PDA

צפה בגרסא המלאה : מצב חרא

sixpounder
05-08-08, 00:54
חברה הרגשתי צורך לשתף אותכם בסיפור שקרא לי היום ולספר על חוסר פעילות של משטרה ועל זה שאזרחים תמימים לא מוגנים בצורה הכי בסיסית ושאין על מי לסמוף פה חוץ מהאנשים קרובים.
הסיפור מתחיל ככה ממה שסיפרו לי אישה (מוצא רוסי) באזור גיל 30 טיילה אם ילדה הקטנה בת 5
בסביבות השעה 8 סיבוב רגיל באזור שכונה בה היא גרה הם האכילו חתולות באזור כשלפתע בחור כבן 20 התחיל לזרוק אבנים לעברם לקלל אותם לאיים אליים וניסה לגרום לכלב שלו לתקוף אותם האישה התחילה לצעוק לעזרה, לעזרתה יצאו רק שתי נשים זקנות שניסו להגן עליה איך שיכלו כל זה קרה ליד הבית של חברה שלי כשהיא שמעה את הצעקות היא יצאה החוצה לבדוק מה קורה היא יצתה לגינה שמוקפת בגדר מצמחייה, כשהיא ראתה את המתרחש היא התחילה לצעוק על הבחור הוא בתגובה נתן בעיטה לכיוון הראש שלה שפגעה בגדר ולא בה אחרי זה הוא אמר לה שהוא יודע איפה היא גרה, ומעכשיו היא צריכה להיזער, ושאין לה זכות לחיות פה כי היא רוסיה והוא יהרוג את כל הרוסים ודברים מהסוג הזה והלך לדרכו.
האישה התקשרה למשטרה במשטרה אמרו שהיא תבוא לתחנה ותגיש תלונה.
כשחברה שלי התקשרה למשטרה וסיפרה על האירוע ענו לה את אותו הדבר עוד הוסיפו שאין מה להתקשר על שטויות כאלה כי דברים כאלו מתרחשים באופן קבוע ואמרו גם שאין להם שום רישום על השיחה של האישה.
כתוצאה ילדה בת חמש נמצאת במיון מטראומה רק אז ניידת משטרה הגיעה ולקחה פרטים על האירוע ובזה ההתערבות שלהם נגמרה.
אז מה נשאר??? רק לקחת את החוק לידיים ולסדר את כל הבעיות בעצמכם ואין לסמוך על המשטרה. מצידי הבחור גזר לעצמו דין כי כשאני יתפוס אותו הוא לא ילך יותר.
אז מה אתם חושבים על המצב שיש פה בארץ שהמשטרה לא עושה כלום וכל אזרח בשביל עצמו ואין שום גוף שיגן על האזרח הקטן?

The-One
05-08-08, 00:54
אחי אןל י כוח לקרוא לא יכולת לצמצם קצת?:d

Logout
05-08-08, 00:57
בונא איפה אתה גר?!
ובאמת המישטרה חרא..
רק היום היה בטלווזיה בתוכנית של האמנון הזה על המישטרה על החוסר מעורבות שלה וכדומה..

arbel2
05-08-08, 01:00
מקרים כאלו מסבירים למה לכל אמא רוסיה מתלווה ילד רוסי מגודל ששונא ישראלים.

joker1
05-08-08, 01:00
אתה צודק לגמרי. המשטרה פה היא לא משטרה, חבורת כוסיות במדים כחולים.

נהג משאית נוסע לו ורואה גמד צהוב, הגמד הצהוב אומר לו: "תן לי בננה תן לך לעבור!", הנהג נותן לו בננה וממשיך לנסוע.
אחר כך הוא רואה גמד אדום, הגמד האדום אומר לו: "תן לי חיבוק אתן לך לעבור!", הנהג מחבק הגמד ויוצא לדרכו.
הוא ממשיך לנסוע ורואה גמד כחול, הנהג אומר לו: "אתה גמד כחול, מה אתה רוצה?", הגמד אומר לו:
"רישיונות בבקשה".

בדיחה חביבה.

:p:p:p

sixpounder
05-08-08, 01:01
ארבל רציני ההומור השנון שלך לא מתאים עכשיו מה קשור שונא ישאלים מה!?
רוסים כאילו רוסים מרוסיה לא יהודים לא ישראלים??

goldBEN
05-08-08, 01:02

לשם שינוי הוא צודק במשהו , זאת הסיבה שיש רוסים שגודלים להיות שונאי ישראלים כמו שכולם קופצים פה "נאצים"

arbel2
05-08-08, 01:03

א' מצטער עם פגעתי ,בהתחשב בזה ש90 אחוז מהחברים שלי רוסים אני לא חושב שאפשר להוציא אותי גזען בקטע הזה :) זאת ממש לא הייתה הכוונה

ובשיא הכנות ? אני עברתי מזמן לרמות של לקחת את החוק לידיים,במושבים עושים את זה כל הזמן (אתם לא מבינים כמה פריצות יש במושבים )

sixpounder
05-08-08, 01:04
מה זה קשור יש אנשים מפגרים זה לא קשור למוצא בכל מקום יש מפגרים.
מה אם נתורי קרתא שונאים את כל ישראל לא רוסים מוזר...

arbel2
05-08-08, 01:05
מה זה קשור יש אנשים מפגרים זה לא קשור למוצא בכל מקום יש מפגרים.
מה אם נתורי קרתא שונאים את כל ישראל לא רוסים מוזר...

נתורי קרתא זה אנשים שצריך להשמיד
יהודים שלא עומדים בצפירות

goldBEN
עזוב אחי , לא בהכרח אנשים מפגרים תחשוב שקורא להם מקרה כזה כמה פעמים בשנה ואני אישיתי היתי משתגע מזה .

goldBEN

רוב הדתיים לא עומדים בצפירות ואני ראיתי בית ספר דתי בזמן צפירה.

sixpounder
05-08-08, 01:06
א' מצטער עם פגעתי ,בהתחשב בזה ש90 אחוז מהחברים שלי רוסים אני לא חושב שאפשר להוציא אותי גזען בקטע הזה :) זאת ממש לא הייתה הכוונה

ובשיא הכנות ? אני עברתי מזמן לרמות של לקחת את החוק לידיים,במושבים עושים את זה כל הזמן (אתם לא מבינים כמה פריצות יש במושבים )

לא מה פתאום לא פגעת בשום דבר אחי פשוט אני חשבתי זה קצת לא מתאים מצטער אם יצאתי תוקפני.
פשוט אני בעצבים וזה מעצבן רצח מצב כזה עכשיו אני הייתי צריך לסוע לחברה שלי שזה חצי שעה נסיעה באוטובוס ועוד מחר אימון גב ועבודה מ6 בבוקר אין 8 שעות שינה...

sixpounder
05-08-08, 01:08

כן, זה ברור אבל בכל זאת קרא לי מצב כזה עכשיו אני לא חושב היהודים האלה בלעט וודקה מוות אההההההההההההההההההההה c.c.c.p!
אני פשוט חושב איזה בן **** הוא ואיזה כיף יהיה כשאני יתפוס אותו

goldBEN
05-08-08, 01:09
כן, זה ברור אבל בכל זאת קרא לי מצב כזה עכשיו אני לא חושב היהודים האלה בלעט וודקה מוות אההההההההההההההההההההה c.c.c.p!
אני פשוט חושב איזה בן **** הוא ואיזה כיף יהיה כשאני יתפוס אותו
לא יהודים זה דווקא יותר נקרא "ישראלים" תופעה מאוד נפוצה בעולם:XDemoticon:

G-G
05-08-08, 01:11
מספיק היה היום לראות אמנון לוי כדי לדעת איזו משטרה מעפנה יש לנו במדינה
היום לקחת את החוק לידיים זו מצווה
לתפוס ת'בחור הזה , ולפתוח לו את התחת שיפחד להתקרב לשכונה

sixpounder
05-08-08, 01:13
אבל איך אפשר להרים יד על אישה מבוגרת אם ילדה קטנה, ולנסות להרביץ לילדה ששוקלת איזה 40 קילו מאיפה באים אנשים כאלה...

AS22E2
05-08-08, 01:15
אתה מתקשר ל-100 על מקרים דחופים (שקוראים באותו רגע ואתה צריך התערבות מיידית של המשטרה)

השאר מגישים תלונה מסודרת..

אבל אל תזלזל במשטרה, אם אתה מביא הוכחות הם יודעים לעשות את העבודה יותר טוב ממה שאתה יכול לדמיין, אפילו שיש הרבה דברים שהם מפשלים

sixpounder
05-08-08, 01:21
במצב כזה איזה הוכחות אפשר להביא?כלום.
והתקשרו ל100.
גם היה עוד מקרה חבר שלי היה בצבא לוחם והישב אם חברה שלו שלו בפארק ביום שישי התחילו אם חברה שלו ושטויות אז בסוף זה נגמר שהיו לו שתי סדקים בראש הוא בן אדם כזה שבחיים לא היה הולך למשטרה אבל המפקד שלו אמר לו ללכת למשטרה גם לא עשו כלום.

talll
05-08-08, 01:32

זה בגלל שהם אומרים שזה מנהג נוצרי וכו'..
וזה חרדים לא דתיים עם כיפה סרוגה אני חושב

AS22E2
05-08-08, 01:36
לא בגלל שהם מאמינים שאנחנו לא מדינה יהודית כי היא לא הוקמה על ידי המשיח
(למדתי את זה באזרחות ממזמן)

AS22E2
05-08-08, 01:37
במצב כזה איזה הוכחות אפשר להביא?כלום.
והתקשרו ל100.
גם היה עוד מקרה חבר שלי היה בצבא לוחם והישב אם חברה שלו שלו בפארק ביום שישי התחילו אם חברה שלו ושטויות אז בסוף זה נגמר שהיו לו שתי סדקים בראש הוא בן אדם כזה שבחיים לא היה הולך למשטרה אבל המפקד שלו אמר לו ללכת למשטרה גם לא עשו כלום.

עדים זה הוכחה

Pro_XXL
05-08-08, 01:42
איזה אנשים אידיוטים.
הבן אדם אם הכלב מפגר איפה זה קרה באמת?מוזר שלא כתבו על זה כלום אסור לשתוק על דבר כזה..בן אדם בא זורק אבנים משחרר תכלב?חחח איזה יהודי טוב.
מישהו פעם אמר לי..כל העולם שונא תיהודים כי היהודים(בעיקר היהודים מישראל)עסוקים בלשנוא כל מי ששונא מהם או בא ממקור אחר.

קיצור לחסל את ההיטלר הזה.

AS22E2
05-08-08, 01:44
הי הי לא כותבים על יהודי היטלר

יש מקומות בעולם ששונאים יהודים (לא דווקא ישראלים) כי רוב האנשים פה מטורפים אחרי כסף
מכירים את הכרזות האלה של הנאצים שמראים יהודי בנקאי רע שמן מעשן עשיר מכוער? אתה יודעים כמה כאלה אני מכיר?
יכול להיות שזה ככה גם בשאר העולם לא יודע

Pro_XXL
05-08-08, 01:49
הי הי לא כותבים על יהודי היטלר

יש מקומות בעולם ששונאים יהודים (לא דווקא ישראלים) כי רוב האנשים פה מטורפים אחרי כסף
מכירים את הכרזות האלה של הנאצים שמראים יהודי בנקאי רע שמן מעשן עשיר מכוער? אתה יודעים כמה כאלה אני מכיר?
יכול להיות שזה ככה גם בשאר העולם לא יודע

הבן אדם הזה שזרק תאבנים על אישה ועל ילדה בת 5 הוא ועוד איך היטלר והוא אפס וצריך לרצוח תזבל הזה.
עזוב קח בן אדם שישנא מי שהוא רוצה שיקלל שיאיים שידבר אבל לזרוק אבנים?!על אישה?!?!ועל הילדה שלה בת 5?ואחרי זה להמשיך להיתפרע ולתקוף נשים זה היטלר!זה בן אדם נאצי ואני מקוה שישברו לו ת'ראש ואם הייתי רואה בן אדם כזה מדמם באמצע הרחוב למוות הייתי יורק לו בפרצוף ושימות לא הייתי עוזר לאפס כזה.

אם הייתה רואה את זה בעיניים הייתה חושב בידיוק כמוני.

AS22E2
05-08-08, 02:00
תאמין לי לא ראיתה מה זה נאצים, תתחלף איתי כמה ימים תבין מה זה אנשים אכזריים

וראיתי דברים יותר קשים, הוא פגע בה עם האבנים? אם הוא היה רוצה לפגוע סביר להניח היה פוגע

(ושתבין אני לא מצדיק את המעשיים שלו, הוא חתיכת ייצור אבל יש יותר גרוע)

sixpounder
05-08-08, 02:03
זה קרה בחיפה.

AS22E2
05-08-08, 02:21
איפה בחיפה?

sixpounder
05-08-08, 02:51
לא רחוק מבית חולים רוטשילד.

donone
05-08-08, 03:45
בונא איפה אתה גר?!
ובאמת המישטרה חרא..
רק היום היה בטלווזיה בתוכנית של האמנון הזה על המישטרה על החוסר מעורבות שלה וכדומה..

אחי לא יודע מה איתך ומאיפה אתה שאתה לא מכיר את זה
אבל זה כבר ידוע במיוחד פה אצלו בקריות והסביבה
יוכלת המישטרה קרובה ל0 והרצון שלהם לעוזר עוד יותר נמוך
כול היום עסוקים בפיזור ילדים ממקומות ציבורים במקום לתפל בעניינים הרצינים

Dino Psaras
05-08-08, 04:18
המשטרה פה היא בדיחה אחת גדולה, וידוע שהמצב בארץ נמצא בקאנטים. אבל וואלה אני לא מופתע, דברים כאלו קורים כל יום כל הזמן. מי שרוצה להיות מוגן צריך משפחה או חברים ממש טובים, על המדינה והמשטרה המזויינת הזאת אין מה לסמוך. וואלה כואב לי על אנשים שמאויימים בצורה כלשהי ואין להם איך לטפל בזה..

שונא רוסים חתיכת בן ****.. רק למה על אמא וילדה בת 5? בנאדם אפס.. שיבוא ויעשה את זה לא על אמא וילדה בת 5 ונראה איך הוא ימשיך להגיד שהוא שונא רוסים..

ונטורי קרתא צריכים לקבל כל אחד מחסנית m16 בין העיניים כל אחד ואני אשמח מאוד מאוד מאוד אם יום אחד יצא לי לעשות את זה.

donone
05-08-08, 04:24
המשטרה פה היא בדיחה אחת גדולה, וידוע שהמצב בארץ נמצא בקאנטים. אבל וואלה אני לא מופתע, דברים כאלו קורים כל יום כל הזמן. מי שרוצה להיות מוגן צריך משפחה או חברים ממש טובים, על המדינה והמשטרה המזויינת הזאת אין מה לסמוך. וואלה כואב לי על אנשים שמאויימים בצורה כלשהי ואין להם איך לטפל בזה..

שונא רוסים אלק חתיכת בן ****.. רק למה על אמא וילדה בת 5? בנאדם אפס.. שיבוא ויעשה את זה לא על אמא וילדה בת 5 ונראה איך הוא ימשיך להגיד שהוא שונא רוסים..

ונטורי קרתא צריכים לקבל כל אחד מחסנית m16 בין העיניים כל אחד ואני אשמח אם יום אחד יצא לי לעשות את זה.

אחי זה הרבה מעבר לשונא רוסים לא שונא רוסים בחור אם כלב(?!) מרים יד או לפחות מנסה על אישה או בחורה יותר נמוך מזה מאוד קשה לרדת לאנשים כאלה לא מגיעה לחיות ואין מה לדבר
אבל כמו שאמרתה דברים כאלה קורים כול יום וימישכו ליקרות כי פשוט אין מי שיטפל בזה יש שוטרים שהם יותר גרועים מכול העבריינים

Dino Psaras
05-08-08, 04:27
בטח אחי האמת שאין לי אפילו מילים לאנשים כאלה.. רק להכניס אותם מתחת לאדמה כמה שיותר מהר יהיה יותר טוב לכולם.

Bodybuilder
05-08-08, 09:47
חברה הרגשתי צורך לשתף אותכם בסיפור שקרא לי היום ולספר על חוסר פעילות של משטרה ועל זה שאזרחים תמימים לא מוגנים בצורה הכי בסיסית ושאין על מי לסמוף פה חוץ מהאנשים קרובים.
הסיפור מתחיל ככה ממה שסיפרו לי אישה (מוצא רוסי) באזור גיל 30 טיילה אם ילדה הקטנה בת 5
בסביבות השעה 8 סיבוב רגיל באזור שכונה בה היא גרה הם האכילו חתולות באזור כשלפתע בחור כבן 20 התחיל לזרוק אבנים לעברם לקלל אותם לאיים אליים וניסה לגרום לכלב שלו לתקוף אותם האישה התחילה לצעוק לעזרה, לעזרתה יצאו רק שתי נשים זקנות שניסו להגן עליה איך שיכלו כל זה קרה ליד הבית של חברה שלי כשהיא שמעה את הצעקות היא יצאה החוצה לבדוק מה קורה היא יצתה לגינה שמוקפת בגדר מצמחייה, כשהיא ראתה את המתרחש היא התחילה לצעוק על הבחור הוא בתגובה נתן בעיטה לכיוון הראש שלה שפגעה בגדר ולא בה אחרי זה הוא אמר לה שהוא יודע איפה היא גרה, ומעכשיו היא צריכה להיזער, ושאין לה זכות לחיות פה כי היא רוסיה והוא יהרוג את כל הרוסים ודברים מהסוג הזה והלך לדרכו.
האישה התקשרה למשטרה במשטרה אמרו שהיא תבוא לתחנה ותגיש תלונה.
כשחברה שלי התקשרה למשטרה וסיפרה על האירוע ענו לה את אותו הדבר עוד הוסיפו שאין מה להתקשר על שטויות כאלה כי דברים כאלו מתרחשים באופן קבוע ואמרו גם שאין להם שום רישום על השיחה של האישה.
כתוצאה ילדה בת חמש נמצאת במיון מטראומה רק אז ניידת משטרה הגיעה ולקחה פרטים על האירוע ובזה ההתערבות שלהם נגמרה.
אז מה נשאר??? רק לקחת את החוק לידיים ולסדר את כל הבעיות בעצמכם ואין לסמוך על המשטרה. מצידי הבחור גזר לעצמו דין כי כשאני יתפוס אותו הוא לא ילך יותר.
אז מה אתם חושבים על המצב שיש פה בארץ שהמשטרה לא עושה כלום וכל אזרח בשביל עצמו ואין שום גוף שיגן על האזרח הקטן?

לא קראתי את כול הסיפור, כנס מהר לאיסי שלי גבר
464001110
עשה טובה !

AkunaMatata
05-08-08, 09:47
בוא אני יגיד לך ככה
המשטרה הם חפורה של פלצנים פחדים שהדבר היחיד שהם יודעים לעשות זה להיטפל ליילדים שעשו קצת שטויות וסופו של יום להגיד שהם עשו את העבודה שלהם....

AkunaMatata
05-08-08, 09:49
עדים זה הוכחה

עדים זה עדים....
זה בחיים לא הוכחה!

Dr. Muscle
05-08-08, 10:04
זה מפתיע אותך? אני מבין שזו פעם ראשונה שאתה נתקבל במשטרת ישראל המהוללת. הם פשוט היו עסוקים בלתת דו"חות מהירות באיילון או משהו מגוחך אחר.

AS22E2
05-08-08, 10:57
עדים זה עדים....
זה בחיים לא הוכחה!

אם העדים מעידים זה הוכחה..

*DAVID*
05-08-08, 12:10
כוס עמקק איזה בן ******
שיבוו לפרדס חנה ויגיד מילה אחת רק בכיוון קופצים עליו 10000000 אנשים ושוברים אותו
גם כן המישטרה השרמוטות האלה העיקר באתי איימתי על איזה אטיופי עוד שניה הגלו אותי מהמדינה

TheRock
05-08-08, 13:02
כוס עמקק איזה בן ******
שיבוו לפרדס חנה ויגיד מילה אחת רק בכיוון קופצים עליו 10000000 אנשים ושוברים אותו
גם כן המישטרה השרמוטות האלה העיקר באתי איימתי על איזה אטיופי עוד שניה הגלו אותי מהמדינה

איימת על אתיופי? טובבב אחיי !! מצדיע לך

ttestt
05-08-08, 13:05
כוס עמקק איזה בן ******

עכשיו אתה מרגיש איך שהאתיופי הרגיש לגביך...
תאמינו לי חראות כולם בלי קשר למוצא..
אבל תבינו אתם חייבים לשמור על דרך ארץ!

koriza
05-08-08, 13:11
אני מניח שהבחור לא פגש אף פעם רוסים רוסים...אם הוא דיבר ככה
אני מכבד את הרוסים אני אוהב את התרבות שלהם...
אמן יעלו עליו איזה 3 רוסים טנקים ידרסו אותו
לדבר ככה אל אמא שנמצאת עם ילדה...בת 5 !!
ועוד להתחיל להישתמש באלימות...זה כבר צריך להיות אדם עם פיגור
(שלא תבינו אותי לא נכון...אני לא ילד כאפות אבל טיפת תאקט אין לבנאדם)
אני אומר תוציא לפועל איזה מבצע נגד הבחור..אני לא הייתי עובר על דבר כזה בשתיקה...בכלל לא

Ferrari F430
05-08-08, 13:49
לדעתי צריך להפגיש את אותו זבל עם איזהשהוא
רוסי נחמד מהפורום.. מר אולימפיה (אולג ?)
ולראות מה קורה כעבור כמה דקות לאותו זבל ששונא רוסים
ומוציא את זה על אישה וילדה חסרות אונים.
הייתי שמח לראות את זה.:p

BodyKilo
05-08-08, 13:53
לא נראה לי שלבנאדם הזה שדיבר על הרוסים ככה ועשה את זה נשאר עוד הרבה לחיות...

לא נורא... פחות כלב אחד יותר נחמד.

Bodybuilder
05-08-08, 15:34
פותח האשכול - תוסיף אותי בבקשה לאיסיקיו
464001110

sixpounder
05-08-08, 15:36
אין לי איסיקיו ולא מסנג"ר
רק email

joker1
05-08-08, 16:41
אתם מארגנים חוליית ספצנז?

Bodybuilder
05-08-08, 18:51
אין לי איסיקיו ולא מסנג"ר
רק email

יש מצב אתה מביא לי אימייל שלך או לפחות צור איתי קשר לבד באימייל
misha40@gmail.com

Real
05-08-08, 18:57
רק שתדעו שאתם חיים במדינה שאם מישהו פורץ אליכם הביתה במטרה לגנוב
אסור לכם להרוג אותו או לירות בו בנשק אישי אתם מחויבים להזמין משטרה חחחחח..

אז תנסו לקחת את החוק לידיים ואחרכך אותו עבריין יביא לכם סנוויצ'ים לכלא..

TheRock
05-08-08, 19:20

לךךךךךך אחי לא ידענו....:laughing:

TheRock
05-08-08, 19:22
לדעתי צריך להפגיש את אותו זבל עם איזהשהוא
רוסי נחמד מהפורום.. מר אולימפיה (אולג ?)
ולראות מה קורה כעבור כמה דקות לאותו זבל ששונא רוסים
ומוציא את זה על אישה וילדה חסרות אונים.
הייתי שמח לראות את זה.:p

אז תשלח את עולג שירביץ לו
לך תדע אם לאותו בנאדם יש חברים ערסים מרוקאים שמסוגלים לשתול אותו באדמה בלי לזלזל כמה שהוא גדול

slim shady
05-08-08, 20:24
זה תלוי במשטרה באזור..למה לא הרמתם טלפון למשטרה דבר ראשון כששמעתם משו?
אני האחרון לצאת לצד המשטרה ואני הראשון להגיד שהם חרא ולא עושים את הפעילות שלהם אבל דווקא סוף שבוע שעבר יום שישי הייתי מבסוט מהם.. ישבו ליד הבית שלי אני גר בחור של החור של הרחוב שלי יעני אין לאף אחד מה לחפש פה אני גר על שדה... קיצר התיישבו חבורה של איזה 10 ילדים בערך בגיל שלי ליד הבית כנראה חזרו ממועדון אנערף באיזה 2 בלילה ישבו עם וודקות וסיגריות.. סבבה 10 15 דקותת התחילו לעשות רעש ובאו לפתוח נרגילה... ידעתי שאם אבא שלי מתעורר הוא יוצא להביא להם מכות והם שתויים ומה אני צריך בלאגן? הרמתי טלפון למשטרה אמרתי יושבים םה חברה עם וודקות ראיתי גם דחיפות ואולרים תבואו לפני שיהיה בלגן.. תאכלס היו דחיפות ושטויות למה היו שיכורים שם אבל אולרים לא ראיתי אבל אני יודע שהיה... תור 5 דקות על השעון אחי 2 ניידות עם צ'קלקות רדפו אחריהם... צריך לפעול עם שכל כדי שהם יבואו הניידות אבל עדיין לא חסר פעמים שהייתי צריך לצאת עם הכלבים ונבוט כדי להעיף נרקמונים זונות בזמן עבודה ואפילו כאלה שבאו לעשות עסקת סמים... זה המצב בכל מקום בעולם לא רק אצלנו... יש תחנות משטרה שמה שהם עושים זה לגרבץ..

TheRock
05-08-08, 22:41
זה תלוי במשטרה באזור..למה לא הרמתם טלפון למשטרה דבר ראשון כששמעתם משו?
אני האחרון לצאת לצד המשטרה ואני הראשון להגיד שהם חרא ולא עושים את הפעילות שלהם אבל דווקא סוף שבוע שעבר יום שישי הייתי מבסוט מהם.. ישבו ליד הבית שלי אני גר בחור של החור של הרחוב שלי יעני אין לאף אחד מה לחפש פה אני גר על שדה... קיצר התיישבו חבורה של איזה 10 ילדים בערך בגיל שלי ליד הבית כנראה חזרו ממועדון אנערף באיזה 2 בלילה ישבו עם וודקות וסיגריות.. סבבה 10 15 דקותת התחילו לעשות רעש ובאו לפתוח נרגילה... ידעתי שאם אבא שלי מתעורר הוא יוצא להביא להם מכות והם שתויים ומה אני צריך בלאגן? הרמתי טלפון למשטרה אמרתי יושבים םה חברה עם וודקות ראיתי גם דחיפות ואולרים תבואו לפני שיהיה בלגן.. תאכלס היו דחיפות ושטויות למה היו שיכורים שם אבל אולרים לא ראיתי אבל אני יודע שהיה... תור 5 דקות על השעון אחי 2 ניידות עם צ'קלקות רדפו אחריהם... צריך לפעול עם שכל כדי שהם יבואו הניידות אבל עדיין לא חסר פעמים שהייתי צריך לצאת עם הכלבים ונבוט כדי להעיף נרקמונים זונות בזמן עבודה ואפילו כאלה שבאו לעשות עסקת סמים... זה המצב בכל מקום בעולם לא רק אצלנו... יש תחנות משטרה שמה שהם עושים זה לגרבץ..

וואלק אחי עשית בשכל. טוב באמת שאבא שלך לא היה קם עליהם כי אם הם שתויים זה באמת בעיה

אני קרה לי מקרה דומה רק שהמשטרה המיז**** הזאת לא באה.
באו מתחת לבלוק שלי ישבו כמה ערבים(ימך שימם) עשו רעש עישנו שתתו קיללו.
קיצר התקשרתי למשטרה אמרתי להם שיש בלאגן בשכונה שלי ושישלכו ניידת הם אמרו בסדר תוך כמה זמן מגיעה ניידת.כל זה היה בערך ב1 בלילה.הקיצר אני הולך לישון בשעה 4 וחצי לפנות בוקר מתקשרת הבת **** של הפקידה במשטרה ושואלת אותי:"נו הם עוד שם?". יכושילהאמאשלך את מתקשרת מעירה אותי אחריי שעתיים טוב שניזכרת הם כבר הלכו והשאירו זדערס ובלגן וניתקתי לה בפרצוף

המסקנה פה שתלוי איפה אתה גר לא כל המשטרה חראות

Dino Psaras
05-08-08, 22:42

לא שמעת על חוק דרומי (שבמקרה אני מכיר את כל המשפחה שלו באופן אישי)?

TheRock
05-08-08, 22:53
לא שמעת על חוק דרומי (שבמקרה אני מכיר את כל המשפחה שלו באופן אישי)?

אני במקום שי דרומי הייתי דופק לאותו בדואי עוד כדור בראש גם אחריי שהוא מת לוודא הריגה
ולחבר שלו הייתי תולה אותו על העץ ופושט לו תעור
מסכן שי דרומי הזה גם פרצו לו לבית הרסו לו שם הכל וגנבו וגם הכניסו אותו למאסר איזה חרא של מדינה

BodyKilo
05-08-08, 23:18

ממש לא.

יצא חוק לפני כמה זמן שאומר שאתה יכול להשתמש בכוח(גם אם זה כרוך בלהרוג את הפורץ) נגד מי שפורץ לשטח הפרטי שלך, אתה לא מעודכן?

החוק אומר שצריך קודם לנטרל את הפורץ, ז"א לירות לו ברגל או משהו ואם הוא מחזיק בנשק חם או עדיין מהווה איום אתה יכול להרוג אותו.

Real
05-08-08, 23:27
ממש לא.

יצא חוק לפני כמה זמן שאומר שאתה יכול להשתמש בכוח(גם אם זה כרוך בלהרוג את הפורץ) נגד מי שפורץ לשטח הפרטי שלך, אתה לא מעודכן?

החוק אומר שצריך קודם לנטרל את הפורץ, ז"א לירות לו ברגל או משהו ואם הוא מחזיק בנשק חם או עדיין מהווה איום אתה יכול להרוג אותו.

אה מעולה..

Shir =]
05-08-08, 23:45

ממש לא, אלו זרמים מאוד מסוימים. וגם מבין אלו שלא עומדים בצפירה, יש כאלה שפשוט חושבים שלעמוד זה לא נותן דבר והם קוראים תהילים או משהו, לא שהם נגד זה.

jackson%%
05-08-08, 23:55
צריך להרוג אנשים כאלה טפו בן ****
כלב בלי כבוד והמשטרה ביכלל
הם עסוקים 24/7 בלעצור אנשים שמזרימים כספים למדינה ועוזרים מהכיס
האישי שלהם כדי שלמדינה יהיה יותר טוב כמו ארקדי גידאמק
אפחד לא עשה כלום בזמן המילחמה חוץ מימנו והבני זונות האלה עדיין מיתעסקים בחרא על איך לעצור בן אדם
יחיד שעוזר למדינה ודברים "קטנים" כמו שהזכרתה הם לא ישימו על זה זין עד שיקרה משהו רציני

joker1
06-08-08, 00:02
האמת שיצא בארץ חוק שמאפשר להרוג מסיגי גבול, הכי טוב כמו בארה"ב.

BBoyabon
08-08-08, 14:40
אם כל הכבוד גם לרוסים לא חסר ולי לא מעט קרו לי מיקרים פעם אחת שעוד הייתי אזרח איזה רוסי בין 45 דחף אותי וקילל את אמא שלי בתור לאוטובוס שבמקרים אחרים מישהו היה פותח תפה על אמא שלי בפנים שלי היה מטופל בבית חולים ומי שמכיר אותי יודע איך אני בקטעים האלה

ויש מלא מקרים אין לי כח להתחיל לימנות פה אבל לכל עדה לא חסר
זה לא שאני מצדיק את הבן **** ההוא אם הייתי שם הייתי מאשפז אותו אבל לבוא ולהגיד ככה וככה

גם לרוסים לא חסר וחוץ מזה? מי שם זין על הניקות בארץ שזה המשטרה לא עושים כלום ולא שווים כלום

*DAVID*
08-08-08, 17:55
אם כל הכבוד גם לרוסים לא חסר ולי לא מעט קרו לי מיקרים פעם אחת שעוד הייתי אזרח איזה רוסי בין 45 דחף אותי וקילל את אמא שלי בתור לאוטובוס שבמקרים אחרים מישהו היה פותח תפה על אמא שלי בפנים שלי היה מטופל בבית חולים ומי שמכיר אותי יודע איך אני בקטעים האלה

ויש מלא מקרים אין לי כח להתחיל לימנות פה אבל לכל עדה לא חסר
זה לא שאני מצדיק את הבן **** ההוא אם הייתי שם הייתי מאשפז אותו אבל לבוא ולהגיד ככה וככה

גם לרוסים לא חסר וחוץ מזה? מי שם זין על הניקות בארץ שזה המשטרה לא עושים כלום ולא שווים כלום

כן אבל הוא לא דחף אותה ואמר לה ישראליה מסריחה
וזה לא רק רוסים דוחפים באוטבוס אלה כולם
והערס הבן **** שאנחנו מדברים עליו פה אז הוא קילל דחף והציק לאישה כי היא רוסיה וזה מה שמרגיז
כי אני יודע שאם אני הייתי שם על דבר כזה בחיים לא הייתי שותק

BBoyabon
08-08-08, 19:15
כן אבל הוא לא דחף אותה ואמר לה ישראליה מסריחה
וזה לא רק רוסים דוחפים באוטבוס אלה כולם
והערס הבן **** שאנחנו מדברים עליו פה אז הוא קילל דחף והציק לאישה כי היא רוסיה וזה מה שמרגיז
כי אני יודע שאם אני הייתי שם על דבר כזה בחיים לא הייתי שותק

אני יודע אחי שילך להזדיין הבן שרמוה הזה הבנתי מה אני אומר מה שרציתי לומר שזה קיים היום בארץ בכל מקום

אותי לא הכניסו למועדנים מסוימים בתל אביב בגלל ששם המשפחה שלי לא עונה לקריטריונים של אותם מועדנים אתה יודע איזה משפיל זה ? שאני יוצא שבת ורוצה קצת לצאת להנות לישתות משהו להכיר בנות ואיזה בין **** לא מכניס אותי ? עזוב אחי זה קורה בכל מקום לא צריך להיתיחס לחרא הזה

מוטי
08-08-08, 19:27

לא עומדים בצפירות? וואו..

הם קוראים להשמדת ישראל, תומכים במדינות טרור כמו איראן ונפגשים עם המנהיגים שלהם
משתתפים בכנסים של מכחישי שואה

אבל מה? הם חיים בירושלים