PDA

צפה בגרסא המלאה : Optimum Serious Mass VS. Interactive Nutrition Mammoth

Igor m
01-08-08, 17:17
חברה אני צריך עזרה מקצועית מכם... אני רוצה לדעת מי מבין המוצרים הבאים יותר טוב מבחינת המרכיבים שלהם ...אני מתכוון ליחס חלבון פחמימה ...ויטמינים חומצות וכל הדברים שצריכם לעניין אותי בהקשר של עלייה במסה...
מבחינת טעם טעמתי משנהם בטעם בננה ...הממוט היה הרבה יותר טוב ... כי לסיריוס מאס ש"ללא סוכר" דחפו איזה טונה של סוכרזית כך שהטעם לא ממש טבעי... אבל זה פחות מפריע לי העיקר המרכיבים הבריאותיים מה יותר טוב לגוף ...

http://www.israelbody.org/_Uploads/135Serious_Mass_sack.jpg
http://www.israelbody.org/_Uploads/54358.gif
http://www.optimumnutrition.com/products/serious-mass-p-241.html

או.....

http://www.interactivenutrition.com/productpics/MAMMOTH2500_PRODUCTPAGE.jpg

http://www.interactivenutrition.com/products/mammoth2500.php
Nutrition Information

Per 235 g Serving = 4 Rounded Scoops

Energy
970 Cal
4058 kJ

Protein
50 g

Fat**
18 g

Carbohydrate
152 g

** Fat content from MCTs

Amino Acid Analysis: per 235 g Serving
Alanine 2.0 g
Arginine 1.5 g
Aspartic 4.7 g
Cysteine 1.2 g
Glutamic acid 7.8 g
Glycine 0.9 g
*Histidine 1.3 g
*Isoleucine 2.7 g
*Leucine 5.0 g
*Lysine 5.1 g
*Methionine 1.0 g
*Phenylalanine 2.1 g
Proline 4.2 g
Serine 2.5 g
Threonine 2.8 g
*Tryptophan 0.7 g
Tyrosine 1.7 g
*Valine 2.9 g

* Essential Amino Acids

superguitar
01-08-08, 17:36
שתיהם גרועים...

טלמאן
01-08-08, 17:47
אז מה כן טוב בשבילך

little_friend
01-08-08, 17:54
דבר ראשון- אין מספיק נתונים בערכים התזונתיים של הMAMMOTH כמו כמות סוכרים פשוטים, כולסטרול, שומן רווי ועוד.
היחס יותר נקי במאמות'(1:3) מאשר בסיריוס (1:5),אבל מי משניהם אתה צריך-זה תלוי בגוף שלך.
בשומן יש הבדל משמעותי לטובת הסיריוס.
במאמות' יש יותר קלוריות וחלבון ל100 גרם.
בסיריוס יש הרבה דברים מעבר כמו קריאטין וגלוטמין ועוד.
לפי דעתי משניהם לך על הסיריוס, אבל, תנסה להשוות את הסיריוס עם דברים אחרים בחנות כי לפי דעתי יש דברים ממש טובים כמוהו אם לאיותר אז תעשה השוואה.
אם אתה רוצה טיפים להשוואה איכותית אולי זה יעזור http://www.israelbody.com/showthread.php?t=38174
ואם תצטרך הסברים על ההשוואה אני כאן.

shahar-king
01-08-08, 18:38
ידידי פה עשה עבודה טובה חסרים קצת נתונים בערכים של הmammoth
וגם לא נתתה לנו מחירים

ironman
01-08-08, 19:54
אתה צריך לדעת מה אתה צריך יותר פחמימה או חלבון בתפריט הממות יותר מאוזנת אך אישית יש לי בעיה איתה בגלל השומן אפילו שהוא mct אני לא רואה צורך בגיינרים עם שומן אם אתה במסה אתה מקבל שומן כבר מהאכול שאתה אוכל וצריך להזהר פה תבדוק לכמה אתה מגיע ואם צריך להוריד שומן מהתפריט שלך.
תבדוק אולי יותר מתאים לך בכלל רק חלבון או גיינר אחר.

ShaI^MymoN
01-08-08, 20:07
תגידו לי מה אתם מטורפים? הגיינר MAMMOTH 2500 של INTER ACTIVE זה גיינר על הפנים, יש בו-אתם יושבים????? 84 גרם סוכר למנה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ומלא שומן,פשוט להרוס את הבריאות שלכם אם אתם שותים אותו,בלי קשר חברים שלי שתו אבקת חלבון של INTER ACTIVE ויש להם כאבי בטן ושילשולים(כתבתי את זה לפני שבוע נראה לי בפוסט שנפתח על החלבון)

הנה מצאתי אותו:

http://www.israelbody.com/showthread.php?t=37587

סתם חברה INTER ACTIVE על הפנים שלא נמכרת בשום אתר ובכלל לא נמכרת בארצות הברית,אין בכלל שאלה מה יותר טוב תלך על האופטימום בלי לחשוב פעמיים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אם אתה רוצה כאבי בטן כמו של חברים שלי :):):):) תקנה INTER ACTIVE חחח

Igor m
01-08-08, 21:14
בקשר לנתונים זה מה שמצאתי ...(צירפתי גם את אתר הבית שלהם לנוכיות)
החברה היא קנדית והיא עוד בתחילת דרכה לפי ולא עושה הרבה פירסום ...זה למה לא שומעים עלייה...

אז המצב הוא כזה ...אני צריך גיינר כי אני רזה את זה אני יודע ....
לפני שבועיים גמרתי את הדלי של הממוט ... אחריי קצת המלצות הזמנתי את ה סיריוס מאס... ברגע שטעמתי אותו (בציפייה שהטעם לא יהיה יותר מדיי שונה מהממוט כי שתהם בננה) נגעלתי ממש ...וזה ביאס אותי פצצות...

ShaI^MymoN
01-08-08, 21:22
זה ביאס אותך כי דפחו לך 84 גרם סוכר בממוטה הזה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח תגיד לי מה אתה גנוב? לך תקנה קילו סוכר תשפוך באופטימום ויהיה לך טעים :):):):) על מה אתה משלם על הממוטה על סוכר? חחחחחחחחחחחחח תתחילו ללמוד לקרוא תוויות,תגיד תודה שבאופטימום לא דוחפים לך סוכר בכמות של 84 גרם סוכר כמו בממוטה,זה פשוט לא בריאאאאאאאאאאאאאאאאאא

shai224
01-08-08, 22:02
ערב טוב ידידי ,
מה שאני יכול לומר לך זה דבר כזה , אין לך מה ללכת על Interactive , מוצר על הפנים , יש לך 84 גרם סוכר במנה ! שתבין שזה מטורף (תיזהר לא לקבל סכרת (= ) , אני לא יודע מאיפה הקרצת את החברה הזאת אבל אישית הייתי מעדיף לשתות חול של ים ולא אותה . אל תחשוב פעמיים אפילו ולך על סיריוס...

ShaI^MymoN
01-08-08, 23:04
פשוט בושה שבאתר של interactive משמיטים את הכמות של הסוכר,לא סתם הם עושים את זה כי לא רוצים שיראו את הכמות של ה 84 גרם סוכר למנה שזה עצוםםםםם !!!! לך לך על האופטימום זאת לא שאלה בכלל.

זה מראה על חוסר אמינות של החברה אני לא הייתי נוגע בה כי זה פשוט עבודה בעיניים להסתיר את כמות סוכר.

superguitar
01-08-08, 23:09
Inter האלה זה חברה של איזה ערבי אחד...

Shauder
01-08-08, 23:15
שתיהם גרועים...

תסביר למה?

ShaI^MymoN
01-08-08, 23:23
inter האלה זה חברה של איזה ערבי אחד...

:):):):) ואלה כבר אמרתי פעם פה נראה לי,מדריך הראה לנו מודעה של החברה שהבעלים שלה קוראים לא פחות ולא יותר עאלי או אליי נסראאלה :):):):) וואלה אני רציני לחלוטין, לך תדע מה הקטע של החברה הזאת

האופטימום טובה שילך עליה ולא יגע ב inter active חבל יקבל כאבי בטן כמו חברים שלי :):):):)

maradona
02-08-08, 16:14
סריוס מאס בלי ספק בכלל.

Igor m
02-08-08, 20:01
טוב חברים שכנעתם אותי אני לא חוזר לinter
תודה על העזרה חברה :)

Ido
02-08-08, 20:08
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח 17 גרם שומן במנת הגשה חחחחחחחחחחחחח עובדים עלינו בעיניים

superguitar
03-08-08, 03:26
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח 17 גרם שומן במנת הגשה חחחחחחחחחחחחח עובדים עלינו בעיניים

עזוב ,לא כותבים את כמות הסוכר.... בטחמ אבקה מגעילה שעשוייה מסוכר בלבד :eek:...
ועוד של ערבים :mad: :P

ShaI^MymoN
03-08-08, 14:51
סוף סוף אנשים פה מבינים שמנסים לעבוד עלינו בעיניים עם החברה interactive ,פשוט חברה לא אמינה שמסתירה את הרכיבים הלא איכותיים שלה וכמויות הסוכר והשומן האדירות שיש במוצרים שלה על מנת שניקנה אותם ואז נראה תכמויות האדירות של שומן וסוכר!!!

חחחחחחחח בנוסף כמו שראיתי אצל המדריך שלי במכון שמדובר בחברה של ערבי בשם נסראללה חחח ,וואלה אני לא משקר נשבע לכם פשוט הייתי בהלם כולה מדובר ביצרן קטן ערבי קנדי שמייבאים לארץ ומערבבים אותנו שהוא איכותי.

תוסיפו לזה את הכאבי בטן שחברים הטמבלים קיבלו ממנו כי איזה טמבל מכר להם אותו ב 230 שח חחחחחחחח ,לא סתם interactive כזה זול שראיתי מה קרה לחברים שלי ששילשלו הבנתי בדיוק ששהמוצר באמת על הפנים !!!!!!!!!!!!

Avi
03-08-08, 15:01
גם בסריוס מאס יש הרבה סוכר. 40 גרם למנה שזה לא מעט.

ironman
03-08-08, 15:17
לא קריטי הסוכר אחרי אימון

ShaI^MymoN
03-08-08, 15:23
המנה ב interactive mammoth היא ב 100 גרם יותר קטנה מהאופטימום ועדיין יש בה יותר מפי 2 סוכררררררררר זאת כמות עצומה ועל זה תוסיפו 18 גרם שומן כל זה מוכיח שהinteractive זבללללללללללללללללללל לא סתם היצרן לא כתב כמה סוכר יש במנה חחחחחחחח אז חאלס מדובר סתם בזבל ועדיף את האופטימום

gad57
03-08-08, 15:55
סוף סוף אנשים פה מבינים שמנסים לעבוד עלינו בעיניים עם החברה interactive ,פשוט חברה לא אמינה שמסתירה את הרכיבים הלא איכותיים שלה וכמויות הסוכר והשומן האדירות שיש במוצרים שלה על מנת שניקנה אותם ואז נראה תכמויות האדירות של שומן וסוכר!!!

חחחחחחחח בנוסף כמו שראיתי אצל המדריך שלי במכון שמדובר בחברה של ערבי בשם נסראללה חחח ,וואלה אני לא משקר נשבע לכם פשוט הייתי בהלם כולה מדובר ביצרן קטן ערבי קנדי שמייבאים לארץ ומערבבים אותנו שהוא איכותי.

תוסיפו לזה את הכאבי בטן שחברים הטמבלים קיבלו ממנו כי איזה טמבל מכר להם אותו ב 230 שח חחחחחחחח ,לא סתם interactive כזה זול שראיתי מה קרה לחברים שלי ששילשלו הבנתי בדיוק ששהמוצר באמת על הפנים !!!!!!!!!!!!

אני עכשיו עם החלבון הזה והבטן שלי מתפקדת בלי בעיות...אפילו יותר טוב מהתקפה שהיה לי את החלבון של mrm

ShaI^MymoN
03-08-08, 16:03
חברים שלי משלשלים ממנו ולא יגעו בו יותר,כנראה יש לך קיבה מאבן חחחחחחח לא אחד ואל שניים שילשלו ממנו עם כאבי בטן חחחחחחחחחחחחח

Avi
03-08-08, 21:52
אני קורא את הערכים של הגיינר הזה ומתקשה להאמין. במקום זה אולי פשוט תוכלו צמר גפן מתוק וזהו.

gad57
04-08-08, 02:14
חברים שלי משלשלים ממנו ולא יגעו בו יותר,כנראה יש לך קיבה מאבן חחחחחחח לא אחד ואל שניים שילשלו ממנו עם כאבי בטן חחחחחחחחחחחחח

או שלחברים שלך יש קיבה מעיתון...

ShaI^MymoN
04-08-08, 08:50
אני קורא את הערכים של הגיינר הזה ומתקשה להאמין. במקום זה אולי פשוט תוכלו צמר גפן מתוק וזהו.

חחחחחחח עם נתונים כמו של הגיינר mammoth של ה interactive עדיף לדפוק במבה עם קולה חחחחחחחחחחחחח אשכרה מי שקונה אותו משלם על סוכר ושומן חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

ShaI^MymoN
05-08-08, 11:36
או שלחברים שלך יש קיבה מעיתון...

זה ממש לא מצחיק מה שכתבת מדובר בסתם חברה ולך תדע מה שמים שם אני לא מבין את אלה שקונים חלבון או גיינר של INTERACTIVE ,מה לא אכפת לכם מה אתם מכניסים לגוף שלכם????
אני אומר לך אנשים משלשלים ממנו ולא מבסוטים ממנו בכלל:eek: