PDA

צפה בגרסא המלאה : מה התחליף לסוכר ענבים{:?

uzi
03-08-08, 19:37
נושא...

denous
03-08-08, 19:39
תמרים , בננה , אבטיח ואפשר גם צימוקים או תפוח נגיד...

Masquerade
03-08-08, 21:47
מלון גם..

avlier
03-08-08, 22:02
תפוח בננה .........תמרים

noamlevi95
04-08-08, 01:23
בתפוח יש הרבה סוכרים???

gogo
04-08-08, 01:46
תפוח לא מתאים רק מה שעם אינדקס גליקמי 70+
תמרים
אבטיח

toxicity
04-08-08, 02:01
מלטודקסטרין הכי דומה לסוכר ענבים
גם ערך גליקימי גבוה, וגם קל לשתות אותו בכמויות
אני אישית ביום של אימון צורך ממנו כ-250 גרם פחמימה

gad57
04-08-08, 02:16

בכמה אתה קונה את זה?

toxicity
04-08-08, 15:21
13 שקל לקילו

Bono
04-08-08, 15:59
^אחי רבע קילו זה לא הרבה מידי? חחח זה 1000 קל'!
או שאתה גם צורך סתם במהלך היום?

gad57
04-08-08, 16:19
13 שקל לקילו

יקר...

toxicity
04-08-08, 16:36
יקר...

למה נראה לך

gad57
04-08-08, 17:01
למה נראה לך

כי אתמול לקחתי מהמדריך שלי בחדר כושר 2 קילו ב7 שקל...אם היה לי דלי יותר גדול הייתי לוקח יותר

toxicity
04-08-08, 17:33
כי אתמול לקחתי מהמדריך שלי בחדר כושר 2 קילו ב7 שקל...אם היה לי דלי יותר גדול הייתי לוקח יותר

זה יד שניה חחחחחחחח מה אתה משווה
בסוף אתה עוד תקיא את הנשמה

יניב צוות ישראלבודי
04-08-08, 17:35
הקטע בסוכר ענבים שזה דקסטרוז - חד-סוכר.
זה אומר שזה סוכר שמורכב ממולקולה אחת מה שגורם לו להספג הרבה הרבה יותר מהר מתמרים ובננה שהסוכר שלהם זה פרוקטוז (שד"א הוא נספג אפילו לאט יותר מסוכר רגיל של קפה)
ולכן חבר'ה.. מי שרוצה להיות מקצועי משתמש בסוכר ענבים עם השייק אחרי אימון! :d

ironman
04-08-08, 17:39
13 שקל לקילו

אתה קונה את הקמח תירס הזה שבא מהשק של המלט?
איך אתה יודע שזה מלטודקסטרין?

toxicity
04-08-08, 17:41
רשום על זה וגם זה ממקור אמין

gad57
04-08-08, 19:22
זה יד שניה חחחחחחחח מה אתה משווה
בסוף אתה עוד תקיא את הנשמה

אני פתחתי את השק וזה בא מאיזה אחד שהוא מכיר שעובד בשטראוס ואם זה במחיר כזה לארץ (למרות שיש מצב שהם מביאים את זה בפחות ) אז לשלם על זה כמעט פי 4 זה יקר

freepsider
04-08-08, 19:33

wtf is מלטודקסטרין?

ironman
04-08-08, 21:22
רשום על זה וגם זה ממקור אמין

אז זה מהשק הגדול? לקחתי את זה פעם זה פחות מתוק מדקסטרוז
וגם את החלבון שבא מהשק הגדול בלי טעם נמאס מהר אבל מחיר לא רע

gogo
04-08-08, 21:24
זה אומר שזה סוכר שמורכב ממולקולה אחת מה שגורם לו להספג הרבה הרבה יותר מהר מתמרים ובננה שהסוכר שלהם זה פרוקטוז (שד"א הוא נספג אפילו לאט יותר מסוכר רגיל של קפה)

מה הקשר מקצועי? למה אם אני אוכל אחרי אימון שיבולת שועל ואקבל את ה-60 ג' פחמימה שאני צריך אני לא אגדל יא אללה איזה חוסר הבנה.

Bono
04-08-08, 21:28
מה הקשר מקצועי? למה אם אני אוכל אחרי אימון שיבולת שועל ואקבל את ה-60 ג' פחמימה שאני צריך אני לא אגדל יא אללה איזה חוסר הבנה.

:):):):), הוא בסה"כ מנסה לשווק את המוצר שלו....

gogo
04-08-08, 21:30
:):):):), הוא בסה"כ מנסה לשווק את המוצר שלו....

הוא עושה את זה בצורה צבועה ושקופה וזה מגעיל.

Bono
04-08-08, 21:32
הוא עושה את זה בצורה צבועה ושקופה וזה מגעיל.

צודק.

toxicity
04-08-08, 23:48
אז זה מהשק הגדול? לקחתי את זה פעם זה פחות מתוק מדקסטרוז
וגם את החלבון שבא מהשק הגדול בלי טעם נמאס מהר אבל מחיר לא רע

כן זה לא מתוק בכלל ולדעתי זה טוב כי ככה אפשר לקחת בכמויות גדולות
זה משק של 25 קילו

toxicity
05-08-08, 00:06

ש"ש לא מתאים אחרי אימון פשוט
א"ג נמוך

m0she
05-08-08, 00:32

פחמימות מפורקות במערכת העיכול במהירות עצומה, תוך מספר דקות המערכת יכולה לפרק את כל הפחמימות שאנחנו אוכלים ביום. האינדקס הגליקמי, שהוא מדד לספיגה, מראה שגם עבור פחמימות מורכבות רבות קצב הספיגה מהיר מאוד (=א"ג גבוה). פרוקטוז פחות עוזר מגלוקוז בקטע של להעלות את האינסולין, ללא ספק. עם זאת, כמויות מתונות של פרוקטוז דווקא משפרות את חידוש מאגרי הגליקוגן לאחר האימון.

לכן, מי שרוצה להיות מקצועי, צריך לאכול אחרי האימון. זה לא חייב להיות שייק, זה לא חייב להיות סוכר ענבים. זה חייב להכיל פחמימות, זה חייב להכיל חלבון וכדאי שזה יהיה סמוך פחות או יותר לאימון. השייקים מאוד נוחים, אבל לא הכרחיים.

gogo
05-08-08, 08:42
ש"ש לא מתאים אחרי אימון פשוט
א"ג נמוך

מתאים ועוד איך.

m0she
05-08-08, 11:21
לא, יש עדיפות לא"ג גבוה.

"a high GI CHO-rich meal appears to be beneficial for glycogen storage after the exercise by promoting greater glucose and insulin responses."

Journal of PHYSIOLOGICAL ANTHROPOLOGY and Applied Human ScienceVol. 23 (2004) , No. 1 pp.1-6

toxicity
05-08-08, 16:32
מתאים ועוד איך.

במקום לשאול למה איך מה מי מו לא אתה בא ביציאה שרק מוציאה אותך בור
להתעניין לא יזיק ולבוא בתשובות כמו שאתה בא יפגעו רק בך

Big_Hand
05-08-08, 16:54
מתאים ועוד איך.

תקרא את מה שמשה כתב ותשתוק הרבה.

gogo
05-08-08, 19:38
תקרא את מה שמשה כתב ותשתוק הרבה.

יש עדיפות אבל זה לא דבר שיתרום לך באופן משמעותי!
גם חלבון מי הגבינה נספג מהר יותר ולכן יש לו עדיפות לאחר אימון התנגדות אבל זה לא דבר שיתן לך יתרון בהעלאת מסת שריר אז חאלאס.

m0she
05-08-08, 19:58
מי אמר שלמהירות הספיגה יש עדיפות לאחר אימון התנגדות? בניגוד לנושא הא"ג שכן הוכח כמועיל, נושא החלבון לא הוכח כמועיל.

gogo
05-08-08, 20:04
מי אמר שלמהירות הספיגה יש עדיפות לאחר אימון התנגדות? בניגוד לנושא הא"ג שכן הוכח כמועיל, נושא החלבון לא הוכח כמועיל.

לא אמרתי עדיפות מבחינה ביולוגית על תאי השריר ,אלא שאנשים מעדיפים לשתות חלבון מי גבינה בטענה שזה נספג מהר יותר יש מבין?

Bono
05-08-08, 20:06

אם אוכלים פחמימה בעלת א"ג גבוה+ מאכל חלבוני שיש בו שומן (לדוגמה קוטג' 5 %\ בשר בקר) זה בסדר?
או שהשומן מפריע למילוי מאגרי הגליקוגן?

Big_Hand
05-08-08, 20:23
יש עדיפות אבל זה לא דבר שיתרום לך באופן משמעותי!
גם חלבון מי הגבינה נספג מהר יותר ולכן יש לו עדיפות לאחר אימון התנגדות אבל זה לא דבר שיתן לך יתרון בהעלאת מסת שריר אז חאלאס.

דיברנו על הפחמימות לא על החלבונים...
החשיבות של החלבונים הם במהלך ה-24 שעות, לא הפירוק שלהם לחומצות אמינו אחרי האימון. ידוע...

יניב צוות ישראלבודי
05-08-08, 21:52

חבר'ה אל תבינו אותי לא נכון, לא אמרתי שלא תגדלו ושום דבר כזה....
הדבר היחיד שאמרתי שסוכר ענבים זה דקסטרוז שמורכב ממולקולה אחת וגם יש לו ערך גליקמי גבוהה מה שיעזור לשיחרור מאוד מהיר של אינסולין אחרי האימון (וזה דבר טוב)

כמובן שזה לא חובה, אני לא מנסה לשווק לכם סוכר ענבים, זה לא משנה לי, אם כבר הייתי מנסה לשווק אבקת חלבון שעולה לצורך העניין כמה מאות שקלים ולא שקית סוכר שעולה 13 :book:

וכמובן שזה קשור גם לתפריט, הדברים האלה משתנים מאוד בין תפריט לתפריט ואדם לאדם. אם יש לכם תפריט מסודר של ארוחה עם מספר מסויים של פחמימה, מצויין.

אם אתם שואלים לידע כללי אז סוכר ענבים זה אופציה מצויינת להעלאת רמת הסוכר בדם ושיחרור האינסולין (וזה גם משפר את הטעם של האבקת חלבון)

m0she
06-08-08, 16:34
לא אמרתי עדיפות מבחינה ביולוגית על תאי השריר ,אלא שאנשים מעדיפים לשתות חלבון מי גבינה בטענה שזה נספג מהר יותר יש מבין?

אז לא"ג גליקמי גבוה אין עדיפות כי אתה לא מעדיף את זה או ששם התכוונת שאין עדיפות כי זה לא יותר טוב?

משחק מילים דבילי, תחסוך ממני. אנחנו מדברים על האספקטים הביולוגיים, ההעדפות הקולינריות לא מעניינות פה.

Big_Hand
06-08-08, 17:01
אז לא"ג גליקמי גבוה אין עדיפות כי אתה לא מעדיף את זה או ששם התכוונת שאין עדיפות כי זה לא יותר טוב?

משחק מילים דבילי, תחסוך ממני. אנחנו מדברים על האספקטים הביולוגיים, ההעדפות הקולינריות לא מעניינות פה.

משה,
הסיבה שמומלץ אבקת חלבון מי גבינה היא שהאבקה מכילה את חומצת האמינו לאוצין שגורמת לתגובה אינסולינית?

m0she
06-08-08, 17:32
לאוצין כן גורמת לתגובה אינסולינית אבל זה לא כל כך רלוונטי כשצורכים פחמימות במקביל לחלבון. בהשוואה בין whey לקזאין, לא נמצא הבדל באנבוליזם.