PDA

צפה בגרסא המלאה : בואנה איפה הצו ראשון שלי?:s

BXL
05-08-08, 23:52
אין לי כל כך את מי לשאול אז חשבתי לשאול בפורום..יש לי 17 עוד חודש וטיפה ב 20/9 בקיצר
עכשיו כל החברים שלי קיבלו לפחות משהו כמו 4-6 חודשים לפני היומולדת שלהם ולי יש עוד חודש יומולדת ועדיין לא קיבלתי,במשרד הפנים מעודכן הכתובת שלי והכל ולא הגיע לי צו ראשון עדיין ומוזר לי מאוד :confused: מישהו פה מבין בזה ויכול לדעת אם הייתי אמור לקבל כבר או מתי לקבל לפחות בזמן הקרוב? דרך אגב אני עולה לי"ב..תודה מראש

P-a-n-1-c
05-08-08, 23:53
לי יש יומולדת ב10.7 והצו ראשון שלי היה משהו באוגוסט...
חכה עוד איזה חודש חודשיים

toxicity
05-08-08, 23:54
אני בדיוק כמוך נולדתי ב23 לספטמבר ועוד לא קיבלתי
אבא שלי התקשר ללשכת גיוס וגילה שבאמת יש בעיה.. התיק שלי היה נעול או משהו ובכל אופן עכשיו הם אמרו הבעיה נפתרה והם ישלחו לי אותו

BXL
05-08-08, 23:55
וואלה אז אתה אומר להתקשר ללשכת גיוס? יש לך את הטלפון אולי? (כי למי יש זין לבזבז כסף על 144 :p )

Shahala
05-08-08, 23:55
מה הלחץ גבר?
הם יגיעו אלייך אם תרצה ואם לא..

P-a-n-1-c
05-08-08, 23:57
אני בדיוק כמוך נולדתי ב23 לספטמבר ועוד לא קיבלתי
אבא שלי התקשר ללשכת גיוס וגילה שבאמת יש בעיה.. התיק שלי היה נעול או משהו ובכל אופן עכשיו הם אמרו הבעיה נפתרה והם ישלחו לי אותו

:disgust:

בואנה שמעתי פעם איזה הנפצה שמישהו ה"תיק" שלו נפל בין הכסאות ולא זימנו אותו בכלל לצו 1 והוא לא התגייס.
משהו דפוק לגמרי

snirzaharonz
06-08-08, 00:19
מה אתה כל כך מחכה לזה
.??
הייתי לפני שבועיים זה אחד הדברים המעיקים
יצאתי מהבית ב 6 בבוקר וחזרתי ב 5 ..
חח פעם ראשונה שאני שומע שמישהו מחכה ככה לצו ראשון
חח אני קיבלתי חמש תאריכים עד שבאתי ..

BXL
06-08-08, 00:19
את האמת כולם אומרים לי את זה..מה אתה מחכה לזה וזה?!
לא יודע אני אוהב את הדברים האלה אני אשכרה מחכה לזה בקוצר רוח חח d:

VoRteX
06-08-08, 00:22
אל תדאג אחי הם לא ישכחו אותך

toxicity
06-08-08, 00:42

בואנה שמעתי פעם איזה הנפצה שמישהו ה"תיק" שלו נפל בין הכסאות ולא זימנו אותו בכלל לצו 1 והוא לא התגייס.
משהו דפוק לגמרי

גם לי זה היה נשמע מטומטם רצח

Dino Psaras
06-08-08, 00:44
אני קיבלתי צו ראשון חודש וחצי לפני גיל 17..

The-One
06-08-08, 00:47
שתילך לצבא תרצה לחזור לבית אתה לא יודע מזה קרבי עם אתה הולך לזה שאל את פאניק הגובניק..

TzviKa
06-08-08, 00:58
אני קיבלתי בדיוק ביום הולדת 17 אז.. כשניכנסתי לבדיקת ראייה והפקידה ביקשה תעודת זהות, אמרה לי מזל טוב חח :p

מספיק
06-08-08, 09:14
קיבלתי שבועיים לפניי יום הולדת 17 שאני יתייצב חודש אחריי היום הולדת.
אל תדאג הם באמת לא ישכחו אותך

P-a-n-1-c
06-08-08, 09:40
שתילך לצבא תרצה לחזור לבית אתה לא יודע מזה קרבי עם אתה הולך לזה שאל את פאניק הגובניק..

מה הקשר יא ילד מטומטם

jonathan
06-08-08, 09:44
מה הקשר?הבן אדם שאל כולה מה לגבי הצו ראשון שלו..

yonip
06-08-08, 11:11
:):):):) גם אני ב20 ל9 אחי =)
וגם אני עוד לא קיבלתי צו ראשון....

shavit
06-08-08, 11:14
אין לכם מה לדאוג.

את הצו הראשון שולחים לפי תאריך לידה עברי:
ילידי ניסן - אלול מקבלים בדואר ביחד
ילידי תשרי - אדר מקבלים בדואר ביחד

קצת סבלנות.:yup:

TheRock
06-08-08, 11:31

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח איזה יוטביומט

xLaes
06-08-08, 13:36
לך תזדיין ילד פוץ
גובנ'יקים שליטה,בלי הגוב'ניקים לא היה את הצבא.

Powerlifter
06-08-08, 13:52
אין לי כל כך את מי לשאול אז חשבתי לשאול בפורום..יש לי 17 עוד חודש וטיפה ב 20/9 בקיצר
עכשיו כל החברים שלי קיבלו לפחות משהו כמו 4-6 חודשים לפני היומולדת שלהם ולי יש עוד חודש יומולדת ועדיין לא קיבלתי,במשרד הפנים מעודכן הכתובת שלי והכל ולא הגיע לי צו ראשון עדיין ומוזר לי מאוד :confused: מישהו פה מבין בזה ויכול לדעת אם הייתי אמור לקבל כבר או מתי לקבל לפחות בזמן הקרוב? דרך אגב אני עולה לי"ב..תודה מראש
גמני בדיוק ככה אחי.. יש לי יומהולדת ב14/9 ועדיין לא קיבלתי..

Kachok
06-08-08, 14:17
מתרגש מהצבא,הא?
יגיע הרגע שבו עוד תייחל שישכחו ממך...

AkunaMatata
06-08-08, 14:29
מה אתם שמחים כל כך מלקבל צו ראשון
היום חזרתי משם וזה היה סיוט
אבל בזיין שלי דפקתי שם 3 סנדוויצים מהמכונה ועשיתי את שלי

ZoonD
06-08-08, 14:33
התאריך לידה שלי הוא 19/9 ואני מתגייס בנובמבר
יש לי חבר שהתאריך שלו 20/9 והוא מתגייס חצי שנה אחרי יענו במחזור הבא

הבדל של יום :eek:
אני איתו מכיתה א' עד י'ב באותה כיתה
רציתי לעשות פיניש יפה
חשבתי נהיה באותה יחידה
המערכת דפקה אותי

yonip
06-08-08, 14:51
אם אני ב20 ל9 אז זה כאלו הגבול לא ? זה אומר שאני יתגייס מאוחר לא \?
נעשה כסף :-)

P-a-n-1-c
06-08-08, 14:54
להתגייס במרץ זה כזה באסה... הכי טוב נוב'

TheRock
06-08-08, 16:07
להתגייס במרץ זה כזה באסה... הכי טוב נוב'

אוגוסט זה לא טוב?

P-a-n-1-c
06-08-08, 16:15
לדעתי לא... אומנם אתה הכי פז"מניק מבין החברים שלך, אבל אין לך את ההרגשה של סוף הלימודים וגם אין כ"כ זמן לעשות כסף שמאוד תצטרך אותו בזמן הצבא.

Dino Psaras
06-08-08, 17:27
מה רע במרץ לא הבנתי?

P-a-n-1-c
06-08-08, 17:30
אתה צעיר מת :(

Dino Psaras
06-08-08, 17:32
מה זה קשור יא מבוגר

P-a-n-1-c
06-08-08, 17:34
יא מטומטם חחחחחחחחח בואנה יואב אתה הורג אותי
אני מתכוון שמרץ הם צעירים רצח לעומת החברים שלהם
לא אתה ספציפית
חחחחחחחח איזה סטלן

moshebe
06-08-08, 17:44
יש רק שני מועדי גיוס? מרץ ונוב' ?

P-a-n-1-c
06-08-08, 17:46
ואוגוסט.. זה של הקרביים

Kachok
06-08-08, 18:07
וספטמבר 07...מועד הגיוס הכי טוב :p

Dino Psaras
06-08-08, 18:48
חחחחחחחח כולה הבדל של כמה חודשים אחי..

גם מרץ ונובמבר זה של קרביים

P-a-n-1-c
06-08-08, 19:05
חחחחחחחח כולה הבדל של כמה חודשים אחי..

גם מרץ ונובמבר זה של קרביים

אמרתי שלא?
אמרתי שאוג' נוב' ומרץ זה קרביים, השאר לא

Dino Psaras
06-08-08, 19:11
זה היה נראה שכשכתבת "זה של קרביים" התכוונת רק לאוגוסט

The-One
06-08-08, 20:16
עזוב מה הקשר עם לא היה גונביקים לא היה מדינה בנתיים שהקרבי מסכנים תחיים שלהם נלחמים מתאמנים שומרים שמירות הגוביקנים יושבים ועושים ביד ומתאמנים בחדר כושר זה יותר טוב?..

P-a-n-1-c
06-08-08, 20:17
עזוב מה הקשר עם לא היה גונביקים לא היה מדינה בנתיים שהקרבי מסכנים תחיים שלהם נלחמים מתאמנים שומרים שמירות הגוביקנים יושבים ועושים ביד ומתאמנים בחדר כושר זה יותר טוב?..

יא ****** בתחת מה אתה בכלל מבין מהחיים שלך בצבא? אתה עדיין לא סיימת חטיבה יא ילד במבה מטומטם
כוסעמק באמת הצלחת לעצבן אותי

The-One
06-08-08, 20:20
יא ****** בתחת מה אתה בכלל מבין מהחיים שלך בצבא? אתה עדיין לא סיימת חטיבה יא ילד במבה מטומטם
כוסעמק באמת הצלחת לעצבן אותי

חטיבה? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אנ יאומר לך תאמת האמת ואתה מתעצבן ................... אני אומר תאמת מה הקשר עזוב אתה גובניק תהנה מה אני יגיד לך אבל זכותי להגיד מה שאני חושב שבנתיים שהם מגנים על המדינה אתם יושבים ועושים ביד זה האמת אן לי כוח להתווכחח.

P-a-n-1-c
06-08-08, 20:22
כוסעמקמקמקמקמ מאיפה באת יא ייצור מסריח???
מה אתה בכלל יודע על הצבא מה???
מי מכין את כל האפודים של הלוחמים??? מי מכין להם את התחמושת?? מי דואג להם לאוכל? מי דואג להם לציוד ?
חתיכת אפס

toxicity
06-08-08, 20:22
חטיבה? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אנ יאומר לך תאמת האמת ואתה מתעצבן ................... אני אומר תאמת מה הקשר עזוב אתה גובניק תהנה מה אני יגיד לך אבל זכותי להגיד מה שאני חושב שבנתיים שהם מגנים על המדינה אתם יושבים ועושים ביד זה האמת אן לי כוח להתווכחח.

אתה מבלבל ת'מוח

shai224
06-08-08, 20:23
קיצר , אני רואה שהצעירות חוגגת פה אה?
לפותח הפוסט , אתה עוד תצטער שבכלל רשמת את השאלה הזאת על הצו ראשון. חחחחחח אנחנו עוד נשמע ממך...

The-One
06-08-08, 20:24
כוסעמקמקמקמקמ מאיפה באת יא ייצור מסריח???
מה אתה בכלל יודע על הצבא מה???
מי מכין את כל האפודים של הלוחמים??? מי מכין להם את התחמושת?? מי דואג להם לאוכל? מי דואג להם לציוד ?
חתיכת אפס

מי מכין להם? אני יודע בדיוק מי מכין להם תפסיק להתעצבן אני בטוח שאתה לא מהאלה שמכינים להם אתה 90% מהיום בפורום מה שאומר שאנ יבטוח שאתה בקושי בצבא אולי עד אחר צהריים חוזר ב 5 לבית לחדר כושר עזוב אתה נהנה תעשה מה שאתה רוצה אבל אתה לא תשנה תדעה שלי עדיף להיות טבח? להכין לחיילים אוכל? מאשר להיות לוחם אתה לא מבין עם כל אחד יגיד יש מספיק לוחמים ככה יהיה לנו חרא צבא בגלל שכול הפחדנים שפוחדים ללכת לקרבי אז הם גובינקים וכל ילד שני היום הוא גובניק אז עם כל אחד יגיד ככה בסוף יהיה חרא צבא..

P-a-n-1-c
06-08-08, 20:26
מי מכין להם? אני יודע בדיוק מי מכין להם תפסיק להתעצבן אני בטוח שאתה לא מהאלה שמכינים להם אתה 90% מהיום בפורום מה שאומר שאנ יבטוח שאתה בקושי בצבא אולי עד אחר צהריים חוזר ב 5 לבית לחדר כושר עזוב אתה נהנה תעשה מה שאתה רוצה אבל אתה לא תשנה תדעה שלי עדיף להיות טבח? להכין לחיילים אוכל? מאשר להיות לוחם אתה לא מבין עם כל אחד יגיד יש מספיק לוחמים ככה יהיה לנו חרא צבא בגלל שכול הפחדנים שפוחדים ללכת לקרבי אז הם גובינקים וכל ילד שני היום הוא גובניק אז עם כל אחד יגיד ככה בסוף יהיה חרא צבא..

לך תזדיין יא ****** בתחת אני עברתי ניתוח ברגל אז אני בבית
יא הומו מפגר

The-One
06-08-08, 20:28
לך תזדיין יא ****** בתחת אני עברתי ניתוח ברגל אז אני בבית
יא הומו מפגר

לקלל זה לא הפיתרון אני אומר מה שאני חושב ואתה מתעצבן תתעצבן מה אני יגיד לך עזוב לפני הניתוח ברגל היית בצבא היית חוזר ב 5-6 לבית אבל היית גובניק תיהיה גובניק! אבל אתה מדבר כאילו אתה שונא את הצבא ראיתי הרבה דיבורים שלך קודם כול עם היית רואה מה הקרבי עוברים לא היית מדבר ככה עזוב אנשים משקיעים מעצמם נלחמים מתאמנים מגנים על הארץ בנתיים שהגובניקים יושבים נכון הגובינקים תורמים בהכנת אוכל כמו שאתה אומר או מלא דברים אחרים שיש מליון מקצועות אבל כיום כל בנאדם שני אומר יש מספיק אנשים בקרבי אינ יהיה גובניק וזה למה הצבא שלנו הפסיד במלחמת לבנון השניה כי כולם פחדנים.

VoRteX
06-08-08, 20:31
לקלל זה לא הפיתרון אני אומר מה שאני חושב ואתה מתעצבן תתעצבן מה אני יגיד לך עזוב לפני הניתוח ברגל היית בצבא היית חוזר ב 5-6 לבית אבל היית גובניק תיהיה גובניק! אבל אתה מדבר כאילו אתה שונא את הצבא ראיתי הרבה דיבורים שלך קודם כול עם היית רואה מה הקרבי עוברים לא היית מדבר ככה עזוב אנשים משקיעים מעצמם נלחמים מתאמנים מגנים על הארץ בנתיים שהגובניקים יושבים נכון הגובינקים תורמים בהכנת אוכל כמו שאתה אומר או מלא דברים אחרים שיש מליון מקצועות אבל כיום כל בנאדם שני אומר יש מספיק אנשים בקרבי אינ יהיה גובניק וזה למה הצבא שלנו הפסיד במלחמת לבנון השניה כי כולם פחדנים.

תשמע זה נכון שלא קל להיות קרבי ויש סיכון וזה.... אבל ג'ובניקים נחוצים אין מה לעשות...

afarsek
אני קיבלתי כמעט חצי שנה לפני 17, וחודש וקצת לפני 17 זה היה התאריך.
יצאתי ב7 וחצי מהבית , הגעתי ב2 וחצי

P-a-n-1-c

קודם כל יא ילד במבה עילג תלמד לפסק, אני יודע שלא סיימת כיתה ו', אבל גם בגיל הזה אמורים לדעת לכתוב כמו בנאדם נורמלי.

דבר שני אתה בכלל יודע למה הפסדנו במלחמת לבנון השניה??? מה אתה מדבר בכלל יא מטוטמם

ומה אתה רוצה יש אנשים שלא יכולים להילחם מבחינה פיסית, אתה יודע יש דבר כזה שנקרא פרופיל.. אתה עדיין לא היה לך צו ראשון ועדיין לא ליטפו לך את הביצים אז אתה מדבר..
אני אומנם צעיר מת, אבל אתה עוד לא טעמת מהפחית בצו ראשון וכבר פותח פה על החיילים

יא מושתן

The-One
06-08-08, 20:35
קודם כל יא ילד במבה עילג תלמד לפסק, אני יודע שלא סיימת כיתה ו', אבל גם בגיל הזה אמורים לדעת לכתוב כמו בנאדם נורמלי.

דבר שני אתה בכלל יודע למה הפסדנו במלחמת לבנון השניה??? מה אתה מדבר בכלל יא מטוטמם

ומה אתה רוצה יש אנשים שלא יכולים להילחם מבחינה פיסית, אתה יודע יש דבר כזה שנקרא פרופיל.. אתה עדיין לא היה לך צו ראשון ועדיין לא ליטפו לך את הביצים אז אתה מדבר..
אני אומנם צעיר מת, אבל אתה עוד לא טעמת מהפחית בצו ראשון וכבר פותח פה על החיילים

יא מושתן

תרגע כבר עם הקללות שלך זכותי להביע דעה שהיא נכונה ואני יודע בדיוק מזה צו ראשון שיהיה לי השנה עזוב 90% מהקהילה יכולים להיות קרבי לרוב האנשי םיש פרופיל 97 עם אן להם בעיות בריאות כגון אסתמה או דברים כאלה ואז הם יכולים להיות קרבי ברצון אבל לא הם ילכו לעשות משהו קל לנקות את הארונות חח או להיות איזה סדרן או להתשמט אפילו זה מה שקורה שתידע שבדקו את זה כל בנאדם 4 משתמט היום או 3 אני לא ממש זוכר זה פשוט ניהיה דוחה המצב במדינה ...........

עזוב כל מה שיש ל ילהגיד בושה וחרפה לראו תאנשים שיושבים בבית שלהם ולא עושים כלום (גובניקים שממש ועשים תפקיד גרוע לא כל גובניק זה גרוע) ובנתיים שהחיילים נלחמים מגנים על הארץ והגובניקים יוצאים ומבלים להם בחגים שהחיילים תקועים בבסיס ועושים שמירות זה מה שמגעיל אותי בכול הקטע הזה במויחד שבמצב של היום כל בנאדם 3 -4 משתמט ובכלל רוב האנשים הולכים להיות גובניקים ו 90% לפחות יכולים להיות קרבי ....

VoRteX
06-08-08, 20:39
תרגע כבר עם הקללות שלך זכותי להביע דעה שהיא נכונה ואני יודע בדיוק מזה צו ראשון שיהיה לי השנה עזוב 90% מהקהילה יכולים להיות קרבי לרוב האנשי םיש פרופיל 97 עם אן להם בעיות בריאות כגון אסתמה או דברים כאלה ואז הם יכולים לעיות קרבי ברצון אבל לא הם ילכו לעשות משהו קל לנקות את הארונות חח או להיות איזה סדרן או להתשמט אפילו זה מה שקורה שתידע שבדקו את זה כל בנאדם 4 משתמט היום או 3 אני לא ממש זוכר זה פשוט ניהיה דוחה המצב במדינה ...........

עזוב כל מה שיש ל ילהגיד בושה וחרפה לראו תאנשים שיושבים בבית שלהם ולא עושים כלום (גובניקים שממש ועשים תפקיד גרוע לא כל גובניק זה גרוע) ובנתיים שהחיילים נלחמים מגנים על הארץ והגובניקים יוצאים ומבלים להם בחגים שהחיילים תקועים בבסיס ועושים שמירות זה מה שמגעיל אותי בכול הקטע הזה במויחד שבמצב של היום כל בנאדם 3 -4 משתמט ובכלל רוב האנשים הולכים להיות גובניקים ו 90% לפחות יכולים להיות קרבי ....

אתה סתם זורק מספרים... אין שום מצב בעולם ש-90% מהבנים שמתגייסים כשירים רפואית לקרבי...
כן, יש משתמטים, יש אנשים אנוכיים שעושים הכל כדי לא להתגייס, ויש כאלו שעושים הכל כדי לקבל את התפקיד הכי קל והכי קרוב לבית שאפשר... מה לעשות, עצלנים \ פחדנים - תקרא להם איך שבא לך....

P-a-n-1-c
06-08-08, 20:41
תרגע כבר עם הקללות שלך זכותי להביע דעה שהיא נכונה ואני יודע בדיוק מזה צו ראשון שיהיה לי השנה עזוב 90% מהקהילה יכולים להיות קרבי לרוב האנשי םיש פרופיל 97 עם אן להם בעיות בריאות כגון אסתמה או דברים כאלה ואז הם יכולים להיות קרבי ברצון אבל לא הם ילכו לעשות משהו קל לנקות את הארונות חח או להיות איזה סדרן או להתשמט אפילו זה מה שקורה שתידע שבדקו את זה כל בנאדם 4 משתמט היום או 3 אני לא ממש זוכר זה פשוט ניהיה דוחה המצב במדינה ...........

מהההההההה אתה מדבר שטויות מההה??? תאמין לי אם היית לידי הייתי מוריד לך כאפה עם הבולבול יא מעפן

Bullet
06-08-08, 20:47

אסתמה יש למעלה מ10% מהאוכלוסיה- אז זה לא 90%...
אם ג'ובניק עושה תפקיד גרוע- זה אך ורק כי התפקיד הגרוע הזה קיים בצבא, הצבא יצר את אותו תפקיד גרוע ושם את אותו ג'ובניק לעשות אותו תפקיד גרוע.

תחשוב, אם התפקיד הגרוע לא היה, אף אחד לא היה מאייש אותו.

adirsommer
06-08-08, 20:49
גו The-One ! גו ! איט'ס יור בירת'דיי !:p

מסכים עם רוב הדברים שלך

P-a-n-1-c
06-08-08, 20:51
גו the-one ! גו ! איט'ס יור בירת'דיי !:p

מסכים עם רוב הדברים שלך

כי גם אתה לא סיימת חטיבה וגם בך צריך להצליף עם הבולבול עד זוב דם

The-One
06-08-08, 21:01
מהההההההה אתה מדבר שטויות מההה??? תאמין לי אם היית לידי הייתי מוריד לך כאפה עם הבולבול יא מעפן

דיי כבר עם להתווכח ברור שתיהיה נגד הדעה שלי הריי אתה גובניק .... אני אומר רק מה שאני חושב ואתה יודע שאני צודק שרוב הקהילה בישראל חבורה של פחדנים ו 90% מהאנשים קשירים לקרבי ופשוט לא הולכים לזה כי הם"" מפחדים על החיים שלהם אוי אוי אוי""
זה האמת כל מי שגובניק שיהיה גובניק בתפקיד מכובד שעוזר ובאמת עושה משהו חשוב לא אחד שמנקה את החדר או אחד שמכין אוכל כמו מסכן שיעשה משהו חשוב כיום כמעט כל חייל שני הולך להיות גובניק וגם כל חייל רביעי בכלל לא מתגייס יש אלפי משתמטים שאתם פשוט לא מבינים... זה פשוט מגעיל ככה לחיות במדינה כזאת שכולם פחדנים בנתיים שהאלה שבקרבי נלחמים מגנים על המדינה בקרבות כל הלילה וכל היום מתאמנים שומרים עליכם בנתיים שאתם כמו שאני אומר יושבים רגל על רגל בבית עם הספה כל יום וחוזרים לבית שלכם כל יום זה מה שנקרא אנוכיות.

לדעתי כל אחד שהוא קשיר לקרבי חייב ללכת לקרבי ולתרום מעצמו 3שנים וגם עם הוא לא הולך לקרבי שיעשה תפקיד מכובד שיהיה גובניק אבל תפקיד מכובד.....

toxicity
06-08-08, 21:03
רואים שאין לך מושג על מה אתה מדבר בכלל ראבק

P-a-n-1-c
06-08-08, 21:03
בן כמה אתה?

The-One
06-08-08, 21:06
16...

ואני אומר מה שאני חושב עזוב אתה מתווכח ואתה יודע שאני צודק עלק יודעים שאינ לא יודע על מה אני מדבר? ...

אן לי כבר מה להגי דיותר..

P-a-n-1-c
06-08-08, 21:07
אני יודע שאתה צודק?
הדבר היחידי שאני יודע זה שאתה ילד מטומטם שלא מבין מהחיים שלו וזורק פה דברים הזויים ותלושים מהמציאות.

toxicity
06-08-08, 21:08
תקרא את המשפט בחתימה שלי טוב טוב לפני שאתה יוצא בהצהרות כמו שיצאת בפוסט פה

Powerlifter
06-08-08, 21:10
הג'ובניקים בצבא חשובים לא פחות מקרביים.., נכון שקרביים עושים יותר אבל בלי אלה שמאחורי הקלעים אין הצגה.

The-One
06-08-08, 21:11
אני יודע שאתה צודק?
הדבר היחידי שאני יודע זה שאתה ילד מטומטם שלא מבין מהחיים שלו וזורק פה דברים הזויים ותלושים מהמציאות.

אתה תמשיך להיות נגיד כי אתה גובניק לא יעזור מה אני יגיד לך ......

אתה ואני יודעים שאני צודק אתה פשוט מזלזל כי אתה גובינק עזוב אן לי מה להגיד לך כל חייל שני הולך להיות גובניק ולא תורם כלום למדינה............ בנתיים שהקרבי עושים שמירות נלחמים ואוכלים את עצמם זה האמת לא משנה מה תגיד אתה יודע שאני צודק קרבי בכלל 90% מהחגים לא יוצאים בנתיים שאתה הולך לבלות עם החברים שלך הם יושבים וקורעים תתחת שלהם וכרגיל שוב תגיד אתה לא מבין כלום אן לי מה להגיד לך יותרר.

gman
06-08-08, 21:28
תכלס אני חושב שכמות המשתמטים גדלה כי רוב האנשים כבר נולדו במדינה מאורגנת, והרבה כבר לא מרגישים סכנה קיומית תכלס, אז מן הסתם אין להם זין לצבא.
הרי כשהמדינה רק נוסדה, או לפני, אנשים ידעו שאם הם לא נלחמים הורגים אותם.

P-a-n-1-c
06-08-08, 21:35

אתה ואני יודעים שאני צודק אתה פשוט מזלזל כי אתה גובינק עזוב אן לי מה להגיד לך כל חייל שני הולך להיות גובניק ולא תורם כלום למדינה............ בנתיים שהקרבי עושים שמירות נלחמים ואוכלים את עצמם זה האמת לא משנה מה תגיד אתה יודע שאני צודק קרבי בכלל 90% מהחגים לא יוצאים בנתיים שאתה הולך לבלות עם החברים שלך הם יושבים וקורעים תתחת שלהם וכרגיל שוב תגיד אתה לא מבין כלום אן לי מה להגיד לך יותרר.

יווווווו רציני אני משתגע מאידיוטים כמוך באמא שלי
מה שאתה אומר פה זה ש70% מהצבא לא תורם, כי 70% מהצבא הם ג'ובניקים
אז אפשר לשחרר את כל ה70% האלה? הרי הם לא תורמים הם סתם מבזבזים את הכסף של המדינה

חתיכת אפס

Kachok
06-08-08, 21:39

שמע יא חתיכת עלוב נפש שכמוך , אני רוצה לדעת באיזה סטטוס אתה? תלמיד? סטודנט? חייל? כי אני לא מבין מאיפה אתה מביא את ה"עובדות" שלך.....רק הבולשיט שיוצא מהפה שלך מבינים שאין לך שום הבנה בסיסית של המערכת הצהל"ית
אתה בכלל יודע שעל כל קרבי נדרשים 7 ג'ובניקים מאחורי הקלעים? אתה מבין בכלל כמה ענפים בכלל יש בכל מה שקשור בעורף? אתה חושב שהבניין בקריה מתנהל לבד? או שאולי האפודים תופרים את עצמם? או שהנשק שלך משומן ותקין כי הוא קסום? או שאולי האוכל מוכן ע"י שדונים קסומים? או שעזוב..... המדים שלך נתפרים ע"י ילדים תאילנדים....לא?

וגם המטוסים שלנו שמפציצים כמו משוגעים בזמן מלחמה ומחסלים מבוקשים ומבצעים מבצעי חילוץ מתקנים את עצמם...הרי "בואינג" ו "לוקהיד מרטין" גם מעסיקים שדונים חרוצים.....ויש לך את "צהלנט" ו "שביל החלב" כי המחשבים התחברו בעצמם אחד לשני ואתה בכלל יודע כמה יחידות /בסיסים/ משימות של צה"ל שבחיים לא שמעת ובחיים לא תשמע ודורשים כ"א בסדר גודל שאתה לא מבין?

ועזוב, עזוב את הכל...אתה חושב שהג'ובניקים הם חפשנים? שמעת פעם על טייסות תחזוקה בחיל האוויר? שם אתה עובד מראשון עד חמישי , 8 בבוקר עד 5 בערב...ועובד עובד....ובימים שאתה לא עובד אתה עושה תורנויות...טוחן תורנויות רס"ר שבחיל הירוק לא חלמו עליהם , עושה שמירות כמו מניאק....שבוע שמירות בחודשיים כמו גדול , טוחן מטבחים , ולא מטבחים כמו בטירונות שזה צחוקים...מטבחים שאתה יוצא עם שברי מאמץ ויבלות אחריהם......ואם זה לא מספיק אתה עושה שנה וחצי יציאות 11/3...נשמע אטרקטיבי לא? הרי הג'ובניקים חיים טוב....

קיצר רסת לי את המצב רוח וזה היום הכי שמח שהיה לי בחודש הקרוב , אז לך תגדל ילדון , כל אחד יכול לצעוק "קרבי זה הכי הכי וג'ובניקים מגרבצים כל היום" ואולי ב 5% מהמקרים זה נכון אבל מה עם ה95% שהשכל המיקרוסקופי שלך לא מכיר?

אף אחד לא ממעיט בחשיבות ובהקרבה של הקרביים , כל הכבוד להם ואני מצדיע לכל אחד ואחד שהוא קרבי , אבל אם אין לך מושג מה באמת הולך בצבא סתום את הפה

BodyKilo
06-08-08, 21:46

מה אתה מזיין את השכל?

מאיפה צצת? ממש יצאת אהבל עם ההודעה הזאת אני בטוח אבל שתתבגר.

רק שתדע - שכל הקרביים גם מורידים את הכובע בפני הג'ובניקים אחרי הכל, ורוב הקרביים מעריכים את מה שהם עושים ויודעים את העבודה. אף אחד לא מזלזל באף אחד.

אני בתור אחד שרוצה ללכת לקרבי אומר לך מעכשיו שאל תזלזל באף אחד, חשבת על כאלה שלא יכולים להיות קרבי בגלל הפרופיל שלהם אבל תורמים בדרך זה או אחרת?

אין מצב שאתה בצבא פשוט אין, אני חותך את הזין אם אתה בן יותר מ16..

עדיף שילכו להיות ג'ובניקים מאשר שישתמטו, היחידים שאתה יכול לבוא אליהם בטענות אלה המשתמטים... ואני בטוח שהמון חבר'ה ג'ובניקים נפגעו עכשיו.

Dino Psaras
06-08-08, 21:51
הג'ובניקים בצבא חשובים לא פחות מקרביים.., נכון שקרביים עושים יותר אבל בלי אלה שמאחורי הקלעים אין הצגה.

תגזים נשמה, תגזים עוד טיפה.

Powerlifter
06-08-08, 21:53
אני לא מגזים.., ואני גם רוצה ללכת לקרבי אז זה לא קשור.., ברור שקרביים תורמים יותר מג'ובניקים ,מסכנים תחיים שלהם וכל זה, אבל בצבא זה צריך להיות לוחמים, וצריך להיות מערכת שתצייד את הלוחמים וכל זה..

P-a-n-1-c
06-08-08, 21:55

יש ג'ובניקים שיותר חשובים מהקרביים איך אני איתך?

Dino Psaras
06-08-08, 21:55
אחוז הג'ובניקים באמת מועילים לצבא לא כל כך גדול. רובם יושבים ומגרבצים כל היום..

וואלה יש לי חברים הולכים מריצים דאחקות בבסיס ב1 בצהריים הם כבר בבית

Kachok
06-08-08, 22:00

עזוב אחי אין עם מי לדבר....הבחור לא יודע כלום מהחיים שלו

Bullet
06-08-08, 22:19
וגם המטוסים שלנו שמפציצים כמו משוגעים בזמן מלחמה ומחסלים מבוקשים ומבצעים מבצעי חילוץ מתקנים את עצמם...הרי "בואינג" ו "לוקהיד מרטין" גם מעסיקים שדונים חרוצים.....ויש לך את "צהלנט" ו "שביל החלב" כי המחשבים התחברו בעצמם אחד לשני ואתה בכלל יודע כמה יחידות /בסיסים/ משימות של צה"ל שבחיים לא שמעת ובחיים לא תשמע ודורשים כ"א בסדר גודל שאתה לא מבין?

ת'אמת?.... החברה שמתחזקים את "שביל החלב" מתחפשנים... :laughing:
נ.ב, כנס לאייסי

חזון אחרית הימים...

תגיד, the-one- על סמך מה אתה חושב הקצינים הבכירים בצבא מחליטים החלטות ומתכננים אסטרטגיות? החי"רניקים מדברים איתם בטלפון בזמן הקרב? הטייסים מדברים איתם במירס בזמן הטיסה ואומרים "וואלה אני רואה פה מטוס אויב באופק?"

Dino Psaras
06-08-08, 22:28

אין ולא יהיו, עד כמה שלא יהיו חשובים (וכאמור, רוב הג'ובניקים לא חשובים. יש כאלו שכן, ועוד איך כן, אבל רובם לא).

קאצ'וק יא אפס מה אתה מבין מהחיים שלך

VoRteX
06-08-08, 22:42
לא משנה

ZoonD
06-08-08, 22:43
איך אומרים מהפחית קולה שאני שתיתי בבקו"ם
עוד לא עשו את הדיסקית שלך

אחי חאלס לפטפט שטויות כל מי שלובש מדי צה''ל , נחוץ למערכת
אין אחד מיותר ..

נכון שהם לא שבוזים כמו קרביים
אבל הם עושים הרבה עבודה אפורה

amir
06-08-08, 22:44
אין ולא יהיו, עד כמה שלא יהיו חשובים (וכאמור, רוב הג'ובניקים לא חשובים. יש כאלו שכן, ועוד איך כן, אבל רובם לא).

מה עם תלפיות? ממר"מ? מאבחנות פסיכוטכניות? להמשיך?

VoRteX
06-08-08, 22:45
איך אומרים מהפחית קולה שאני שתיתי בבקו"ם
עוד לא עשו את הדיסקית שלך

אחי חאלס לפטפט שטויות כל מי שלובש מדי צה''ל , נחוץ למערכת
אין אחד מיותר ..

נכון שהם לא שבוזים כמו קרביים
אבל הם עושים הרבה עבודה אפורה

אתה אפילו לא התחלת יב' על מה אתה מדבר בכלל ינחש משקפיים

Dino Psaras
06-08-08, 22:47

נו מה איתם? הם לא יותר חשובים מחייל קרבי (לא כל חייל כמובן)

Bullet
06-08-08, 22:48
איך הגעת למאבחנות פסיכוטכניות? :laughing:

VoRteX
06-08-08, 22:48
נו מה איתם? הם לא יותר חשובים מחייל קרבי (לא כל חייל כמובן)

יואב זה אתה? שינית שוב את הכינוי?
מה המצב נשמה?

The-One
06-08-08, 22:51
אתם כולם קופצימם עלי בלי להשים לב על מה אני מדבר אני לא מדבר על הגובנקיים שעושים תדברי םהטובים שמקישקעים אני מדבר על האלה שלא עושים כלום בצבא סתם מנקים וכאלה שאן להם זיין להשקיע על הגובניקים האלה אני מדבר האלה שלא עושים כלום ולא תורמים לא כל הגובניקים הם כאלה זה נכון אבל אמרתי לכם על מה אנ ימדבר ..

P-a-n-1-c
06-08-08, 22:52

מדהים כמה שאתה חי בסרט... פשוט מדהים.

כתבתי כאן תגובה ארוכה אבל אז אמרתי וואלה הבנאדם גם ככה לא מבין בשיט, למה לשבור את הראש.

אף פעם אני לא מתעצבן מדברים שנכתבים בפורום, אני לוקח באיזי, אבל האשכול הזה וואלה התחלתי להבין עד כמה אנשים פה מטומטמים

ZoonD
06-08-08, 22:53
א) אתה מוסקוק
ב) אני מתגייס בנוב'
ג) לאן אתה מתגייס? מר ביטחון?

Dino Psaras
06-08-08, 23:09
יואב זה אתה? שינית שוב את הכינוי?
מה המצב נשמה?

חח כן אחי..

הכל טוב מה איתך?

פאניק.. הייתה לי עכשיו שיחה ארוכה עם bullet על זה. אתה מוזמן לשאול אותו בקצרה מה אמרתי.

P-a-n-1-c
06-08-08, 23:11
זה לא מעניין אותי האמת, אתה מדבר שטויות ורק כשתגיע לצבא אתה תבין את זה.

Dino Psaras
06-08-08, 23:12
לא מעניין אז לא מעניין בעיה שלך.. אתה מדבר שטויות

P-a-n-1-c
06-08-08, 23:16
חחחחחחחחחחחחח טוב חמוד

Dino Psaras
יא ג'ובניק

Kachok

אני אפס? אתה בכלל עשית את הבגרות שלך בלשון כבר?
ממך לא ציפיתי חבל

ויעקב , מי כמוני יודע?! ;)

The Sun
06-08-08, 23:19
דימה וקאצ'וק מה אתם בכלל מגיבים לפעור המושתן ? שיחשוב מה שהוא רוצה, כשהוא יתגייס אתם תהיו בתאילנד 8)
ובנימה אופטימית זו -

פז"מולדת לאוגוסט 6

Kachok
06-08-08, 23:22
גם לי קוראים דימה אגב :)

The Sun
06-08-08, 23:25
נעים מאוד, קורן :)

sixpounder
06-08-08, 23:27
KoЯn!?

VoRteX
06-08-08, 23:40
חח כן אחי..

הכל טוב מה איתך?

פאניק.. הייתה לי עכשיו שיחה ארוכה עם bullet על זה. אתה מוזמן לשאול אותו בקצרה מה אמרתי.

אחי מה אתה מתאמץ לריב עם 3 ג'ובניקים שמתוסכלים על זה שאף אחד לא שם עליהם זין ואז הם אומרים לך שאתה תגיע לצבא אתה גם תהיה מבאוס עזוב אותך שטויות ככה זה רוב הג'ובניקים...

blinki
06-08-08, 23:52
כמובן שבלי המערך הלא לוחם אין צבא ואולי לעיתים הג'ובניקים ותומכי הלחימה תורמים יותר אבל זה סוג תרומה שונה אתם חייבים להודות,האימהות של הלוחמים במשך שלוש שנים לא ישנות ואני בטוח שהאימהות שלכן ישנות יופי ואני לא איזה פעור מושתן כמו שנאמצר(רוב הסיכוים שאני לא אהיה בקרבי)ׂ אבל אתם לא יכולים להשוות את התרומה של מישהו בקרבי לג'ובניק למרות שיש ג'ובניקים שאולי מבחינת צה"ל תורמים יותר אבל יש הבדל בתרומה כי פה יש חירוף נפש אתם חייבים להודות.

Kachok
07-08-08, 00:15
אחי אני הראשון שיגיד שסיכון החיים שלך זה הרבה יותר מוערך אבל כל הקטע של הלכלוך על המערך התומך והעורפי זה בולשיט כי רוב האנשים לא יודעים מה הולך מאחורי הקלעים

Dino Psaras
07-08-08, 21:09
אני אפס? אתה בכלל עשית את הבגרות שלך בלשון כבר?
ממך לא ציפיתי חבל

ויעקב , מי כמוני יודע?! ;)

כן אחי ועברתי אותה בהצלחה. בכל מקרה לא התווכנתי ליציאה, פשוט עצבנה אותי היציאה שלך אחי.. בכל מקרה אתה אחלה גבר אחי מצטער על היציאה :)

מאור זה בסדר אחי..

דה סאן אתה הומו ומי שעשה אותך מושתן

BBoyabon
09-08-08, 15:20
דה סאן אתה הומו ומי שעשה אותך מושתן

לפחות אנחנו מסכימים על משהו

TzachimmortaL
09-08-08, 17:23
וואי איזה אנשים מפגרים יש פה, זה לא יאומן...
אבל יחד עם זה שהם ממש מפגרים, יש טיפטיפת אמת במה שהם אומרים חח
נגיד עוד שהייתי בלשכה, אז שאלתי את רוב החבר'ה למה הם לא בקרבי, ווואלה, באמת שלא מצאתי סיבות מוצדקות (אולי שניים או שלושה באמת לא יכולים להיות בקרבי)
הרוב המוחץ מעדיף להיות בבית ולא "לסכן ת'חיים"
ואמרו גם למעלה שאין תפקידים מיותרים בצבא - אז כן, יש...
ז"א, שמעתי לא פעם על אנשים שבאים 5-9 יומיות למשך שעתיים - שלוש למכבסה והולכים הביתה (וכן זה אמיתי)

Homie
09-08-08, 22:39

משהו דפוק לגמרי

זה קורה פעם ב.. וזה לא הנפצה, שמע זה סתם מש"קים שאחראים על זה, פה ושם יש טעויות
ולאף אחד לא כזה אכפת, יש יותר חיילים ממה שצריך גם ככה..

ואני קיבלתי צו ראשון חודש אחרי היומולדת.

!Demon!
10-08-08, 13:27
מה אתם עונים לו בכלל?
שמתי לב שרוב האנשים שצוערים"גובניקים מסריחים אני יהיה קרבי " הם ילדים שעוד לא טעמו שניצל אחד בבקום...במקרה הטוב עברו צו ראשון..אז שבו בשקט כשתתגיסו דברו

עד מתי ???נוב 7!!!!!!!!!!!

מתן18
10-08-08, 19:04
בתחת שלי צועק הצילו...מה 'כפת לך? תגיד תודה ושתוק.

Dino Psaras
10-08-08, 19:34
בתחת שלי צועק הצילו...מה 'כפת לך? תגיד תודה ושתוק.

איך אני מתגעגע לרומן שלך עם שף