PDA

צפה בגרסא המלאה : כאבי תופת בריצה

GT707
02-08-08, 13:16
בואו נתחיל מזה שבחיים לא רצתי חחח לאחרונה התחלתי להוסיף פעמיים בשבוע אירובי
עכשיו כבר כמה פעמים שאני מתחיל נגיד על ההליכון בריצה קלה ככה 10 דקות ואז מגביר תקצב למהירות של כמעט ספרינט אחרי דקה כואב לי רגל שמאל איפה שהקרסול טיפה יותר מאחורה יעני ממש כאבים עד כדי כך שאני אפילו ריצה קלה כבר לא יכול לעשות אלא רק אחרי רבע שעה שזה מפסיק לכאוב... זה כבר כמה פעמים קורה לי ואין לי שום מושג מה הולך שם למטה מה יכול להיות הבעיה?

tipakess
02-08-08, 13:37
סימן שיש לך רגל שמאל

shai224
02-08-08, 14:54
בואו נתחיל מזה שבחיים לא רצתי חחח לאחרונה התחלתי להוסיף פעמיים בשבוע אירובי
עכשיו כבר כמה פעמים שאני מתחיל נגיד על ההליכון בריצה קלה ככה 10 דקות ואז מגביר תקצב למהירות של כמעט ספרינט אחרי דקה כואב לי רגל שמאל איפה שהקרסול טיפה יותר מאחורה יעני ממש כאבים עד כדי כך שאני אפילו ריצה קלה כבר לא יכול לעשות אלא רק אחרי רבע שעה שזה מפסיק לכאוב... זה כבר כמה פעמים קורה לי ואין לי שום מושג מה הולך שם למטה מה יכול להיות הבעיה?

דלקת בגיד אכילס סביר להניח , מנוחה ואל תעשה את השטות של הספרינטים , לא מבין את העניין הזה , מתכון הכי בטוח לפציעות ודלקות , מה נראה לך שאתה אצן? אתלט ? על מה אתה בדיוק מנסה לעבוד ? כוח מתפרץ? בבקשה הגוף מחזיר לך באותו המטבע.

GT707
02-08-08, 16:48
אז באיזה אופן לעבוד שאני עושה אירובי? אני פשוט עבדתי על ריצת הפוגות כמו שאומרים אני לא רואה משו רע בזה...
אף אחד לא אמר שאני אצן או מתיימר להיות אחד כזה ובטח לא אתה זה שיקבע את זה

ArschGesicht
02-08-08, 18:27
יכול להיות שלא בנית עומס הדרגתי וישר הבאת אותה בריצות שאתה לא רגיל אליהן
אני חושב שאתה צריך להעלות עומס בהדרגה

shai224
02-08-08, 18:53
אז באיזה אופן לעבוד שאני עושה אירובי? אני פשוט עבדתי על ריצת הפוגות כמו שאומרים אני לא רואה משו רע בזה...
אף אחד לא אמר שאני אצן או מתיימר להיות אחד כזה ובטח לא אתה זה שיקבע את זה

דבר ראשון , אף אחד לא אמר שאתה אצן או מתיימר להיות אחד כזה , שאלתי מה הסיבה שאתה מבצע את הספרינטים ולאחר מכן שואל מדוע כואב לך באזור גיד האכילס , וואלה כמו שציינתי , מתכון משובח לפציעות ודלקות במידה ואתה לא מבצע את הריצה/ספרינטים כמו שצריך והכוונה היא בהדרגה ולאו דווקא בבום מבלי סולם מאמצים שעל פיו עבדת תקופה כלשהי ע"מ באמת להרגיל את הגוף לסוג העומס המוטל עליו . אז להבא שים לב לתגובות שלך.

GT707
02-08-08, 20:49
אוקיי אז מנסיונך תן לי המלצות לאימון ארובי

shai224
02-08-08, 20:54
אוקיי אז מנסיונך תן לי המלצות לאימון ארובי

שאלת כרגע שאלה כללית ביותר , מה המטרה שלך באימוני האירובי?

Masquerade
02-08-08, 22:25
תנסה קודם כל לא לרוץ על הליכון!