PDA

צפה בגרסא המלאה : פירות עד 3?

mandarine
03-08-08, 11:16
אני טסה היום לגור אצל קרובים בקייב לשבוע, הם חיים מבשר/דגים מטוגנים, תפוחי אדמה בכל צורה, בצקים לחמניות עוגות פשטידות עוגיות שוקולדים, סלק וכרוב בכל צורה, מרקים עמילניים, כוסמת, גבינות שמנות ואשל~לבן, ומלא בצקים במילוי תפו"א/בשר. אין ממש דבר כזה קורנפלקסים או לחם מקמח מלא.. הכי קרוב שם לפחמימות סבירות זה שיבולת שועל, בטטה, כוסמת, תירס ופירות.

השאלה אם זה בעייתי לאכול 4 פירות ביום במשך שבוע וביצה שלמה כל יום במשך שבוע?

Bono
03-08-08, 11:30
לא, אלא אם יש לך בעיות של כולסטרול.

Bodybuilder
03-08-08, 11:31
:ohmy::ohmy::ohmy::mellow::mellow::blink::blink::n o:

מנדרין, הית צריך לשאול בצורה אחרת: 4 פירות ו 1 ביצה קשה ביום = זה מספיק כדי למות אחרי שבוע מרעב ? או שאולי להוריד ביצה ופרי ?.........

4 פירות ו1 ביצה ? אני לא מבין את השאלה באמשליי, אתה אוכל את הביצה וה 4 פירות בנוסף לאוכל אחר או רק זה ?

אתה חושב שביצה אחת ביום יכולה ליצור בעיה כלשיא בגוף ? והכי מוזר אתה שואל עם אין בעיה ב 4 פירות ביום ?#$#@%?????%^?%$^? מזה זה נראה לך רעל עכברים ?

בן כמה אתה ?

Bono
03-08-08, 11:40
אחי, מנדרין זו אישה \ נערה (אם אני לא טועה)
ואני לא מבין ת'אנשים שמפחדים לאכול פירות :חושבים זה סוכרים ! זה לא טוב ! אסור!
יש ימים שאין לי כוח לאכול לחם\פסטה\ אורז אז במקום אני אוכל פירות מגיע ככה ל5-6 בכיף....
לפי מה שהבנתי יש בכל פרי איזה 5 גרם פרוקטוז (אני לא בטוח) ואסור להגיע ל50 גרם ביום או משו כזה...

Big_Hand
03-08-08, 12:02
אחי, מנדרין זו אישה \ נערה (אם אני לא טועה)

או בקיצור- נקבה.

לגבי השאלה, מה הבעיה לאכול את הביצה וה-4 פירות ביום? (בנוסף לעוד אוכל)
בשבוע שעבר אכלתי במשך כל השבוע, כל יום כ-6 פירות ו-4 חלבוני ביצה, בנוסף לתפריט ואני חיי.

Bodybuilder
03-08-08, 13:02
חלאס לבלבל במח, תאוכלי 20 ביצים עם בא לך, רצוי לא יותר מ 2 חלמונים ביום !
פירות בחיטוב זה מצויין, תלוי איזה פירות !

ואת עברת 100 הודעות, ולפי חוקי ישראלבודי, כול מי שעובר על 100 הודעות ולא מעלה תמונות - מקבל באן !
misha40@gmail.com
את יכולה לשלוח את התמונות ישירות לאימייל שלי + מס' נייד, ואני כבר ידאג לעלות אותם ולצלצל לך אחרי שאני מעלה !

mandarine
03-08-08, 16:29
אני בת 20, ברור שבנוסף לאוכל הרגיל ולא רק זה:s
ושאלתי כי הבנתי שעודף פרוקטוז משפיע לרעה על הכבד או כולסטרול וטריגליצרידים וכך יותר מ3 חלמון לשבוע הרי ההמלצה 1-3 ממה שהבנתי. או שלא

אגב, לחמניה או פיתה מקמח מלא זה גם פחמימה איכותית?

Sugarzaza
03-08-08, 16:30

ואת עברת 100 הודעות, ולפי חוקי ישראלבודי, כול מי שעובר על 100 הודעות ולא מעלה תמונות - מקבל באן !
misha40@gmail.com
את יכולה לשלוח את התמונות ישירות לאימייל שלי + מס' נייד, ואני כבר ידאג לעלות אותם ולצלצל לך אחרי שאני מעלה !

חחחחחחחחחחחחחחחח שובב

goldBEN
03-08-08, 16:33

misha40@gmail.com
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:bow::bow:

Bono
03-08-08, 19:00
אני בת 20, ברור שבנוסף לאוכל הרגיל ולא רק זה:s
ושאלתי כי הבנתי שעודף פרוקטוז משפיע לרעה על הכבד או כולסטרול וטריגליצרידים וכך יותר מ3 חלמון לשבוע הרי ההמלצה 1-3 ממה שהבנתי. או שלא

אגב, לחמניה או פיתה מקמח מלא זה גם פחמימה איכותית?

זה בסדר.

Bono
03-08-08, 19:01

misha40@gmail.com

חחחחחחח

maya
03-08-08, 19:25
אין בעייה עם ביצה כול יום בקשר לפירות אם זה כתחליף לפחמימה אחרת אין בעייה תשתדלי לבחור פירות בעלי אינדקס גליקמי נמוך כמו תפוחים,אפרסקים,שזיפים וכו