PDA

צפה בגרסא המלאה : איזה תוסף מזון לבחור

av1v
09-08-08, 13:12
שלום

אני בן 18 ומתאמן שנה. הגובה שלי 1.78 ואני שוקל 72 קילו.
אני מעוצב והכל אבל רציתי להוסיף עוד מסה.

איזה תוסף מזון אתם ממליצים לי לקחת?

תודה.

*בבקשה תגובות מאנשים שבאמת מבינים ולא סתם.

senate
09-08-08, 13:23
אם אתה צריך השלמת חלבונים לתפריט אז אבקת חלבון whey

קריאטין מונו זו גם המלצה

maya
09-08-08, 14:33
זה מאוד תלוי אם חסר לך חלבון בתפריט אז תקנה אבקה ,אם אתה תקוע במשקלים או רוצה להיתאושש מהאימון בצרוה יותר טובה תיקנה קראטין ,אם אין לך מספיק קלוריות תיקח גיינר וכו

av1v
09-08-08, 15:13
הבעיה שאני לא יודע איזו אבקה אני צריך. אולי אבקה לעליה במסה..

התחלתי להתאמן לפני שנה ותוך חצי שנה בערך עליתי מ 66 קילו ל- 74 קילו (ללא אבקות) . ועכשיו אני שוב פעם ירדתי ל- 72 קילו ולא מצליח לעלות יותר במשקל. וגם שמתי לב שכבר 3-4 חודשים אני תקוע על אותו משקל שאני מתאמן בו, כאילו כבר הגעתי לשיא שלי ואין לי לאן להתקדם ולעשות תרגילים עם יותר משקל.

על איזו אבקה אתם ממליצים לי?

shai224
09-08-08, 15:26
קראטין מונו (טהור) ע"מ באמת לתת פוש באימונים , התאוששות מהירה בין אימון לאימון וכו'... מומלץ בחום.
כמובן שחלבון זה בראש ובראשונה , יש מגוון ענק של אופציות של אבקות חלבון .
במידה ואתה מעוניין לעלות במאסה ומשקל יש לך את האפשרות לרכוש גיינר.
אלו הדברים שלדעתי רצויי שתרכוש.

יניב צוות ישראלבודי
09-08-08, 17:04
אם תנסה לפרט את התפריט שלך בצורה מדוייקת יותר ואת סדר היום שלך יהיה לנו מ ושג יותר טוב ונוכל להמליץ לך על מוצר שיתאים לך

av1v
09-08-08, 19:18
יש לי בעיה שאין לי זמן לאכול כמו שצריך. אני לומד כל יום עד שלוש ובגלל זה הארוחה שלי עד 3 בצהריים זה 3 סנדוויצ'ים וזהו. אין לי זמן ומקום מסודר לאכול כמו שצריך בזמן הלימודים. ב- 3 אני חוזר הביתה ואוכל ארוחה בבית.
פעם הייתי הולך לחדר כושר 4 פעמים בשבוע אבל עכשיו לא יוצא לי ואני הולך רק שלוש פעמים. אחרי החדר כושר אני אוכל עוד ארוחה וזהו.
יוצא שביום אני אוכל רק 2 ארוחות מסודרות וסנדוויצ'ים.
אני 1.77-78 מטר ושוקל 72-73 קילו ולא מצליח לעלות יותר במשקל. אני תקוע במשקל הזה כבר 4 חודשים.

על מה אתה ממליץ לי?

תודה.

יניב צוות ישראלבודי
09-08-08, 23:44
אני תמיד ממליץ על אבקות חלבון לאנשים, אלא אם כן הם כמוך ולא יוצא להם לאכול ואז אני ממליץ על גיינר כדי שתקבל עוד פחמימות.

לפי הנתונים שאמרת הייתי ממליץ לך על גיינר בינוני יחס של 1:4 , 1:5... או סיריוס מס או סופר הווי וויט של צ'מפיו.. משהו כזה

av1v
10-08-08, 15:37
אמרת שאתה ממליץ לי על גיינר ביחס של 1:4-5 ובסופר הווי של צ'מפיו היחס הוא 1:2...

יניב צוות ישראלבודי
10-08-08, 16:34
אמרת שאתה ממליץ לי על גיינר ביחס של 1:4-5 ובסופר הווי של צ'מפיון היחס הוא 1:2...

בעיקרון אתה צודק אבל מבחינה קלורית הם די דומים. בסופר הווי וייט יש יותר שומן איכותי מה שגורם לו להיות יותר דומה לתחליף ארוחה...

av1v
12-08-08, 17:17
אז על איזו אבקה ללכת? על סופר הווי וייט או סריוס מאס?

ועוד דבר- אני עכשיו שוקל 72 גובה 1.78 ואני חטוב. אם אני אקח את האבקה תגדל מסת השריר ואני אשאר חטוב או שאני יהיה פחות חטוב?

Big_Hand
12-08-08, 19:47

ועוד דבר- אני עכשיו שוקל 72 גובה 1.78 ואני חטוב. אם אני אקח את האבקה תגדל מסת השריר ואני אשאר חטוב או שאני יהיה פחות חטוב?

הכל תלוי בתזונה היומית הכוללת.

av1v
13-08-08, 18:51
ואם אני אקח רק אבקת חלבון, אני אעלה במשקל או לא?

יניב צוות ישראלבודי
14-08-08, 11:32

תהליך עלייה במסה מלווה שמאזן קלוריות חיובי- מה שאומר שאתה צורך יותר קלוריות ממה שאתה מוציא (על מנת שיתאפשר תהליך בנייה).
יכול מאוד להיות שתהיה לך איזושהיא עלייה במסת שומן, אבל אם אתה עושה את תהליך העלייה בצורה טוב אז אפשר לשמור על העלייה במסה השומנית מינימלית

בקשר לשאלה השנייה שלך. אפשר לעלות רק מאבקת חלבון אבל זה תלוי בכמות פחמימה שתאכל בצורה טבעית

Holy_Templar
14-08-08, 12:17
אם אתה מעוניין לעלות מסה , דבר ראשון שאתה צריך לעשות זה לקרוא את זה: "המדריך השלם לעלייה במסה"

http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=72&CategoryID=81&Page=1

לפי המדריך המפורט הזה תרכיב לך תפריט עם מאזן קלורי חיובי. בשביל לעלות במשקל

אחרי כן בשביל לדעת איזו אבקה (אם בכלל אתה צריך) אתה רוצה לרכוש תקרא את זה:
"איזו אבקה לבחור"

http://www.israelbody.org/Index.asp?CategoryID=81&ArticleID=335&SearchParam=לבחור

אחרי שזיהית את עצמך שם , הרכבת לעצמך תפריט הגעת למסקנה שחסר לך פחמימות וחלבונים ואתה צריך בכלל אבקה לעלייה במסה.. תבחר ותקנה ..

שיהיה לך יותר קל אני מצרף לך שני מחשבונים . הראשון מחשבון BMR (כמה קלוריות אתה שורף במנוחה מלאה)

http://www.israelbody.org/Index.asp?CategoryID=284&ArticleID=619

זה יתן לך אינדיקציה לכמה אתה שורף וכמה התרפיט שלך צריך להכיל (+500) קלוריות לעלייה נקייה והדרגתית .

אני מצרף לך עוד מחשבון לחישוב הקלוריות של התפריט שלך שתוכל לעשות אותו נכון :

http://www.goleango.com/show_calculator_heb.php?cat_id=3&art_id=9

תחשב את הערכים ותוכל לראות שאתה עומד ביחסים נכונים של שומן פחמימות חלבון .

אחרי שחישבת כמה אתה שורף, כמה אתה צריך לאכול, הרכבת לך תפריט ... תדע בוודאות אם אתה בכלל זקוק לגיינר בשביל לעלות במסה או שהאוכל הוא מספיק .

אם האוכל הוא מספיק , אז תקרא את זה :

"תוספי חלבון וחומצות אמינו לספורטאים"
http://www.israelbody.org/index.asp?ArticleID=334&CategoryID=81&Page=1

ותבחר לך אבקת חלבון יעילה בשבילך.

(אולי כדי לנעוץ את זה תחת הכותרת , למי שמעוניין לעלות במסה)

כי השאלה של איזה תוסף לבחור עולה פה באלף שרשירים וניתן להפנות אותם לשרשיר נעוץ. עם ההודעה הזו .

בהצלחה