PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלות

פומה
16-09-06, 18:11
1. יש לי אבקה של אולטימט (אתם לא צריכים להגיד לי שהאבקה לא משהו) עד כמה זמן היא יכולה להחזיק מתחילת פתיחת הקופסא (התאמנתי,הפסקתי ואני חוזר להתאמן)
2. יש לי שייקר של ישראלבודי(שקוף מכסה אפור), בתוך השייקר יש כמו עיגול כמו כוכבית שנשלף מה זה ?
3. אני התאמנתי במשך חצי שנה בחדר כושר ולאחר מכן הפסקתי לתקופה של חודשיים, אני מתכוון לחזור להתאמן ניתן להתחיל לקחת אבקת חלבון מעכשיו או רצוי להתאמן חודש-חודשיים ורק לאחר מכן לקחת אבקת חלבון
4. ניתן לאחסן את האבקת חלבון בתוך ארון?

תודה

Psychopath
16-09-06, 18:28

תודה

כן אבל שהארון יהיה נעול היטב כדי שהיא לא תברח.

power_hour
16-09-06, 18:40
1. יש לי אבקה של אולטימט (אתם לא צריכים להגיד לי שהאבקה לא משהו) עד כמה זמן היא יכולה להחזיק מתחילת פתיחת הקופסא (התאמנתי,הפסקתי ואני חוזר להתאמן)
2. יש לי שייקר של ישראלבודי(שקוף מכסה אפור), בתוך השייקר יש כמו עיגול כמו כוכבית שנשלף מה זה ?
3. אני התאמנתי במשך חצי שנה בחדר כושר ולאחר מכן הפסקתי לתקופה של חודשיים, אני מתכוון לחזור להתאמן ניתן להתחיל לקחת אבקת חלבון מעכשיו או רצוי להתאמן חודש-חודשיים ורק לאחר מכן לקחת אבקת חלבון

תודה

1.כמה שנים טובות-אמור להיות רשום על האריזה
3.אבקת חלבון באה להשלים את כמות החלבונים היומית.אתה יכול לקחת אותה בכל זמן שתרצה כתוסף תזונה להשלמת כמות החלבונים.
4.כן

ואתה חייב להפסיק לשאול את אותן השאלות כל פעם!!!

P-a-n-1-c
16-09-06, 19:03

תודה

1. כמה שנים, יש תאריך על האריזה.
2. הרשת היא כדי שיהיה יותר קל למסוס את האבקה.
3. ניתן לקחת מעכשיו
4. למה לא?

פומה
16-09-06, 19:07
1. כמה שנים, יש תאריך על האריזה.
2. הרשת היא כדי שיהיה יותר קל למסוס את האבקה.
3. ניתן לקחת מעכשיו
4. למה לא?

זה לא בדיוק רשת

פומה
16-09-06, 19:09
כן אבל שהארון יהיה נעול היטב כדי שהיא לא תברח.

:laugh: