PDA

צפה בגרסא המלאה : אני הולך להירשם לחדר כושר ו..

QUAD-X
10-08-08, 13:55
התאמנתי שנה בבית ופיתחתי גוף טוב, והרבה מחמאות מאנשים על הגוף שלי, בתכל'ס החלטתי שאני רוצה לעבור שלב קדימה במקום לקנות עוד פלטות משקל, ושאני יעבוד יותר מסודר.
שמעתי מחברים שלי דברים כמו "המאמן שלי בנה לי תוכנית חדשה" "המאמן שלי רוצה שאני יפסיק לעבוד בתרגיל x", עכשיו שאני יבין. אני לא יכול להרשם ולעבוד איך שבא לי? על פי תוכנית שאני בניתי לעצמי לפי מה שאני מכיר את הגוף שלי?
ואם אני מעל 16, חייב לבוא עם הורים?

!Demon!
10-08-08, 14:02
קעיקרון אתה יכול להתאמן איך שבא לך כשאני התחלתי אמרתי למאמן שיבנה לי תוכנית כי לא היה לי מוש בכלל מה אני עושה ואז כבר בניתי לעצמי , שיניתי דברים בלי לשאול אותו..
תמיד אבל יש תמאמנים שחושבים שהם מבינים ויזיינו בשכל תלמד להגיד בסדר בסדר ולהמשיך

QUAD-X
10-08-08, 14:03
קעיקרון אתה יכול להתאמן איך שבא לך כשאני התחלתי אמרתי למאמן שיבנה לי תוכנית כי לא היה לי מוש בכלל מה אני עושה ואז כבר בניתי לעצמי , שיניתי דברים בלי לשאול אותו..
תמיד אבל יש תמאמנים שחושבים שהם מבינים ויזיינו בשכל תלמד להגיד בסדר בסדר ולהמשיך
כן אבל אני לא חדש ואני כבר קראתי מלא מאמרים ויש לי ידע (תמיד שואף לעוד) רק חסר לי מכון עם ציוד טוב ולהתאמן.
השאלה אם זה חייב להיות ככה שיזיינו לי בשכל.

///Efi///
10-08-08, 16:15
כן אבל אני לא חדש ואני כבר קראתי מלא מאמרים ויש לי ידע (תמיד שואף לעוד) רק חסר לי מכון עם ציוד טוב ולהתאמן.

יש ויש, וגם אם מזיינים, שים זין

!Demon!
10-08-08, 16:27

אז רשמתי לך כעיקרון אתה משלם כסף אתה יכול להתאמן כמעט איך שבא לך חוץ מדברים מסוכנים כמו לזסרוק משקולות על אנשים..
אבל תמיד יבוא מדריך עם היקף 36 על 40% ויגיד לך לעשות 20 דקות אירובי לפני האימון

QUAD-X
10-08-08, 16:57
וצריך ללכת עם הורים? ומה בנוגע לאישור רופא?

gman
10-08-08, 18:55
ברוב המכונים צריך אישור רופא חד פעמי, בחלק אתה פשוט חותם שאתה בריא...
בקשר להורים גם תלוי במכון, יש כאלה שירדשו שאם אתה מתחת ל18 יהיה לך אישור הורים, אבל לרוב זה לא משנה.