PDA

צפה בגרסא המלאה : סופרים את האוכל במחשבונים?

joker1
09-08-08, 22:39
עשיתי ניסיון ופשוט נכשלתי, אני חייב לספור במחשבון כדי להגיע לכמה שאני צריך, בקושי עשיתי 1800 תוך 4 ארוחות!

אתם סופרים במחשבונים?

The Sun
09-08-08, 22:43
בחודש הראשון של המאסה אחרי שגיל ואני הרכבנו לי תפריט מתאים, ספרתי כמה זה יוצא ואיך זה מתפלג לערכים.
אחר כך רשמתי לי על notepad מה יכול להוות תחליף של 1:1~ בעזרת המחשבוני תזונה ( כמה ש"ש = פרוסת לחם מלא, כמה חזה עוף = 100ג' פסטרמה = כמה קוטג' וכו'... ) ומאז אני יודע +- 200 קלוריות לכאן או לשם כמה אני מכניס, זה מתקזז בסופו של דבר.

P-a-n-1-c
09-08-08, 22:50
מה אתה גנוב? מה הבעיה? כנס לאתר תכניס את מה שאתה אוכל וזהו
במה הסתבכת?

idoshaq
09-08-08, 22:54
בחודש הראשון של המאסה אחרי שגיל ואני הרכבנו לי תפריט מתאים, ספרתי כמה זה יוצא ואיך זה מתפלג לערכים.
אחר כך רשמתי לי על notepad מה יכול להוות תחליף של 1:1~ בעזרת המחשבוני תזונה ( כמה ש"ש = פרוסת לחם מלא, כמה חזה עוף = 100ג' פסטרמה = כמה קוטג' וכו'... ) ומאז אני יודע +- 200 קלוריות לכאן או לשם כמה אני מכניס, זה מתקזז בסופו של דבר.

גם אני עשיתי ככה בתחילת החיטוב..
לקראת הסוף כבר צריכים להקפיד אז אני לא "מהווה תחליף" או עושה יחסית כאלה.
אבל באמת עוזר אני בטוח שבמאסה זה עוזר גם מבחינת נגישות.

joker1
10-08-08, 00:20
מה אתה גנוב? מה הבעיה? כנס לאתר תכניס את מה שאתה אוכל וזהו
במה הסתבכת?

אני עושה את זה, אבל לא טוב להיות תלוי

senate
10-08-08, 00:36
אני עשיתי הכי קל, נגיד לחיטוב אני צריך 1500 קלוריות(אתה יכול גם למאסה אותו רעיון):

800 קלוריות מחלבונים, מחלק את זה בין העוף/ביצים/שייק

350 משומנים, מקציב את זה ל 3 כפות של משהו שומני בריא

350 מפחמימות, מקציב חצי מהם לפחמימות שבארוחת בוקר וזהו לא סופר עוד , את ה 250-300 האחרות זה יבא מכל הדברים שאוכלים ביום ולא סופרים כמו ירקות וכוס חלב וכמה שיש באבקה ,בקיצור גרם מפה וגרם משם יוצא 250 קלוריות

אז יוצא 5 ארוחות ביום מבוססות חלבון ורק ארוחות בוקר פחמימות (היא אצלי הארוחה שלפני האימון)
אז ככה לא בעיה לסדר את הארוחות ולא שוברים את הראש עם כל הדברים הקטנים בתפריט.