PDA

צפה בגרסא המלאה : Eat like a pro (קרדיט ל ironman)

Holy_Templar
06-08-08, 15:51
סרטון שבו הגדולים בתחום ממליצים ואומרים מה הם אוכלים ... איך לאכול כמו מפתח גוף מקצועי

קרדיט ל IRONMAN

http://www.dailymotion.com/related/x14lm9_lifting-in-prison_sport/video/xm8ex_eat-like-the-pros_sport

joker1
06-08-08, 16:18
הנה סוף סוף הוכחה שצריך לאכול הרבה ארוחות ביום, די כבר להתווכח עם ניסיון.
לאנשים האלה יש יותר ניסיון מאשר שנות חיי 99% מהפורום כאן, והם אומרים לאכול 6 ארוחות ביום אז תאכלו, תפסיקו להתווכח עם ניסיון.

Sugarzaza
06-08-08, 16:20
לאנשים האלה יש יותר ניסיון מאשר שנות חיי 99% מהפורום כאן, והם אומרים לאכול 6 ארוחות ביום אז תוכלו, תפסיקו להתווכח עם ניסיון.

:(:(:(

joker1
06-08-08, 16:22
:(:(:(

למה שינית לי את האות 'א' במילה תאכלו ל'ו'?:blink:

Sugarzaza
06-08-08, 16:24

סליחה?

joker1
06-08-08, 16:26
סליחה?
לא סולח

Sugarzaza
06-08-08, 16:27
לא סולח

אני לא יכול לערוך הודעות של אחרים. יא מוזר

WEST $ SIDE
06-08-08, 16:38
לאנשים האלה יש יותר ניסיון מאשר שנות חיי 99% מהפורום כאן, והם אומרים לאכול 6 ארוחות ביום אז תאכלו, תפסיקו להתווכח עם ניסיון.

אתה באמת טיפש?
זה החיים שלהם = פיתוח גוף , כל היום שלהם סובב סביב אוכל , אבל מה עם בן אדם ממוצע שמתאמן בחדר כושר , נראה לך שיש לו זמן לבלות שעות על גבי שעות במטבח ? אכילת פחות ארוחות עם כמות יותר גדולה של אוכל בארוחה לא תניב פחות תוצאות...

נק' נוספת כשתאכל שליש ממה שהם אוכלים דבר בנתיים ת'יכול לדחוס את כל האוכל שלך בארוחה אחת ....

joker1
06-08-08, 16:38
אתה יכול כשאתה מצטט

joker1
06-08-08, 16:40
אתה באמת טיפש?
זה החיים שלהם = פיתוח גוף , כל היום שלהם סובב סביב אוכל , אבל מה עם בן אדם ממוצע שמתאמן בחדר כושר , נראה לך שיש לו זמן לבלות שעות על גבי שעות במטבח ? אכילת פחות ארוחות עם כמות יותר גדולה של אוכל בארוחה לך תניב פחות תוצאות...

נק' נוספת כשתאכל שליש ממה שהם אוכלים דבר בנתיים ת'יכול לדחוס את כל האוכל שלך בארוחה אחת ....

מצד אחד אתה אומר שלא צריך ומצד שני הם צודקים?

Holy_Templar
06-08-08, 16:40

וואי נכון לא שמתי לב זה באמת שונה ?

למה ?

ניסית לתקן שגיאת כתיב שלא קיימת ויצרת אחת במקום ?

WEST $ SIDE
06-08-08, 16:41

לא*

לא , לך ...

Sugarzaza
06-08-08, 16:44

הנקודה היא שאתה יכול לאכול כמה ארוחות שבא לך, הסך הקלורי זה זה שמשנה. אתה יכול לאכול 6 ארוחות של x קלוריות, או 3 ארוחות של 2x קלוריות. באמת, זה לא עקרוני