PDA

צפה בגרסא המלאה : התיעצות

bundy
09-08-08, 17:39
צריך את העזרה שלכם חברה..

עוד מאט נגמר החופש, ומתחילים הלימודים.. עכשיו אי מצאתי עבודה טובה ואני לא רוצה לפרוש ממנה ובטח ובטח ובטח לא להפסיק להתאמן.. אין מצב כזה.. וגם זרקתי זין בלימודים שנה שעברה ועברתי בקושי תבגרויות והשנה אני רוצה להשקיע..
עכשיו מבחינת האימונים אני יעשה 4 אימנים בשבוע בשיש ושבת ועוד 2 אימנים בין ראשון לחמישי..
אבל מבחינת האוכל, מה אני יכול לקחת לבית ספר ולעבודה..
הסדר יום שלי ביומיים בשבוע יהיה: בית ספר מיד אחרי זה עבודה ובעשר ככה אימון..

מה אתם ממליצים לי לקחת? אני בחיטוב קטנטן בשביל להוריד עוד 7-8 קילו..

אשמח להמלצות ולעזרה.. תודה:)

Masquerade
09-08-08, 18:14
סנדוויצ'ים? אני לוקח לעבודה 2 פרוסות לחם מלא קל עם רוסטביף, גבינה צהובה..
אם אני עובד על שעה של ארוחת צהריים אני פשוט שם באיזה כלי שאפשר לסגור.. אורז, חזה עוף, שעועית.. הכל במיקס.

Bono
09-08-08, 19:13
מה לקחת ?..... אוכל
סנדוויצים (אתה יכול לחם קל) שבתוכם : טונה/פסטרמה/גבינה\קוטג'\חביתה\חומוס\ טחיה\חמאת בוטנים\ כל מה שיכול להכנס בין שתי פרוסות לחם...פירות, ירקות...

maya
09-08-08, 19:18
אתב באמת יכול לקחת לחם ולהכין כריכים עם טונה ,חזה עוף ,ביצה,קוטג בנוסף אתה יכול להכין יום קודם אורז מלא +ירקות וחזה עוף ולקחת בקופסא גם טעים לאכול את זה קר,סלט עוף,סלט טונה.
אם אין לך זמן לאכול אתה יכול לקחת שייק חלבון וכו

gosu1
09-08-08, 19:48
קח חטיף חלבון\סנוויץ עם טונה

Bono
09-08-08, 21:40
קח חטיף חלבון\סנוויץ עם טונה

חבל על הכסף.
שמע לפי דעתי גם לא כדאי לקחת אורז ועוף וארוחה חמה (אלא רק כריכים)- גם כי זה מעפן שזה קר וגם כולם לא יבינו מאיפה נפלתה עליהם עם קופסא של אורז...
הכי טוב סנדביצ'ים ואבקת חלבון.
חוץ מזה שאתה יכול לאכול יותר בבית (לאחד ארוחות) ולאכול פחות בחוץ, הרי שאין משמעות לתזמון הארוחה אלא לסך הקלורי.

Bar's
09-08-08, 21:48
קח את האוכל שאתה אמור לאכול... אם זה פסטה או אורז שים בקופסא ותאכל מה הקטע, ואם תה מתבייש תלך לאיזה פינה קטנה שלא רואים חח
וסנדדויצ'ים.. ככה אני עושה

king l8
09-08-08, 23:43
תעשה לך כמה סנוויצים טובים עם חזה עוף , טונה וכוי ... או תיקח איתך כמו שאמרו אורז או פסטה עם מנת בשר ותאכל .. !

buzaglo
10-08-08, 01:58
תיקח בקופסא, לא טוב לאגו מצויין לגוף, שייק חלבון יהיה רעיון טוב..

bundy
10-08-08, 09:47
תודה לכולם..

bundy
10-08-08, 14:23
תגידו, אם אני חוזר הביתה ב23:00 ואוכל את הארוחה הכי גדולה ביום בלילה.. נגיד טונה חזה עוף סלט ואורז מלא, אז יש שינוי אם אני אוכל את זה בלילה? כי לא נראה לי הוכיחו שלאכול בלילה זה משמין.. גם 23:00 זה לא כזה ''לילה''..

moo
10-08-08, 19:39
ממש כמו בגן

רק עם הרבה יותר אוכל

רצוי עם ציור של ספיידר-מן