PDA

צפה בגרסא המלאה : שתי שאלות: מילואים, לימודים.

DarkGulis
11-08-08, 22:46
אם אני נגיד חייל בגבעתי משתחרר בגיל 21..ועוזב ללמוד בארץ זרה אני צריך לחזור לארץ למילואים? אם אני עוזב את ישראל לדוגמא לקנדה איך אני יכול להשתחרר מהמילואים?
ועוד שאלה קטנה לא קשורה...מישו פה למד\מכיר מישו שלמד במכללה למנהל? מה אפשר לעשות עם תואר במנהל עסקים איזה מקצועות? ועד כמה זה מבוקש בשוק? במיוחד אם זה תואר ממכללה?
סורי על החפירה ותודה. :)

!Demon!
12-08-08, 00:07
אם עזבת תארץ ואתה כבר בחול לא יקראו לך לעשות מילואים...מה שכן אם אתה חוזר לארץ אז אפשרי

P-a-n-1-c
12-08-08, 01:32
עד שתצטרך לעשות מילואים לא תהיה ישראל
אתה כותה כיתה י

Dr. Muscle
12-08-08, 09:27
לא, אתה לא צריך לשרת במילואים כל עוד אתה לומד במוסד אקדמאי, ולא צריך כל עוד אתה דיווחת שאתה נמצא בחו"ל, ובטח שלא כשאתה גם לומד וגם בחו"ל.
מכללה למנהל זה מכללה שנחשבת טובה (יחסית, יש טובות ממנה) ומנהל עסקים ... פשוט תקרא על המקצוע, בגדול עם תואר ראשון אין הרבה מה לעשות.

DarkGulis
12-08-08, 11:12
עד שתצטרך לעשות מילואים לא תהיה ישראל
אתה כותה כיתה י
יא' **
לא, אתה לא צריך לשרת במילואים כל עוד אתה לומד במוסד אקדמאי, ולא צריך כל עוד אתה דיווחת שאתה נמצא בחו"ל, ובטח שלא כשאתה גם לומד וגם בחו"ל.
מכללה למנהל זה מכללה שנחשבת טובה (יחסית, יש טובות ממנה) ומנהל עסקים ... פשוט תקרא על המקצוע, בגדול עם תואר ראשון אין הרבה מה לעשות.

ועם תואר שני?

P-a-n-1-c
12-08-08, 11:41

זה לא כ"כ נכון... חבר שלי משגעיםא ותו עם המילואים למרות שהוא לומד במוסד אקדמאי.

Dr. Muscle
12-08-08, 11:57
זה לא כ"כ נכון... חבר שלי משגעיםא ותו עם המילואים למרות שהוא לומד במוסד אקדמאי.

אני חושב שאולי טעיתי, למרות שזה מה שאני זוכר מהראש. אולי יש הגבלות על מילואים או יכולת לזמן למילואים רק במקצועות לחימה/קריטי? בכל אופן בשנה הראשונה לאחר השחרור הוא פטור, ומחו"ל אכן אי אפשר לזמן, רק צריך לדאוג לתאם את זה מול קצינת הקישור.