PDA

צפה בגרסא המלאה : לא עולה במשקל. מקדונלס זה הפתרון?

haas
30-07-08, 01:28
אני מתאמן כבר 3 שבועות ועד לפני 4 ימים המשקל שלי היה תקוע בדיוק על אותו משקל שאיתו התחלתי את האימונים למרות שהעלתי את כמות האוכל שאני אוכל ביום פי 2 כמעט ואני לוקח בסביבות 150 גרם חלבון ביום.
לפני 4 ימים החלטתי שאני אוכל מקדונלדס או שווארמות בלאפה וכאלה ואראה אם יש לי בעיה של חילוף חומרים מהיר וגם מאכלים כאלה לא ישפיעו או שזה באמת יעזור לי לעלות קצת במשקל. באמת זה עזר לי ועליתי ב4 ימים 2 קילו. השאלה היא האם זה בסדר להמשיך ככה, כמובן שלא 2 קילו ב4 ימים אבל להתחיל לאכול פה ושם ג'אנק שעד עכשיו בכלל לא הייתי מתקרב לזה בשביל לעלות במשקל?
כמובן שכשאני מתכוון ללאכול שווארמה או מקדונלס ודברים כאלה אז זה יהיה בתוספת לכל האוכל שאני אוכל עד עכשיו שבו יש את כל אבות המזון (ירקות פירות פסטות אורז גבינות וכו'..)

joker1
30-07-08, 01:51
הפתרון זה ללמוד אנגלית, להרשם לאתר כאן
www.nutritiondata.com

להוסיף מה שאתה אוכל ל- PANTRY, ועד שאתה לא רואה ב- PROTEIN 180 CARBOHYDRATES 400 FATS 80
CALORIES 3500

אתה לא יוצא מהבית.
ככה תעלה מבטיח.

נ.ב מחר יום בן **** אני מזמין פיצה איזה כיף יא אללה אני מחכה איזה בן זונהיוווווווווו

haas
30-07-08, 01:59
אני לא יודע אנגלית , סהכ רוצה תשובה לשאלה שלי...מה שכתבתי למעלה זה רעיון אפשרי ?

Holy_Templar
30-07-08, 02:33
אני מתאמן כבר 3 שבועות ועד לפני 4 ימים המשקל שלי היה תקוע בדיוק על אותו משקל שאיתו התחלתי את האימונים למרות שהעלתי את כמות האוכל שאני אוכל ביום פי 2 כמעט ואני לוקח בסביבות 150 גרם חלבון ביום.
לפני 4 ימים החלטתי שאני אוכל מקדונלדס או שווארמות בלאפה וכאלה ואראה אם יש לי בעיה של חילוף חומרים מהיר וגם מאכלים כאלה לא ישפיעו או שזה באמת יעזור לי לעלות קצת במשקל. באמת זה עזר לי ועליתי ב4 ימים 2 קילו. השאלה היא האם זה בסדר להמשיך ככה, כמובן שלא 2 קילו ב4 ימים אבל להתחיל לאכול פה ושם ג'אנק שעד עכשיו בכלל לא הייתי מתקרב לזה בשביל לעלות במשקל?
כמובן שכשאני מתכוון ללאכול שווארמה או מקדונלס ודברים כאלה אז זה יהיה בתוספת לכל האוכל שאני אוכל עד עכשיו שבו יש את כל אבות המזון (ירקות פירות פסטות אורז גבינות וכו'..)

אחי יש באתר של ישראל בודי את המדריך השלם לעלייה במסה עד שלא קראת אותו ... והרכבת לעצמך תפריט עם מאזן קלוריות חיובי , לא עשית כלום וכל רעיון אחר דפוק ...

לאכול ג'אנק פוד יעשה אותך שמן ... אתה תעלה במסת שומן לא במסה של שריר..

http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=72&CategoryID=81&Page=1

תקרא תרכיב תפריט , ואפילו אם צריך תקנה גיינר (אבקה לעלייה במסה) . להשלים לך את הפחמימות והחלבונים שחסרים לך בתפריט

בהצלחה

haas
30-07-08, 03:12
אבל אני אוכל המון אוכל לפי תפריט.
בבוקר 2 פרוסות לחם שחור עם חצי קופסאת גבינה וירקות ו2 ביצים .
אחרי זה צלחת קורנפלקס עם אבקת חלבון.
בצהריים 2 כוסות אורז או פסטה עם חזה עוף 200 גרם ו4 ירקות.
אחרי זה סלט פירות.
לקראת הערב 2 תפוחי אדמה גדולים עם ביצה קשה וירקות .
בערב קופסאת טונה עם 2 פרוסות לחם שחור.
בלילה אבקת חלבון עם פרוסת לחם וחצי קופסאת גבינה.

אחרי כל יום שאני אוכל את כל זה אני מרגיש מפוצץ ברמות מטורפות כי לפני התפריט הזה הייתי אוכל אולי חצי כמות ממה שכתבתי פה ....למרות שהעלתי כל כך את הכמות עדיין נשארתי אותו משקל:\

Holy_Templar
30-07-08, 03:17
אבל אני אוכל המון אוכל לפי תפריט.
בבוקר 2 פרוסות לחם שחור עם חצי קופסאת גבינה וירקות ו2 ביצים .
אחרי זה צלחת קורנפלקס עם אבקת חלבון.
בצהריים 2 כוסות אורז או פסטה עם חזה עוף 200 גרם ו4 ירקות.
אחרי זה סלט פירות.
לקראת הערב 2 תפוחי אדמה גדולים עם ביצה קשה וירקות .
בערב קופסאת טונה עם 2 פרוסות לחם שחור.
בלילה אבקת חלבון עם פרוסת לחם וחצי קופסאת גבינה.

אחרי כל יום שאני אוכל את כל זה אני מרגיש מפוצץ ברמות מטורפות כי לפני התפריט הזה הייתי אוכל אולי חצי כמות ממה שכתבתי פה ....למרות שהעלתי כל כך את הכמות עדיין נשארתי אותו משקל:\

גיינר גיינר אחי ... לא אבקת חלבון ... גיינר שיפציץ לך בנוסף לזה איזה 1000 קלוריות ועוד איזה 60 גרם חלבון...

haas
30-07-08, 03:19
אז מה לזרוק תאבקה שקניתי לפח? אפשר רק להשתמש בגיינר בלי לגעת באבקת חלבון יותר?

Holy_Templar
30-07-08, 03:21
אז מה לזרוק תאבקה שקניתי לפח? אפשר רק להשתמש בגיינר בלי לגעת באבקת חלבון יותר?

אתה יכול לשלב מה שבא לך אל תזרוק לפח חס וחלילה ... אבל אבקת חלבון לא תסייע לך בעלייה במשקל ..

יש כאלה שאומרים שאם תוסיף סוכר ענבית זה יעיל אבל לפי התפריט שאתה מציג אם אתה לא עולה אתה צריך אבקה עם יחס לפחות של 1:4 פחמימות חלבון או יותר ...

תעיין באתר...

Perfect 3000 אולי תיהיה טובה לך או אולי

champion mass

haas
30-07-08, 03:26
ואיך לוקחים את הגיינר הזה? כמו האבקת חלבון גם פה לוקחים לפני אימון וישר אחרי האימון? וכמה בערך גרם חלבון יש בסקופ של גיינר?

skepper
30-07-08, 09:00
לכל גיינר יש את הערכים שלו וההמלצות שלו
לפני אימון לא כדאי - אתה תרגיש "כבד"

Bono
30-07-08, 09:49
תכין תפריט עם מאזן קלוריות חיובי- תאכל יותר ממה שאתה מוציא (נגיד תתחיל מ 500 קל' מעל הכמות שאתה שורף ביום) וכל שבוע- שבועיים תשקל ותראה לאיזה כיוון המשקל הולך.
אם תראה שאתה לא עולה לאחר מספר שבועות (ואתה מתמיד בתפריט כל יום ! כל ארוחה !) רק אז תוסיף עוד 200-300 קל' לתפריט... ככה לאט לאט אתה תעלה.
מקדונלדס, פיצות ושווארמות זה לא הפתרון הנכון משום שיש בזה הרבה שומן רווי ולא בריא. אם אתה רוצה תאכל גאנק פעמיים בשבוע כצ'יט.

skepper
30-07-08, 12:23
יש כלל :

תאכל - תגדל

הכי חשוב להיות במאזן חיובי,

haas
30-07-08, 14:17
לכל גיינר יש את הערכים שלו וההמלצות שלו
לפני אימון לא כדאי - אתה תרגיש "כבד"

נגיד הגיינר שיש לאופטימום, כיצד מומלץ לצרוך אותו?

shai224
30-07-08, 14:28
נגיד הגיינר שיש לאופטימום, כיצד מומלץ לצרוך אותו?

יש לך הוראות צריכה על האריזה , תקרא ותבין.

Big_Hand
30-07-08, 14:32

נו, ראית?
כל אחד יכול להעלות במשקל.
החרטא של "חילוף חומרים סופר מהיר"- אלה אנשים שחושבים שהם אוכלים הרבה, אבל הם לא, ואם כן אז לעיטים קרובות לא נחשב נצח.

skepper
30-07-08, 15:22
נו, ראית?
כל אחד יכול להעלות במשקל.
החרטא של "חילוף חומרים סופר מהיר"- אלה אנשים שחושבים שהם אוכלים הרבה, אבל הם לא, ואם כן אז לעיטים קרובות לא נחשב נצח.

צודק!

יניב צוות ישראלבודי
30-07-08, 15:47
יש חוק תאכל מספר קלוריות מסויים מעל למה שאתה מוציא - אתה תעלה במשקל

אמונם החילוף חומרים ישפיע על כמה תצטרך לאכול אבל כלל זה כלל

בדרך כלל במה שאני נתקל בלקוחות שבאים ורוצים גיינר, הם אומרים שהם אוכלים לאפות פיצות המבורגרים וכו ולא משמינים ואז כשאתה מתחקר אותם קצת יותר לעומק אתה מגלה שיום אחד הוא אוכל הכל ויום אחרי הוא לא אוכל כל היום.

בקשר לשאלה השנייה... למה לאכול דברים שמכילים כל כך הרבה שומן ושומן בלתי רווי?
לפי דעתי עדיף לאכול הרבה אבל שהקלוריות יבואו ממקור איכותי כמו פחמימות מורכבות וכדומה.
וחוץ מזה יש לך היום מוצרים מצויינים שמכילים מלטודקסטרין שזה הפחמימה המורכבת שנמצאת בגיינרים... אתה יכול להיעזר בזה