PDA

צפה בגרסא המלאה : נגיד צרכתי את כל החלבון שאני צריך במהלך היום...

freepsider
11-08-08, 19:13
האם לאכול חלבון בארוחה שלפני הלילה?

m0she
11-08-08, 19:18
אתה יכול לוותר

Big_Hand
11-08-08, 19:41
אתה יכול לוותר

אז זה בעצם מיתוס שיש צורך בשיחרור חומצות אמינו במשך השינה?
זה ממש מבלבל כל הקטע הזה של חילוק הארוחות...

m0she
11-08-08, 19:42
אפשר ללכת לישון בשלווה, אף אחד עוד לא איבד מסה מזה שהוא ישן (אלא אם כן הוא נדבק בtrypanosome)..

GT707
11-08-08, 19:44
זהו זה גם מה שבאתי להגיד... אתם בעצמכם אמרתם שמאד הכרחי לאכול ארוחה עשירה בחלבונים לפני שינה בגלל "הצום" שכביכול הגוף עובר ובניית והתאוששות השריר ועכשיו אתם אומרים שאין צורך?
ציטוט מהמדריך לעליית מסה שיש באתר

" ארוחת לפני השינה גם היא אחת מהארוחות החשובות ביותר בתפריט שלך.
"לפני השינה"? אתה בטח שואל את עצמך, "זה לא משמין?"
אז כן, אכילה לפני השינה היא משמינה.. אם אתה אוכל חצי קופסת גלידה עם במבה !
בתפריט עלייה במסה אין דבר כזה דילוג על ארוחת לפני השינה, פשוט אסור!
זכור כי בזמן השינה אינך יכול לאכול, ולכן יש צורך בחלבון איטי אשר ייספג לאט במשך כל הלילה, כך תתקבל אספקה סדירה ואיטית של חומצות אמינו לגוף במהלך השינה ותימנע מצב של קטבוליזם (פירוק תאי שריר).
צריכת שומנים איכותיים יחד עם החלבון תעזור להאט את החלבון, ולכן היא מומלצת."

Big_Hand
11-08-08, 19:44
אפשר ללכת לישון בשלווה, אף אחד עוד לא איבד מסה מזה שהוא ישן (אלא אם כן הוא נדבק בtrypanosome)..

יש לי שאלה לגבי הארוחה שלפני השינה-
זה נכון שבארוחה לפני השינה לא מומלץ פחמימות, כי הגוף לא מסתדר איתם, או משהו כזה? (קראתי על זה באתר)

m0she
11-08-08, 19:49
Gt707 - אני לא אמרתי את זה, אז לא יודע מי זה אתם..

אושר - בעקרון אומרים שזה יפגע בהפרשה של הורמון גדילה בלה בלה. אני לא ראיתי לזה הוכחות כלשהן (הפרשת הורמון הגדילה בשינה מושפעת מכל מיני דברים אחרים) ואני לא חושב שזה משמעותי.

GT707
11-08-08, 19:51
משה לא התכוונתי אליך ספציפית... אתה יודע למה התכוונתי יעני לקהילה הזאת או לפחות לאנשים שמנהלים אותה

tipakess
11-08-08, 20:32
בזמנו לא ההיתי אוכל שאיתמנתי זה מיתוס בוקר לפני שנה
פשוט תכניס כמה שצריך לפי הכמויות ואתה מסודר

shahar-king
11-08-08, 21:02
משה לא התכוונתי אליך ספציפית... אתה יודע למה התכוונתי יעני לקהילה הזאת או לפחות לאנשים שמנהלים אותה
אני מאמין שכתבו את המאמר הזה עוד לא יצאו תוצאות המחקרים שמוכיחות אחרת

freepsider
11-08-08, 21:33
בשביל להשלים ל2500 קלוריות אכלתי עכשיו 50 גרם ש"ש...וזה די לפני שינה.
הא וגם שתי כפות זין...אממ זית.

לפי דעתי לא מומלץ לאכול פחמימות לפני שינה כי זה אולי גורם לתחושה של המרצה בגוף.

מה אומרים?

Bono
11-08-08, 21:40
בשביל להשלים ל2500 קלוריות אכלתי עכשיו 50 גרם ש"ש...וזה די לפני שינה.
הא וגם שתי כפות זין...אממ זית.

לפי דעתי לא מומלץ לאכול פחמימות לפני שינה כי זה אולי גורם לתחושה של המרצה בגוף.

מה אומרים?

כל עוד נוח לך ללכת לישון אחרי הארוחה הזו זה שטויות.

GT707
11-08-08, 21:59
אז לי יש שאלה אחרת עכשיו
ניקח את תפריט התזונה שלי כ 100 אחוז אוקיי...
נגיד אני לפני שינה ואכלתי 85 אחוז מהתצורכת היומית מבחינת חלבון אני מדגיש חלבון בלבד
אז כמה דקות לפני השינה נגיד אני יקח סקופ של 30 גרם חלבון כדי להשלים את התזונה אך השאלה פה האם יש הבדל בין לסיים את התצרוכת היומית כאשר אתה עומד לישון או שעדיף לסיים את התצרוכת לפני שינה וללכת לישון בבטן ריקה?

Bono
11-08-08, 22:02
אז לי יש שאלה אחרת עכשיו
ניקח את תפריט התזונה שלי כ 100 אחוז אוקיי...
נגיד אני לפני שינה ואכלתי 85 אחוז מהתצורכת היומית מבחינת חלבון אני מדגיש חלבון בלבד
אז כמה דקות לפני השינה נגיד אני יקח סקופ של 30 גרם חלבון כדי להשלים את התזונה אך השאלה פה האם יש הבדל בין לסיים את התצרוכת היומית כאשר אתה עומד לישון או שעדיף לסיים את התצרוכת לפני שינה וללכת לישון בבטן ריקה?

לא משנה,
העיקר שתכניס את כל מה שאתה צריך ביום.

GT707
11-08-08, 22:12
אז אפשר לסכם שזה אינדבידואלי לכל בן אדם ולשיקול דעתו כל עוד הכנסת את כל התצרוכת היומית שלך ביום.
לילה טוב

amir1990
11-08-08, 22:17
gt707 - אני לא אמרתי את זה, אז לא יודע מי זה אתם..

אושר - בעקרון אומרים שזה יפגע בהפרשה של הורמון גדילה בלה בלה. אני לא ראיתי לזה הוכחות כלשהן (הפרשת הורמון הגדילה בשינה מושפעת מכל מיני דברים אחרים) ואני לא חושב שזה משמעותי.

אם כבר נכנסת לנושא של ההורמון גדילה האם תוכל לפרט מה עם הגורמים המשפיעים על הפרשת הורמון הגדילה בלילה?
תודה רבה משה

m0she
12-08-08, 18:00
זה תלוי במחזורי השינה (לא בשעה ביממה).

Holy_Templar
12-08-08, 18:17

אם לא תאכל חלבונים לפני השינה לא יקרה לך כלום , אם כן תאכל חלבונים לפני השינה לא יקרה לך כלום ..

אני הולך עם ההמלצות ואוכל , אבל וואלה לא יתפרק לך השריר כשאתה ישן 8 שעות אחי ... אלא אם אתה ישן 15 שעות ואז מומלץ מאד לאכול לפני השינה

Sugarzaza
12-08-08, 18:20
אם לא תאכל חלבונים לפני השינה לא יקרה לך כלום , אם כן תאכל חלבונים לפני השינה לא יקרה לך כלום ..

אני הולך עם ההמלצות ואוכל , אבל וואלה לא יתפרק לך השריר כשאתה ישן 8 שעות אחי ... אלא אם אתה ישן 15 שעות ואז מומלץ מאד לאכול לפני השינה

זה גם כן לא משנה

Holy_Templar
12-08-08, 18:23
זה גם כן לא משנה

תכלס למעשה... אם הוא ישן 40 שעות רצוף זה עדיין לא משנה :)