PDA

צפה בגרסא המלאה : שמעו זה מטורף!!!

haas
09-08-08, 02:39
קניתי לפני שבוע(!!!) גיינר של איזופיור שעלה לי 450 שקל(!!!) ומה אני רואה היום? שיותר מחצי קופסא כבר הלכה לעולמה! ואני שואל- wtf?!?!
450 שקל בשביל פחות משבועיים?! איך אפשר לעמוד במחירים האלה?
ואני לקחתי את האבקה בדיוק כמו שהסבירו לי , לא יותר ואולי אפילו קצת פחות. מה זה?!

arbel2
09-08-08, 03:04
קניתי לפני שבוע(!!!) גיינר של איזופיור שעלה לי 450 שקל(!!!) ומה אני רואה היום? שיותר מחצי קופסא כבר הלכה לעולמה! ואני שואל- wtf?!?!
450 שקל בשביל פחות משבועיים?! איך אפשר לעמוד במחירים האלה?
ואני לקחתי את האבקה בדיוק כמו שהסבירו לי , לא יותר ואולי אפילו קצת פחות. מה זה?!

גיינר זה מוצר שנגמר מהר זה דבר אחד
דבר שני מה הקשר למחיר ? למה המחיר קשור לפרק הזמן שיקח לך לגמור מוצר ?
אני קונה שק לחודש ,אתה רואה אותי מתלונן ?

haas
09-08-08, 03:10
סבבה שיגמר מהר, אבל לשלם 450 שקל כל שבועיים זה טירוף מוחלט אין מצב שאני ממשיך עם זה ומצד שני בלי זה אני בצרה צרורה כי לפני שהתחלתי לקחת את הגיינר פשוט לא זזתי במשקל ועכשיו תוך שבוע עליתי יחסית יפה בזכות זה...בקיצור, בעיה רצינית הקטע הזה

Bono
09-08-08, 09:36
הייתה צריך לדעת כבר קודם כמה מנות הגשה יש ולחשב לכמה זמן זה יספיק...

Antonyx
09-08-08, 12:08
הייתה צריך לדעת כבר קודם כמה מנות הגשה יש ולחשב לכמה זמן זה יספיק...

+1...

arbel2
09-08-08, 12:28
סבבה שיגמר מהר, אבל לשלם 450 שקל כל שבועיים זה טירוף מוחלט אין מצב שאני ממשיך עם זה ומצד שני בלי זה אני בצרה צרורה כי לפני שהתחלתי לקחת את הגיינר פשוט לא זזתי במשקל ועכשיו תוך שבוע עליתי יחסית יפה בזכות זה...בקיצור, בעיה רצינית הקטע הזה

אם זאת הבעיה שלך ?אתה יכול להכין גיינר ביתי.

senate
09-08-08, 13:25
ואתה לא חייב לקנות איזו פיור

יש גיינרים זולים יותר וגם טובים

שחר
09-08-08, 14:07
תקנה את זה
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=135&CategoryID=100&Page=1
גיינר מעולה לכל הדעות ,מחיר קטן וכמות גדולה
בכל אופן אני לוקח חצי מנה והבנתי שעוד הרבה עושים כמוני ,בגלל הנתונים הגדולים שלו

ShaI^MymoN
09-08-08, 14:10
זה גיינר מעולה מה שקנית,וואלה יקר אבל עושה תעבודה.

haas
09-08-08, 15:15
אני חייב איזופיור כי אני רגיש ללקטוז

ואיך מכינים גיינר ביתי?

arbel2
09-08-08, 15:46
אני חייב איזופיור כי אני רגיש ללקטוז

ואיך מכינים גיינר ביתי?

אבקת חלבון +דקסטרוז = גיינר ;)

haas
09-08-08, 16:41
ואללה? אז יש לי סוכר ענבים בבית וגם אבקת חלבון של אופטימום שעוד לא גמרתי (גם חצי קופסא בערך). מהי כמות הסוכר שצריך לצרוך ביום שתספק לי כמות פחמימות זהה למנת הגשה של הגיינר?

יניב צוות ישראלבודי
09-08-08, 16:55

חביבי בשביל לגדול צריך לאכול.
אם המחיר גדול עליך וזה לגיטימי לגמרי.. אז במקום ה- X גרם פחמימות שיש בגיינר, תאכל X גרם פחמימות מאורז/לחם/פסטה/ש"ש/ כל דבר שיש, ותקנה אבקת חלבון רגילה

:sbb3:

Big_Hand
09-08-08, 21:02
למה לא לאכול אוכל במקום לבזבז כסף על משקה שהוא תחליף מוחלט של אוכל אמיתי???
חלאס להיות עצלן, תלעס וזהו.

ד"א, אבקת חלבון ודסטקרוזה לא יהיה רעיון טוב, כי הגיינר מכיל פחמימות הרבה יותר איכותיות ומורכבות.

haas
09-08-08, 21:45
למה לא לאכול אוכל במקום לבזבז כסף על משקה שהוא תחליף מוחלט של אוכל אמיתי???
חלאס להיות עצלן, תלעס וזהו.

ד"א, אבקת חלבון ודסטקרוזה לא יהיה רעיון טוב, כי הגיינר מכיל פחמימות הרבה יותר איכותיות ומורכבות.
עצלן אני בטוח לא . יש לי בעיה לאכול מעבר לכמות מסויימת ביום...בעיות עיכול למיניהן שיש לי מגיל צעיר. הגיינר זה היה פיתרון מושלם בשבילי אבל כנראה שנוותר עליו:\

idoshaq
09-08-08, 22:52
למה להשקיע כסף על גיינר? אפשר להכין אחלה גיינר ביתי שבטוח יוצא לך זול בהשוואה למה שקנית.

haas
09-08-08, 22:57
למה להשקיע כסף על גיינר? אפשר להכין אחלה גיינר ביתי שבטוח יוצא לך זול בהשוואה למה שקנית.

תן דוגמא לרעיון להכנה של גיינר ביתי בבקשה

Bono
09-08-08, 23:12
שיבולת שועל+חלב+ אבקת חלבון+ אפשרות לשומן בריא כמו שקדים\ אגוזים(לא קלויים!) וכדומה...
כל זה לתוך הבלנדר.

idoshaq
09-08-08, 23:14
תן דוגמא לרעיון להכנה של גיינר ביתי בבקשה

אחי אתה יודע כמה נושאים פתחו פה על זה בזמן האחרון? "גיינר ביתי"

תריץ חיפוש אני בטוח שתמצא.