PDA

צפה בגרסא המלאה : כתבה שלי בנושא אכילה בחוץ

Dr. Muscle
07-08-08, 11:20
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=1278&CategoryID=81

תהנו!

shai224
07-08-08, 11:39
כוכב אתה , אחלה כתבה איש .

Holy_Templar
07-08-08, 12:31
http://www.israelbody.org/index.asp?articleid=1278&categoryid=81

תהנו!

כל הכבוד! כתבה לעניין... סוף סוף אני לא מרגיש אידיוט על זה שאני לא מעוניין באלכוהול...
ולא אוכל בחוץ כמעט ועם כן רק מנות "לא טעימות" כיביכול ...

תודה :) עזרת לי לפתוח עיניים לכמה מפתחי גוף שהיו אוכלים בחוץ מזון מהיר כמעט כל שבוע ... כ צ'יט ושותים כמויות אדירות של אלכוהול ...

אחלה כתבה...

joker1
07-08-08, 12:56
בארה"ב יש מסעדות למתאמנים=[

The Sun
07-08-08, 13:16
כל הכבוד! כתבה לעניין... סוף סוף אני לא מרגיש אידיוט על זה שאני לא מעוניין באלכוהול...
ולא אוכל בחוץ כמעט ועם כן רק מנות "לא טעימות" כיביכול ...

תודה :) עזרת לי לפתוח עיניים לכמה מפתחי גוף שהיו אוכלים בחוץ מזון מהיר כמעט כל שבוע ... כ צ'יט ושותים כמויות אדירות של אלכוהול ...

אחלה כתבה...

אני מציע לך לבדוק את עצמך אצל פסיכולוג, אסור לוותר על יציאות עם חברים ועל שתייה או משהו דומה רק בגלל האימונים, כשאני אוכל בחוץ ועושה "צ'יט" אני עושה אותו מכל הלב ומשתדל שהוא יהיה מינימום 1500 קלוריות... ולא - 2-3 בירות לא יהרסו לך לא את החיטוב ובטח ובטח שלא את המאסה.

אנשים תרגעו קצת - אתם לא צריכים לפגוע לעצמכם בחיים הפרטיים בגלל האימונים: גם אני נהנה מההתקדמות באימונים ובגוף אבל צריך לדעת לעשות הפרדה.

נ.ב
הכוונה בתגובה הזאת היא לא ספציפית למורטקס, אלא לכל מי שלא מתחרה או מתכוון להתחרות בזמן הקרוב - כמובן שלמתחרים אין שום קשר לתגובה שלי...

Holy_Templar
07-08-08, 13:30
אני מציע לך לבדוק את עצמך אצל פסיכולוג, אסור לוותר על יציאות עם חברים ועל שתייה או משהו דומה רק בגלל האימונים, כשאני אוכל בחוץ ועושה "צ'יט" אני עושה אותו מכל הלב ומשתדל שהוא יהיה מינימום 1500 קלוריות... ולא - 2-3 בירות לא יהרסו לך לא את החיטוב ובטח ובטח שלא את המאסה.

אנשים תרגעו קצת - אתם לא צריכים לפגוע לעצמכם בחיים הפרטיים בגלל האימונים: גם אני נהנה מההתקדמות באימונים ובגוף אבל צריך לדעת לעשות הפרדה.

נ.ב
הכוונה בתגובה הזאת היא לא ספציפית למורטקס, אלא לכל מי שלא מתחרה או מתכוון להתחרות בזמן הקרוב - כמובן שלמתחרים אין שום קשר לתגובה שלי...

אחי...

אני לא שותה אלכוהול , כי אני שונא אלכוהול לא כי הוא רע לאימונים שלי, עושה לי הרגשה חרא פיסית ופסיכולוגית. אני לא יוצא לפאבים מסיבות וכו' כי כרגע אין לי תקציב אפילו למסטיקים .... אני בקושי מחזיק ת'חדר כושר והאוכל בחודש..
כי מה לעשות לא כולם גרים עם אמא שתממן להם את הכל ... ותכין להם אוכל ...

כן אני עושה וויתורים, כי עם העבודה שלי ...אני יכול להתאמן רק מוקדם מאד בבוקר בסביבות 7:00בבוקר... מה שאומר שאני קם ב 6:00 בשביל לאכול לפני האימון ... מהאימון לעבודה ומשם ללימודים.

וואלה אחי, לי יש תפריט ... אני אוכל רק אותו, אם לך זה רע ואתה רוצה "להנות" גם ולעשות צ'יטים לשתות אלכוהול וכו' בכבוד..

אני לא ... אני רוצה תנאים אופטימליים כמה שיותר לפיתוח גוף שלי.. לא רע לי עם זה אני לא מרגיש שאני מפסיד כלום , לא חורה לי או מפריע לי שאני לא אוכל המבורגרים או שווארמה או שותה קולה ... כי אלה דברים זבל .. :)

כל אחד שיפעל איך שעושה לו טוב ..

מעריך את הדאגה שלך אבל אל דאגה , אני חי טוב :)

ואם אתה חושב שיש לי הפרעה פסיכולוגית או שאני ממש פנאט בנושא הפיתוח גוף ... אז תודה אתה מחמיא לי :)

P-a-n-1-c
07-08-08, 13:40
יש לך טעות:

שתיה חריפה היא גם נפוצה מאד באירועים, אבל צריך להשתדל להמנע ממנה, ואם זה מאד חשוב לשתות קצת – צריכים לזכור בכל לגימה, שגרם אלכוהול הוא 9 קלוריות ריקות ושאר הקלוריות בכל משקה הן סוכריות. אני מקווה שזה יגרום לך לעצור בכוס הראשונה.

זה 7 קלוריות.

ודווקא אני עומד טוב בפיתויים, חוץ מאלכוהול שזה בעייתי אצלי עוד מהיום ה1 שהתחלתי להתאמן, אבל מילא, זה אף פעם לא פגע בי [חוץ מבכיס].

Dr. Muscle
07-08-08, 13:43
תודה על הפידבק החיובי.
פאניק אתה צודק אתקן בהקדם (כמובן שלקח חודש וחצי עד שעלתה הכתבה אז יקח גם זמן לתיקון חחח).
קורן, אתה מדבר? אתה פאנט לגמרי באכילה שלך גם כן! :)

Antonyx
07-08-08, 13:50
כתבה לעניין! עזרת לי מאוד!

עלוש
07-08-08, 14:08
מצויין , כל הכבוד .

P-a-n-1-c
07-08-08, 14:19
תודה על הפידבק החיובי.
פאניק אתה צודק אתקן בהקדם (כמובן שלקח חודש וחצי עד שעלתה הכתבה אז יקח גם זמן לתיקון חחח).

שכחתי להגיד לך כל הכבוד על הכתבה :mushy:

blackbimer
07-08-08, 14:41
אחלה כתבה...

אני מאוד שומר תזונה

אבל פעם או פעמיים בשבוע שאני יוצא אני שותה ושותה הרבה..אין מה לעשות שאני חוזר הבייתה ואני לפני השינה
אני כמובן שותה מלא מלא מים דופק איזה 4 פרוסוםת לחם וגביע גבינה ככה בסטלה שלי...

אין מה לעשות חיים פעם 1...

slim shady
07-08-08, 14:50
לא מה קרה לי קיבלתי את המחלה של אבא שלי לאכול בחוץ... אין מצב שאני יוצא לאנשהו ולא קונה לאפה או שווארמה או פלאפל או משהו כזה.. אין.. בגלל זה גם אני מתרושש כל הזמן... אבל זה מגרה אש.. ואתם יושבים לאכול שווארמה לא תזמינו לשתות בירה או קולה? אין זה באמת החלק הכי קשה

Sugarzaza
07-08-08, 15:14
כתבה מצויינת! בדיוק אתמול נתקלתי באותה בעייה מחוץ לבית, בסוף הלכתי לארומה והזמנתי שני סנדוויצ'ים של חזה עוף, אחד של רוסט ביף ועוד אחד של חביתה, מקמח מלא וזה. סידר אותי יפה. תגידו, מישהו פה עבד בארומה באמת? מעניין אותי אם הלחם שלהם הוא לחם מלא אמיתי או עבודה בעיניים

P-a-n-1-c
07-08-08, 15:29
אם הם רושמים שזה לחם מלא אז זה מלא... אם הוא סתם חום אז זה קרמל

Dr. Muscle
07-08-08, 15:29
לא מה קרה לי קיבלתי את המחלה של אבא שלי לאכול בחוץ... אין מצב שאני יוצא לאנשהו ולא קונה לאפה או שווארמה או פלאפל או משהו כזה.. אין.. בגלל זה גם אני מתרושש כל הזמן... אבל זה מגרה אש.. ואתם יושבים לאכול שווארמה לא תזמינו לשתות בירה או קולה? אין זה באמת החלק הכי קשה

נראה לי שפספסת את הלינק שמה למעלה , ואתה צריך לקרוא את הכתבה הזו דחוף.

וסוגרזהזה תודה, ולמיטב ידיעתי זה קמח מלא אכלתי שם הרבה הרבה בצבא (לצערי, הייתי אוכל שם סנדוויץ', אחרי זה למון גראס בלאאאחס, וגם פיצה בערב ככה לקנח ).

BodyKilo
07-08-08, 15:31
אחלה כתבה... כל הכבוד.

JaSoN.B
07-08-08, 15:35
תודה רבה!זה יעזור לי לפתור כמה בעיות=]

The Sun
07-08-08, 17:09
תודה על הפידבק החיובי.

כשאני מקפיד על התפריט, לא כשאני מחליט לעשות צ'יט...
כבר סיפרתי לך שפעם שעברה זה היה 1.5 ליטר בירה, 10 רולים של סינטה עם צ'ילי, 2 סטייק אנטריקוט, תפוחי אדמה, ורז עם בצל מטוגן ומלא אבטיח... בארוחה :)

חוצמזה שעל בירה באמת שאני לא מתחשבן - מי ישמע אז אני ישתה ליטר בשבוע לא קרה כלום, בשביל זה יש אירובי.

Sugarzaza
07-08-08, 17:11
אם הם רושמים שזה לחם מלא אז זה מלא... אם הוא סתם חום אז זה קרמל

אומרים שזה לחם מלא/כפרי.. אנערף.. הוא נראה על פניו אחלה, אבל זה לא אומר כלום

P-a-n-1-c
07-08-08, 17:18
בסדר מה זה משנה איזה לחם זה?

Sugarzaza
07-08-08, 18:40
בסדר מה זה משנה איזה לחם זה?

אם כבר אז שיהיה חומר טוב :p

boris19
07-08-08, 20:01
כתבה מצויינת! בדיוק אתמול נתקלתי באותה בעייה מחוץ לבית, בסוף הלכתי לארומה והזמנתי שני סנדוויצ'ים של חזה עוף, אחד של רוסט ביף ועוד אחד של חביתה, מקמח מלא וזה. סידר אותי יפה. תגידו, מישהו פה עבד בארומה באמת? מעניין אותי אם הלחם שלהם הוא לחם מלא אמיתי או עבודה בעיניים

הרוסט ביף אחד הדברים :)