PDA

צפה בגרסא המלאה : אירובי במסה

Bono
10-08-08, 13:12
מי שפה במסה ועושה גם אירובי אחרי אימון משקולות\ ביום נפרד:
1) איך אתם יודעים כמה שרפתם (בערך) כדי להשלים את הקל'?
2) האם אתם משלימים באותו יום של האירובי או מאמינים שזה מתקזז אם אני עושה צ'יט שבועי?
מצטער אם זה נשמע כמו חפירה, זה חשוב לי בגלל שאני עושה מסה עם מאזן חיובי לא גדול
(200-300) ואני צריך לדעת כמה ואיך להשלים.
תודה.

Bono
10-08-08, 18:57
מקפיץץץץ
מה, אין כאן אף אחד שבמסה ולא רץ קצת?!

boris19
10-08-08, 19:39
ברוב ההליכונים יש שעונים תבדוק כמה שרפת

אני אוכל את אותה כמות קלוריות שביום בלי אימון (מלבד השייק שאחרי)

Big_Hand
10-08-08, 21:06
אצלנו יש מד קלוריות שנשרפות...
אני מגיע בדר"כ אחרי 6-8 דקות לכ-100 קלוריות.

JaSoN.B
10-08-08, 21:08
סטפר והליכון זה נותן את אותו "אפקט"?
ואני שורף בחצי שעת עבודה או יותר נכון "שעת פעילות" בין 400-420 קל'(כמובן שאחרי זה אני בקושי עומד על הרגליים=])

Bono
10-08-08, 21:11

אחי, אתה משלים את הקלוריות ששרפתה באותו יום או שפשוט עושה צ'יט פעם בשבוע שהם מתקזזות איתו?
היום רצתי אחרי האימון וגם אצלנו בהליכון יש מד קלוריות.
הבעיה שאני משתעמם רצח בהליכון (גם עם מוזיקה) וחשבתי לרוץ בחוץ אבל אז אני לא אדע כמה אני שורף.

Big_Hand
10-08-08, 21:18
אחי, אתה משלים את הקלוריות ששרפתה באותו יום או שפשוט עושה צ'יט פעם בשבוע שהם מתקזזות איתו?
הבעיה שאני משתעמם רצח בהליכון (גם עם מוזיקה) וחשבתי לרוץ בחוץ אבל אז אני לא אדע כמה אני שורף.

אני לא דוגמא, אני טורף כמו משוגע...
בכל מקרה התפריט שלי מכיל 3300 קלוריות בכל יום.
אבל כן, תשלים את הקלוריות, צ'יט זה בשביל הנפש.

JaSoN.B
10-08-08, 21:18

הלוואי שזו הייתה הבעיה שלי=]אחי אני יודע שזה ישמע מוזר אבל אני מתרכז בנשימות שלי בזמן הריצה כדי שאחרי זה לא יהיה לי מספיק חמצן באמצע הריצה ואז כל הריצה תידפק בגלל עייפות, זה מעסיק אותי לכל הריצה=]

Bono
10-08-08, 21:25
אני לא דוגמא, אני טורף כמו משוגע...
בכל מקרה התפריט שלי מכיל 3300 קלוריות בכל יום.
אבל כן, תשלים את הקלוריות, צ'יט זה בשביל הנפש.

:):):):) יפה יפה אני נלחם עם עצמי על לאכול 2300 מזורגגות...
אני ישלים כל יום את הקל' שהוצאתי בריצה...
JaSoN.B - ולשמוע את הנשימות זה לא משעמם ?;)

JaSoN.B
10-08-08, 21:44
זה לא לשמוע את הנשימות:-)
אלא זה להתרכז בהסדרת הנשימה:-)עובד בובל'ה=]

Jones
10-08-08, 23:23
זה לא לשמוע את הנשימות:-)
אלא זה להתרכז בהסדרת הנשימה:-)עובד בובל'ה=]

מחזק:emb1:

יניב צוות ישראלבודי
11-08-08, 15:55
רוב ההליכונים ממש לא מדייקים בכמות הקלוריות שאתה שורף מכיוון שהם הולכים לפי נוסחה של גיל משקל וגובה. אין בהם שום ייחוס לגבי מסת שריר.. מבחינת ההליכון בנאדם ששוקל 100 עם 40% שומן ובנאדם ששוקל 100 עם 9% שומן זה אותו דבר.

תשמע. אם יש לך תפריט מסודר שאתה יודע בדיוק מה כמות הקלוריות שאתה צורך ואתה רואה שביחד עם הריצות והתפריט אתה יורד במשקל פשוט תוסיף אוכל עד שתראה שהמשקל מתייצב. ברגע שהוא ייתייצב אתה תדע כמה השלמת ואז תדע כמה שרפת באמת באירובי ותדע להשלים את זה בצורה הטובה ביותר..
מקווה שעזרתי

BodyKilo
11-08-08, 15:57
תאמין לי לא מבין למה לרוץ במאסה...(טוב זה בא מאחד בחיטוב כבר לא מעט זמן שעושה 200-250 דק' אירובי בשבוע)

כשאני אכנס למסה אני וההליכון אויבים.

lift lift lift!

Bono
11-08-08, 16:40
תאמין לי לא מבין למה לרוץ במאסה...(טוב זה בא מאחד בחיטוב כבר לא מעט זמן שעושה 200-250 דק' אירובי בשבוע)

כשאני אכנס למסה אני וההליכון אויבים.

Lift lift lift!

לא עשיתי חיטוב לפני זה.
למה לי לרוץ?
סיבולת לב ראה
והאמת גם אני רוצה קצת להשתפר לקראת מבחני הריצה בבית ספר...

Bono
11-08-08, 16:43
רוב ההליכונים ממש לא מדייקים בכמות הקלוריות שאתה שורף מכיוון שהם הולכים לפי נוסחה של גיל משקל וגובה. אין בהם שום ייחוס לגבי מסת שריר.. מבחינת ההליכון בנאדם ששוקל 100 עם 40% שומן ובנאדם ששוקל 100 עם 9% שומן זה אותו דבר.

תשמע. אם יש לך תפריט מסודר שאתה יודע בדיוק מה כמות הקלוריות שאתה צורך ואתה רואה שביחד עם הריצות והתפריט אתה יורד במשקל פשוט תוסיף אוכל עד שתראה שהמשקל מתייצב. ברגע שהוא ייתייצב אתה תדע כמה השלמת ואז תדע כמה שרפת באמת באירובי ותדע להשלים את זה בצורה הטובה ביותר..
מקווה שעזרתי
תודה
דווקא קראתי על נוסחה לחישוב שריפת הקלוריות: משקל הגולף שלך בקלוריות כפול הק"מ שרצתה \ הלכתה. לדוגמה בן אדם ששוקל 100 קילו ורץ קילומטר שרף 100 קלוריות.

יניב צוות ישראלבודי
11-08-08, 16:46
תודה
דווקא קראתי על נוסחה לחישוב שריפת הקלוריות: משקל הגולף שלך בקלוריות כפול הק"מ שרצתה \ הלכתה. לדוגמה בן אדם ששוקל 100 קילו ורץ קילומטר שרף 100 קלוריות.

אוקיי אבל שוב קח את הדוגמה שנתתי

יכול להיות בנאדם ששוקל 100 קילו אבל הוא בודי בילדר לפני תחרות שהוא על 7 אחוז שומן לצורך העניין

ומצד שני יכול להיות אבי ביטר.

שניהם לא שורפים את אותה כמות קלוריות, זה משהו מאוד אינדבידואלי ובגלל זה אני לא אוהב "נוסחאות" שעושות מכל האנשים אותו דבר.
כל בנאדם הוא משהו אחר וצריך להתחשב בזה

Bono
11-08-08, 16:49
אוקיי אבל שוב קח את הדוגמה שנתתי

יכול להיות בנאדם ששוקל 100 קילו אבל הוא בודי בילדר לפני תחרות שהוא על 7 אחוז שומן לצורך העניין

ומצד שני יכול להיות אבי ביטר.

שניהם לא שורפים את אותה כמות קלוריות, זה משהו מאוד אינדבידואלי ובגלל זה אני לא אוהב "נוסחאות" שעושות מכל האנשים אותו דבר.
כל בנאדם הוא משהו אחר וצריך להתחשב בזה

הבנתי אחי
שמע אני יעשה לפי הנוסחה הזו כדי להיות תלוי במשהו לפחות ואראה איך הגוף מגיב כמו שאמרתה ואם יהיה צורך אוסיף קל'.

יניב צוות ישראלבודי
11-08-08, 17:46
הבנתי אחי
שמע אני יעשה לפי הנוסחה הזו כדי להיות תלוי במשהו לפחות ואראה איך הגוף מגיב כמו שאמרתה ואם יהיה צורך אוסיף קל'.

תעשה לפי הנוסחה.. אם אתה עדיין יורד במשקל אז פשוט תדע שאתה שורף יותר קלוריות ממה שהמכשיר מראה..

buzaglo
11-08-08, 21:00
המד קלוריות ברוב ההליכונים הוא בסדר 20 קל' לפה או לשם, אפשר כמובן גם לפי נוסחא, למרות שלא חייב להיות כל כך מדוייק, גם אני אוהב לרוץ קצת במאסה ולסוע על אופניים כי במאסה חייבים גם לעלות באחוזי שומן ואני מפחית את זה בכך שאני עושה אירובי..

shahar-king
11-08-08, 21:08
פשוט אל תעשה ארובי במאסה בטח שלא על מאזן חיובי קטן

gogo
11-08-08, 21:12

חחח ואתה גם פאקינג מאמין לזה?....

יניב צוות ישראלבודי
11-08-08, 23:55
תשמעו... בוא נעשה סדר.

יש לעשות אירובי על מנת לשמור על כושר של סיבולת לב-ריאה ובריאות. ויש לעשות אירובי על מנת לשרוף קלוריות.

מה אתם מחפשים?

אם אתם בתקופת מסה ורוצים לשמור על כושר אירובי אז סבבה תעשו ריצה וכמה ששרפתם תאכלו בחזרה.
אם אתם בתקופת מסה אז במקום להגיע לעודף קלורי כל כך גדול שאתם צריכים אירובי פשוט תחתכו כמות קלורית שלא תצטרכו את האירובי הזה!