PDA

צפה בגרסא המלאה : עזרה בקשר לצבא (שוב) מיואש...

NIRAN
07-08-08, 16:23
קיצר אני בחיל הים (דבורים :() ורוצה לעבור מאוד לצנחנים (או שאר חי"ר) טופס 55 לא יעזור בגרוש והוא בטוח יחזור בשלילה וגם זה יקח המון זמן...
בנתיים אני חודש וחצי בגימלים ועכשיו (מחר נגמרים לא נותנים לי עוד ורוצים שאני יחזור לבסיס לעבודה משרדית עם יציאות כמו בספינה 3\11)
חשבתי להמשיך עם גימלים עד שאני יוריד פרופיל אבל זה עוד זמן ואני יהיה גובניק בבסיס וכשאני יעלה פרופיל חזרה פשוט יסימו אותי בחזרה על הספינה...
אז איך לעזאזל אני עף משם? (מעדיף להמנע מכלא אבל אם אין ברירה...)
דיבור עם קבן וכאלה לא יעזור ממש כי אני לא יכול לגרום לו להוציא אותי מהספינה מבלי לחשוב שאני משוגע אז הוא לא יעביר אותי לחי"ר בחיים!
אני 7 חודש בצבא סך הכל

דיברתי עם המפקד פלגה והוא אמר לי שאני יתרגל להשאר שם כי למה שמישהו בקריה ירצה להעביר אותי מהספינה לחי"ר וכל מיני כאלו....

P-a-n-1-c
07-08-08, 16:38
אהלן גבר,
דיברתי עכשיו עם חבר שלי שהוא אחראי על הטפסי 55 של מז"י של החי"ר והוא אמר לי ככה:
א. זה לא מגיע אליו, אז אל תבקש ממני שהוא יעזור לך... כי זה צריך לעבור בין חיילות וזה.
ב. הוא אמר שזה די אבוד לך. לא יעבירו חייל שכבר עבר הכשרה בדבור לצנחנים.
ג. גם כלא ככל הנראה לא יעזור לך. לא נראה לי שיכניסו מישהו לחי"ר אחרי שנה פז"מ [כי אל תשכח שיש המון בירוקרטיה בדרך, יש גם את הקטע שתשב בכלא איזה תקופה.. לפני מרץ לא תוכל להתגייס לשם, ואנשים עם פז"ם של שנה לא יקחו].

וד"א האנשים שקובעים את זה לא יושבים בקריה, הם יושבים בבקו"ם.

Dr. Muscle
07-08-08, 16:38
באמת שהדרך הכי טובה זה שיחה עם המפקד או הקב"ן. אין לי איזה פתרון יצירתי לתת לך, כבר שובצת לתפקיד ועברת הכשרה.

P-a-n-1-c
07-08-08, 16:42
מה קב"ן יעזור לו? קב"ן יעזור לו לצאת משם לג'וב קל"ב אם כבר... והוא רוצה חי"ר

NIRAN
07-08-08, 16:46
קבן באמת לא נראה לי יעזור, לגבי המפקד הוא אמר לי גם להתרגל שאני פה ושלא יעבירו אותי...
וואו איזה באלאגן... אני מעדיף להיות ג'וב מאשר בספינה המזדיינת הזאת

P-a-n-1-c
07-08-08, 16:48
מה קרה לך שאתה כ"כ הרבה זמן בגימלים?

NIRAN
07-08-08, 16:53
חשד לשבר ביד ועכשיו עשיתי ct והם ראו שאין כלום אז נותנים לי עבודה משרדית...

P-a-n-1-c
07-08-08, 17:13
וואלה? בגלל זה חודש וחצי? :o
מגניב..

בכל אופן אחי מצטער אם ביאסתי אותך

NIRAN
07-08-08, 17:14
אין לך מה להצטער זה דיי היה ברור אבל ממש לא רציתי לשרת 3 שנים בג'וב...
בכל מקרה נחכה לעוד תגובות אולי יש תקווה :)

P-a-n-1-c
07-08-08, 17:16
אחי לא אמרתי את זה על דעת עצמי, ביררתי את זה עםחבר טוב שלי שמתעסק עם הטפסי 55 של החי"רניקים [הוא יושב במז"י]

NIRAN
07-08-08, 17:38
כן אחי הבנתי חחח ותודה רבה על הבירור יצאת גבר :)

P-a-n-1-c
07-08-08, 17:41
בכיף אחי אם אתה צריך עוד עזרה דבר איתי באייסי [אם יש לי אותך ולך אותי.. אני לא כ"כ מודע למה שהולך אצלי באייסיקיו].

Gangsta
07-08-08, 21:14
פאניק אם אני 5 חודש בצבא ואני מגיש טופס 55 לקרבי לעבור לח"יר עכשיו יום ראשון נגיד מה הסיכוי שיתנו לי?
ועכשיו אני בחיל אויר טכנאי דרג א' f16

P-a-n-1-c
07-08-08, 21:28
תשמע יש דבר כזה שנקרא "מדרג שיבוץ", יש 4 מדרגים:

ג'ובניק ->תומכ"ל -> חי"ר -> סיירת

ברגע שאתה רוצה לעלות מדרג הצבא בד"כ מעוניין לעשות את זה ובד"כ בא לקראתך. שוב, זה לא תמיד ואני גם לא יודע אם זה ברוב המקרים, אבל זה באחוזים הרבה יותר גבוהים מאשר הסיכויים של נירן.