PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה בקשר לקריאטין מונו

goggle.com
09-08-08, 23:13
אז ככה עם אני מתחיל לקחת תוספי מזון שזה אומר אני מחר מזמין השאלה שלי היא העם בגלל שאני בחדר כושר אבל אני מתחיל עם תוספי מזון אז לא לקחת קריאטין ?

Big_Hand
09-08-08, 23:21
מה???

יניב צוות ישראלבודי
09-08-08, 23:28
אז ככה עם אני מתחיל לקחת תוספי מזון שזה אומר אני מחר מזמין השאלה שלי היא העם בגלל שאני בחדר כושר אבל אני מתחיל עם תוספי מזון אז לא לקחת קריאטין ?

לא ממש הבנתי את השאלה. אבל בעיקרון תשמע:

אין מניעה להשתמש בתוספי מזון גם אם אתה רק מתחיל להתאמן בתנאי שזה- תוספי מזון.

בקשר לקריאטין לא הייתי ממליץ לך להתחיל משום שהקריאטין משפיע על המערכת השרירית, ואנשים שרק מתחילים להתאמן בעיקר עובדים על המערכת העצבית ולכן לא ירגישו את אפקט הקריאטין.

בכל מקרה הייתי ממליץ לך לשקול להשתמש באבקת חלבון / גיינר תלוי במטרות שלך.

מקווה שזה עזר

Big_Hand
09-08-08, 23:33
בקיצור אל תיקח סטרואידים ויהיה בסדר...

buzaglo
10-08-08, 01:56
אתה מתחיל, אתה לא חייב ישר לקחת קריאטין וגם לא אבקת חלבון(למרות שאבקת חלבון זה בסדר לקחת), כי כל עוד אתה תתאמן טוב, תישן, ותאכל טוב אתה תגדל, אני בכל זאת הייתי ממליץ לך לקחת אבקת חלבון, בינתיים תעזוב את הקריאטין..

goggle.com
10-08-08, 09:35
אז כרגע עם אני מתחיל עם תוספי מזון לא לקחת את הקריאטין ?

buzaglo
10-08-08, 15:29
אז כרגע עם אני מתחיל עם תוספי מזון לא לקחת את הקריאטין ?

בנתיים כן אבקת חלבון אולי אפילו סוכר ענבים נכון לעכשיו תוותר על הקריאטין..

BodyKilo
10-08-08, 15:50
מה רע להתחיל ישר עם קריאטין? אין שום בעיה לפי דעתי אתה יכול להתחיל עם קריאטין...(לדעתי הקטע שאומרים שצריך לחכות קצת עם הקריאטין להגיע למשקלים "מקסימליים" ורק אז לקחת קריאטין זה שטות כי זה בסה"כ תוסף ואפשר לשלב אותו בכל דבר גם אם אתה מתחיל וגם אם לא)

senate
10-08-08, 16:22
רצוי להתחיל לקחת אותו כשבאמת מתחילים לעבוד ברצינות

החודש+ הראשון במכון זה חודש חפיף כזה למישהו שרק התחיל כי התנועות עדיין לא הכי חלקות/נכונות/ברורות, המשקלים עדיין לא ברורים.

אחרי עוברים את ההשתפשפות הראושנית קריאטין דווקה נותן קרש קפיצה