיים קלים ודרך אגב אם קראתה עד הסוף בטח ראיתה את זה..(אני יגדיל ויסמן בשחור)

מזומורפ
האמצעי שבשלושה. אפשר לומר שאם אתה מזומורפ, בורכת ידידי.
המזומורפ הוא אתלט, בעל מבנה "קשיח" ובעל עצמות גדולות. לנשים בעלות מבנה זה מבנה גוף כשל שעון חול וגברים, בעלי מבנה מלבני כללי, כשהטורסו שלהם (פלג הגוף הגליון) דמוי חץ – למעלה רחב ומותניו צרות.
בקרב בעלי מבנה גוף זה ניתן להבחין בשרירים בולטים ומבנה גוף כללי איתן ובעל יציבה מעולה. המזומורפ מעלה מאסה מהר מאוד אך צובר שומן ביתר קלות מהאקטומורפ. עם זאת, הוא נוטה להתחטב מהר. המזומורפ בעל עור עבה. תווי פניו ברורות ומבנה פניו נוטה להיות שטוח ומרובע. עצמות לחייו בולטות ומבנה לסתו גם כן מרובע. הרגליים והידיים שלו מפותחות במידה רבה, עד כדי שניתן להבחין בכך באצבעות ידיו!

מזומורפים מפורסמים:
ברוס וויליס
סילבסטר סטאלון
וברוב המתחרים בתחרויות פיתוח גוף...

ואמרו שהרוב בתחריות אם הראשונים הרזים כאילו.
לפי זה אני מבין שבאמת אפש להעלים תגוף גיטרה למה למפתחי גוף לא רואים