PDA

צפה בגרסא המלאה : האמת על interactive

shai224
08-08-08, 02:39
לילה טוב אנשים ,
ביקשתי מהמדריך שלי שימצא את הדף שמראה את האמת על INTERACTIVE לאחר שראיתי לפני כמה ימים את הפוסט הקודם על אחד המוצרים שלה , החברה שנמכרת כולה ב 18 מדינות שחצי מהן מדינות ערב כגון איראן , עיראק , ירדן , כווית וכו'..והבעלים שלה ערבי והשם שלו לא פחות ולא יותר נאסראלה...מדובר בסתם חברה שלא תמצאו בבודיבילדינג קום ושום אתר אמריקאי מכובד לא מוכר אותו,ומאד מעניין למה....אתם בטח יודעים את התשובה.

המדריך הסביר לי שאחרי שהדף הזה הודפס והופץ , היבואן שלהם ביקש מנסראלה שיוריד החלק שמדבר על הנסראלה הזה,תשימו לב שבחלק העליון של הדף כתוב מכתב מהנשיא ובעלים של החברה ואחריו מגיע החלק של מי החברה ומהי...מה שמוכיח שזה באמת הדף המקורי של האתר של החברה ששונה ונמחק כדי שאנחנו לא נדע מי הבעלים שלה וככה נבין מי עומד מאחוריה.
מסתבר שהעיפו את החלק הזה כי ידעו שאנשים ככה יבינו שמדובר בסתם חברה ולא ירכשו את המוצרים.

לשמחתי המדריך שלי מצא את הדף הזה ושיגעתי אותו שיתן לי , אני אישית לא הייתי שותה את המוצרים שלהם בחיים,לא חס וחלילה בקטע של גזענות אבל וואלה מדובר בסתם חברה ואני לא מהמר על מה שאני מכניס לגוף שלי,אני שותה רק מהחברות המובילות בארצות הברית..ולא סתם חברות מוזרות ומשונות שכאלה , עשו לי טובה אנשים ואל תרכשו "מוצרים" לא מוכרים שאתם לא יודעים באמת מהו מקורם האמיתי.

הדף המדובר (יש לציין כי הסריקה לא יצאה משהו , אנסה לסרוק אצל חבר ולהעלות באיכות טובה יותר) :
http://img183.imageshack.us/img183/9489/mail0005qe3.th.jpg (http://img183.imageshack.us/my.php?image=mail0005qe3.jpg)

m0she
08-08-08, 03:04
לא הבנתי מה "סתם" פה. כי לנשיא קוראים נסראללה? כי מוכרים את זה בכווית? חשבתי שזאת איזו בדיקת מעבדה או משהו.

shai224
08-08-08, 03:11
לא הבנתי מה "סתם" פה. כי לנשיא קוראים נסראללה? כי מוכרים את זה בכווית? חשבתי שזאת איזו בדיקת מעבדה או משהו.

אח שלי , אחרי שחבר התנסה עם הגיינר של החברה הזאת וחטף כאבי בטן וכשראיתי עוד פוסט על הנושא של החברה הזאת ועוד מישהו שרשם את אותה התופעה עם כאבי הבטן רציתי להעלות את המודעות של החברה הזאת ומי עומד מאחורייה .
משה אתה בעצמך תמיד אומר לקנות מחברות מוכרות בעלות שם כגון אופטימום , צ'מפיון וכו'...
אז לפחות שלאנשים שלאוו דווקא מכירים את החברה הזאת רציתי להעלות את המודעות עד כמה שהיא בריצפה.
שיהיה לך לילה טוב אחי.

BodyBone
08-08-08, 03:21
טוב לדעת תגיד שי יש לך מסנג'ר אייסיקיו או משהו ?

m0she
08-08-08, 03:22
אז תגיד שהשתמשו והיו תופעות לואי לא נעימות.. לא הבנתי מה רצית להגיד עם הסריקה הזאת

בכל אופן, כמובן שמומלץ לקנות מחברות מוכרות ולא קופסאות עם כיתוב בתאילנדית :p

shai224
08-08-08, 03:29
אז תגיד שהשתמשו והיו תופעות לואי לא נעימות.. לא הבנתי מה רצית להגיד עם הסריקה הזאת

בכל אופן, כמובן שמומלץ לקנות מחברות מוכרות ולא קופסאות עם כיתוב בתאילנדית :p

בדיוק מה שניסית להעביר פה , להסביר לחבר'ה הצעירים שוואלה לא משתלם לרכוש תוספים של חברות לא מוכרות ועוד שגורמות לתופעות לואי כמו שציינתי .
לפעמים עדיף להשקיע טיפה יותר כסף אבל לדעת שקונים משהו מוצר שיש לו שם עולמי והכי חשוב -איכותי- ולא להתפשר על קטנות.

BodyBone
08-08-08, 03:38
שי אשאל שוב כי אולי לא שמתה לב , יש לך אימיל מסנג'ר אייסיקיו משהו ליצירת קשר ?

WEST $ SIDE
08-08-08, 08:45
החלבון שלהם זוועתי מחיבנת טעם והגיינר שלהם מכיל 80 גרם סוכר או יותר ...

והשייקר שלהם אל איכותי ונשבר תוך שבועיים ...חח

ironman
08-08-08, 12:38
לא הבנתי מה הקטע בגלל שהוא ערבי?
תביאו בדיקות מעבדה לפחות

ShaI^MymoN
08-08-08, 13:04
תביאו בדיקות מעבדה לפחות

וואלה shai224 גם אני מכיר את הדף הזה :):):):) על הדף הזה דיברתי,אתה צודק במאה אחוז רואים שזאת סתם חברה שמוכרים אותה בעיקר במדינות ערב חחח וזה הרי ברור למה אין אותם בהרבה מדינות.

Ironman לא נראה לי ששי בא בקטע של גזענות והוא אפילו ציין את זה,נראה לי שרצה להוכיח שמדובר ביצרן קטן עם סחורה לא איכותית ושלא יעבדו עלינו שמדובר בחברה רצינית,גם אני אישית לא הייתי מכניס מוצר של inter active לגוף שלי,מי שחוסך 30-50 ש"ח על הגוף שלו פשוט עושה שטות,תחסכו על תוסף לאוטו או משהו כזה אבל משהו שאתם מכניסים לגוף?? ועד אחרי שאומרים לכם פה שאנשים מקבלים איתו כאבי בטן ושילשולים? לכו על חברות מוכרות ואמינות וזהו זה הגוף שלכם אנשים!!!!!!!!!!!!!!!

shai224
08-08-08, 14:27
וואלה shai224 גם אני מכיר את הדף הזה :):):):) על הדף הזה דיברתי,אתה צודק במאה אחוז רואים שזאת סתם חברה שמוכרים אותה בעיקר במדינות ערב חחח וזה הרי ברור למה אין אותם בהרבה מדינות.

Ironman לא נראה לי ששי בא בקטע של גזענות והוא אפילו ציין את זה,נראה לי שרצה להוכיח שמדובר ביצרן קטן עם סחורה לא איכותית ושלא יעבדו עלינו שמדובר בחברה רצינית,גם אני אישית לא הייתי מכניס מוצר של inter active לגוף שלי,מי שחוסך 30-50 ש"ח על הגוף שלו פשוט עושה שטות,תחסכו על תוסף לאוטו או משהו כזה אבל משהו שאתם מכניסים לגוף?? ועד אחרי שאומרים לכם פה שאנשים מקבלים איתו כאבי בטן ושילשולים? לכו על חברות מוכרות ואמינות וזהו זה הגוף שלכם אנשים!!!!!!!!!!!!!!!

מחזק את דברייך איש , תודה לך והנה לכם עוד מישהו שאכן הבין מהם מוצרי החברה הזאת. ועד כמה איכותה ירודה בשוק .
שלא תבינו אותי לא נכון , ממש לא פתחתי את הפוסט הזה בקטע חס וחלילה של גזענות או משהו בסגנון הזה , מה שניסיתי להראות פה זה סך הכל שבאמת מדובר ביצרן קטן ושלא יערבבו פה אנשים על גודלה של החברה כי זאת לא המציאות כפי שהיא.
על הדרך , רציתי לפרסם את המודעה שפתאום משום מה נעלמה לה מאתר החברה שלהם שבה בעצם הבעלים של החברה , נסראללה הזה מודע למדינות שרוכשות את המוצרים שלו וציינתי אילו מדינות שבינייהן איראן עיראק וכו'...
אם זאת באמת היתה חברה בעל שם חזק ואיכות בלי פשרות , נדמה היה לכם שהמוצרים שלה היו נמכרים סך הכל ב 18 מדינות בעולם? לי אישית לא נראה , אם בכלל מדובר על 18 או אפילו פחות.
קחו לדוגמא את צ'מפיון או אופטימום שאלו מוצרים בעלי איכות בלי פשרות שלא יורדים אף פעם מאיכותם וכמובן מוכרים ונמכרים בכל העולם כולו , לחברות כגון אלו אני מייחס חשיבות רבה כי כמו שציינתי , על -איכות- לא מתפשרים , ובאמת תחשבו פעמיים לפני שאתה מכניסים "חומרים" בעלי איכות ירודה לגופכם.

ironman
08-08-08, 18:46
טוב כנראה שזמנה של חברה זו לו תחזיק פה הרבה זמן בארצינו זה בטוח כבר
אני מקווה שכספי הרווחים של החברה לא ילך לטילים עלינו :thumbdown:

shai224
08-08-08, 20:03

באמת נקווה .

gad57
08-08-08, 20:18

30 50 שקל? יותר בכיוון של 100+...
הגיינר שלהם באמת נראה זוועתי לפי הערכים לא ניסיתי אבל עם האבקת חלבון אין שום בעיה.
הטעם שלה הוא כמו הmrm (וניל) מתערבבת בן **** ואין שום כאב בטן לא שילשולים ולא נעליים

ShaI^MymoN
09-08-08, 14:10

שמע זה באמת מפחיד לך תדע מה שמים לנו שם,לא סתם אנשים עם כאבי בטן והטעם שלה ממש זוועה,מי שקונה interactive מטורף,שימו עוד קצת על משהו איכותי אנשים!!!!!!

ShaI^MymoN
10-08-08, 14:41
30 50 שקל? יותר בכיוון של 100+...
הגיינר שלהם באמת נראה זוועתי לפי הערכים לא ניסיתי אבל עם האבקת חלבון אין שום בעיה.
הטעם שלה הוא כמו הmrm (וניל) מתערבבת בן **** ואין שום כאב בטן לא שילשולים ולא נעליים

לגבי המחיר,מה 100 שח פחות? זה עוד יותר מוכיח שמדובר פה שמשהו זול ולא איכותי,הטעם שלו מזכיר סויה קצת אני לא אתפלא אם שמים בו סויה ואומרים שיש מי גבינה חחח כבר קרו מקרים ולא יכול להיות 100 אחוז מי גבינה בכזההההההההה מחיר נמוךךךך:cool:

shai224
20-08-08, 22:19
לגבי המחיר,מה 100 שח פחות? זה עוד יותר מוכיח שמדובר פה שמשהו זול ולא איכותי,הטעם שלו מזכיר סויה קצת אני לא אתפלא אם שמים בו סויה ואומרים שיש מי גבינה חחח כבר קרו מקרים ולא יכול להיות 100 אחוז מי גבינה בכזההההההההה מחיר נמוךךךך:cool:

שי אחי ערב טוב ,
עכשיו בדיוקת יצא לי להריח את הגיינר שלהם , וואי וואי אלוהים ישמור איזה ריח ! נבלה מריחה יותר טוב!

ShaI^MymoN
22-08-08, 00:17
חחח תגיד תודה שלא הרחת את החלבון שלהם חחח

Bodybuilder
22-08-08, 00:26
מה אתם מזיינים במח ? חברה מצויינת, חבר שלי השתמש במוצרים שלהם ז"ל...

gad57
22-08-08, 00:56
עשיתם מזה ציאניד...
אין שום בעיה עם הריח של החלבון עם הערבוב שלו ועם הטעם שלו (וניל).
הדלי אצלי משהו כמו חודש וחצי ואף פעם לא כאבה לי הבטן לא שלשלתי ולא יצא לי זנב או קרניים...
זה שהבעלים של החברה ערבי ושהמוצר לא משווק בBB לא אומר שהאיכות שלו ירודה, אם תשימו לב יש הרבה מוצרים שלא נמצאים בBB כמו Perfect Whey , זה לא אומר שזה חרא של מוצר.
זה שהמוצרים שלהם משווקים בעיקר בעולם הערבי ולא בשאר העולם קשור יותר לזה שהבעלים ערבי מאשר המוצרים שלה.

ShaI^MymoN
22-08-08, 01:59
אל תקשקש המוצר על הפנים אני מכיר אישית כאלה שלא יקנו לעולם שוב interactive,קיבלו כאבי בן ושילשולים!!!!!!!! הכל שם עבודה בעיניים !!!!!!!!!!!!!

ShaI^MymoN
22-08-08, 02:03
עשיתם מזה ציאניד...
זה שהמוצרים שלהם משווקים בעיקר בעולם הערבי ולא בשאר העולם קשור יותר לזה שהבעלים ערבי מאשר המוצרים שלה.

חמודי רק הערבים קונים אותו כי לא מעניין אותם איכות,אני בטוח שהבעלים של interactive ניסה לשווק אותו בעוד מדינות ושם אנשים לא טמבלים ולא נגעו בו ומתוך 18 מדינות שכולם כמעט מדינות ערב חח טוב נו שהשם של הבעלים נאסראלה לא פחות ולא יותר ברור שיהיה לו קל למכור את החומר הירוד שלו רק במדינות ערב וזה מראה משהו על המוצרים שלהם, בקיצור על הפניםםםם נקודה!!!!!!

gad57
22-08-08, 02:13
חמודי רק הערבים קונים אותו כי לא מעניין אותם איכות,אני בטוח שהבעלים של interactive ניסה לשווק אותו בעוד מדינות ושם אנשים לא טמבלים ולא נגעו בו ומתוך 18 מדינות שכולם כמעט מדינות ערב חח טוב נו שהשם של הבעלים נאסראלה לא פחות ולא יותר ברור שיהיה לו קל למכור את החומר הירוד שלו רק במדינות ערב וזה מראה משהו על המוצרים שלהם, בקיצור על הפניםםםם נקודה!!!!!!

או שפשוט הם חושבים כמוך שכל מה שערבים מיצרים זה זבל..

Bodybuilder
22-08-08, 10:58
http://www.interactivenutrition.com/
בדובר בחברה הזאת ?

DanYak
22-08-08, 15:09
תביאו בדיקות מעבדה לפחות

זה שהוא ערבי זו הסיבה העיקרית לא לקנות לפי דעתי כל השאר כבר לא מעניין
!!!אל תפרנסו את שונאינו!!!

gad57
22-08-08, 19:33
http://www.interactivenutrition.com/
בדובר בחברה הזאת ?

כן זו החברה...

וDanYak זה שהבעלים ערבי לא אומר שהחברה זבל... ולא לא כל ערבי בעולם חושב מה הוא יכול לעשות בשביל לפוצץ אותך...

ShaI^MymoN
22-08-08, 21:12
זה שהוא ערבי זו הסיבה העיקרית לא לקנות לפי דעתי כל השאר כבר לא מעניין
!!!אל תפרנסו את שונאינו!!!

שורה תחתונה החלבון של interactive לא איכותי ולא טעים בכלל ואפילו שמעתי שמצאו בבדיקת מעבדה כמעט 10 אחוזים פחות ממה שכתוב על האריזה שזה ממש ממש חמור לזה תוסיף את מה שאתה אומר שמדובר ביצרן ערבי והשם שלו לא פחות ולא יותר נאסראלה אז לך תדע לאן מגיע הכסף.

עלוש
22-08-08, 21:51
אני אגיד לכם ת'אמת על אינטרקטיב
קניתי ת'גיינר שלהם , שתיתי חצי ממנו וזרקתי החצי השני ..
איפה הדלי עכשיו ? אמא משתמשת בו לשים מים לשטיפה בשירותים:):)

ShaI^MymoN
23-08-08, 06:16
אני אגיד לכם ת'אמת על אינטרקטיב
קניתי ת'גיינר שלהם , שתיתי חצי ממנו וזרקתי החצי השני ..
איפה הדלי עכשיו ? אמא משתמשת בו לשים מים לשטיפה בשירותים:):)

:):):):) גדול שמע באמת בושה החברה הזאת :):):):)

shai224
23-08-08, 15:26
שמעו , חייב לציין משהו לטובת החברה !
והוא עכשיו עלוש נתן לי רעיון מצויין לשימוש ושיווק הדליים שלהם בתור פחים/דליי השקיית עציצים וכל סוג אחר של שימוש כגון דליי חול לגנים אממממממ לא יודעים מה , זה יותר מידי מסוכן בשביל ילדים קטנים ריכוז הרעלים שיש להם במוצרים שאפילו בתור משחק לגן ילדים לא הייתי שם אותם.
קיצר אני לא יודע מה דעתכם על החברה הזאת והמוצרים שלה ובטח שאין פה קשר כלשהו לכך שהבעלים ערבי או לא , יש פה קשר ישיר לאיכות המוצרים שנמכרים ועשו לעצמכם טובה ותיזהרו מהמוצרים הללו .
ואני יכול לומר לכם שיש עוד הפתעות שאתם עדיין לא יודעים לגביי החברה ואני יכול לומר שראיתי בדיקת מעבדה שנעשתה ואחוז החלבון המצויין על גביי המוצר שהוא 76 אחוז חלבון לגמרי שקר וכזב , לפי בדיקת מעבדה יצא 68.9 אחוז. לא חבל לשקר?

gad57
23-08-08, 16:25
שמעו , חייב לציין משהו לטובת החברה !
והוא עכשיו עלוש נתן לי רעיון מצויין לשימוש ושיווק הדליים שלהם בתור פחים/דליי השקיית עציצים וכל סוג אחר של שימוש כגון דליי חול לגנים אממממממ לא יודעים מה , זה יותר מידי מסוכן בשביל ילדים קטנים ריכוז הרעלים שיש להם במוצרים שאפילו בתור משחק לגן ילדים לא הייתי שם אותם.
קיצר אני לא יודע מה דעתכם על החברה הזאת והמוצרים שלה ובטח שאין פה קשר כלשהו לכך שהבעלים ערבי או לא , יש פה קשר ישיר לאיכות המוצרים שנמכרים ועשו לעצמכם טובה ותיזהרו מהמוצרים הללו .
ואני יכול לומר לכם שיש עוד הפתעות שאתם עדיין לא יודעים לגביי החברה ואני יכול לומר שראיתי בדיקת מעבדה שנעשתה ואחוז החלבון המצויין על גביי המוצר שהוא 76 אחוז חלבון לגמרי שקר וכזב , לפי בדיקת מעבדה יצא 68.9 אחוז. לא חבל לשקר?

אתה מוזמן לסרוק ולהעלות את הבדיקה לאתר או לשים קישור

gad57
25-08-08, 22:45
shai224
גזרו לך את האצבעות או משהו??
וניראלי שכל הפוסט הזה זה מסיבה אחת:
השהחלבון הזה לא נמכר פה באתר...

KOKO16
25-08-08, 22:56
אני קונה מהספק הראשי שלהם פה בארץ (בחנות הראשית בק. אתא)
לקחתי ממנו אבקת חלבון וניל- פשוט גועל נפש!!! טעם וריח נוראיים. פחדתי לקום בבוקר רק בגלל שהייתי צריך לשתות את החרא הזה....

מעכשיו אני קונה אצלו רק אופטימום ולא מסתכן. מה שמטריד אותי שיש לאותה חנות קריאטין מונו רק של אינטראקטיב ואז אני קונה אותו (אין משהו אחר)....
יכול להיות שגם הקריאטין מונו שלהם לא משהו? יש אפשרות שקריאטין מונו יכול להיות שונה או פחות טוב או שבכל המקרים בכל החברות זה דומה?!

מישהו מכיר עוד חנויות כאלה באזור הקריות??

ShaI^MymoN
25-08-08, 22:57
גם אני ראיתי את הבדיקה,שי224 לא מחרטט,אני אנסה להשיג לך אותה בעצמי.

gad57
26-08-08, 00:20
לקחתי ממנו אבקת חלבון וניל- פשוט גועל נפש!!! טעם וריח נוראיים. פחדתי לקום בבוקר רק בגלל שהייתי צריך לשתות את החרא הזה....

מעכשיו אני קונה אצלו רק אופטימום ולא מסתכן. מה שמטריד אותי שיש לאותה חנות קריאטין מונו רק של אינטראקטיב ואז אני קונה אותו (אין משהו אחר)....
יכול להיות שגם הקריאטין מונו שלהם לא משהו? יש אפשרות שקריאטין מונו יכול להיות שונה או פחות טוב או שבכל המקרים בכל החברות זה דומה?!

דווקא לי יש את הווניל והטעם סבבה לגמרי...

וShaI^MymoN אני מחכה...

DanYak
26-08-08, 03:57
רדו מזה כולם אומרים שהאבקה חרא בשביל מה לחכות להוכחות סגור העניין חרא של חברה וגם הבעלים שלה ערבי.
כל דבר גרוע שיכול להיות לחברה הזאת יש לה אז למה לחכות גם להוכחות?

gad57
26-08-08, 04:28
שהבעלים שלה יהיה כורדי מה הקשר קיבינימט בין הבעלים לבין החלבון...

ויותר מחצי מהאנשים במכון שלי משתמשים באפקה הזאת ואף אחד לא אמר שכואבת לו הבטן \גב \ רגליים \ תחת\ צמחו לו קרניים \ זנב וכדומה...

ואם אתה \ אתם בקטע של להזהיר אנשים מאבקות חלבון איך זה שלא אמרתם שום דבר עלtsl שצצה משומקום ואפילו אין אתר ליצרן:confused::confused:

shukila
26-08-08, 10:15

koko16 יצא לי להיות בחנות הזו והוא רצה על האופטימום מחיר מופרז .בכמה הוא עושה לך ?
בכל מקרה ,חנות שמוכרת מוצרים סוג ב מעיד על החנות שהיא לא רצינית(אינטראקטיב).

gad57
26-08-08, 22:53
shai224 היכן אתה??
:confused::confused::confused:

KOKO16
26-08-08, 23:16
koko16 יצא לי להיות בחנות הזו והוא רצה על האופטימום מחיר מופרז .בכמה הוא עושה לך ?
בכל מקרה ,חנות שמוכרת מוצרים סוג ב מעיד על החנות שהיא לא רצינית(אינטראקטיב).

יש לבחור לא מעט חנויות ברחבי הארץ.
לא יודע אם הוא רציני או לא אבל הוא מוכר מה שאני צריך ופה באזור...

פעם ראשונה שהגעתי הוא מכר לי את האופטימום ב340 (שזה זול ב10 שח מישראלבודי וגם ללא משלוח- המשלוח בעייתי בשבילי ...). פעם שניה שהגעתי קניתי אצלו קריאטין מונו 900 גרם וגם אופטימום אבקת חלבון והוא עשה לי שניהם ב500 .
פעם אחרונה שהייתי, קניתי רק אבקת חלבון של אופטימום והוא עשה לי את זה ב320.

אתה מכיר עוד חנויות באזור הקריות שמוכרות אבקות? אני לא בטוח שאוכל להשיג אצלו קריאטין מונו של צ'מפיון או אופטימום....

סה"כ אני די מרוצה מהחנות...

shukila
27-08-08, 00:12
יש בקריות טונה של חנות שמוכרות תוספים

שהייתי בחנות הזו בקרית אתא המר בחור רצה 400 שקל על האופטימום! ושיחק אותה יבואן של איירון טק ,ואמר שהוא לא עובד כמעט עם אופטימום

דיבורי פלצנות הרי איירון טק ואופטימום מיובאים לארץ על ידי אותו גוף שמיקומו באשדוד בכלל

KOKO16
27-08-08, 15:04
יש בקריות טונה של חנות שמוכרות תוספים

שהייתי בחנות הזו בקרית אתא המר בחור רצה 400 שקל על האופטימום! ושיחק אותה יבואן של איירון טק ,ואמר שהוא לא עובד כמעט עם אופטימום

דיבורי פלצנות הרי איירון טק ואופטימום מיובאים לארץ על ידי אותו גוף שמיקומו באשדוד בכלל

"יש בקריות טונה של חנות שמוכרות תוספים ":eek:

ספר לי איפה!!!!!!

NIRAN
27-08-08, 15:46
נכון קוראים לחנות Mr.Big?
חלפתי שם לא מזמן וראיתי חנות לתוספים...

KOKO16
27-08-08, 20:03
נכון קוראים לחנות mr.big?
חלפתי שם לא מזמן וראיתי חנות לתוספים...

נכון- מיסטר ביג בודי מלך החלבונים ליתר דיוק:)

SaharKazes
27-08-08, 20:50
אני אישית קניתי אבקה לעלייה במסה של החברה הזאת שקוראים לה Mammoth 2500..
קניתי אריזה של 4.4 קילו בטעם שוקו.. הטעם הוא בסדר..
אבל מה בשבוע שבועיים הראשונים הייתי הולך הרבה לשירותים כנראה בגלל זה.. אחר כך זה עבר..
כתוב על האריזה גם שבכל מנת הגשה יומית יש 50 גרם חלבון וכל זה..
אני זוכר שגם קניתי אותה ב360 שקל.... חבל על הכסף =(
חח ירד לי הלב אחרי שראיתי את הפוסט הזה..
אבל יש לחברה הזאת אחלה שייקר.. מחזיק מעמד יפה מאוד.. ויחזיק גם עוד הרבה זמן (בעזרת השם חח)

עכשיו אני משתמש ב-Perfect 3000 שזה עולם אחר לגמרי..

KOKO16
27-08-08, 20:58
אני אישית קניתי אבקה לעלייה במסה של החברה הזאת שקוראים לה Mammoth 2500..
אבל מה בשבוע שבועיים הראשונים הייתי הולך הרבה לשירותים כנראה בגלל זה.. אחר כך זה עבר..
אבל יש לחברה הזאת אחלה שייקר.. מחזיק מעמד יפה מאוד.. ויחזיק גם עוד הרבה זמן (בעזרת השם חח)

עכשיו אני משתמש ב-Perfect 3000 שזה עולם אחר לגמרי..

צודק, אחלה שייקר...

ShaI^MymoN
27-08-08, 22:06
אני אישית קניתי אבקה לעלייה במסה של החברה הזאת שקוראים לה mammoth 2500..

עכשיו אני משתמש ב-perfect 3000 שזה עולם אחר לגמרי..

איך אתה שותה גיינר עם 84 גרם סוכר במנה עם 18 גרם שומן???????? מה אתם שפויים? מדובר בגיינר ברמה הכי ירודה שיש,עאלק 4.4 קילו אתם מתלהבים מהקופסא הגדולה אבל יש שם כולה 18 מנות מלאות סוכר ושומן זבלללללללללללללל מי שקונה interactive mammoth פשוט מתלהב שמשיג דלי ששוקל המון אבל מלא רכיבים שפוגעים לו בבריאות.

little_friend
27-08-08, 22:23
איך אתה שותה גיינר עם 84 גרם סוכר במנה עם 18 גרם שומן???????? מה אתם שפויים? מדובר בגיינר ברמה הכי ירודה שיש,עאלק 4.4 קילו אתם מתלהבים מהקופסא הגדולה אבל יש שם כולה 18 מנות מלאות סוכר ושומן זבלללללללללללללל מי שקונה interactive mammoth פשוט מתלהב שמשיג דלי ששוקל המון אבל מלא רכיבים שפוגעים לו בבריאות.

+2389475098245

shukila
27-08-08, 23:01
כן יש בקריות הרבה חנויות שמוכרות תוספים

כל חנות טבע מוכרת

gad57
27-08-08, 23:12

אהה וגיינר שיש בו 150 גרם סוכר למנה אמור להיות יותר טוב?? תעשה טובה ושתוק

ואני עדיין מחכה לתוצאות מעבדה שאמרת שתביא

ShaI^MymoN
28-08-08, 00:12
למה אני אמרתי שהפרפקט גיינר הוא טוב? גם הוא מלא סוכר ברמות מפחידות עדיף האופטימום גיינר

תפסיק לחפור על התוצאות מעבדה אני באמת ראיתי אותה והמדריך יביא לי אותה אני מקווה תחילת שבוע הבא,צא מהסרט אף אחד לא משקר אותך

DarkGulis
28-08-08, 13:51
באמת נקווה .

אחי תשאיר מסנג'ר אני צריך לשאול אותך כמה שאלות.
תודה.

SaharKazes
28-08-08, 16:26
חח זה לא שקניתי את האבקה בידיעה או משהו..
לא ידעתי קודם כלום על אבקות ולא חשבתי גם לבדוק לפני שקניתי חח... יצאתי דפקט..
ד"א מוכרים את זה במכון כושר שלי ומשם קניתי..
ראיתי אבקה לעלייה במסה דלי גדול ולא בדקתי כלום לפני אז אמרתי.. יאללה, מה כבר יכול לקרות וקניתי את זה..
כמובן שאני מתחרט על זה. =\
חח עכשיו אני יודע דיי הרבה על אבקות כי אחרי שראיתי את זה אז חקרתי את הנושא לעומק..
אני מפצה על זה בפרפקט 3000 חחח..

Rendi Orton
28-08-08, 17:19
בשורה התחתונה,עדיף אופטימום/צ'מפיון וזהו.

gad57
01-09-08, 02:05
למה אני אמרתי שהפרפקט גיינר הוא טוב? גם הוא מלא סוכר ברמות מפחידות עדיף האופטימום גיינר

תפסיק לחפור על התוצאות מעבדה אני באמת ראיתי אותה והמדריך יביא לי אותה אני מקווה תחילת שבוע הבא,צא מהסרט אף אחד לא משקר אותך

טעות שלי... הבנתי מהתגובה שלך שהפרפקט יותר טוב...
ויש להרבה אנשים סיבה לשקר פה במיוחד שמדובר במוצר מתחרה...:cool:

Bodybuilder
01-09-08, 02:11
החלבון הבא שאני קונה יהיה של interactive, אני חייב לנסות את זה !

ShaI^MymoN
01-09-08, 02:29
החלבון הבא שאני קונה יהיה של interactive, אני חייב לנסות את זה !

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחח אתה צוחק עלינו נכון? כל כך הרבה אנשים מאוכזבים ממנו הטעם רע החברה לא מוכרת ועושה לאנשים כאבי בטן ובנוסף הבעלים של החברה ערבי והשם שלו עלי נאסראלה ואתה מוכן להמר ולקנות?

Bodybuilder
01-09-08, 02:46
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחח אתה צוחק עלינו נכון? כל כך הרבה אנשים מאוכזבים ממנו הטעם רע החברה לא מוכרת ועושה לאנשים כאבי בטן ובנוסף הבעלים של החברה ערבי והשם שלו עלי נאסראלה ואתה מוכן להמר ולקנות?

עד שאני לא יחסל דלי חלבון אחד שלהם לפחות ויבדוק הכול על עצמי - אני לא יאמין לשום דבר !
החברה קיימת כבר 12 שנה, הדליים של המוצרים ממש מושקעים, צבעונים, כתב יפה ומושקע, פקקים צבעוניים לדליים, אתר ממש ממש נעים לעין, כוסיות באתר וכו'

קיצר אני ח-י-ב לנסות את זה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://israelbody.com/images/icons/icon8.gif

ShaI^MymoN
01-09-08, 02:49
עד שאני לא יחסל דלי חלבון אחד שלהם לפחות ויבדוק הכול על עצמי - אני לא יאמין לשום דבר !
החברה קיימת כבר 12 שנה, הדליים של המוצרים ממש מושקעים, צבעונים, כתב יפה ומושקע, פקקים צבעוניים לדליים, אתר ממש ממש נעים לעין, כוסיות באתר וכו'

קיצר אני ח-י-ב לנסות את זה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://israelbody.com/images/icons/icon8.gif

לא מובן לי שאתה מסתכל על דלי צבעוני וכוסיות באתר ובשביל זה מכניס לגוף שלך מוצר נחות שאנשים אומרים לך שקיבלו ממנו כאבי בטן...

Bodybuilder
01-09-08, 02:52
לא מובן לי שאתה מסתכל על דלי צבעוני וכוסיות באתר ובשביל זה מכניס לגוף שלך מוצר נחות שאנשים אומרים לך שקיבלו ממנו כאבי בטן...

אני מכיר אתכם יהודים תחמנים :p:fellow:
אתם רוצים להפיל לנסראלה את העסק, מאיפה בדיוק אחרכך יהיה לו כסף לקנות משגרי טילים ? :o

ShaI^MymoN
01-09-08, 03:02
אני מכיר אתכם יהודים תחמנים :p:fellow:
אתם רוצים להפיל לנסראלה את העסק, מאיפה בדיוק אחרכך יהיה לו כסף לקנות משגרי טילים ? :o

חח קרעת אותי מצחוק :):):):) תכלס לך תדע מי זה הנאסראלה הזה שהוא הבעלים של החברה :):):):) וואלה חברה מוזרה לאאלה הinteractive האלה גם כאבי בטן וגם בעלים ערבי חח

ShaI^MymoN
21-10-08, 00:38
חחחחחחחחחח קורע אותי כל פעם לקרוא על הערבי נסראלה הבעלים של אינטר אקטיב חחחחחחחחחחח למי שבא לצחוק קצת החג אני מקפיץ חחחחחחחח

ShaI^MymoN
01-11-08, 19:58
חחחחחחחחחח למי שעוד לא מעודכן חחחחחחח

m0she
01-11-08, 20:28
חפרתם.